SPORTident TimingKurbetriebsgesellschaft Braunlage GmbH

MTB-Cup Marathon Braunlage 2009

Braunlage 08.08.2009

MTB-Cup Marathon Braunlage 2009

Braunlage 08.08.2009

 

Rezultāti MTB-Cup Marathon Braunlage 2009

   
VietaNr. Vārds KlubsGrupaLaikskm/hStarpība 
Vīrieši
450
LUBLOW, Roy
 RC Storck Store Halle evMasters männlich2:45:1220.70+35:12
38128
ELPEL, Armin
 MBC HannoverMasters männlich2:40:5421.26+30:54
37138
LUDWIG, Sascha
 ReutlingenMasters männlich2:40:5321.26+30:53
22139
PETSCHELEIT, Dirk
 Team Fuji BikesMasters männlich2:27:5023.13+17:50
5141
KLOCKE, Gerald
 Nordharzer RacingteamMasters männlich2:17:2824.88+7:28
17142
WIENBREIER, Daniel
 MTV FörsteMasters männlich2:25:1423.55+15:14
15143
KLEINDIENST, Tobias
 MTV FörsteMasters männlich2:24:0823.73+14:08
113145
BIOLY, Gerhard
 SSV GottlobMasters männlich3:40:0415.54+1:30:04
40146
BÄLKENER, Carsten
 Light-Bikes Racing TeamMasters männlich2:42:2521.06+32:25
25147
FRICKE, Tobias
 WernigerodeMasters männlich2:28:4223.00+18:42
79148
URBAN, Andreas
 SchierkeMasters männlich3:03:5418.60+53:54
51149
RASCH, Raimund
 SchierkeMasters männlich2:50:0420.11+40:04
61150
TROG, Michael
 Team Zweirad LangerMasters männlich2:53:4619.68+43:46
33200
RELKER, Jan Willem
 AnkumMasters männlich2:37:5021.67+27:50
95201
RELKER, Lasse
 TUS BramscheMasters männlich3:14:3517.58+1:04:35
106202
FAHSEL, Michael
 StapelburgMasters männlich3:26:5816.52+1:16:58
90203
GERLACH, Ralph
 Team Schließer-BikeMasters männlich3:09:2618.05+59:26
42205
TENTLEWITZ, Martin
 MTB Team WolfsburgMasters männlich2:44:2120.81+34:21
100207
REICHARDT, Michael
 WSV Clausthal-ZellerfeldMasters männlich3:17:2117.33+1:07:21
82208
BUES, Axel
 Nordharzer RSG/BikestoreMasters männlich3:05:1918.45+55:19
93209
DIETEL, Nick
 BerlinMasters männlich3:11:2117.87+1:01:21
119210
SCHMIDT, Henning
 Team Idee Seerose e. V.Masters männlich3:49:3414.90+1:39:34
120211
KUNERT, Christian
 BerlinMasters männlich3:50:2314.84+1:40:23
102212
BREININGER, Igor
 BuchholzMasters männlich3:21:1217.00+1:11:12
105213
PUSTAL, Maik
 Race-Team M&MMasters männlich3:24:1316.75+1:14:13
72214
HAIN, Mathias
 Race-Team M&MMasters männlich3:00:3818.93+50:38
89215
SCHMIDT, Oliver
 AlmstedtMasters männlich3:08:2318.15+58:23
67216
WOHLENBERG, Stefan
 BraunschweigMasters männlich3:00:1218.98+50:12
125217
EIK, Zeidler
 StapelburgMasters männlich4:02:2114.11+1:52:21
77220
HEINATZKY, Lutz
 SalzgitterMasters männlich3:01:5918.79+51:59
108221
RASCHKE, Jörg
 BerlinMasters männlich3:30:0816.28+1:20:08
91222
LOOF, Lukas
 Myrrhe Bikes EgelnMasters männlich3:10:5417.92+1:00:54
98223
BECK, Ulrich
 MTV Bad BevensenMasters männlich3:14:3917.57+1:04:39
76224
HOYER, Maik
 BaddeckenstedtMasters männlich3:01:5918.79+51:59
63225
KAMMEL, Kim
 FFW LindenMasters männlich2:56:4919.34+46:49
DNF226
GRÖSCHE, Ralf
 Team NoSportsMasters männlich
 
84227
DÖRING, Andre
 MC Pirate e.V.Masters männlich3:05:5418.40+55:54
13228
ZAMPONI, André
 Trenga DEMasters männlich2:23:5023.78+13:50
DNF229
BECKSMANN, Helge
 XXL-ErdgasteamMasters männlich
 
34230
FALK, Andreas
 MTV FörsteMasters männlich2:38:2221.60+28:22
14231
ZINECKER, Jörg
 Cavertitz / BuchaMasters männlich2:23:5223.77+13:52
31232
WINKLER, Stefan
 Team KAEFER/TSV MünchehofMasters männlich2:35:0922.04+25:09
97233
SCHÜTTE, Jan
 MBC HannoverMasters männlich3:14:3617.57+1:04:36
65234
HOGREFE, Andreas
 Rosengarten/KleckenMasters männlich2:58:1219.19+48:12
80236
SCHÜTTE, Heiko
 StadthagenMasters männlich3:03:5518.60+53:55
64237
SCHULZE, Jens-Oliver
 Kalbe/MildeMasters männlich2:58:0919.20+48:09
112238
KRAMER, Dirk
 AurichMasters männlich3:37:3715.72+1:27:37
DSQ239
KRAMER, Daniel
 AurichMasters männlich
 
85240
CORLEIS, Frank
 Team Schneider e.V.Masters männlich3:06:5018.31+56:50
53241
BARTNIK, Sven
 Team Schneider e.V.Masters männlich2:50:3320.05+40:33
116242
KÄMMERER, Georg
 MTB-Team NottulnMasters männlich3:45:0515.19+1:35:05
62244
SCHOLZ, Andreas
 Ostwest-ExpessMasters männlich2:53:5319.67+43:53
94245
KUROK, Stephan
 HannoverMasters männlich3:14:3117.58+1:04:31
83246
SCHRADER, Axel
 GreeneMasters männlich3:05:3018.44+55:30
110248
BIERMANN, Holger
 Ski Club AltenauMasters männlich3:32:5516.06+1:22:55
23249
MAZZOTTI, Mario
 www.harzbiken.deMasters männlich2:28:0623.09+18:06
DNF250
BARTELS, Dirk
 MAX FUX TEAMMasters männlich
 
86251
BARTELS, Hendrik
 MAX FUX TEAMMasters männlich3:07:1718.26+57:17
118252
KRUSCHEL, Dirk
 MAX FUX TEAMMasters männlich3:48:3314.96+1:38:33
87253
SCHUMACHER, Michael
 MAX FUX TEAMMasters männlich3:07:1718.26+57:17
29254
HANSCH, Joachim
 Bad Salzdetfurth racingMasters männlich2:34:0622.19+24:06
8255
HEINRICHS, Sebastian
 Harzer RSC WernigerodeMasters männlich2:20:3424.33+10:34
124256
BASLER, Hendrik
 www.sofortsport.netMasters männlich4:02:0614.13+1:52:06
75257
SCHNEIDER, Detlef
 MTB Race Team bike-point-liveMasters männlich3:01:5518.80+51:55
21258
SCHLENKRICH, Alexander
 HRC HannoverMasters männlich2:26:5023.29+16:50
DNF259
ANDERS, Max
 TSV MünchehofMasters männlich
 
114260
RÖBBEL, Henning
 TSV MünchehofMasters männlich3:40:1715.53+1:30:17
36261
VOGT, Patrick
 Radsport-Team-Köln e.V.Masters männlich2:40:4621.27+30:46
20262
BAND, Mattias
 WSV Clausthal-ZellerfeldMasters männlich2:26:0923.40+16:09
16263
BRUNOTTE, Sebastian
 RSC-HildesheimMasters männlich2:24:1123.72+14:11
32264
SCHULZE, Thomas
 TangermündeMasters männlich2:37:4021.69+27:40
74265
LINDNER, Karsten
 TSG WildemannMasters männlich3:01:5518.80+51:55
44266
SIEDENTOPF, Klaus
 FUN CORNER HAMELNMasters männlich2:44:5720.73+34:57
69267
WITH, Ratner
 MTB Verein Berlin e.V.Masters männlich3:00:1418.98+50:14
66269
GIESECKE, Alexander
 TSG WildemannMasters männlich2:58:1419.19+48:14
DNF270
SINGER, Maik
 StaßfurtMasters männlich
 
12271
BERTHOLD, Alexander
 mmm BikesMasters männlich2:23:2523.85+13:25
2272
SASSNICK, Torben
 MTV Bad BevensenMasters männlich2:10:4026.17+0:40
104273
MARTIN, Michael
 TUS WierenMasters männlich3:21:5416.94+1:11:54
54274
LIEBETRUTH, Michael
 ZorgeMasters männlich2:50:3920.04+40:39
123275
RUPPRICH, Guido
 HannoverMasters männlich3:52:2614.71+1:42:26
122276
KINDERMANN, Sven
 ISHC Dukes DessauMasters männlich3:50:5214.81+1:40:52
10277
DORN, Benjamin
 Harz Racing e.V.Masters männlich2:21:1524.21+11:15
92278
HEERS, Gernot
 HülsenMasters männlich3:10:5717.91+1:00:57
7279
GAEDICKE, Oliver
 MTV FörsteMasters männlich2:19:0324.60+9:03
4281
REXHAUSEN, Fabian
 Nordharzer Racing TeamMasters männlich2:12:4825.75+2:48
115282
LANGE, Bernd
 LeiferdeMasters männlich3:44:2715.24+1:34:27
70283
DEIKE, Christian
 Nordharzer Racingteam -Bad Bikes-Masters männlich3:00:1818.97+50:18
1285
KLEINDIENST, Andre
 Team BergamontMasters männlich2:10:0026.31---
28286
MÖHWALD, Bernhard
 RSV NachterstedtMasters männlich2:33:3522.27+23:35
24288
KÖHN, Mario
 MTB Race-Team Bike-Point-LiveMasters männlich2:28:0623.09+18:06
DNF289
SCHÄFER, Thomas
 Univega Pro Cycling TeamMasters männlich
 
DSQ290
LEUNIG, Tobias
 Bad Bikes/Nordharzer RacingMasters männlich
 
109291
DOMHÖVER, Uwe
 IBC DIMB Racing TeamMasters männlich3:32:4816.07+1:22:48
103292
LATTNER, Frank
 Rheda-WDMasters männlich3:21:4716.95+1:11:47
121293
ELGETI, Sebastian
 BerlinMasters männlich3:50:5014.82+1:40:50
68296
BEYER, Stefan
 BraunlageMasters männlich3:00:1218.98+50:12
88297
MATSCHEROTH, Ingo
 WernigerodeMasters männlich3:07:5218.20+57:52
26299
ZENNER, Andreas
 MindenMasters männlich2:29:5522.81+19:55
48300
MAIHÖFER, Bernd
 MagdeburgMasters männlich2:47:0020.48+37:00
50301
GEORGE, Kay
 Myrrhe Bikes EgelnMasters männlich2:47:1520.45+37:15
30302
LINSEL, Sören
 White Rock evMasters männlich2:34:1322.18+24:13
9303
VETTERMANN, Arne
 SchneverdingenMasters männlich2:21:1324.22+11:13
99304
JÄHRLING, Sven
 SchlotheimMasters männlich3:16:5817.36+1:06:58
DSQ305
BLÜMER, Ulrich
 HerzbergMasters männlich
 
47306
VETTERMANN, Martin
 SchneverdingenMasters männlich2:46:0320.60+36:03
60308
RAYMUND, Klaus
 Wissenschaft QuedlinburgMasters männlich2:53:3819.70+43:38
73309
AUSMEIER, Denny
 ElDorado-NordhausenMasters männlich3:01:2318.86+51:23
35310
WEINGART, Rocky
 SollstedtMasters männlich2:38:2521.59+28:25
DNF312
SCHWETJE, Wolfgang
 MBC HannoverMasters männlich
 
96313
BAGSCHIK, Peter
 VienenburgMasters männlich3:14:3617.57+1:04:36
71314
OBERDIEK, Detlef
 VfB FallerslebenMasters männlich3:00:3518.94+50:35
57315
WOLKO, Olaf
 SV Kyffhäuser e.V.Masters männlich2:51:2319.96+41:23
59316
PAHL, Gerhard
 VELO-SPORT GöttingenMasters männlich2:52:4919.79+42:49
6318
WENIGER, Patrick
 White Rock WeisenfelsMasters männlich2:18:2024.72+8:20
58319
STUMPF, Julian-Tobias
 WSV Clausthal-Zellerfeld/ Hamfelder HofMasters männlich2:52:3419.82+42:34
117320
LINK, Bastian
 Im Team WolfsburgMasters männlich3:46:1015.12+1:36:10
DNF321
BITTNER, Norbert
 Im Team WolfsburgMasters männlich
 
3322
SCHOLZ, Achim
 Cannondale Team WeinMasters männlich2:11:2526.02+1:25
46323
PLATTE, Daniel
 WattMasters männlich2:45:4720.63+35:47
39324
GÄRTNER, Peter
 WSV Clausthal-ZellerfeldMasters männlich2:41:5721.12+31:57
41325
EICHHORN, Manuel
 VCW-Wolfskult CyclingMasters männlich2:43:4520.89+33:45
11326
WOLF, Mike
 VCW-Wolfskult CyclingMasters männlich2:22:4323.96+12:43
27330
EGGELING, Carsten
 VFL WolfsburgMasters männlich2:30:5922.65+20:59
DSQ331
FORMANIAK, Jan
 Bike Brand ExMasters männlich
 
43332
WEIGEL, Dirk
 HannoverMasters männlich2:44:2820.79+34:28
56333
BERNSDORF, Marco
 NordhausenMasters männlich2:51:0919.98+41:09
49334
ELBE, Stefan
 MagdeburgMasters männlich2:47:0720.46+37:07
101337
KREIE, Carsten
 Nordharzer Racing TeamMasters männlich3:21:0817.00+1:11:08
78338
HANISCH, Tino
 VienenburgMasters männlich3:02:1818.76+52:18
52339
SCHAFFNER, Wilhelm
 PirateMasters männlich2:50:1120.10+40:11
111340
SORANNO, Giuseppe
 Fahrradtref GoslarMasters männlich3:37:2215.73+1:27:22
81341
ZIEMANN, Sven
 MöserMasters männlich3:03:5518.60+53:55
55342
LOOSE, Alexander
 Vipers conceptMasters männlich2:51:0220.00+41:02
107344
KÖNIG, Hans-Günther
 SC HamelnMasters männlich3:27:5716.45+1:17:57
19345
BREUER, Tilo
 RSV 23 BraunschweigMasters männlich2:25:5823.43+15:58
18999
MOORS, Steffen
 Harz RacingMasters männlich2:25:2423.52+15:24
Sievietes
2140
FAUST, Telse
 Proformance-nonplusultraFrauen3:07:5818.19+26:41
3206
WIETZOREK, Sonja
 Excelsior RacingFrauen3:09:1218.08+27:55
8219
ZEIDLER, Dana
 StapelburgFrauen4:23:2812.98+1:42:11
6243
SCHWARZE, Gabriele
 Schiller ZahntechnikFrauen3:46:2115.11+1:05:04
1294
BACHMANN, Liv-Susanne
 1a crossteam/RC Blau-Gelb LangenhagenFrauen2:41:1721.20---
7311
KNEIFEL, Martina
 MBC HannoverFrauen4:08:2613.77+1:27:09
5317
SCHULZE, Steffi
 Withe RockFrauen3:33:0916.05+51:52
4327
AIGNER, Angelika
 ReutlingenFrauen3:09:2918.05+28:12