Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Bergtal MTB Geschwenda
Geschwenda Enduro 2014
Geschwenda 27.09.2014
Geschwenda Enduro 2014
Geschwenda 27.09.2014
Kopsavilkums
Organizators:
Bergtal MTB Geschwenda
Dalībnieki Kopā: 36
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:48
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti Geschwenda Enduro 2014
Enduro 4.25 km
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
Jugend
Jugend
Männer
Masters
Barz, Holger (Waltershausen)
Bense, Michael (SV Motor Tambach Dietharz)
Beyer, Heiko (Erfurt)
Dehen, Gabriel (Gräfenroda)
Döhler, Daniel (SGS Racing Team)
Fröhlich, Christoph (Bergtal-MTB)
Günther, Philipp (Freeride Schwarzbach)
Heim, Sören (Trailriders Burschl)
Heimrich, Chris (Freeride Schwarzbach)
Keith, Kevin (RSV Adler Arnstadt / Zweirad Böttner)
Kemper, Thilo (Ilmenau)
Kirchhof, Thomas (Desmorrhexis Erfurt)
Krüger, Matthias (Trailriders Burschl)
Kuhn, Michael (Freaks-store.de)
Kühn, Oliver (RSV Adler Arnstadt)
Kummrich, Christoph (Erfurt)
Kurch, Danny (Erfurt)
Mähr, Florian (ILRC)
Neumann, Karsten (IBC DIMB Racing Team)
Panzer, Paul (Dresden)
Rasche, Philip (Monkenbike / Zucker&Zimt)
Rieth, Stefan (Bike Service Eisenach)
Rieth, Thomas (RSV2002 Eisenach/Cycle Service/Santa Cruz)
Risch, Stephan (Erfurt)
Schatz, Manuel (RSV2002 Eisenach e.V. / Rose-Bikes / Maxxis)
Schmidt, Bernd (Geschwenda)
Schmidt, Tim (SGS Racing Team)
Schulz, Robert (Olympiapark München / Team Trek Eberhardt / Amplif)
Siebert, Frank (Rad-Art Ilmenau)
Sinn, Gregor (Ilmenau)
Sobieraj, Steve (Trailriders Burschl)
Spieß, Jan (SRT / by Mutti)
Stumpf, Jonas (Stumpf & Stein Creutzburg)
Trützschler, Karl (Rollsportverein Eisfeld)
Wagner, Jens (Eisenberg)
Zahn, Marian (Desmorrhexis Erfurt)
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Jugend
3
38
Stumpf, Jonas
Stumpf & Stein Creutzburg
12:44
+2:43
Posms 1
3:35 (3)
+0:50
3:35 (3)
+0:50
Posms 2
5:45 (3)
+1:21
9:20 (3)
+2:11
Posms 3
3:24 (3)
+0:32
12:44 (3)
+2:43
1
33
Kühn, Oliver
RSV Adler Arnstadt
10:01
---
Posms 1
2:45 (1)
2:45 (1)
Posms 2
4:24 (1)
7:09 (1)
Posms 3
2:52 (1)
10:01 (1)
2
12
Fröhlich, Christoph
Bergtal-MTB
11:18
+1:17
Posms 1
3:15 (2)
+0:30
3:15 (2)
+0:30
Posms 2
5:01 (2)
+0:37
8:16 (2)
+1:07
Posms 3
3:02 (2)
+0:10
11:18 (2)
+1:17
Männer
5
48
Siebert, Frank
Rad-Art Ilmenau
10:24
+1:08
Posms 1
2:59 (9)
+0:26
2:59 (9)
+0:26
Posms 2
4:40 (5)
+0:36
7:39 (5)
+1:02
Posms 3
2:45 (4)
+0:06
10:24 (5)
+1:08
11
47
Kemper, Thilo
Ilmenau
11:14
+1:58
Posms 1
3:04 (11)
+0:31
3:04 (11)
+0:31
Posms 2
5:07 (10)
+1:03
8:11 (10)
+1:34
Posms 3
3:03 (11)
+0:24
11:14 (11)
+1:58
7
46
Sinn, Gregor
Ilmenau
10:46
+1:30
Posms 1
2:57 (7)
+0:24
2:57 (7)
+0:24
Posms 2
4:51 (7)
+0:47
7:48 (6)
+1:11
Posms 3
2:58 (8)
+0:19
10:46 (7)
+1:30
8
43
Schmidt, Tim
SGS Racing Team
10:56
+1:40
Posms 1
2:58 (8)
+0:25
2:58 (8)
+0:25
Posms 2
4:58 (9)
+0:54
7:56 (8)
+1:19
Posms 3
3:00 (9)
+0:21
10:56 (8)
+1:40
13
41
Spieß, Jan
SRT / by Mutti
12:34
+3:18
Posms 1
3:42 (14)
+1:09
3:42 (14)
+1:09
Posms 2
5:26 (11)
+1:22
9:08 (13)
+2:31
Posms 3
3:26 (15)
+0:47
12:34 (13)
+3:18
10
40
Schulz, Robert
Olympiapark München / Team Trek Eberhardt / Amplif
11:05
+1:49
Posms 1
2:50 (4)
+0:17
2:50 (4)
+0:17
Posms 2
5:29 (12)
+1:25
8:19 (11)
+1:42
Posms 3
2:46 (5)
+0:07
11:05 (10)
+1:49
17
37
Dehen, Gabriel
Gräfenroda
13:44
+4:28
Posms 1
4:15 (19)
+1:42
4:15 (19)
+1:42
Posms 2
5:51 (17)
+1:47
10:06 (18)
+3:29
Posms 3
3:38 (17)
+0:59
13:44 (17)
+4:28
6
36
Mähr, Florian
ILRC
10:44
+1:28
Posms 1
2:56 (6)
+0:23
2:56 (6)
+0:23
Posms 2
4:54 (8)
+0:50
7:50 (7)
+1:13
Posms 3
2:54 (6)
+0:15
10:44 (6)
+1:28
2
31
Keith, Kevin
RSV Adler Arnstadt / Zweirad Böttner
9:45
+0:29
Posms 1
2:53 (5)
+0:20
2:53 (5)
+0:20
Posms 2
4:08 (2)
+0:04
7:01 (2)
+0:24
Posms 3
2:44 (2)
+0:05
9:45 (2)
+0:29
4
28
Döhler, Daniel
SGS Racing Team
10:17
+1:01
Posms 1
2:47 (3)
+0:14
2:47 (3)
+0:14
Posms 2
4:36 (4)
+0:32
7:23 (4)
+0:46
Posms 3
2:54 (6)
+0:15
10:17 (4)
+1:01
18
27
Kurch, Danny
Erfurt
13:48
+4:32
Posms 1
3:15 (13)
+0:42
3:15 (13)
+0:42
Posms 2
6:39 (18)
+2:35
9:54 (17)
+3:17
Posms 3
3:54 (18)
+1:15
13:48 (18)
+4:32
3
26
Trützschler, Karl
Rollsportverein Eisfeld
9:58
+0:42
Posms 1
2:43 (2)
+0:10
2:43 (2)
+0:10
Posms 2
4:31 (3)
+0:27
7:14 (3)
+0:37
Posms 3
2:44 (2)
+0:05
9:58 (3)
+0:42
9
24
Kuhn, Michael
Freaks-store.de
11:03
+1:47
Posms 1
3:12 (12)
+0:39
3:12 (12)
+0:39
Posms 2
4:45 (6)
+0:41
7:57 (9)
+1:20
Posms 3
3:06 (12)
+0:27
11:03 (9)
+1:47
15
22
Günther, Philipp
Freeride Schwarzbach
13:01
+3:45
Posms 1
3:49 (16)
+1:16
3:49 (16)
+1:16
Posms 2
5:46 (15)
+1:42
9:35 (15)
+2:58
Posms 3
3:26 (15)
+0:47
13:01 (15)
+3:45
12
20
Panzer, Paul
Dresden
11:30
+2:14
Posms 1
2:59 (9)
+0:26
2:59 (9)
+0:26
Posms 2
5:30 (13)
+1:26
8:29 (12)
+1:52
Posms 3
3:01 (10)
+0:22
11:30 (12)
+2:14
19
15
Heim, Sören
Trailriders Burschl
15:22
+6:06
Posms 1
4:13 (18)
+1:40
4:13 (18)
+1:40
Posms 2
6:59 (19)
+2:55
11:12 (19)
+4:35
Posms 3
4:10 (19)
+1:31
15:22 (19)
+6:06
16
11
Risch, Stephan
Erfurt
13:11
+3:55
Posms 1
3:57 (17)
+1:24
3:57 (17)
+1:24
Posms 2
5:49 (16)
+1:45
9:46 (16)
+3:09
Posms 3
3:25 (14)
+0:46
13:11 (16)
+3:55
1
5
Schatz, Manuel
RSV2002 Eisenach e.V. / Rose-Bikes / Maxxis
9:16
---
Posms 1
2:33 (1)
2:33 (1)
Posms 2
4:04 (1)
6:37 (1)
Posms 3
2:39 (1)
9:16 (1)
14
2
Barz, Holger
Waltershausen
12:35
+3:19
Posms 1
3:46 (15)
+1:13
3:46 (15)
+1:13
Posms 2
5:31 (14)
+1:27
9:17 (14)
+2:40
Posms 3
3:18 (13)
+0:39
12:35 (14)
+3:19
Masters
14
51
Schmidt, Bernd
Geschwenda
23:17:14
+23:05:53
Posms 1
1:20 (1)
1:20 (1)
Posms 2
3:46 (1)
5:06 (1)
Posms 3
21:37:47 (14)
+21:34:46
21:42:53 (14)
+21:31:32
4
49
Neumann, Karsten
IBC DIMB Racing Team
11:57
+0:36
Posms 1
3:28 (6)
+2:08
3:28 (6)
+2:08
Posms 2
5:08 (3)
+1:22
8:36 (5)
+3:30
Posms 3
3:21 (5)
+0:20
11:57 (4)
+0:36
9
45
Zahn, Marian
Desmorrhexis Erfurt
13:09
+1:48
Posms 1
3:52 (10)
+2:32
3:52 (10)
+2:32
Posms 2
5:41 (10)
+1:55
9:33 (10)
+4:27
Posms 3
3:36 (11)
+0:35
13:09 (9)
+1:48
11
44
Kirchhof, Thomas
Desmorrhexis Erfurt
14:13
+2:52
Posms 1
4:39 (14)
+3:19
4:39 (14)
+3:19
Posms 2
5:59 (12)
+2:13
10:38 (13)
+5:32
Posms 3
3:35 (9)
+0:34
14:13 (11)
+2:52
3
42
Wagner, Jens
Eisenberg
11:40
+0:19
Posms 1
3:19 (4)
+1:59
3:19 (4)
+1:59
Posms 2
5:13 (5)
+1:27
8:32 (4)
+3:26
Posms 3
3:08 (2)
+0:07
11:40 (3)
+0:19
1
35
Rasche, Philip
Monkenbike / Zucker&Zimt
11:21
---
Posms 1
3:12 (2)
+1:52
3:12 (2)
+1:52
Posms 2
5:08 (3)
+1:22
8:20 (2)
+3:14
Posms 3
3:01 (1)
11:21 (1)
10
29
Sobieraj, Steve
Trailriders Burschl
13:31
+2:10
Posms 1
4:17 (12)
+2:57
4:17 (12)
+2:57
Posms 2
5:42 (11)
+1:56
9:59 (11)
+4:53
Posms 3
3:32 (7)
+0:31
13:31 (10)
+2:10
6
23
Heimrich, Chris
Freeride Schwarzbach
12:20
+0:59
Posms 1
3:32 (7)
+2:12
3:32 (7)
+2:12
Posms 2
5:23 (6)
+1:37
8:55 (6)
+3:49
Posms 3
3:25 (6)
+0:24
12:20 (6)
+0:59
7
19
Krüger, Matthias
Trailriders Burschl
12:43
+1:22
Posms 1
3:38 (8)
+2:18
3:38 (8)
+2:18
Posms 2
5:32 (7)
+1:46
9:10 (8)
+4:04
Posms 3
3:33 (8)
+0:32
12:43 (7)
+1:22
8
16
Rieth, Stefan
Bike Service Eisenach
12:56
+1:35
Posms 1
3:41 (9)
+2:21
3:41 (9)
+2:21
Posms 2
5:40 (9)
+1:54
9:21 (9)
+4:15
Posms 3
3:35 (9)
+0:34
12:56 (8)
+1:35
11
10
Beyer, Heiko
Erfurt
14:13
+2:52
Posms 1
3:53 (11)
+2:33
3:53 (11)
+2:33
Posms 2
6:42 (14)
+2:56
10:35 (12)
+5:29
Posms 3
3:38 (12)
+0:37
14:13 (11)
+2:52
13
9
Kummrich, Christoph
Erfurt
14:46
+3:25
Posms 1
4:23 (13)
+3:03
4:23 (13)
+3:03
Posms 2
6:27 (13)
+2:41
10:50 (14)
+5:44
Posms 3
3:56 (13)
+0:55
14:46 (13)
+3:25
2
4
Bense, Michael
SV Motor Tambach Dietharz
11:32
+0:11
Posms 1
3:15 (3)
+1:55
3:15 (3)
+1:55
Posms 2
5:05 (2)
+1:19
8:20 (2)
+3:14
Posms 3
3:12 (4)
+0:11
11:32 (2)
+0:11
5
1
Rieth, Thomas
RSV2002 Eisenach/ Cycle Service/ Santa Cruz
12:09
+0:48
Posms 1
3:22 (5)
+2:02
3:22 (5)
+2:02
Posms 2
5:38 (8)
+1:52
9:00 (7)
+3:54
Posms 3
3:09 (3)
+0:08
12:09 (5)
+0:48