SPORTident TimingTriathlonverein Barchfeld e.V.

6. Merkerser KRISTALLMARATHON

Merkers 26.02.2012

6. Merkerser KRISTALLMARATHON

Merkers 26.02.2012

 

Rezultāti 6. Merkerser KRISTALLMARATHON

VietaNr.Vārds KlubsLaiksmin/kmStarpība

1. posms: Runde (3.25 km)

Männer M20
116
MAREY, Chris

BEL
Gistel12:593:59---
217
MICHAELIS, Thomas

GER
Stuttgart13:054:01+0:06
26
SCHOR, Jakub
 TJ Slavoj Pacov13:054:01+0:06
4215
DRÜKE, Chris
 Nonstop Ultra13:124:03+0:13
511
GEORGE, Patrick

GER
Bad Zwesten14:014:18+1:02
615
LIFAR, Max

GER
Darmstadt14:234:25+1:24
714
KUHNE, Thomas

GER
Neubiberg14:254:26+1:26
813
HESS, Marco

GER
Regensburg14:274:26+1:28
94
WOLF, Stefan

GER
LG Priestewitz14:374:29+1:38
105
KRIWACZEK, Roy

GER
Team Mountria15:004:36+2:01
117
SCHLÄGER, Lars

GER
Trail Team OWL16:355:06+3:36
1218
WENZ, Holger

GER
Heidelberg17:245:21+4:25
1219
WENZ, Ralf

GER
Böhl-Iggelheim17:245:21+4:25
142
WALTER, Mario

GER
CaBa´s CaBaNauTeN17:355:24+4:36
1510
BOTHE, Sebastian

GER
Gräfenhainichen17:485:28+4:49
161
PUCHINGER, Klaus

GER
CaBa´s CaBaNauTeN19:005:50+6:01
Männer M30
130
HEIN, Oliver

GER
Vacha12:543:58---
224
GESSNER, Roberto Andreas

GER
LFV OBERHOLZ LEIPZIG13:174:05+0:23
3211
METZ, Jan Marek
 Radio Ivan14:264:26+1:32
428
FISCHER, Kay

GER
SV Reinstetten15:124:40+2:18
421
LORZ, matthias

GER
CaBa´s CaBaNauTeN15:124:40+2:18
626
BARSCH, Matthias

GER
RSV Bautzen15:254:44+2:31
729
WITTER, Steven

GER
SV Veilsdorf15:384:48+2:44
822
BRANDL, Johannes

GER
DUV16:034:56+3:09
920
PONATH, Michael

GER
Buchenau17:055:15+4:11
1032
POST, Sascha

GER
Eversmeer17:335:24+4:39
1131
AURICH, Michael

GER
Leipzig17:465:28+4:52
1225
DORNER, Jens

GER
Greiz20:456:23+7:51
Männer M35
147
NICE, andy

GBR
london12:403:53---
241
BALDAUF, Marcus

GER
WSV Brotterode12:463:55+0:06
336
HORN, Matthias

GER
Loupie`s Lauftreff Laimbach14:194:24+1:39
448
PIRL, Stephan

GER
Dietzenbach14:264:26+1:46
5212
WESSLER, Tobias
 Caba's Cabanauten15:124:40+2:32
635
WOLF, Daniel

GER
LG Priestewitz15:394:48+2:59
7213
SCHAMBECK, Andreas
 Team Franconia Vertical15:424:49+3:02
837
STEINEBACH, André

GER
LT PhoenixSEE Dortmund16:104:58+3:30
950
SICKEL, Florian

GER
Kronberg16:455:09+4:05
1046
LOEBER, ralf

GER
düsseldorf16:465:09+4:06
1144
KAUBE, lars

GER
elsterwerda16:475:09+4:07
1239
MARSCHALLEK, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei16:535:11+4:13
1334
HÖSL, Patrick

GER
LG DUV17:425:26+5:02
1449
RASKOVIC, Ninoslav

SRB
Pancevo19:195:56+6:39
1538
TRAMBO, Uwe

GER
Peewee20:256:16+7:45
Männer M40
167
SCHMITT, Matthias

GER
LG Würzburg12:533:57---
259
KOVÁR, Michal

CZE
Hi sport team12:573:59+0:04
370
WELLER, Frank

GER
SG Stern Stuttgart13:444:13+0:51
477
HÖLZEL, Holger

GER
Vorwärts Köln14:204:24+1:27
555
THOMAS, Dirk

GER
Eisenach14:364:29+1:43
665
BÖHME, Kai

GER
LG Priestewitz14:374:29+1:44
752
FRANKE, Sven

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg14:424:31+1:49
861
REIF, Bernd

GER
laufcombo Reif15:154:41+2:22
960
MITTELSDORF, Mark

GER
Infanterieschule HAMMELBURG15:254:44+2:32
1076
SCHINDLER, Michael

GER
TV Helmbrechts15:364:47+2:43
1171
FLEISCHER, Stefan

GER
SV Veilsdorf15:394:48+2:46
1253
SCHRÖTER, Swen

GER
Die Kraft Dahinter16:255:03+3:32
1357
JESCHKA, JERRY

GER
FSP Kassel16:415:08+3:48
1463
UNGER, Thomas

GER
Lauftreff Arnstadt16:525:11+3:59
1551
HALDER, Roland

GER
100 Marathon Club17:395:25+4:46
1675
HÖFER, Mike

GER
TUS Griesheim18:025:32+5:09
1762
WIEDEMANN, Sven
 Läuferbund Schwarzenberg18:035:33+5:10
1866
RIEHS, Sven
 LG Thalheim18:045:33+5:11
1979
LUKSCH, Marcus

GER
Niederstetten18:425:45+5:49
2080
QUALMANN, andré

GER
raitenbuch19:175:56+6:24
2169
PRECHELT, Frank

GER
Rastatter TV19:366:01+6:43
2256
RICHTER, Frank

GER
FRguy19:456:04+6:52
2358
ZIMMERMANN, Jörg

GER
Halberstadt19:586:08+7:05
Männer M45
197
HERGET, Thomas

GER
LG Fulda13:404:12---
194
WAGNER, Thomas

GER
Spiridon Frankfurt13:404:12---
382
DENNETT, Peter

GBR
Andover Triathlon club14:354:29+0:55
4111
HEYNE, Simon

GER
Team Raidlight15:004:36+1:20
586
WEYERSTRASS, Michael

GER
BSG Bosch15:144:41+1:34
698
KÜMMEL, Stephan

GER
LG Priestewitz15:394:48+1:59
699
SCHIETZEL, Heiko

GER
LG Priestewitz15:394:48+1:59
8106
HÜSKEN, Dirk

GER
SGE Essen Schönebeck15:414:49+2:01
8110
DARGEL, Roland

GER
Team Nordschwarzwald15:414:49+2:01
8105
ANGERMÜLLER, Stefan

GER
Running e.V. Pfalzgrafenweiler15:414:49+2:01
11100
RINGLSTETTER, Eddy

GER
LT Hanau/Bruchköbel15:434:50+2:03
1283
HÜBNER, Bert

GER
ASC Marathon Friedberg15:524:52+2:12
13217
FRÖHLICH, Peter
 LG eXa Leipzig16:275:03+2:47
1492
MÜLLER, Michael

GER
HSV Birnfeld16:445:08+3:04
15118
KNOF, hugo

GER
bad liebenwerda16:485:10+3:08
1689
STOLZIS, Sieger

GER
Fast Foods17:055:15+3:25
17218
MERRITT, Michael
 Wing it17:195:19+3:39
18117
HEINRICH, Andreas

GER
Bad Berka17:385:25+3:58
19112
FIEBICH, Andre

GER
T-Rex Team17:525:29+4:12
2088
HOFMANN, Friedhelm

GER
DLR Simmern17:545:30+4:14
21108
SCHMIDT, Andreas

GER
T- Rex-Team Peitz17:585:31+4:18
22120
STEINER, Frank

GER
Sankt Gangloff18:095:35+4:29
23103
KLEIN, Hajo

GER
Multisport Darmstadt18:205:38+4:40
2484
VAN DER KRAAN, Arnold

NED
AV'4018:465:46+5:06
2591
WALTHERS, Michael

USA
GOBLUE18:555:49+5:15
2685
SZIBURIS, Sven

GER
Beuna19:005:50+5:20
27102
HUMMEL, Andreas

GER
Mallorca Bierkönigläufer19:366:01+5:56
2890
BARTSCH, Frank

GER
Glück Auf, der Steiger kommt20:006:09+6:20
Männer M50
1132
JUDENHAHN, Holger

GER
RTC Bernburger Bären15:044:38---
2123
GEBES, Norbert

GER
Bad-Lauchstädt15:244:44+0:20
3144
BREHE, Michael

GER
Osnabrück15:384:48+0:34
4219
GREEN, Jeffrey
 Tidewater Striders16:034:56+0:59
5125
TIEDEMANN, Udo

GER
Laufen in Forchheim16:265:03+1:22
6128
VATER, Roland
 LG DUV16:495:10+1:45
7140
PONATH, Norbert

GER
TV Buchenau17:055:15+2:01
8139
RITTER, Roland

GER
TuS Uentrop17:365:24+2:32
9122
SOFF, Andreas

GER
100 MC Deutschland18:025:32+2:58
10138
WÜRL, Hans

GER
Trail Team OWL / 100MC18:215:38+3:17
11145
FENZ, Hendrik

GER
Hamburg18:265:40+3:22
12141
DENZLER, Hans
 TV Helmbrechts18:375:43+3:33
13134
STEINICKE, Thomas

GER
SGW 05 Berlin18:455:46+3:41
14136
BUCHMAIER, Dietmar

GER
Sparkasse KölnBonn18:585:50+3:54
15129
OLBRISCH, Wolfgang
 LT Lippehasen19:135:54+4:09
16121
GERLACH, Jörg

GER
100 Marathon Club19:215:57+4:17
17124
HABELT, Holger

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein Suhl20:396:21+5:35
Männer M55
1154
REICHARDT, Mathias

GER
SV Pädagogoik Hildburghausen15:404:49---
2152
WOLFGRAMM, Klaus

GER
RC-Entspurt Herford16:345:05+0:54
3147
REINHARD-MILITZ, Gerhard

SUI
100 Marathon Club17:415:26+2:01
4148
JUNIG, Gunnar

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg19:045:51+3:24
5156
KRIESCHE, Wolfgang

GER
TriSportKirsch19:215:57+3:41
6149
LITTFIN, Reinhold
 LT Lippehasen21:436:40+6:03
6150
LITTWIN, Rüdiger

GER
LT Lippehasen21:436:40+6:03
Männer M60
1163
KRETZSCHMAR, Manfred

GER
Ichtershausen14:454:32---
2167
MASCHER, Karl

GER
VfL Tegel Berlin15:494:51+1:04
3162
RADELHOF, Alfred

GER
GM-Rennsteiglaufverein17:375:25+2:52
4166
SPEER, Rudi

GER
TV Offenbach-Hundheim18:175:37+3:32
5160
STEINBRECHER, Diethard

GER
100 Marathon Club Deutschland18:495:47+4:04
6164
SCHÄFER, Kurt

GER
TSV Grebendorf19:195:56+4:34
7161
EBERLE, Dietrich

GER
1974 Marathon Verein d.e.20:056:10+5:20
Männer M65
1169
BOSSE, Reinhard

GER
Oberkrämer18:475:46---
2171
OSTERTAG, Eberhard

GER
TV Stammheim21:146:31+2:27
2170
SIEBERT, Michael

GER
TV 1848 Oberstein21:146:31+2:27
4168
RIEDEL, Karl-Jürgen

GER
EsV Lok Zwickau21:576:45+3:10
Männer M70
1172
HINKEL, Friedrich

GER
TV-Lemberg20:166:14---
Frauen W20
1174
BEIER, Diana

GER
Tann15:124:40---
2173
PRAHER, Steffi

GER
Oskar-Frech-Seebad16:315:04+1:19
Frauen W30
1176
SZPAKOWSKA, Agnieszka

POL
Vorwärts Köln18:055:33---
Frauen W35
1214
SCHAMBECK, Kathrin
 Team Franconia Vertical17:585:31---
2177
SIEBE, Birte

GER
Lübbecker Berglöwen18:565:49+0:58
Frauen W40
1182
PEIN, Ute

GER
LVB Leipzig15:404:49---
2184
KOCH, Heike

GER
TSSC-Erfurt15:594:55+0:19
3185
BOPPERT, Karin

GER
Neustadt a. Rbge.16:515:11+1:11
4181
RIEHS, Angela

GER
LG Thalheim18:045:33+2:24
5183
PELANI, Beate

GER
Triathlon Team TG Witten19:366:01+3:56
Frauen W45
1191
JESCHKE, Katrin

GER
SV Elbland Coswig-Meißen e.V.14:534:34---
2199
SCHMIED, Silvia

GER
Halle15:424:49+0:49
3186
CÖMERT, Sakine

GER
Gönlüm16:475:09+1:54
4188
BRUDER, Birgit

GER
LTF Marpingen17:435:27+2:50
5193
SCHMIDT, Petra

GER
T-Rex Team18:245:39+3:31
5194
SCHNAPKE, Ines

GER
T-Rex Team18:245:39+3:31
7197
BERG, Marita

GER
TV Offenbach-Hundheim18:355:43+3:42
8196
DENZLER, Barbara
 TV Helmbrechts19:065:52+4:13
9195
DR. CACACCIOLA-KETTER, Maria Lucia
 TriSportKirsch19:205:56+4:27
1096
FRÜHAUF, Sylvia

GER
MCV 201020:056:10+5:12
Frauen W50
1201
DILLING, Daniela

GER
LG Nord Berlin18:095:35---
2203
GROB, Heike

GER
Ski-Club Flieden19:195:56+1:10
3202
LITTWIN, Gabi
 LT Lippehasen21:436:40+3:34
Frauen W55
1207
HÜLSE, Renate

GER
LT Krefeld-Oppum/LG DUV18:435:45---
2208
ABEL, Angelika

GER
TV Stammheim20:376:20+1:54
Frauen W60
1209
HAJEK, Verena

GER
Laufmonster19:185:56---
2210
JÄGER, Ruth

GER
TGMSV Jügesheim20:316:18+1:13

2. posms: Runde (3.25 km)

Männer M20
117
MICHAELIS, Thomas

GER
Stuttgart12:443:55---
26
SCHOR, Jakub
 TJ Slavoj Pacov12:453:55+0:01
316
MAREY, Chris

BEL
Gistel13:394:12+0:55
4215
DRÜKE, Chris
 Nonstop Ultra13:404:12+0:56
511
GEORGE, Patrick

GER
Bad Zwesten13:474:14+1:03
65
KRIWACZEK, Roy

GER
Team Mountria14:174:23+1:33
715
LIFAR, Max

GER
Darmstadt14:224:25+1:38
84
WOLF, Stefan

GER
LG Priestewitz14:564:35+2:12
913
HESS, Marco

GER
Regensburg16:064:57+3:22
1014
KUHNE, Thomas

GER
Neubiberg16:094:58+3:25
1118
WENZ, Holger

GER
Heidelberg16:335:05+3:49
1119
WENZ, Ralf

GER
Böhl-Iggelheim16:335:05+3:49
137
SCHLÄGER, Lars

GER
Trail Team OWL16:405:07+3:56
1410
BOTHE, Sebastian

GER
Gräfenhainichen16:565:12+4:12
151
PUCHINGER, Klaus

GER
CaBa´s CaBaNauTeN20:106:12+7:26
162
WALTER, Mario

GER
CaBa´s CaBaNauTeN21:026:28+8:18
Männer M30
130
HEIN, Oliver

GER
Vacha13:054:01---
224
GESSNER, Roberto Andreas

GER
LFV OBERHOLZ LEIPZIG13:424:12+0:37
3211
METZ, Jan Marek
 Radio Ivan13:454:13+0:40
428
FISCHER, Kay

GER
SV Reinstetten14:524:34+1:47
521
LORZ, matthias

GER
CaBa´s CaBaNauTeN15:064:38+2:01
626
BARSCH, Matthias

GER
RSV Bautzen16:034:56+2:58
722
BRANDL, Johannes

GER
DUV16:064:57+3:01
829
WITTER, Steven

GER
SV Veilsdorf16:074:57+3:02
932
POST, Sascha

GER
Eversmeer16:245:02+3:19
1020
PONATH, Michael

GER
Buchenau17:125:17+4:07
1131
AURICH, Michael

GER
Leipzig17:455:27+4:40
1225
DORNER, Jens

GER
Greiz21:506:43+8:45
Männer M35
141
BALDAUF, Marcus

GER
WSV Brotterode12:543:58---
247
NICE, andy

GBR
london12:583:59+0:04
348
PIRL, Stephan

GER
Dietzenbach13:404:12+0:46
436
HORN, Matthias

GER
Loupie`s Lauftreff Laimbach14:134:22+1:19
5212
WESSLER, Tobias
 Caba's Cabanauten15:064:38+2:12
6213
SCHAMBECK, Andreas
 Team Franconia Vertical15:124:40+2:18
744
KAUBE, lars

GER
elsterwerda16:235:02+3:29
837
STEINEBACH, André

GER
LT PhoenixSEE Dortmund16:285:03+3:34
935
WOLF, Daniel

GER
LG Priestewitz16:345:05+3:40
1034
HÖSL, Patrick

GER
LG DUV16:355:06+3:41
1150
SICKEL, Florian

GER
Kronberg16:415:08+3:47
1246
LOEBER, ralf

GER
düsseldorf16:485:10+3:54
1339
MARSCHALLEK, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei17:305:23+4:36
1449
RASKOVIC, Ninoslav

SRB
Pancevo18:165:37+5:22
1538
TRAMBO, Uwe

GER
Peewee21:086:30+8:14
Männer M40
159
KOVÁR, Michal

CZE
Hi sport team12:533:57---
267
SCHMITT, Matthias

GER
LG Würzburg12:573:59+0:04
370
WELLER, Frank

GER
SG Stern Stuttgart14:094:21+1:16
452
FRANKE, Sven

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg14:364:29+1:43
565
BÖHME, Kai

GER
LG Priestewitz14:564:35+2:03
655
THOMAS, Dirk

GER
Eisenach15:044:38+2:11
761
REIF, Bernd

GER
laufcombo Reif15:204:43+2:27
877
HÖLZEL, Holger

GER
Vorwärts Köln15:374:48+2:44
976
SCHINDLER, Michael

GER
TV Helmbrechts15:494:51+2:56
1060
MITTELSDORF, Mark

GER
Infanterieschule HAMMELBURG16:034:56+3:10
1171
FLEISCHER, Stefan

GER
SV Veilsdorf16:074:57+3:14
1253
SCHRÖTER, Swen

GER
Die Kraft Dahinter16:595:13+4:06
1363
UNGER, Thomas

GER
Lauftreff Arnstadt17:175:19+4:24
1475
HÖFER, Mike

GER
TUS Griesheim17:395:25+4:46
1466
RIEHS, Sven
 LG Thalheim17:395:25+4:46
1662
WIEDEMANN, Sven
 Läuferbund Schwarzenberg17:405:26+4:47
1779
LUKSCH, Marcus

GER
Niederstetten18:135:36+5:20
1880
QUALMANN, andré

GER
raitenbuch18:205:38+5:27
1951
HALDER, Roland

GER
100 Marathon Club18:545:48+6:01
2057
JESCHKA, JERRY

GER
FSP Kassel18:575:49+6:04
2169
PRECHELT, Frank

GER
Rastatter TV19:185:56+6:25
2256
RICHTER, Frank

GER
FRguy19:456:04+6:52
2358
ZIMMERMANN, Jörg

GER
Halberstadt21:486:42+8:55
Männer M45
197
HERGET, Thomas

GER
LG Fulda13:594:18---
294
WAGNER, Thomas

GER
Spiridon Frankfurt14:024:19+0:03
3111
HEYNE, Simon

GER
Team Raidlight14:424:31+0:43
486
WEYERSTRASS, Michael

GER
BSG Bosch15:224:43+1:23
5106
HÜSKEN, Dirk

GER
SGE Essen Schönebeck15:244:44+1:25
6100
RINGLSTETTER, Eddy

GER
LT Hanau/Bruchköbel15:334:47+1:34
7110
DARGEL, Roland

GER
Team Nordschwarzwald15:464:51+1:47
7105
ANGERMÜLLER, Stefan

GER
Running e.V. Pfalzgrafenweiler15:464:51+1:47
982
DENNETT, Peter

GBR
Andover Triathlon club15:534:53+1:54
1083
HÜBNER, Bert

GER
ASC Marathon Friedberg15:594:55+2:00
11118
KNOF, hugo

GER
bad liebenwerda16:225:02+2:23
1298
KÜMMEL, Stephan

GER
LG Priestewitz16:345:05+2:35
1299
SCHIETZEL, Heiko

GER
LG Priestewitz16:345:05+2:35
1492
MÜLLER, Michael

GER
HSV Birnfeld16:445:08+2:45
15217
FRÖHLICH, Peter
 LG eXa Leipzig16:585:13+2:59
16117
HEINRICH, Andreas

GER
Bad Berka17:055:15+3:06
1789
STOLZIS, Sieger

GER
Fast Foods17:175:19+3:18
18218
MERRITT, Michael
 Wing it17:265:21+3:27
19112
FIEBICH, Andre

GER
T-Rex Team17:325:23+3:33
2088
HOFMANN, Friedhelm

GER
DLR Simmern17:485:28+3:49
21120
STEINER, Frank

GER
Sankt Gangloff17:515:29+3:52
22108
SCHMIDT, Andreas

GER
T- Rex-Team Peitz17:565:31+3:57
2384
VAN DER KRAAN, Arnold

NED
AV'4018:175:37+4:18
2490
BARTSCH, Frank

GER
Glück Auf, der Steiger kommt18:325:42+4:33
25103
KLEIN, Hajo

GER
Multisport Darmstadt19:015:51+5:02
26102
HUMMEL, Andreas

GER
Mallorca Bierkönigläufer19:185:56+5:19
2785
SZIBURIS, Sven

GER
Beuna19:326:00+5:33
2891
WALTHERS, Michael

USA
GOBLUE20:016:09+6:02
Männer M50
1132
JUDENHAHN, Holger

GER
RTC Bernburger Bären15:184:42---
2144
BREHE, Michael

GER
Osnabrück15:534:53+0:35
3123
GEBES, Norbert

GER
Bad-Lauchstädt16:054:56+0:47
4122
SOFF, Andreas

GER
100 MC Deutschland16:345:05+1:16
4125
TIEDEMANN, Udo

GER
Laufen in Forchheim16:345:05+1:16
4128
VATER, Roland
 LG DUV16:345:05+1:16
7139
RITTER, Roland

GER
TuS Uentrop16:375:06+1:19
8145
FENZ, Hendrik

GER
Hamburg17:015:14+1:43
9140
PONATH, Norbert

GER
TV Buchenau17:125:17+1:54
10219
GREEN, Jeffrey
 Tidewater Striders17:165:18+1:58
11134
STEINICKE, Thomas

GER
SGW 05 Berlin18:135:36+2:55
12136
BUCHMAIER, Dietmar

GER
Sparkasse KölnBonn18:145:36+2:56
13141
DENZLER, Hans
 TV Helmbrechts18:395:44+3:21
14138
WÜRL, Hans

GER
Trail Team OWL / 100MC18:405:44+3:22
15129
OLBRISCH, Wolfgang
 LT Lippehasen18:585:50+3:40
16121
GERLACH, Jörg

GER
100 Marathon Club19:085:53+3:50
17124
HABELT, Holger

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein Suhl20:256:16+5:07
Männer M55
1154
REICHARDT, Mathias

GER
SV Pädagogoik Hildburghausen15:524:52---
2152
WOLFGRAMM, Klaus

GER
RC-Entspurt Herford16:415:08+0:49
3156
KRIESCHE, Wolfgang

GER
TriSportKirsch18:155:36+2:23
4148
JUNIG, Gunnar

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg18:305:41+2:38
5147
REINHARD-MILITZ, Gerhard

SUI
100 Marathon Club18:405:44+2:48
6149
LITTFIN, Reinhold
 LT Lippehasen21:526:43+6:00
6150
LITTWIN, Rüdiger

GER
LT Lippehasen21:526:43+6:00
Männer M60
1163
KRETZSCHMAR, Manfred

GER
Ichtershausen14:414:31---
2167
MASCHER, Karl

GER
VfL Tegel Berlin16:044:56+1:23
3162
RADELHOF, Alfred

GER
GM-Rennsteiglaufverein17:385:25+2:57
4166
SPEER, Rudi

GER
TV Offenbach-Hundheim18:355:43+3:54
5160
STEINBRECHER, Diethard

GER
100 Marathon Club Deutschland18:405:44+3:59
6164
SCHÄFER, Kurt

GER
TSV Grebendorf19:125:54+4:31
7161
EBERLE, Dietrich

GER
1974 Marathon Verein d.e.21:086:30+6:27
Männer M65
1169
BOSSE, Reinhard

GER
Oberkrämer18:105:35---
2170
SIEBERT, Michael

GER
TV 1848 Oberstein21:236:34+3:13
3171
OSTERTAG, Eberhard

GER
TV Stammheim21:566:44+3:46
4168
RIEDEL, Karl-Jürgen

GER
EsV Lok Zwickau22:166:51+4:06
Männer M70
1172
HINKEL, Friedrich

GER
TV-Lemberg21:026:28---
Frauen W20
1174
BEIER, Diana

GER
Tann15:164:41---
2173
PRAHER, Steffi

GER
Oskar-Frech-Seebad17:245:21+2:08
Frauen W30
1176
SZPAKOWSKA, Agnieszka

POL
Vorwärts Köln18:405:44---
Frauen W35
1214
SCHAMBECK, Kathrin
 Team Franconia Vertical17:425:26---
2177
SIEBE, Birte

GER
Lübbecker Berglöwen19:316:00+1:49
Frauen W40
1182
PEIN, Ute

GER
LVB Leipzig16:175:00---
2185
BOPPERT, Karin

GER
Neustadt a. Rbge.16:315:04+0:14
3184
KOCH, Heike

GER
TSSC-Erfurt16:595:13+0:42
4181
RIEHS, Angela

GER
LG Thalheim17:385:25+1:21
5183
PELANI, Beate

GER
Triathlon Team TG Witten20:276:17+4:10
Frauen W45
1191
JESCHKE, Katrin

GER
SV Elbland Coswig-Meißen e.V.15:164:41---
2199
SCHMIED, Silvia

GER
Halle15:484:51+0:32
3186
CÖMERT, Sakine

GER
Gönlüm17:485:28+2:32
4188
BRUDER, Birgit

GER
LTF Marpingen17:565:31+2:40
5195
DR. CACACCIOLA-KETTER, Maria Lucia
 TriSportKirsch18:165:37+3:00
6193
SCHMIDT, Petra

GER
T-Rex Team18:215:38+3:05
6194
SCHNAPKE, Ines

GER
T-Rex Team18:215:38+3:05
8196
DENZLER, Barbara
 TV Helmbrechts18:345:42+3:18
9197
BERG, Marita

GER
TV Offenbach-Hundheim19:035:51+3:47
1096
FRÜHAUF, Sylvia

GER
MCV 201021:086:30+5:52
Frauen W50
1201
DILLING, Daniela

GER
LG Nord Berlin18:495:47---
2203
GROB, Heike

GER
Ski-Club Flieden19:125:54+0:23
3202
LITTWIN, Gabi
 LT Lippehasen21:526:43+3:03
Frauen W55
1207
HÜLSE, Renate

GER
LT Krefeld-Oppum/LG DUV19:446:04---
2208
ABEL, Angelika

GER
TV Stammheim21:046:28+1:20
Frauen W60
1209
HAJEK, Verena

GER
Laufmonster19:215:57---
2210
JÄGER, Ruth

GER
TGMSV Jügesheim20:316:18+1:10

3. posms: Runde (3.25 km)

Männer M20
117
MICHAELIS, Thomas

GER
Stuttgart12:473:55---
16
SCHOR, Jakub
 TJ Slavoj Pacov12:473:55---
3215
DRÜKE, Chris
 Nonstop Ultra13:484:14+1:01
416
MAREY, Chris

BEL
Gistel14:024:19+1:15
511
GEORGE, Patrick

GER
Bad Zwesten14:084:20+1:21
65
KRIWACZEK, Roy

GER
Team Mountria14:154:23+1:28
715
LIFAR, Max

GER
Darmstadt14:324:28+1:45
84
WOLF, Stefan

GER
LG Priestewitz15:064:38+2:19
914
KUHNE, Thomas

GER
Neubiberg15:384:48+2:51
1013
HESS, Marco

GER
Regensburg15:394:48+2:52
1118
WENZ, Holger

GER
Heidelberg16:034:56+3:16
1119
WENZ, Ralf

GER
Böhl-Iggelheim16:034:56+3:16
137
SCHLÄGER, Lars

GER
Trail Team OWL16:565:12+4:09
1410
BOTHE, Sebastian

GER
Gräfenhainichen16:595:13+4:12
152
WALTER, Mario

GER
CaBa´s CaBaNauTeN18:165:37+5:29
161
PUCHINGER, Klaus

GER
CaBa´s CaBaNauTeN21:346:38+8:47
Männer M30
130
HEIN, Oliver

GER
Vacha13:034:00---
224
GESSNER, Roberto Andreas

GER
LFV OBERHOLZ LEIPZIG14:014:18+0:58
3211
METZ, Jan Marek
 Radio Ivan14:514:34+1:48
428
FISCHER, Kay

GER
SV Reinstetten15:164:41+2:13
521
LORZ, matthias

GER
CaBa´s CaBaNauTeN15:444:50+2:41
632
POST, Sascha

GER
Eversmeer15:574:54+2:54
729
WITTER, Steven

GER
SV Veilsdorf16:114:58+3:08
826
BARSCH, Matthias

GER
RSV Bautzen16:165:00+3:13
922
BRANDL, Johannes

GER
DUV17:065:15+4:03
1020
PONATH, Michael

GER
Buchenau17:395:25+4:36
1131
AURICH, Michael

GER
Leipzig17:465:28+4:43
1225
DORNER, Jens

GER
Greiz22:527:02+9:49
Männer M35
141
BALDAUF, Marcus

GER
WSV Brotterode12:563:58---
247
NICE, andy

GBR
london13:094:02+0:13
348
PIRL, Stephan

GER
Dietzenbach14:044:19+1:08
436
HORN, Matthias

GER
Loupie`s Lauftreff Laimbach14:274:26+1:31
5213
SCHAMBECK, Andreas
 Team Franconia Vertical15:374:48+2:41
6212
WESSLER, Tobias
 Caba's Cabanauten15:434:50+2:47
735
WOLF, Daniel

GER
LG Priestewitz15:444:50+2:48
834
HÖSL, Patrick

GER
LG DUV16:104:58+3:14
944
KAUBE, lars

GER
elsterwerda16:315:04+3:35
1037
STEINEBACH, André

GER
LT PhoenixSEE Dortmund16:345:05+3:38
1150
SICKEL, Florian

GER
Kronberg16:455:09+3:49
1246
LOEBER, ralf

GER
düsseldorf17:095:16+4:13
1339
MARSCHALLEK, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei17:305:23+4:34
1449
RASKOVIC, Ninoslav

SRB
Pancevo18:145:36+5:18
1538
TRAMBO, Uwe

GER
Peewee22:046:47+9:08
Männer M40
159
KOVÁR, Michal

CZE
Hi sport team12:473:55---
267
SCHMITT, Matthias

GER
LG Würzburg13:074:02+0:20
370
WELLER, Frank

GER
SG Stern Stuttgart14:334:28+1:46
452
FRANKE, Sven

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg14:384:30+1:51
555
THOMAS, Dirk

GER
Eisenach15:014:37+2:14
665
BÖHME, Kai

GER
LG Priestewitz15:114:40+2:24
761
REIF, Bernd

GER
laufcombo Reif15:314:46+2:44
877
HÖLZEL, Holger

GER
Vorwärts Köln15:434:50+2:56
976
SCHINDLER, Michael

GER
TV Helmbrechts16:024:56+3:15
1071
FLEISCHER, Stefan

GER
SV Veilsdorf16:104:58+3:23
1160
MITTELSDORF, Mark

GER
Infanterieschule HAMMELBURG16:165:00+3:29
1253
SCHRÖTER, Swen

GER
Die Kraft Dahinter17:075:15+4:20
1363
UNGER, Thomas

GER
Lauftreff Arnstadt17:335:24+4:46
1475
HÖFER, Mike

GER
TUS Griesheim17:365:24+4:49
1566
RIEHS, Sven
 LG Thalheim18:055:33+5:18
1669
PRECHELT, Frank

GER
Rastatter TV18:105:35+5:23
1762
WIEDEMANN, Sven
 Läuferbund Schwarzenberg18:155:36+5:28
1851
HALDER, Roland

GER
100 Marathon Club18:245:39+5:37
1979
LUKSCH, Marcus

GER
Niederstetten18:305:41+5:43
2057
JESCHKA, JERRY

GER
FSP Kassel18:525:48+6:05
2180
QUALMANN, andré

GER
raitenbuch19:065:52+6:19
2256
RICHTER, Frank

GER
FRguy21:146:31+8:27
2358
ZIMMERMANN, Jörg

GER
Halberstadt21:176:32+8:30
Männer M45
194
WAGNER, Thomas

GER
Spiridon Frankfurt14:164:23---
297
HERGET, Thomas

GER
LG Fulda14:194:24+0:03
3111
HEYNE, Simon

GER
Team Raidlight14:344:28+0:18
4100
RINGLSTETTER, Eddy

GER
LT Hanau/Bruchköbel15:324:46+1:16
5106
HÜSKEN, Dirk

GER
SGE Essen Schönebeck15:384:48+1:22
698
KÜMMEL, Stephan

GER
LG Priestewitz15:454:50+1:29
699
SCHIETZEL, Heiko

GER
LG Priestewitz15:454:50+1:29
8110
DARGEL, Roland

GER
Team Nordschwarzwald16:044:56+1:48
8105
ANGERMÜLLER, Stefan

GER
Running e.V. Pfalzgrafenweiler16:044:56+1:48
1083
HÜBNER, Bert

GER
ASC Marathon Friedberg16:104:58+1:54
1186
WEYERSTRASS, Michael

GER
BSG Bosch16:165:00+2:00
1282
DENNETT, Peter

GBR
Andover Triathlon club16:235:02+2:07
13118
KNOF, hugo

GER
bad liebenwerda16:315:04+2:15
14217
FRÖHLICH, Peter
 LG eXa Leipzig16:495:10+2:33
1592
MÜLLER, Michael

GER
HSV Birnfeld17:025:14+2:46
16112
FIEBICH, Andre

GER
T-Rex Team17:305:23+3:14
1789
STOLZIS, Sieger

GER
Fast Foods17:335:24+3:17
18117
HEINRICH, Andreas

GER
Bad Berka17:365:24+3:20
1988
HOFMANN, Friedhelm

GER
DLR Simmern17:405:26+3:24
20120
STEINER, Frank

GER
Sankt Gangloff17:595:31+3:43
21102
HUMMEL, Andreas

GER
Mallorca Bierkönigläufer18:105:35+3:54
22108
SCHMIDT, Andreas

GER
T- Rex-Team Peitz18:125:35+3:56
2390
BARTSCH, Frank

GER
Glück Auf, der Steiger kommt18:305:41+4:14
2484
VAN DER KRAAN, Arnold

NED
AV'4018:385:44+4:22
25103
KLEIN, Hajo

GER
Multisport Darmstadt18:475:46+4:31
26218
MERRITT, Michael
 Wing it18:495:47+4:33
2785
SZIBURIS, Sven

GER
Beuna19:285:59+5:12
2891
WALTHERS, Michael

USA
GOBLUE20:386:20+6:22
Männer M50
1132
JUDENHAHN, Holger

GER
RTC Bernburger Bären15:474:51---
2144
BREHE, Michael

GER
Osnabrück15:514:52+0:04
3123
GEBES, Norbert

GER
Bad-Lauchstädt16:124:59+0:25
4128
VATER, Roland
 LG DUV16:235:02+0:36
5145
FENZ, Hendrik

GER
Hamburg16:405:07+0:53
6125
TIEDEMANN, Udo

GER
Laufen in Forchheim16:515:11+1:04
7139
RITTER, Roland

GER
TuS Uentrop16:535:11+1:06
8122
SOFF, Andreas

GER
100 MC Deutschland17:305:23+1:43
9140
PONATH, Norbert

GER
TV Buchenau17:385:25+1:51
10136
BUCHMAIER, Dietmar

GER
Sparkasse KölnBonn17:505:29+2:03
11219
GREEN, Jeffrey
 Tidewater Striders17:525:29+2:05
12134
STEINICKE, Thomas

GER
SGW 05 Berlin17:565:31+2:09
13138
WÜRL, Hans

GER
Trail Team OWL / 100MC18:305:41+2:43
14141
DENZLER, Hans
 TV Helmbrechts18:355:43+2:48
15129
OLBRISCH, Wolfgang
 LT Lippehasen18:485:47+3:01
16121
GERLACH, Jörg

GER
100 Marathon Club19:025:51+3:15
17124
HABELT, Holger

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein Suhl20:286:17+4:41
Männer M55
1154
REICHARDT, Mathias

GER
SV Pädagogoik Hildburghausen16:124:59---
2152
WOLFGRAMM, Klaus

GER
RC-Entspurt Herford16:555:12+0:43
3156
KRIESCHE, Wolfgang

GER
TriSportKirsch17:575:31+1:45
4148
JUNIG, Gunnar

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg18:185:37+2:06
5147
REINHARD-MILITZ, Gerhard

SUI
100 Marathon Club19:225:57+3:10
6150
LITTWIN, Rüdiger

GER
LT Lippehasen21:316:37+5:19
7149
LITTFIN, Reinhold
 LT Lippehasen21:366:38+5:24
Männer M60
1163
KRETZSCHMAR, Manfred

GER
Ichtershausen14:444:31---
2167
MASCHER, Karl

GER
VfL Tegel Berlin16:445:08+2:00
3162
RADELHOF, Alfred

GER
GM-Rennsteiglaufverein18:245:39+3:40
4166
SPEER, Rudi

GER
TV Offenbach-Hundheim18:285:40+3:44
5160
STEINBRECHER, Diethard

GER
100 Marathon Club Deutschland18:545:48+4:10
6164
SCHÄFER, Kurt

GER
TSV Grebendorf18:585:50+4:14
7161
EBERLE, Dietrich

GER
1974 Marathon Verein d.e.21:296:36+6:45
Männer M65
1169
BOSSE, Reinhard

GER
Oberkrämer18:125:35---
2170
SIEBERT, Michael

GER
TV 1848 Oberstein21:016:28+2:49
3171
OSTERTAG, Eberhard

GER
TV Stammheim21:356:38+3:23
4168
RIEDEL, Karl-Jürgen

GER
EsV Lok Zwickau21:536:44+3:41
Männer M70
1172
HINKEL, Friedrich

GER
TV-Lemberg21:126:31---
Frauen W20
1174
BEIER, Diana

GER
Tann15:534:53---
2173
PRAHER, Steffi

GER
Oskar-Frech-Seebad18:095:35+2:16
Frauen W30
1176
SZPAKOWSKA, Agnieszka

POL
Vorwärts Köln18:525:48---
Frauen W35
1214
SCHAMBECK, Kathrin
 Team Franconia Vertical17:255:21---
2177
SIEBE, Birte

GER
Lübbecker Berglöwen20:006:09+2:35
Frauen W40
1182
PEIN, Ute

GER
LVB Leipzig16:385:07---
2185
BOPPERT, Karin

GER
Neustadt a. Rbge.16:505:10+0:12
3184
KOCH, Heike

GER
TSSC-Erfurt17:145:18+0:36
4181
RIEHS, Angela

GER
LG Thalheim18:165:37+1:38
5183
PELANI, Beate

GER
Triathlon Team TG Witten21:006:27+4:22
Frauen W45
1191
JESCHKE, Katrin

GER
SV Elbland Coswig-Meißen e.V.15:284:45---
2199
SCHMIED, Silvia

GER
Halle16:094:58+0:41
3195
DR. CACACCIOLA-KETTER, Maria Lucia
 TriSportKirsch17:575:31+2:29
4196
DENZLER, Barbara
 TV Helmbrechts18:165:37+2:48
5186
CÖMERT, Sakine

GER
Gönlüm18:285:40+3:00
6193
SCHMIDT, Petra

GER
T-Rex Team18:305:41+3:02
6194
SCHNAPKE, Ines

GER
T-Rex Team18:305:41+3:02
8197
BERG, Marita

GER
TV Offenbach-Hundheim19:215:57+3:53
9188
BRUDER, Birgit

GER
LTF Marpingen19:366:01+4:08
1096
FRÜHAUF, Sylvia

GER
MCV 201021:216:34+5:53
Frauen W50
1203
GROB, Heike

GER
Ski-Club Flieden19:165:55---
2201
DILLING, Daniela

GER
LG Nord Berlin19:235:57+0:07
3202
LITTWIN, Gabi
 LT Lippehasen21:366:38+2:20
Frauen W55
1207
HÜLSE, Renate

GER
LT Krefeld-Oppum/LG DUV20:006:09---
2208
ABEL, Angelika

GER
TV Stammheim21:216:34+1:21
Frauen W60
1209
HAJEK, Verena

GER
Laufmonster19:466:04---
2210
JÄGER, Ruth

GER
TGMSV Jügesheim20:426:22+0:56

4. posms: Runde (3.25 km)

Männer M20
16
SCHOR, Jakub
 TJ Slavoj Pacov12:583:59---
217
MICHAELIS, Thomas

GER
Stuttgart12:593:59+0:01
3215
DRÜKE, Chris
 Nonstop Ultra13:564:17+0:58
45
KRIWACZEK, Roy

GER
Team Mountria14:084:20+1:10
54
WOLF, Stefan

GER
LG Priestewitz14:134:22+1:15
611
GEORGE, Patrick

GER
Bad Zwesten14:314:28+1:33
715
LIFAR, Max

GER
Darmstadt14:434:31+1:45
816
MAREY, Chris

BEL
Gistel15:054:38+2:07
914
KUHNE, Thomas

GER
Neubiberg15:384:48+2:40
1013
HESS, Marco

GER
Regensburg15:394:48+2:41
1119
WENZ, Ralf

GER
Böhl-Iggelheim16:084:57+3:10
1218
WENZ, Holger

GER
Heidelberg16:165:00+3:18
1310
BOTHE, Sebastian

GER
Gräfenhainichen17:185:19+4:20
147
SCHLÄGER, Lars

GER
Trail Team OWL17:285:22+4:30
152
WALTER, Mario

GER
CaBa´s CaBaNauTeN18:395:44+5:41
161
PUCHINGER, Klaus

GER
CaBa´s CaBaNauTeN22:186:51+9:20
Männer M30
130
HEIN, Oliver

GER
Vacha13:154:04---
224
GESSNER, Roberto Andreas

GER
LFV OBERHOLZ LEIPZIG14:024:19+0:47
3211
METZ, Jan Marek
 Radio Ivan15:344:47+2:19
421
LORZ, matthias

GER
CaBa´s CaBaNauTeN15:364:47+2:21
528
FISCHER, Kay

GER
SV Reinstetten15:374:48+2:22
626
BARSCH, Matthias

GER
RSV Bautzen16:134:59+2:58
629
WITTER, Steven

GER
SV Veilsdorf16:134:59+2:58
832
POST, Sascha

GER
Eversmeer16:255:03+3:10
922
BRANDL, Johannes

GER
DUV16:575:12+3:42
1031
AURICH, Michael

GER
Leipzig17:125:17+3:57
1120
PONATH, Michael

GER
Buchenau17:315:23+4:16
1225
DORNER, Jens

GER
Greiz23:187:10+10:03
Männer M35
141
BALDAUF, Marcus

GER
WSV Brotterode12:563:58---
247
NICE, andy

GBR
london13:254:07+0:29
348
PIRL, Stephan

GER
Dietzenbach14:144:22+1:18
436
HORN, Matthias

GER
Loupie`s Lauftreff Laimbach14:384:30+1:42
5212
WESSLER, Tobias
 Caba's Cabanauten15:374:48+2:41
635
WOLF, Daniel

GER
LG Priestewitz16:024:56+3:06
750
SICKEL, Florian

GER
Kronberg16:134:59+3:17
8213
SCHAMBECK, Andreas
 Team Franconia Vertical16:235:02+3:27
934
HÖSL, Patrick

GER
LG DUV16:315:04+3:35
1044
KAUBE, lars

GER
elsterwerda16:455:09+3:49
1146
LOEBER, ralf

GER
düsseldorf17:025:14+4:06
1239
MARSCHALLEK, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei17:295:22+4:33
1337
STEINEBACH, André

GER
LT PhoenixSEE Dortmund17:365:24+4:40
1449
RASKOVIC, Ninoslav

SRB
Pancevo18:445:45+5:48
1538
TRAMBO, Uwe

GER
Peewee22:386:57+9:42
Männer M40
159
KOVÁR, Michal

CZE
Hi sport team12:583:59---
267
SCHMITT, Matthias

GER
LG Würzburg13:204:06+0:22
352
FRANKE, Sven

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg14:404:30+1:42
455
THOMAS, Dirk

GER
Eisenach15:064:38+2:08
570
WELLER, Frank

GER
SG Stern Stuttgart15:124:40+2:14
665
BÖHME, Kai

GER
LG Priestewitz15:184:42+2:20
761
REIF, Bernd

GER
laufcombo Reif15:324:46+2:34
877
HÖLZEL, Holger

GER
Vorwärts Köln16:004:55+3:02
876
SCHINDLER, Michael

GER
TV Helmbrechts16:004:55+3:02
1071
FLEISCHER, Stefan

GER
SV Veilsdorf16:155:00+3:17
1160
MITTELSDORF, Mark

GER
Infanterieschule HAMMELBURG16:385:07+3:40
1253
SCHRÖTER, Swen

GER
Die Kraft Dahinter17:025:14+4:04
1379
LUKSCH, Marcus

GER
Niederstetten17:325:23+4:34
1466
RIEHS, Sven
 LG Thalheim17:505:29+4:52
1563
UNGER, Thomas

GER
Lauftreff Arnstadt17:595:31+5:01
1675
HÖFER, Mike

GER
TUS Griesheim18:205:38+5:22
1769
PRECHELT, Frank

GER
Rastatter TV18:375:43+5:39
1851
HALDER, Roland

GER
100 Marathon Club18:385:44+5:40
1962
WIEDEMANN, Sven
 Läuferbund Schwarzenberg18:395:44+5:41
2057
JESCHKA, JERRY

GER
FSP Kassel18:505:47+5:52
2156
RICHTER, Frank

GER
FRguy19:125:54+6:14
2280
QUALMANN, andré

GER
raitenbuch19:336:00+6:35
2358
ZIMMERMANN, Jörg

GER
Halberstadt21:536:44+8:55
Männer M45
194
WAGNER, Thomas

GER
Spiridon Frankfurt14:274:26---
2111
HEYNE, Simon

GER
Team Raidlight14:374:29+0:10
397
HERGET, Thomas

GER
LG Fulda14:484:33+0:21
4100
RINGLSTETTER, Eddy

GER
LT Hanau/Bruchköbel15:384:48+1:11
598
KÜMMEL, Stephan

GER
LG Priestewitz16:024:56+1:35
599
SCHIETZEL, Heiko

GER
LG Priestewitz16:024:56+1:35
7110
DARGEL, Roland

GER
Team Nordschwarzwald16:084:57+1:41
7105
ANGERMÜLLER, Stefan

GER
Running e.V. Pfalzgrafenweiler16:084:57+1:41
9106
HÜSKEN, Dirk

GER
SGE Essen Schönebeck16:114:58+1:44
1083
HÜBNER, Bert

GER
ASC Marathon Friedberg16:295:04+2:02
1186
WEYERSTRASS, Michael

GER
BSG Bosch16:405:07+2:13
12118
KNOF, hugo

GER
bad liebenwerda16:455:09+2:18
1382
DENNETT, Peter

GBR
Andover Triathlon club16:595:13+2:32
1492
MÜLLER, Michael

GER
HSV Birnfeld17:035:14+2:36
15217
FRÖHLICH, Peter
 LG eXa Leipzig17:235:20+2:56
16112
FIEBICH, Andre

GER
T-Rex Team17:275:22+3:00
1789
STOLZIS, Sieger

GER
Fast Foods17:315:23+3:04
1884
VAN DER KRAAN, Arnold

NED
AV'4017:495:28+3:22
1988
HOFMANN, Friedhelm

GER
DLR Simmern17:525:29+3:25
19120
STEINER, Frank

GER
Sankt Gangloff17:525:29+3:25
21117
HEINRICH, Andreas

GER
Bad Berka18:205:38+3:53
22108
SCHMIDT, Andreas

GER
T- Rex-Team Peitz18:265:40+3:59
2390
BARTSCH, Frank

GER
Glück Auf, der Steiger kommt18:375:43+4:10
23102
HUMMEL, Andreas

GER
Mallorca Bierkönigläufer18:375:43+4:10
25218
MERRITT, Michael
 Wing it18:495:47+4:22
2685
SZIBURIS, Sven

GER
Beuna19:326:00+5:05
27103
KLEIN, Hajo

GER
Multisport Darmstadt20:036:10+5:36
2891
WALTHERS, Michael

USA
GOBLUE21:356:38+7:08
Männer M50
1144
BREHE, Michael

GER
Osnabrück15:414:49---
2132
JUDENHAHN, Holger

GER
RTC Bernburger Bären16:094:58+0:28
3123
GEBES, Norbert

GER
Bad-Lauchstädt16:225:02+0:41
4125
TIEDEMANN, Udo

GER
Laufen in Forchheim16:385:07+0:57
5122
SOFF, Andreas

GER
100 MC Deutschland16:405:07+0:59
6145
FENZ, Hendrik

GER
Hamburg16:425:08+1:01
7139
RITTER, Roland

GER
TuS Uentrop17:175:19+1:36
8140
PONATH, Norbert

GER
TV Buchenau17:325:23+1:51
9136
BUCHMAIER, Dietmar

GER
Sparkasse KölnBonn17:525:29+2:11
10128
VATER, Roland
 LG DUV18:005:32+2:19
11219
GREEN, Jeffrey
 Tidewater Striders18:075:34+2:26
12134
STEINICKE, Thomas

GER
SGW 05 Berlin18:225:39+2:41
13141
DENZLER, Hans
 TV Helmbrechts18:235:39+2:42
14129
OLBRISCH, Wolfgang
 LT Lippehasen19:075:52+3:26
15138
WÜRL, Hans

GER
Trail Team OWL / 100MC19:165:55+3:35
16121
GERLACH, Jörg

GER
100 Marathon Club19:265:58+3:45
17124
HABELT, Holger

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein Suhl20:326:19+4:51
Männer M55
1154
REICHARDT, Mathias

GER
SV Pädagogoik Hildburghausen16:185:00---
2152
WOLFGRAMM, Klaus

GER
RC-Entspurt Herford17:125:17+0:54
3148
JUNIG, Gunnar

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg18:495:47+2:31
4156
KRIESCHE, Wolfgang

GER
TriSportKirsch18:585:50+2:40
5147
REINHARD-MILITZ, Gerhard

SUI
100 Marathon Club19:195:56+3:01
6149
LITTFIN, Reinhold
 LT Lippehasen21:276:35+5:09
6150
LITTWIN, Rüdiger

GER
LT Lippehasen21:276:35+5:09
Männer M60
1163
KRETZSCHMAR, Manfred

GER
Ichtershausen14:394:30---
2167
MASCHER, Karl

GER
VfL Tegel Berlin16:485:10+2:09
3164
SCHÄFER, Kurt

GER
TSV Grebendorf18:415:44+4:02
4166
SPEER, Rudi

GER
TV Offenbach-Hundheim18:515:48+4:12
5160
STEINBRECHER, Diethard

GER
100 Marathon Club Deutschland18:595:50+4:20
6162
RADELHOF, Alfred

GER
GM-Rennsteiglaufverein19:025:51+4:23
7161
EBERLE, Dietrich

GER
1974 Marathon Verein d.e.22:006:46+7:21
Männer M65
1169
BOSSE, Reinhard

GER
Oberkrämer19:275:59---
2170
SIEBERT, Michael

GER
TV 1848 Oberstein21:336:37+2:06
3168
RIEDEL, Karl-Jürgen

GER
EsV Lok Zwickau21:446:41+2:17
4171
OSTERTAG, Eberhard

GER
TV Stammheim21:556:44+2:28
Männer M70
1172
HINKEL, Friedrich

GER
TV-Lemberg21:516:43---
Frauen W20
1174
BEIER, Diana

GER
Tann15:524:52---
2173
PRAHER, Steffi

GER
Oskar-Frech-Seebad18:475:46+2:55
Frauen W30
1176
SZPAKOWSKA, Agnieszka

POL
Vorwärts Köln19:215:57---
Frauen W35
1214
SCHAMBECK, Kathrin
 Team Franconia Vertical17:245:21---
2177
SIEBE, Birte

GER
Lübbecker Berglöwen20:486:24+3:24
Frauen W40
1185
BOPPERT, Karin

GER
Neustadt a. Rbge.17:055:15---
2182
PEIN, Ute

GER
LVB Leipzig17:075:15+0:02
3184
KOCH, Heike

GER
TSSC-Erfurt18:065:34+1:01
4181
RIEHS, Angela

GER
LG Thalheim18:395:44+1:34
5183
PELANI, Beate

GER
Triathlon Team TG Witten21:466:41+4:41
Frauen W45
1191
JESCHKE, Katrin

GER
SV Elbland Coswig-Meißen e.V.15:394:48---
2199
SCHMIED, Silvia

GER
Halle16:225:02+0:43
3196
DENZLER, Barbara
 TV Helmbrechts18:345:42+2:55
4186
CÖMERT, Sakine

GER
Gönlüm18:525:48+3:13
5195
DR. CACACCIOLA-KETTER, Maria Lucia
 TriSportKirsch18:585:50+3:19
6193
SCHMIDT, Petra

GER
T-Rex Team19:205:56+3:41
6194
SCHNAPKE, Ines

GER
T-Rex Team19:205:56+3:41
8188
BRUDER, Birgit

GER
LTF Marpingen19:265:58+3:47
9197
BERG, Marita

GER
TV Offenbach-Hundheim19:516:06+4:12
1096
FRÜHAUF, Sylvia

GER
MCV 201021:576:45+6:18
Frauen W50
1203
GROB, Heike

GER
Ski-Club Flieden19:346:01---
2201
DILLING, Daniela

GER
LG Nord Berlin19:566:08+0:22
3202
LITTWIN, Gabi
 LT Lippehasen21:286:36+1:54
Frauen W55
1207
HÜLSE, Renate

GER
LT Krefeld-Oppum/LG DUV20:486:24---
2208
ABEL, Angelika

GER
TV Stammheim21:446:41+0:56
Frauen W60
1209
HAJEK, Verena

GER
Laufmonster20:016:09---
2210
JÄGER, Ruth

GER
TGMSV Jügesheim22:036:47+2:02

5. posms: Runde (3.25 km)

Männer M20
16
SCHOR, Jakub
 TJ Slavoj Pacov12:503:56---
217
MICHAELIS, Thomas

GER
Stuttgart13:044:01+0:14
34
WOLF, Stefan

GER
LG Priestewitz14:024:19+1:12
4215
DRÜKE, Chris
 Nonstop Ultra14:264:26+1:36
55
KRIWACZEK, Roy

GER
Team Mountria14:384:30+1:48
616
MAREY, Chris

BEL
Gistel14:554:35+2:05
711
GEORGE, Patrick

GER
Bad Zwesten15:114:40+2:21
813
HESS, Marco

GER
Regensburg15:384:48+2:48
914
KUHNE, Thomas

GER
Neubiberg15:404:49+2:50
1015
LIFAR, Max

GER
Darmstadt15:524:52+3:02
1119
WENZ, Ralf

GER
Böhl-Iggelheim16:295:04+3:39
127
SCHLÄGER, Lars

GER
Trail Team OWL16:445:08+3:54
1310
BOTHE, Sebastian

GER
Gräfenhainichen17:125:17+4:22
1418
WENZ, Holger

GER
Heidelberg17:315:23+4:41
152
WALTER, Mario

GER
CaBa´s CaBaNauTeN21:056:29+8:15
161
PUCHINGER, Klaus

GER
CaBa´s CaBaNauTeN23:007:04+10:10
Männer M30
130
HEIN, Oliver

GER
Vacha13:174:05---
224
GESSNER, Roberto Andreas

GER
LFV OBERHOLZ LEIPZIG14:344:28+1:17
321
LORZ, matthias

GER
CaBa´s CaBaNauTeN15:324:46+2:15
428
FISCHER, Kay

GER
SV Reinstetten15:464:51+2:29
526
BARSCH, Matthias

GER
RSV Bautzen15:554:53+2:38
6211
METZ, Jan Marek
 Radio Ivan16:084:57+2:51
729
WITTER, Steven

GER
SV Veilsdorf16:094:58+2:52
832
POST, Sascha

GER
Eversmeer16:104:58+2:53
922
BRANDL, Johannes

GER
DUV16:475:09+3:30
1031
AURICH, Michael

GER
Leipzig16:525:11+3:35
1120
PONATH, Michael

GER
Buchenau17:305:23+4:13
1225
DORNER, Jens

GER
Greiz23:357:15+10:18
Männer M35
141
BALDAUF, Marcus

GER
WSV Brotterode13:074:02---
247
NICE, andy

GBR
london13:264:08+0:19
348
PIRL, Stephan

GER
Dietzenbach14:204:24+1:13
436
HORN, Matthias

GER
Loupie`s Lauftreff Laimbach14:564:35+1:49
5212
WESSLER, Tobias
 Caba's Cabanauten15:324:46+2:25
635
WOLF, Daniel

GER
LG Priestewitz15:344:47+2:27
734
HÖSL, Patrick

GER
LG DUV16:225:02+3:15
850
SICKEL, Florian

GER
Kronberg16:275:03+3:20
9213
SCHAMBECK, Andreas
 Team Franconia Vertical16:395:07+3:32
1046
LOEBER, ralf

GER
düsseldorf16:445:08+3:37
1144
KAUBE, lars

GER
elsterwerda17:005:13+3:53
1237
STEINEBACH, André

GER
LT PhoenixSEE Dortmund17:255:21+4:18
1339
MARSCHALLEK, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei18:165:37+5:09
1449
RASKOVIC, Ninoslav

SRB
Pancevo19:015:51+5:54
1538
TRAMBO, Uwe

GER
Peewee21:446:41+8:37
Männer M40
159
KOVÁR, Michal

CZE
Hi sport team12:503:56---
267
SCHMITT, Matthias

GER
LG Würzburg13:274:08+0:37
352
FRANKE, Sven

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg14:454:32+1:55
470
WELLER, Frank

GER
SG Stern Stuttgart14:514:34+2:01
555
THOMAS, Dirk

GER
Eisenach15:214:43+2:31
665
BÖHME, Kai

GER
LG Priestewitz15:354:47+2:45
761
REIF, Bernd

GER
laufcombo Reif15:394:48+2:49
877
HÖLZEL, Holger

GER
Vorwärts Köln16:054:56+3:15
976
SCHINDLER, Michael

GER
TV Helmbrechts16:124:59+3:22
1071
FLEISCHER, Stefan

GER
SV Veilsdorf16:155:00+3:25
1160
MITTELSDORF, Mark

GER
Infanterieschule HAMMELBURG16:455:09+3:55
1253
SCHRÖTER, Swen

GER
Die Kraft Dahinter17:145:18+4:24
1379
LUKSCH, Marcus

GER
Niederstetten17:345:24+4:44
1475
HÖFER, Mike

GER
TUS Griesheim17:505:29+5:00
1566
RIEHS, Sven
 LG Thalheim17:515:29+5:01
1663
UNGER, Thomas

GER
Lauftreff Arnstadt18:165:37+5:26
1769
PRECHELT, Frank

GER
Rastatter TV18:345:42+5:44
1862
WIEDEMANN, Sven
 Läuferbund Schwarzenberg18:365:43+5:46
1951
HALDER, Roland

GER
100 Marathon Club18:375:43+5:47
2080
QUALMANN, andré

GER
raitenbuch18:405:44+5:50
2157
JESCHKA, JERRY

GER
FSP Kassel19:346:01+6:44
2256
RICHTER, Frank

GER
FRguy19:426:03+6:52
2358
ZIMMERMANN, Jörg

GER
Halberstadt21:376:39+8:47
Männer M45
194
WAGNER, Thomas

GER
Spiridon Frankfurt14:234:25---
2111
HEYNE, Simon

GER
Team Raidlight14:334:28+0:10
397
HERGET, Thomas

GER
LG Fulda15:044:38+0:41
4100
RINGLSTETTER, Eddy

GER
LT Hanau/Bruchköbel15:354:47+1:12
598
KÜMMEL, Stephan

GER
LG Priestewitz16:205:01+1:57
599
SCHIETZEL, Heiko

GER
LG Priestewitz16:205:01+1:57
783
HÜBNER, Bert

GER
ASC Marathon Friedberg16:215:01+1:58
8105
ANGERMÜLLER, Stefan

GER
Running e.V. Pfalzgrafenweiler16:285:03+2:05
9110
DARGEL, Roland

GER
Team Nordschwarzwald16:295:04+2:06
986
WEYERSTRASS, Michael

GER
BSG Bosch16:295:04+2:06
11106
HÜSKEN, Dirk

GER
SGE Essen Schönebeck16:315:04+2:08
12217
FRÖHLICH, Peter
 LG eXa Leipzig17:075:15+2:44
1392
MÜLLER, Michael

GER
HSV Birnfeld17:115:17+2:48
1482
DENNETT, Peter

GBR
Andover Triathlon club17:265:21+3:03
1589
STOLZIS, Sieger

GER
Fast Foods17:315:23+3:08
16112
FIEBICH, Andre

GER
T-Rex Team17:375:25+3:14
1788
HOFMANN, Friedhelm

GER
DLR Simmern17:425:26+3:19
1884
VAN DER KRAAN, Arnold

NED
AV'4017:435:27+3:20
19120
STEINER, Frank

GER
Sankt Gangloff18:025:32+3:39
2090
BARTSCH, Frank

GER
Glück Auf, der Steiger kommt18:215:38+3:58
21102
HUMMEL, Andreas

GER
Mallorca Bierkönigläufer18:345:42+4:11
22108
SCHMIDT, Andreas

GER
T- Rex-Team Peitz18:485:47+4:25
23117
HEINRICH, Andreas

GER
Bad Berka18:555:49+4:32
24218
MERRITT, Michael
 Wing it19:165:55+4:53
24118
KNOF, hugo

GER
bad liebenwerda19:165:55+4:53
2685
SZIBURIS, Sven

GER
Beuna19:306:00+5:07
27103
KLEIN, Hajo

GER
Multisport Darmstadt21:206:33+6:57
2891
WALTHERS, Michael

USA
GOBLUE23:227:11+8:59
Männer M50
1144
BREHE, Michael

GER
Osnabrück15:394:48---
2132
JUDENHAHN, Holger

GER
RTC Bernburger Bären16:004:55+0:21
3128
VATER, Roland
 LG DUV16:195:01+0:40
4123
GEBES, Norbert

GER
Bad-Lauchstädt16:395:07+1:00
5125
TIEDEMANN, Udo

GER
Laufen in Forchheim16:455:09+1:06
6145
FENZ, Hendrik

GER
Hamburg16:485:10+1:09
7122
SOFF, Andreas

GER
100 MC Deutschland16:535:11+1:14
8140
PONATH, Norbert

GER
TV Buchenau17:295:22+1:50
9136
BUCHMAIER, Dietmar

GER
Sparkasse KölnBonn17:465:28+2:07
10219
GREEN, Jeffrey
 Tidewater Striders18:325:42+2:53
11138
WÜRL, Hans

GER
Trail Team OWL / 100MC18:375:43+2:58
12134
STEINICKE, Thomas

GER
SGW 05 Berlin18:435:45+3:04
13139
RITTER, Roland

GER
TuS Uentrop18:465:46+3:07
13141
DENZLER, Hans
 TV Helmbrechts18:465:46+3:07
15129
OLBRISCH, Wolfgang
 LT Lippehasen18:485:47+3:09
16121
GERLACH, Jörg

GER
100 Marathon Club19:406:03+4:01
17124
HABELT, Holger

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein Suhl20:466:23+5:07
Männer M55
1154
REICHARDT, Mathias

GER
SV Pädagogoik Hildburghausen16:245:02---
2152
WOLFGRAMM, Klaus

GER
RC-Entspurt Herford17:085:16+0:44
3156
KRIESCHE, Wolfgang

GER
TriSportKirsch18:025:32+1:38
4148
JUNIG, Gunnar

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg19:035:51+2:39
5147
REINHARD-MILITZ, Gerhard

SUI
100 Marathon Club19:115:54+2:47
6149
LITTFIN, Reinhold
 LT Lippehasen21:546:44+5:30
6150
LITTWIN, Rüdiger

GER
LT Lippehasen21:546:44+5:30
Männer M60
1163
KRETZSCHMAR, Manfred

GER
Ichtershausen14:594:36---
2167
MASCHER, Karl

GER
VfL Tegel Berlin17:065:15+2:07
3162
RADELHOF, Alfred

GER
GM-Rennsteiglaufverein18:455:46+3:46
4166
SPEER, Rudi

GER
TV Offenbach-Hundheim18:575:49+3:58
5164
SCHÄFER, Kurt

GER
TSV Grebendorf19:145:55+4:15
6160
STEINBRECHER, Diethard

GER
100 Marathon Club Deutschland19:526:06+4:53
7161
EBERLE, Dietrich

GER
1974 Marathon Verein d.e.22:276:54+7:28
Männer M65
1169
BOSSE, Reinhard

GER
Oberkrämer19:035:51---
2170
SIEBERT, Michael

GER
TV 1848 Oberstein21:086:30+2:05
3171
OSTERTAG, Eberhard

GER
TV Stammheim22:116:49+3:08
4168
RIEDEL, Karl-Jürgen

GER
EsV Lok Zwickau25:497:56+6:46
Männer M70
1172
HINKEL, Friedrich

GER
TV-Lemberg21:306:36---
Frauen W20
1174
BEIER, Diana

GER
Tann16:215:01---
2173
PRAHER, Steffi

GER
Oskar-Frech-Seebad18:505:47+2:29
Frauen W30
1176
SZPAKOWSKA, Agnieszka

POL
Vorwärts Köln19:255:58---
Frauen W35
1214
SCHAMBECK, Kathrin
 Team Franconia Vertical17:195:19---
2177
SIEBE, Birte

GER
Lübbecker Berglöwen20:156:13+2:56
Frauen W40
1182
PEIN, Ute

GER
LVB Leipzig17:145:18---
2184
KOCH, Heike

GER
TSSC-Erfurt17:245:21+0:10
3185
BOPPERT, Karin

GER
Neustadt a. Rbge.17:315:23+0:17
4181
RIEHS, Angela

GER
LG Thalheim18:365:43+1:22
5183
PELANI, Beate

GER
Triathlon Team TG Witten22:006:46+4:46
Frauen W45
1191
JESCHKE, Katrin

GER
SV Elbland Coswig-Meißen e.V.16:094:58---
2199
SCHMIED, Silvia

GER
Halle16:305:04+0:21
3195
DR. CACACCIOLA-KETTER, Maria Lucia
 TriSportKirsch18:025:32+1:53
4196
DENZLER, Barbara
 TV Helmbrechts18:475:46+2:38
5193
SCHMIDT, Petra

GER
T-Rex Team19:045:51+2:55
5194
SCHNAPKE, Ines

GER
T-Rex Team19:045:51+2:55
7188
BRUDER, Birgit

GER
LTF Marpingen19:386:02+3:29
8186
CÖMERT, Sakine

GER
Gönlüm19:506:06+3:41
9197
BERG, Marita

GER
TV Offenbach-Hundheim20:266:17+4:17
1096
FRÜHAUF, Sylvia

GER
MCV 201021:296:36+5:20
Frauen W50
1203
GROB, Heike

GER
Ski-Club Flieden19:516:06---
2201
DILLING, Daniela

GER
LG Nord Berlin20:436:22+0:52
3202
LITTWIN, Gabi
 LT Lippehasen21:536:44+2:02
Frauen W55
1207
HÜLSE, Renate

GER
LT Krefeld-Oppum/LG DUV21:256:35---
2208
ABEL, Angelika

GER
TV Stammheim21:406:40+0:15
Frauen W60
1209
HAJEK, Verena

GER
Laufmonster20:036:10---
2210
JÄGER, Ruth

GER
TGMSV Jügesheim21:486:42+1:45

6. posms: Runde (3.25 km)

Männer M20
16
SCHOR, Jakub
 TJ Slavoj Pacov13:094:02---
217
MICHAELIS, Thomas

GER
Stuttgart13:114:03+0:02
34
WOLF, Stefan

GER
LG Priestewitz14:054:20+0:56
4215
DRÜKE, Chris
 Nonstop Ultra14:294:27+1:20
55
KRIWACZEK, Roy

GER
Team Mountria14:444:31+1:35
616
MAREY, Chris

BEL
Gistel15:244:44+2:15
711
GEORGE, Patrick

GER
Bad Zwesten16:335:05+3:24
813
HESS, Marco

GER
Regensburg17:025:14+3:53
814
KUHNE, Thomas

GER
Neubiberg17:025:14+3:53
107
SCHLÄGER, Lars

GER
Trail Team OWL17:065:15+3:57
1119
WENZ, Ralf

GER
Böhl-Iggelheim17:075:15+3:58
1215
LIFAR, Max

GER
Darmstadt17:085:16+3:59
1310
BOTHE, Sebastian

GER
Gräfenhainichen17:095:16+4:00
1418
WENZ, Holger

GER
Heidelberg18:065:34+4:57
152
WALTER, Mario

GER
CaBa´s CaBaNauTeN22:026:46+8:53
161
PUCHINGER, Klaus

GER
CaBa´s CaBaNauTeN23:227:11+10:13
Männer M30
130
HEIN, Oliver

GER
Vacha13:254:07---
224
GESSNER, Roberto Andreas

GER
LFV OBERHOLZ LEIPZIG14:274:26+1:02
329
WITTER, Steven

GER
SV Veilsdorf15:094:39+1:44
428
FISCHER, Kay

GER
SV Reinstetten15:264:44+2:01
521
LORZ, matthias

GER
CaBa´s CaBaNauTeN16:044:56+2:39
632
POST, Sascha

GER
Eversmeer16:074:57+2:42
726
BARSCH, Matthias

GER
RSV Bautzen16:195:01+2:54
822
BRANDL, Johannes

GER
DUV16:545:11+3:29
931
AURICH, Michael

GER
Leipzig17:155:18+3:50
1020
PONATH, Michael

GER
Buchenau17:375:25+4:12
11211
METZ, Jan Marek
 Radio Ivan17:385:25+4:13
1225
DORNER, Jens

GER
Greiz24:417:35+11:16
Männer M35
141
BALDAUF, Marcus

GER
WSV Brotterode13:164:04---
247
NICE, andy

GBR
london13:344:10+0:18
348
PIRL, Stephan

GER
Dietzenbach14:244:25+1:08
436
HORN, Matthias

GER
Loupie`s Lauftreff Laimbach15:074:39+1:51
534
HÖSL, Patrick

GER
LG DUV15:344:47+2:18
635
WOLF, Daniel

GER
LG Priestewitz15:364:47+2:20
7212
WESSLER, Tobias
 Caba's Cabanauten16:044:56+2:48
850
SICKEL, Florian

GER
Kronberg16:465:09+3:30
946
LOEBER, ralf

GER
düsseldorf16:575:12+3:41
1044
KAUBE, lars

GER
elsterwerda17:145:18+3:58
11213
SCHAMBECK, Andreas
 Team Franconia Vertical17:155:18+3:59
1237
STEINEBACH, André

GER
LT PhoenixSEE Dortmund17:215:20+4:05
1339
MARSCHALLEK, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei18:055:33+4:49
1449
RASKOVIC, Ninoslav

SRB
Pancevo19:376:02+6:21
1538
TRAMBO, Uwe

GER
Peewee23:257:12+10:09
Männer M40
159
KOVÁR, Michal

CZE
Hi sport team13:084:02---
267
SCHMITT, Matthias

GER
LG Würzburg13:324:09+0:24
370
WELLER, Frank

GER
SG Stern Stuttgart14:534:34+1:45
452
FRANKE, Sven

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg15:014:37+1:53
555
THOMAS, Dirk

GER
Eisenach15:184:42+2:10
661
REIF, Bernd

GER
laufcombo Reif15:384:48+2:30
765
BÖHME, Kai

GER
LG Priestewitz16:064:57+2:58
877
HÖLZEL, Holger

GER
Vorwärts Köln16:124:59+3:04
976
SCHINDLER, Michael

GER
TV Helmbrechts16:175:00+3:09
1071
FLEISCHER, Stefan

GER
SV Veilsdorf16:355:06+3:27
1160
MITTELSDORF, Mark

GER
Infanterieschule HAMMELBURG17:065:15+3:58
1253
SCHRÖTER, Swen

GER
Die Kraft Dahinter17:105:16+4:02
1375
HÖFER, Mike

GER
TUS Griesheim17:495:28+4:41
1479
LUKSCH, Marcus

GER
Niederstetten17:595:31+4:51
1566
RIEHS, Sven
 LG Thalheim18:065:34+4:58
1680
QUALMANN, andré

GER
raitenbuch18:165:37+5:08
1751
HALDER, Roland

GER
100 Marathon Club18:215:38+5:13
1863
UNGER, Thomas

GER
Lauftreff Arnstadt18:425:45+5:34
1969
PRECHELT, Frank

GER
Rastatter TV18:585:50+5:50
2062
WIEDEMANN, Sven
 Läuferbund Schwarzenberg19:165:55+6:08
2156
RICHTER, Frank

GER
FRguy20:036:10+6:55
2257
JESCHKA, JERRY

GER
FSP Kassel20:176:14+7:09
2358
ZIMMERMANN, Jörg

GER
Halberstadt22:256:53+9:17
Männer M45
194
WAGNER, Thomas

GER
Spiridon Frankfurt14:204:24---
2111
HEYNE, Simon

GER
Team Raidlight14:304:27+0:10
397
HERGET, Thomas

GER
LG Fulda15:254:44+1:05
4100
RINGLSTETTER, Eddy

GER
LT Hanau/Bruchköbel15:514:52+1:31
583
HÜBNER, Bert

GER
ASC Marathon Friedberg16:255:03+2:05
698
KÜMMEL, Stephan

GER
LG Priestewitz16:395:07+2:19
6110
DARGEL, Roland

GER
Team Nordschwarzwald16:395:07+2:19
699
SCHIETZEL, Heiko

GER
LG Priestewitz16:395:07+2:19
9105
ANGERMÜLLER, Stefan

GER
Running e.V. Pfalzgrafenweiler16:415:08+2:21
1086
WEYERSTRASS, Michael

GER
BSG Bosch16:445:08+2:24
11106
HÜSKEN, Dirk

GER
SGE Essen Schönebeck17:085:16+2:48
1292
MÜLLER, Michael

GER
HSV Birnfeld17:215:20+3:01
13217
FRÖHLICH, Peter
 LG eXa Leipzig17:225:20+3:02
1489
STOLZIS, Sieger

GER
Fast Foods17:275:22+3:07
15112
FIEBICH, Andre

GER
T-Rex Team17:475:28+3:27
1682
DENNETT, Peter

GBR
Andover Triathlon club17:545:30+3:34
1788
HOFMANN, Friedhelm

GER
DLR Simmern17:575:31+3:37
1884
VAN DER KRAAN, Arnold

NED
AV'4018:055:33+3:45
19108
SCHMIDT, Andreas

GER
T- Rex-Team Peitz18:085:34+3:48
20118
KNOF, hugo

GER
bad liebenwerda18:275:40+4:07
21218
MERRITT, Michael
 Wing it18:435:45+4:23
22120
STEINER, Frank

GER
Sankt Gangloff18:455:46+4:25
23102
HUMMEL, Andreas

GER
Mallorca Bierkönigläufer18:585:50+4:38
24117
HEINRICH, Andreas

GER
Bad Berka19:135:54+4:53
2585
SZIBURIS, Sven

GER
Beuna20:166:14+5:56
2690
BARTSCH, Frank

GER
Glück Auf, der Steiger kommt20:176:14+5:57
27103
KLEIN, Hajo

GER
Multisport Darmstadt21:386:39+7:18
2891
WALTHERS, Michael

USA
GOBLUE23:087:07+8:48
Männer M50
1144
BREHE, Michael

GER
Osnabrück15:524:52---
2128
VATER, Roland
 LG DUV16:104:58+0:18
3122
SOFF, Andreas

GER
100 MC Deutschland16:185:00+0:26
4132
JUDENHAHN, Holger

GER
RTC Bernburger Bären16:315:04+0:39
5145
FENZ, Hendrik

GER
Hamburg16:425:08+0:50
6123
GEBES, Norbert

GER
Bad-Lauchstädt17:015:14+1:09
7139
RITTER, Roland

GER
TuS Uentrop17:145:18+1:22
7125
TIEDEMANN, Udo

GER
Laufen in Forchheim17:145:18+1:22
9140
PONATH, Norbert

GER
TV Buchenau17:385:25+1:46
10136
BUCHMAIER, Dietmar

GER
Sparkasse KölnBonn17:565:31+2:04
11134
STEINICKE, Thomas

GER
SGW 05 Berlin18:335:42+2:41
12129
OLBRISCH, Wolfgang
 LT Lippehasen18:415:44+2:49
13219
GREEN, Jeffrey
 Tidewater Striders18:595:50+3:07
14138
WÜRL, Hans

GER
Trail Team OWL / 100MC19:165:55+3:24
15141
DENZLER, Hans
 TV Helmbrechts19:556:07+4:03
16124
HABELT, Holger

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein Suhl20:336:19+4:41
17121
GERLACH, Jörg

GER
100 Marathon Club20:436:22+4:51
Männer M55
1154
REICHARDT, Mathias

GER
SV Pädagogoik Hildburghausen16:355:06---
2156
KRIESCHE, Wolfgang

GER
TriSportKirsch17:285:22+0:53
3152
WOLFGRAMM, Klaus

GER
RC-Entspurt Herford17:295:22+0:54
4147
REINHARD-MILITZ, Gerhard

SUI
100 Marathon Club19:125:54+2:37
5148
JUNIG, Gunnar

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg19:185:56+2:43
6150
LITTWIN, Rüdiger

GER
LT Lippehasen22:246:53+5:49
7149
LITTFIN, Reinhold
 LT Lippehasen22:276:54+5:52
Männer M60
1163
KRETZSCHMAR, Manfred

GER
Ichtershausen15:034:37---
2167
MASCHER, Karl

GER
VfL Tegel Berlin17:525:29+2:49
3160
STEINBRECHER, Diethard

GER
100 Marathon Club Deutschland19:005:50+3:57
4164
SCHÄFER, Kurt

GER
TSV Grebendorf19:075:52+4:04
5162
RADELHOF, Alfred

GER
GM-Rennsteiglaufverein19:155:55+4:12
6166
SPEER, Rudi

GER
TV Offenbach-Hundheim19:175:56+4:14
7161
EBERLE, Dietrich

GER
1974 Marathon Verein d.e.22:497:01+7:46
Männer M65
1169
BOSSE, Reinhard

GER
Oberkrämer19:366:01---
2170
SIEBERT, Michael

GER
TV 1848 Oberstein21:406:40+2:04
3171
OSTERTAG, Eberhard

GER
TV Stammheim22:256:53+2:49
4168
RIEDEL, Karl-Jürgen

GER
EsV Lok Zwickau22:436:59+3:07
Männer M70
1172
HINKEL, Friedrich

GER
TV-Lemberg21:126:31---
Frauen W20
1174
BEIER, Diana

GER
Tann16:495:10---
2173
PRAHER, Steffi

GER
Oskar-Frech-Seebad18:565:49+2:07
Frauen W30
1176
SZPAKOWSKA, Agnieszka

POL
Vorwärts Köln19:456:04---
Frauen W35
1214
SCHAMBECK, Kathrin
 Team Franconia Vertical17:335:24---
2177
SIEBE, Birte

GER
Lübbecker Berglöwen20:396:21+3:06
Frauen W40
1185
BOPPERT, Karin

GER
Neustadt a. Rbge.17:515:29---
2184
KOCH, Heike

GER
TSSC-Erfurt18:265:40+0:35
3182
PEIN, Ute

GER
LVB Leipzig18:395:44+0:48
4181
RIEHS, Angela

GER
LG Thalheim19:165:55+1:25
5183
PELANI, Beate

GER
Triathlon Team TG Witten21:476:42+3:56
Frauen W45
1191
JESCHKE, Katrin

GER
SV Elbland Coswig-Meißen e.V.16:114:58---
2199
SCHMIED, Silvia

GER
Halle16:525:11+0:41
3195
DR. CACACCIOLA-KETTER, Maria Lucia
 TriSportKirsch17:285:22+1:17
4196
DENZLER, Barbara
 TV Helmbrechts19:185:56+3:07
5188
BRUDER, Birgit

GER
LTF Marpingen20:106:12+3:59
6193
SCHMIDT, Petra

GER
T-Rex Team20:126:12+4:01
7194
SCHNAPKE, Ines

GER
T-Rex Team20:136:13+4:02
8186
CÖMERT, Sakine

GER
Gönlüm20:396:21+4:28
996
FRÜHAUF, Sylvia

GER
MCV 201021:226:34+5:11
10197
BERG, Marita

GER
TV Offenbach-Hundheim21:526:43+5:41
Frauen W50
1201
DILLING, Daniela

GER
LG Nord Berlin20:176:14---
2203
GROB, Heike

GER
Ski-Club Flieden20:366:20+0:19
3202
LITTWIN, Gabi
 LT Lippehasen22:276:54+2:10
Frauen W55
1208
ABEL, Angelika

GER
TV Stammheim22:206:52---
2207
HÜLSE, Renate

GER
LT Krefeld-Oppum/LG DUV22:286:54+0:08
Frauen W60
1209
HAJEK, Verena

GER
Laufmonster20:196:15---
2210
JÄGER, Ruth

GER
TGMSV Jügesheim21:596:45+1:40

7. posms: Runde (3.25 km)

Männer M20
16
SCHOR, Jakub
 TJ Slavoj Pacov12:553:58---
217
MICHAELIS, Thomas

GER
Stuttgart14:094:21+1:14
34
WOLF, Stefan

GER
LG Priestewitz14:104:21+1:15
4215
DRÜKE, Chris
 Nonstop Ultra14:504:33+1:55
55
KRIWACZEK, Roy

GER
Team Mountria15:064:38+2:11
616
MAREY, Chris

BEL
Gistel16:144:59+3:19
77
SCHLÄGER, Lars

GER
Trail Team OWL17:025:14+4:07
810
BOTHE, Sebastian

GER
Gräfenhainichen17:065:15+4:11
919
WENZ, Ralf

GER
Böhl-Iggelheim17:245:21+4:29
1011
GEORGE, Patrick

GER
Bad Zwesten17:365:24+4:41
1113
HESS, Marco

GER
Regensburg17:465:28+4:51
1215
LIFAR, Max

GER
Darmstadt18:475:46+5:52
1318
WENZ, Holger

GER
Heidelberg18:535:48+5:58
1414
KUHNE, Thomas

GER
Neubiberg19:326:00+6:37
152
WALTER, Mario

GER
CaBa´s CaBaNauTeN23:137:08+10:18
161
PUCHINGER, Klaus

GER
CaBa´s CaBaNauTeN25:177:46+12:22
Männer M30
130
HEIN, Oliver

GER
Vacha13:244:07---
224
GESSNER, Roberto Andreas

GER
LFV OBERHOLZ LEIPZIG15:264:44+2:02
328
FISCHER, Kay

GER
SV Reinstetten15:274:45+2:03
429
WITTER, Steven

GER
SV Veilsdorf15:284:45+2:04
532
POST, Sascha

GER
Eversmeer16:205:01+2:56
6211
METZ, Jan Marek
 Radio Ivan16:265:03+3:02
621
LORZ, matthias

GER
CaBa´s CaBaNauTeN16:265:03+3:02
822
BRANDL, Johannes

GER
DUV16:405:07+3:16
931
AURICH, Michael

GER
Leipzig16:465:09+3:22
1026
BARSCH, Matthias

GER
RSV Bautzen16:565:12+3:32
1120
PONATH, Michael

GER
Buchenau17:415:26+4:17
1225
DORNER, Jens

GER
Greiz24:047:24+10:40
Männer M35
141
BALDAUF, Marcus

GER
WSV Brotterode13:264:08---
247
NICE, andy

GBR
london13:454:13+0:19
348
PIRL, Stephan

GER
Dietzenbach14:394:30+1:13
435
WOLF, Daniel

GER
LG Priestewitz15:074:39+1:41
536
HORN, Matthias

GER
Loupie`s Lauftreff Laimbach15:274:45+2:01
634
HÖSL, Patrick

GER
LG DUV15:484:51+2:22
7212
WESSLER, Tobias
 Caba's Cabanauten16:265:03+3:00
850
SICKEL, Florian

GER
Kronberg16:535:11+3:27
946
LOEBER, ralf

GER
düsseldorf17:095:16+3:43
10213
SCHAMBECK, Andreas
 Team Franconia Vertical17:295:22+4:03
1139
MARSCHALLEK, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei17:485:28+4:22
1244
KAUBE, lars

GER
elsterwerda18:015:32+4:35
1337
STEINEBACH, André

GER
LT PhoenixSEE Dortmund18:145:36+4:48
1449
RASKOVIC, Ninoslav

SRB
Pancevo20:396:21+7:13
1538
TRAMBO, Uwe

GER
Peewee22:416:58+9:15
Männer M40
159
KOVÁR, Michal

CZE
Hi sport team12:563:58---
267
SCHMITT, Matthias

GER
LG Würzburg13:474:14+0:51
370
WELLER, Frank

GER
SG Stern Stuttgart14:514:34+1:55
452
FRANKE, Sven

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg15:014:37+2:05
555
THOMAS, Dirk

GER
Eisenach15:334:47+2:37
661
REIF, Bernd

GER
laufcombo Reif15:594:55+3:03
776
SCHINDLER, Michael

GER
TV Helmbrechts16:225:02+3:26
765
BÖHME, Kai

GER
LG Priestewitz16:225:02+3:26
977
HÖLZEL, Holger

GER
Vorwärts Köln16:295:04+3:33
1071
FLEISCHER, Stefan

GER
SV Veilsdorf16:475:09+3:51
1153
SCHRÖTER, Swen

GER
Die Kraft Dahinter17:225:20+4:26
1260
MITTELSDORF, Mark

GER
Infanterieschule HAMMELBURG17:315:23+4:35
1375
HÖFER, Mike

GER
TUS Griesheim17:375:25+4:41
1366
RIEHS, Sven
 LG Thalheim17:375:25+4:41
1580
QUALMANN, andré

GER
raitenbuch18:075:34+5:11
1679
LUKSCH, Marcus

GER
Niederstetten18:165:37+5:20
1751
HALDER, Roland

GER
100 Marathon Club18:445:45+5:48
1862
WIEDEMANN, Sven
 Läuferbund Schwarzenberg18:485:47+5:52
1969
PRECHELT, Frank

GER
Rastatter TV19:075:52+6:11
2063
UNGER, Thomas

GER
Lauftreff Arnstadt19:295:59+6:33
2156
RICHTER, Frank

GER
FRguy21:106:30+8:14
2257
JESCHKA, JERRY

GER
FSP Kassel21:386:39+8:42
2358
ZIMMERMANN, Jörg

GER
Halberstadt22:126:49+9:16
Männer M45
194
WAGNER, Thomas

GER
Spiridon Frankfurt14:204:24---
2111
HEYNE, Simon

GER
Team Raidlight15:054:38+0:45
397
HERGET, Thomas

GER
LG Fulda15:394:48+1:19
4100
RINGLSTETTER, Eddy

GER
LT Hanau/Bruchköbel15:564:54+1:36
598
KÜMMEL, Stephan

GER
LG Priestewitz16:565:12+2:36
599
SCHIETZEL, Heiko

GER
LG Priestewitz16:565:12+2:36
792
MÜLLER, Michael

GER
HSV Birnfeld17:005:13+2:40
7110
DARGEL, Roland

GER
Team Nordschwarzwald17:005:13+2:40
7105
ANGERMÜLLER, Stefan

GER
Running e.V. Pfalzgrafenweiler17:005:13+2:40
1083
HÜBNER, Bert

GER
ASC Marathon Friedberg17:275:22+3:07
1186
WEYERSTRASS, Michael

GER
BSG Bosch17:285:22+3:08
12106
HÜSKEN, Dirk

GER
SGE Essen Schönebeck17:325:23+3:12
13217
FRÖHLICH, Peter
 LG eXa Leipzig17:385:25+3:18
1484
VAN DER KRAAN, Arnold

NED
AV'4017:475:28+3:27
1589
STOLZIS, Sieger

GER
Fast Foods17:515:29+3:31
15112
FIEBICH, Andre

GER
T-Rex Team17:515:29+3:31
1790
BARTSCH, Frank

GER
Glück Auf, der Steiger kommt18:065:34+3:46
18108
SCHMIDT, Andreas

GER
T- Rex-Team Peitz18:145:36+3:54
1982
DENNETT, Peter

GBR
Andover Triathlon club18:235:39+4:03
2088
HOFMANN, Friedhelm

GER
DLR Simmern18:265:40+4:06
21120
STEINER, Frank

GER
Sankt Gangloff18:555:49+4:35
22102
HUMMEL, Andreas

GER
Mallorca Bierkönigläufer19:075:52+4:47
23118
KNOF, hugo

GER
bad liebenwerda19:346:01+5:14
2485
SZIBURIS, Sven

GER
Beuna20:116:12+5:51
25218
MERRITT, Michael
 Wing it20:146:13+5:54
26117
HEINRICH, Andreas

GER
Bad Berka20:426:22+6:22
27103
KLEIN, Hajo

GER
Multisport Darmstadt22:517:01+8:31
2891
WALTHERS, Michael

USA
GOBLUE23:557:21+9:35
Männer M50
1144
BREHE, Michael

GER
Osnabrück16:014:55---
2128
VATER, Roland
 LG DUV16:044:56+0:03
3145
FENZ, Hendrik

GER
Hamburg16:415:08+0:40
4132
JUDENHAHN, Holger

GER
RTC Bernburger Bären17:065:15+1:05
5122
SOFF, Andreas

GER
100 MC Deutschland17:105:16+1:09
6123
GEBES, Norbert

GER
Bad-Lauchstädt17:195:19+1:18
7140
PONATH, Norbert

GER
TV Buchenau17:415:26+1:40
8136
BUCHMAIER, Dietmar

GER
Sparkasse KölnBonn17:455:27+1:44
8139
RITTER, Roland

GER
TuS Uentrop17:455:27+1:44
10125
TIEDEMANN, Udo

GER
Laufen in Forchheim17:525:29+1:51
11134
STEINICKE, Thomas

GER
SGW 05 Berlin18:195:38+2:18
12129
OLBRISCH, Wolfgang
 LT Lippehasen18:425:45+2:41
13219
GREEN, Jeffrey
 Tidewater Striders19:005:50+2:59
14138
WÜRL, Hans

GER
Trail Team OWL / 100MC19:015:51+3:00
15141
DENZLER, Hans
 TV Helmbrechts20:326:19+4:31
16121
GERLACH, Jörg

GER
100 Marathon Club20:576:26+4:56
17124
HABELT, Holger

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein Suhl21:076:29+5:06
Männer M55
1152
WOLFGRAMM, Klaus

GER
RC-Entspurt Herford17:275:22---
2154
REICHARDT, Mathias

GER
SV Pädagogoik Hildburghausen17:285:22+0:01
3156
KRIESCHE, Wolfgang

GER
TriSportKirsch17:535:30+0:26
4147
REINHARD-MILITZ, Gerhard

SUI
100 Marathon Club18:305:41+1:03
5148
JUNIG, Gunnar

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg20:186:14+2:51
6149
LITTFIN, Reinhold
 LT Lippehasen23:097:07+5:42
7150
LITTWIN, Rüdiger

GER
LT Lippehasen23:167:09+5:49
Männer M60
1163
KRETZSCHMAR, Manfred

GER
Ichtershausen15:504:52---
2167
MASCHER, Karl

GER
VfL Tegel Berlin18:105:35+2:20
3160
STEINBRECHER, Diethard

GER
100 Marathon Club Deutschland19:245:58+3:34
4166
SPEER, Rudi

GER
TV Offenbach-Hundheim19:336:00+3:43
5164
SCHÄFER, Kurt

GER
TSV Grebendorf19:476:05+3:57
6162
RADELHOF, Alfred

GER
GM-Rennsteiglaufverein20:036:10+4:13
7161
EBERLE, Dietrich

GER
1974 Marathon Verein d.e.22:356:56+6:45
Männer M65
1169
BOSSE, Reinhard

GER
Oberkrämer19:376:02---
2170
SIEBERT, Michael

GER
TV 1848 Oberstein21:046:28+1:27
3168
RIEDEL, Karl-Jürgen

GER
EsV Lok Zwickau23:527:20+4:15
4171
OSTERTAG, Eberhard

GER
TV Stammheim24:417:35+5:04
Männer M70
1172
HINKEL, Friedrich

GER
TV-Lemberg21:426:40---
Frauen W20
1174
BEIER, Diana

GER
Tann17:255:21---
2173
PRAHER, Steffi

GER
Oskar-Frech-Seebad18:555:49+1:30
Frauen W30
1176
SZPAKOWSKA, Agnieszka

POL
Vorwärts Köln20:016:09---
Frauen W35
1214
SCHAMBECK, Kathrin
 Team Franconia Vertical18:055:33---
2177
SIEBE, Birte

GER
Lübbecker Berglöwen20:516:24+2:46
Frauen W40
1185
BOPPERT, Karin

GER
Neustadt a. Rbge.18:285:40---
2181
RIEHS, Angela

GER
LG Thalheim18:485:47+0:20
3184
KOCH, Heike

GER
TSSC-Erfurt19:356:01+1:07
4182
PEIN, Ute

GER
LVB Leipzig20:156:13+1:47
5183
PELANI, Beate

GER
Triathlon Team TG Witten21:186:33+2:50
Frauen W45
1191
JESCHKE, Katrin

GER
SV Elbland Coswig-Meißen e.V.16:124:59---
2199
SCHMIED, Silvia

GER
Halle16:445:08+0:32
3195
DR. CACACCIOLA-KETTER, Maria Lucia
 TriSportKirsch17:535:30+1:41
4196
DENZLER, Barbara
 TV Helmbrechts19:316:00+3:19
5188
BRUDER, Birgit

GER
LTF Marpingen19:486:05+3:36
6194
SCHNAPKE, Ines

GER
T-Rex Team20:026:09+3:50
7193
SCHMIDT, Petra

GER
T-Rex Team20:036:10+3:51
8186
CÖMERT, Sakine

GER
Gönlüm20:576:26+4:45
996
FRÜHAUF, Sylvia

GER
MCV 201020:596:27+4:47
10197
BERG, Marita

GER
TV Offenbach-Hundheim22:306:55+6:18
Frauen W50
1203
GROB, Heike

GER
Ski-Club Flieden20:426:22---
2201
DILLING, Daniela

GER
LG Nord Berlin20:516:24+0:09
3202
LITTWIN, Gabi
 LT Lippehasen23:097:07+2:27
Frauen W55
1208
ABEL, Angelika

GER
TV Stammheim22:336:56---
2207
HÜLSE, Renate

GER
LT Krefeld-Oppum/LG DUV23:247:11+0:51
Frauen W60
1209
HAJEK, Verena

GER
Laufmonster21:006:27---
2210
JÄGER, Ruth

GER
TGMSV Jügesheim22:086:48+1:08

8. posms: Runde (3.25 km)

Männer M20
16
SCHOR, Jakub
 TJ Slavoj Pacov13:134:03---
24
WOLF, Stefan

GER
LG Priestewitz13:584:17+0:45
3215
DRÜKE, Chris
 Nonstop Ultra14:314:28+1:18
417
MICHAELIS, Thomas

GER
Stuttgart15:024:37+1:49
55
KRIWACZEK, Roy

GER
Team Mountria15:204:43+2:07
613
HESS, Marco

GER
Regensburg16:375:06+3:24
710
BOTHE, Sebastian

GER
Gräfenhainichen16:585:13+3:45
87
SCHLÄGER, Lars

GER
Trail Team OWL17:205:19+4:07
916
MAREY, Chris

BEL
Gistel17:215:20+4:08
1011
GEORGE, Patrick

GER
Bad Zwesten17:395:25+4:26
1119
WENZ, Ralf

GER
Böhl-Iggelheim17:525:29+4:39
1215
LIFAR, Max

GER
Darmstadt19:526:06+6:39
1318
WENZ, Holger

GER
Heidelberg20:156:13+7:02
142
WALTER, Mario

GER
CaBa´s CaBaNauTeN20:506:24+7:37
1514
KUHNE, Thomas

GER
Neubiberg21:456:41+8:32
161
PUCHINGER, Klaus

GER
CaBa´s CaBaNauTeN26:298:08+13:16
Männer M30
130
HEIN, Oliver

GER
Vacha13:494:15---
224
GESSNER, Roberto Andreas

GER
LFV OBERHOLZ LEIPZIG15:104:39+1:21
329
WITTER, Steven

GER
SV Veilsdorf15:344:47+1:45
428
FISCHER, Kay

GER
SV Reinstetten15:554:53+2:06
532
POST, Sascha

GER
Eversmeer16:074:57+2:18
622
BRANDL, Johannes

GER
DUV16:535:11+3:04
731
AURICH, Michael

GER
Leipzig16:545:11+3:05
8211
METZ, Jan Marek
 Radio Ivan17:025:14+3:13
821
LORZ, matthias

GER
CaBa´s CaBaNauTeN17:025:14+3:13
1026
BARSCH, Matthias

GER
RSV Bautzen17:385:25+3:49
1120
PONATH, Michael

GER
Buchenau17:425:26+3:53
1225
DORNER, Jens

GER
Greiz24:127:26+10:23
Männer M35
141
BALDAUF, Marcus

GER
WSV Brotterode13:424:12---
247
NICE, andy

GBR
london13:494:15+0:07
348
PIRL, Stephan

GER
Dietzenbach14:564:35+1:14
435
WOLF, Daniel

GER
LG Priestewitz15:364:47+1:54
534
HÖSL, Patrick

GER
LG DUV15:404:49+1:58
636
HORN, Matthias

GER
Loupie`s Lauftreff Laimbach15:544:53+2:12
7212
WESSLER, Tobias
 Caba's Cabanauten17:025:14+3:20
850
SICKEL, Florian

GER
Kronberg17:185:19+3:36
946
LOEBER, ralf

GER
düsseldorf17:235:20+3:41
1039
MARSCHALLEK, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei18:175:37+4:35
1144
KAUBE, lars

GER
elsterwerda18:335:42+4:51
1237
STEINEBACH, André

GER
LT PhoenixSEE Dortmund19:015:51+5:19
13213
SCHAMBECK, Andreas
 Team Franconia Vertical19:265:58+5:44
1449
RASKOVIC, Ninoslav

SRB
Pancevo21:146:31+7:32
1538
TRAMBO, Uwe

GER
Peewee24:117:26+10:29
Männer M40
159
KOVÁR, Michal

CZE
Hi sport team13:124:03---
267
SCHMITT, Matthias

GER
LG Würzburg13:544:16+0:42
370
WELLER, Frank

GER
SG Stern Stuttgart14:574:35+1:45
452
FRANKE, Sven

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg14:594:36+1:47
555
THOMAS, Dirk

GER
Eisenach15:154:41+2:03
661
REIF, Bernd

GER
laufcombo Reif16:225:02+3:10
765
BÖHME, Kai

GER
LG Priestewitz16:345:05+3:22
877
HÖLZEL, Holger

GER
Vorwärts Köln16:385:07+3:26
976
SCHINDLER, Michael

GER
TV Helmbrechts16:435:08+3:31
1071
FLEISCHER, Stefan

GER
SV Veilsdorf17:365:24+4:24
1153
SCHRÖTER, Swen

GER
Die Kraft Dahinter17:485:28+4:36
1275
HÖFER, Mike

GER
TUS Griesheim17:565:31+4:44
1379
LUKSCH, Marcus

GER
Niederstetten18:075:34+4:55
1466
RIEHS, Sven
 LG Thalheim18:255:40+5:13
1551
HALDER, Roland

GER
100 Marathon Club18:325:42+5:20
1660
MITTELSDORF, Mark

GER
Infanterieschule HAMMELBURG18:365:43+5:24
1780
QUALMANN, andré

GER
raitenbuch18:425:45+5:30
1862
WIEDEMANN, Sven
 Läuferbund Schwarzenberg19:576:08+6:45
1963
UNGER, Thomas

GER
Lauftreff Arnstadt20:056:10+6:53
2069
PRECHELT, Frank

GER
Rastatter TV20:176:14+7:05
2156
RICHTER, Frank

GER
FRguy21:506:43+8:38
2257
JESCHKA, JERRY

GER
FSP Kassel22:196:51+9:07
2358
ZIMMERMANN, Jörg

GER
Halberstadt22:517:01+9:39
Männer M45
194
WAGNER, Thomas

GER
Spiridon Frankfurt14:204:24---
2111
HEYNE, Simon

GER
Team Raidlight15:234:44+1:03
397
HERGET, Thomas

GER
LG Fulda16:185:00+1:58
4100
RINGLSTETTER, Eddy

GER
LT Hanau/Bruchköbel16:305:04+2:10
599
SCHIETZEL, Heiko

GER
LG Priestewitz17:065:15+2:46
598
KÜMMEL, Stephan

GER
LG Priestewitz17:065:15+2:46
7110
DARGEL, Roland

GER
Team Nordschwarzwald17:265:21+3:06
889
STOLZIS, Sieger

GER
Fast Foods17:325:23+3:12
9217
FRÖHLICH, Peter
 LG eXa Leipzig17:355:24+3:15
1086
WEYERSTRASS, Michael

GER
BSG Bosch17:395:25+3:19
1184
VAN DER KRAAN, Arnold

NED
AV'4017:435:27+3:23
12118
KNOF, hugo

GER
bad liebenwerda17:555:30+3:35
1383
HÜBNER, Bert

GER
ASC Marathon Friedberg18:005:32+3:40
14105
ANGERMÜLLER, Stefan

GER
Running e.V. Pfalzgrafenweiler18:135:36+3:53
1590
BARTSCH, Frank

GER
Glück Auf, der Steiger kommt18:215:38+4:01
1692
MÜLLER, Michael

GER
HSV Birnfeld18:275:40+4:07
17108
SCHMIDT, Andreas

GER
T- Rex-Team Peitz18:315:41+4:11
18112
FIEBICH, Andre

GER
T-Rex Team18:335:42+4:13
1982
DENNETT, Peter

GBR
Andover Triathlon club18:595:50+4:39
20106
HÜSKEN, Dirk

GER
SGE Essen Schönebeck19:055:52+4:45
21120
STEINER, Frank

GER
Sankt Gangloff19:095:53+4:49
2288
HOFMANN, Friedhelm

GER
DLR Simmern19:265:58+5:06
23102
HUMMEL, Andreas

GER
Mallorca Bierkönigläufer20:176:14+5:57
2485
SZIBURIS, Sven

GER
Beuna20:406:21+6:20
25117
HEINRICH, Andreas

GER
Bad Berka21:566:44+7:36
26218
MERRITT, Michael
 Wing it22:016:46+7:41
27103
KLEIN, Hajo

GER
Multisport Darmstadt22:557:03+8:35
2891
WALTHERS, Michael

USA
GOBLUE26:008:00+11:40
Männer M50
1128
VATER, Roland
 LG DUV16:034:56---