SPORTident TimingMTB RACE TEAM Höxter

Race to Sky

Boffzen (Grillhütte) 12.05.2012

Race to Sky

Boffzen (Grillhütte) 12.05.2012

 

Rezultāti Race to Sky

   
VietaNr.Vārds KlubsGrupaLaikskm/hStarpība 
Vīrieši
1707
DISSELHOFF, Jonathan

GER
Beverungen wehrdenU 13 männlich29:3421.71---
Aplis 1
4.10 km
16:07 (1)
15.26 km/h
Kopā: 16:07
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
13:27 (1)
29.44 km/h
Kopā: 29:34
Kopā: 10.70 km
 
2704
KRAUSE, Pascal

GER
MTB Race Team HöxterU 13 männlich32:4719.58+3:13
Aplis 1
4.10 km
18:42 (3)
13.16 km/h
Kopā: 18:42
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
14:05 (2)
28.12 km/h
Kopā: 32:47
Kopā: 10.70 km
 
3712
LOKE, Nils

GER
FichtenflitzerU 13 männlich33:1319.33+3:39
Aplis 1
4.10 km
18:25 (2)
13.36 km/h
Kopā: 18:25
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
14:48 (3)
26.76 km/h
Kopā: 33:13
Kopā: 10.70 km
 
4705
DÖRING, Victor

GER
MC Pirate e.V. / Team PirateU 13 männlich35:3818.02+6:04
Aplis 1
4.10 km
19:59 (5)
12.31 km/h
Kopā: 19:59
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
15:39 (4)
25.30 km/h
Kopā: 35:38
Kopā: 10.70 km
 
5706
KRETSCHMER, Tim
 Team SpringeU 13 männlich36:0217.82+6:28
Aplis 1
4.10 km
19:48 (4)
12.42 km/h
Kopā: 19:48
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
16:14 (6)
24.39 km/h
Kopā: 36:02
Kopā: 10.70 km
 
6702
DISSELHOFF, Birk

GER
Beverungen wehrdenU 11 männlich37:2317.17+7:49
Aplis 1
4.10 km
21:20 (7)
11.53 km/h
Kopā: 21:20
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
16:03 (5)
24.67 km/h
Kopā: 37:23
Kopā: 10.70 km
 
7700
KRETSCHMER, Ben
 Team SpringeU 11 männlich38:0416.87+8:30
Aplis 1
4.10 km
20:52 (6)
11.79 km/h
Kopā: 20:52
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
17:12 (8)
23.02 km/h
Kopā: 38:04
Kopā: 10.70 km
 
8714
PÖHNER, Lennart

GER
FichtenflitzerU 13 männlich39:2016.32+9:46
Aplis 1
4.10 km
21:49 (8)
11.28 km/h
Kopā: 21:49
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
17:31 (10)
22.61 km/h
Kopā: 39:20
Kopā: 10.70 km
 
9716
VAGEDES, Jan
 Radsport Hochsolling e.V.U 11 männlich40:4815.74+11:14
Aplis 1
4.10 km
24:02 (10)
10.24 km/h
Kopā: 24:02
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
16:46 (7)
23.62 km/h
Kopā: 40:48
Kopā: 10.70 km
 
10701
BAST, Marcel

GER
MTB Race Team HöxterU 11 männlich41:0915.60+11:35
Aplis 1
4.10 km
23:19 (9)
10.55 km/h
Kopā: 23:19
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
17:50 (12)
22.21 km/h
Kopā: 41:09
Kopā: 10.70 km
 
11709
NEMBACH, Paul

GER
BeverungenU 13 männlich42:5214.98+13:18
Aplis 1
4.10 km
25:18 (11)
9.72 km/h
Kopā: 25:18
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
17:34 (11)
22.54 km/h
Kopā: 42:52
Kopā: 10.70 km
 
12711
HAASE, Maurice

GER
FichtenflitzerU 11 männlich43:1614.84+13:42
Aplis 1
4.10 km
25:55 (12)
9.49 km/h
Kopā: 25:55
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
17:21 (9)
22.82 km/h
Kopā: 43:16
Kopā: 10.70 km
 
13717
KIENSCHERF, Fynn Paul
 Rat PackU 11 männlich44:5914.27+15:25
Aplis 1
4.10 km
25:58 (13)
9.47 km/h
Kopā: 25:58
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
19:01 (13)
20.82 km/h
Kopā: 44:59
Kopā: 10.70 km
 
14708
NEMBACH, Karl

GER
BeverungenU 11 männlich51:2912.47+21:55
Aplis 1
4.10 km
27:28 (14)
8.96 km/h
Kopā: 27:28
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
24:01 (14)
16.49 km/h
Kopā: 51:29
Kopā: 10.70 km
 
Sievietes
1713
MÜLLER, Johanna

GER
FichtenflitzerU 13 weiblich37:4017.04---
Aplis 1
4.10 km
21:24 (1)
11.50 km/h
Kopā: 21:24
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
16:16 (2)
24.34 km/h
Kopā: 37:40
Kopā: 10.70 km
 
2703
STEPPAT, Philine

GER
MTB Race Team HöxterU 13 weiblich40:1215.97+2:32
Aplis 1
4.10 km
24:01 (2)
10.24 km/h
Kopā: 24:01
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
16:11 (1)
24.47 km/h
Kopā: 40:12
Kopā: 10.70 km
 
3710
GONDOLF, Celina

GER
FichtenflitzerU 13 weiblich44:2414.46+6:44
Aplis 1
4.10 km
25:58 (3)
9.47 km/h
Kopā: 25:58
Kopā: 4.10 km
 
finišs
6.60 km
18:26 (3)
21.48 km/h
Kopā: 44:24
Kopā: 10.70 km