SPORTident TimingTV 1965 e.V. Rodenbach

15. MTB Race by DRB

Rodenbach 20.07.2014

15. MTB Race by DRB

Rodenbach 20.07.2014

 

Rezultāti 15. MTB Race by DRB

VietaNr.Vārds KlubsGrupaLaikskm/hStarpība
Vīrieši
1183
MATHEIS, Lars
 RSC St.IngbertSchüler U1111:5622.63---
264
JÜRDENS, Jan

GER
RV Tempo HirzweilerSchüler U1112:3121.57+0:35
3196
DA COSTA, Theo
 LC TetangeSchüler U913:1320.43+1:17
4198
MAUS, Jesper
 Schüler U1113:1420.40+1:18
570
KRAUS, Dustin

GER
RV-Tempo HirzweilerSchüler U1113:4919.54+1:53
6140
SIMONS, Liam

GER
RSF Phönix RiegelsbergSchüler U913:5119.49+1:55
759
HILL, Silas

GER
TV Radpiraten BirkenfeldSchüler U1113:5319.45+1:57
8173
LIESER, Maximilian
 RV Tempo HirzweilerSchüler U1113:5819.33+2:02
9192
BIZUGA, Valentino
 MiesauSchüler U1114:0019.29+2:04
1021
BREITSCH, Tom

GER
RSC Felsenland BundenthalSchüler U914:0219.24+2:06
11123
SCHAU, Finn Collin

GER
TV Radpiraten BirkenfeldSchüler U914:0419.19+2:08
1271
KUHN, Kelvin

GER
TV. BildstockSchüler U1114:1219.01+2:16
13125
SCHEER, Kian

GER
FreisenSchüler U914:1718.90+2:21
1474
LENHART, Leon

GER
SchwedelbachSchüler U914:2118.82+2:25
15102
MEYER, Finn Ole

GER
RSF Phönix RiegelsbergSchüler U914:2318.77+2:27
1614
BENDFELDT, Tim

GER
SchwedelbachSchüler U1114:2418.75+2:28
1713
BECKER, Matteo

GER
TV Radpiraten BirkenfeldSchüler U1114:2618.71+2:30
18221
GEHRKE, Julian
 Schüler U1114:2718.69+2:31
1994
MAY, Fynn

GER
TV RodenbachSchüler U1114:2818.66+2:32
2079
LÖFFLER, Simon

GER
FreisenSchüler U914:4218.37+2:46
2153
GÜNTHER, Luca-Garcia

GER
RV-Tempo HirzweilerSchüler U914:4618.28+2:50
2237
DOMBROSKI, Oscar

GER
SpesbachSchüler U1115:0917.82+3:13
2390
MARTIN, David

GER
Grüne Hölle FreisenSchüler U1115:3617.31+3:40
24171
WILLWERT, Tim
 RSC St.IngbertSchüler U1115:4217.20+3:46
2547
GEIBEL, Nathan

GER
TV Radpiraten BirkenfeldSchüler U915:4517.14+3:49
26190
SCHWARM, Luca
 TV RodenbachSchüler U916:0716.75+4:11
2754
HACH, Jannis

GER
RV Sport 1919 Queidersbach e.V.Schüler U1116:4916.06+4:53
289
BARTH, Fynn

GER
TV Radpiraten BirkenfeldSchüler U916:5216.01+4:56
29178
SCHORZ, Nico
 TV RodenbachSchüler U1117:1415.67+5:18
DNF199
MAYER, Fynn
 RSF Phönix RiegelsbergSchüler U9
Sievietes
143
EVERS, Larissa

GER
RV Vorwärts Mehlingen 1906 e.V.Schülerinnen U1113:5019.52---
2138
SIMON, Jette

GER
RV MehlingenSchülerinnen U1115:0217.96+1:12
378
LOHRMANN, Jana

GER
Die MeerjungfrauenSchülerinnen U915:1617.69+1:26
46
BACKES, Emily

GER
Grüne Hölle FreisenSchülerinnen U1115:5916.89+2:09
596
MEISER, Amira

GER
Grüne Hölle Freisen Junior TeamSchülerinnen U916:0716.75+2:17
6179
SCHORR, Milzi
 RSC St. IngberzSchülerinnen U1116:5016.04+3:00
7106
MOLTER, Lilli

GER
TV RodenbachSchülerinnen U1120:2513.22+6:35
8104
MOLTER, Antonia

GER
TV RodenbachSchülerinnen U920:3913.08+6:49
97
BACKES, Karolina

GER
Grüne Hölle FreisenSchülerinnen U920:4213.04+6:52
10167
STEVENS, Nora
 1. TC WeilerbachSchülerinnen U920:4313.03+6:53
11168
PORST, Malie
 1. TC WeilerbachSchülerinnen U1121:1812.68+7:28