SPORTident TimingMTB RACE TEAM Höxter

Race to Sky

Boffzen (Grillhütte) 12.05.2012

Race to Sky

Boffzen (Grillhütte) 12.05.2012

 

Rezultāti Race to Sky

VietaNr.Vārds KlubsGrupaLaikskm/hStarpība

1. posms: Runde (4.10 km)

1707
DISSELHOFF, Jonathan

GER
Beverungen wehrdenU 13 männlich16:0715.26---
2712
LOKE, Nils

GER
FichtenflitzerU 13 männlich18:2513.36+2:18
3704
KRAUSE, Pascal

GER
MTB Race Team HöxterU 13 männlich18:4213.16+2:35
4706
KRETSCHMER, Tim
 Team SpringeU 13 männlich19:4812.42+3:41
5705
DÖRING, Victor

GER
MC Pirate e.V. / Team PirateU 13 männlich19:5912.31+3:52
6700
KRETSCHMER, Ben
 Team SpringeU 11 männlich20:5211.79+4:45
7702
DISSELHOFF, Birk

GER
Beverungen wehrdenU 11 männlich21:2011.53+5:13
8713
MÜLLER, Johanna

GER
FichtenflitzerU 13 weiblich21:2411.50+5:17
9714
PÖHNER, Lennart

GER
FichtenflitzerU 13 männlich21:4911.28+5:42
10701
BAST, Marcel

GER
MTB Race Team HöxterU 11 männlich23:1910.55+7:12
11703
STEPPAT, Philine

GER
MTB Race Team HöxterU 13 weiblich24:0110.24+7:54
12716
VAGEDES, Jan
 Radsport Hochsolling e.V.U 11 männlich24:0210.24+7:55
13709
NEMBACH, Paul

GER
BeverungenU 13 männlich25:189.72+9:11
14711
HAASE, Maurice

GER
FichtenflitzerU 11 männlich25:559.49+9:48
15710
GONDOLF, Celina

GER
FichtenflitzerU 13 weiblich25:589.47+9:51
15717
KIENSCHERF, Fynn Paul
 Rat PackU 11 männlich25:589.47+9:51
17708
NEMBACH, Karl

GER
BeverungenU 11 männlich27:288.96+11:21

2. posms: finišs (6.60 km)

1707
DISSELHOFF, Jonathan

GER
Beverungen wehrdenU 13 männlich13:2729.44---
2704
KRAUSE, Pascal

GER
MTB Race Team HöxterU 13 männlich14:0528.12+0:38
3712
LOKE, Nils

GER
FichtenflitzerU 13 männlich14:4826.76+1:21
4705
DÖRING, Victor

GER
MC Pirate e.V. / Team PirateU 13 männlich15:3925.30+2:12
5702
DISSELHOFF, Birk

GER
Beverungen wehrdenU 11 männlich16:0324.67+2:36
6703
STEPPAT, Philine

GER
MTB Race Team HöxterU 13 weiblich16:1124.47+2:44
7706
KRETSCHMER, Tim
 Team SpringeU 13 männlich16:1424.39+2:47
8713
MÜLLER, Johanna

GER
FichtenflitzerU 13 weiblich16:1624.34+2:49
9716
VAGEDES, Jan
 Radsport Hochsolling e.V.U 11 männlich16:4623.62+3:19
10700
KRETSCHMER, Ben
 Team SpringeU 11 männlich17:1223.02+3:45
11711
HAASE, Maurice

GER
FichtenflitzerU 11 männlich17:2122.82+3:54
12714
PÖHNER, Lennart

GER
FichtenflitzerU 13 männlich17:3122.61+4:04
13709
NEMBACH, Paul

GER
BeverungenU 13 männlich17:3422.54+4:07
14701
BAST, Marcel

GER
MTB Race Team HöxterU 11 männlich17:5022.21+4:23
15710
GONDOLF, Celina

GER
FichtenflitzerU 13 weiblich18:2621.48+4:59
16717
KIENSCHERF, Fynn Paul
 Rat PackU 11 männlich19:0120.82+5:34
17708
NEMBACH, Karl

GER
BeverungenU 11 männlich24:0116.49+10:34