SPORTident TimingDAV Ulm und SSV Ulm 1846 MTB Schammental

Bikefestival Ulm

Ulm, Science Park III 21.05.2017

Bikefestival Ulm

Ulm, Science Park III 21.05.2017

 

Rezultāti Bikefestival Ulm

GrupaKopā
   
VietaNr.Vārds KlubsGrupaLaiksmin/kmStarpība
Vīrieši
140
LASCHEWSKI, Noah

GER
rad+sport ersing ehingenmännliche Elite25:21.72:25---
224
SCHEINERT, Julian

GER
Zwillingscraft Mondrakermännliche Jugend U1925:57.52:28+0:35.8
356
SCHWARZER, Roland
 Epson Zanker Racing Teammännliche Masters27:29.22:37+2:07.4
431
HEUMANN, Andreas
 Neu-Ulmmännliche Masters27:47.32:39+2:25.6
523
TEUBNER, Jan

GER
DAV Ulmmännliche Jugend U1928:46.32:44+3:24.6
650
ASCH, Manuel
 Radsport Reybikemännliche Masters28:56.42:46+3:34.6
78
MADDALUNO, Luca
 Ski und Biketeam Laichingenmännliche Jugend U1928:57.22:46+3:35.4
825
EHEIM, Josua

GER
MSC Wiesenbachmännliche Elite29:35.92:49+4:14.2
957
HÄGELE, Helmut
 www.noBrakes.demännliche Masters29:42.02:50+4:20.3
1026
DUBIES, Luca

GER
Ulmmännliche Elite29:56.92:51+4:35.2
1151
RAUTENBERG, JoJo
 Bike Team Steinweilermännliche Elite30:17.32:53+4:55.6
1236
SCHMID, Jonas

GER
DAV Ulmmännliche Jugend U1930:25.42:54+5:03.6
1354
STRÖHLE, Tim
 Ski und Biketeam Laichingenmännliche Jugend U1930:40.42:55+5:18.6
1432
WEBER, Stefan

GER
MTB Blautalmännliche Masters30:41.22:55+5:19.5
1552
MÜLLER, Stephan
 DAV Ulmmännliche Masters31:01.52:57+5:39.7
1621
BAUR, Tobias

GER
Beimerstettenmännliche Elite31:09.62:58+5:47.9
1735
SCHMID, Andreas
 Team DOWE - Sportswearmännliche Masters31:29.13:00+6:07.4
1861
SCHÖNLEBER, Werner
 Sendenmännliche Masters32:10.63:04+6:48.8
1934
SCHWAB, Fabian

GER
Ersingenmännliche Masters32:18.53:05+6:56.8
2053
HASENMAIER, Jörg
 Grove Ridermännliche Masters32:43.03:07+7:21.3
2139
HOLDENRIED, Markus

GER
@DownTheForest14männliche Masters33:19.53:10+7:57.8
2242
SEYBOLD, Stefan

GER
DAV Ulmmännliche Masters33:20.03:10+7:58.3
2327
SABLATNÖG, Stefan

GER
-männliche Masters33:24.53:11+8:02.8
2455
KÖLLE, Christoph
 Ski und Biketeam Laichingenmännliche Jugend U1934:46.63:19+9:24.9
2545
MAIER, Daniel
 Hans und die Ziegenfliegenmännliche Masters34:58.03:20+9:36.2
2643
KÖPF, Mattis

GER
Blausteinmännliche Jugend U1935:05.63:20+9:43.9
2729
GRAF, Oliver

GER
Mukyriderzmännliche Masters35:07.03:20+9:45.3
2860
HONOLD, Jürgen
 DAV Ulmmännliche Masters35:26.93:22+10:05.1
2933
STAUFENBERG, Reimar

GER
Ulmer Paddler e.V.männliche Elite35:45.33:24+10:23.6
3059
BURKHARDT, Theo
 Bühlenhausenmännliche Jugend U1936:11.23:27+10:49.5
3137
UHDE, Malte

GER
Ulmmännliche Masters36:37.23:29+11:15.4
3230
HOFMEISTER, Andreas

GER
Blausteinmännliche Masters37:23.83:34+12:02.1
3338
PETSCHOWSKY, Uwe

GER
Merida mtb team allgaeumännliche Masters37:59.43:37+12:37.7
3420
LANG, Lukas

GER
Hans und die Ziegenfliegenmännliche Elite38:08.43:38+12:46.6
3522
LANDSBERG-BIERCHER, René

GER
Aalenmännliche Masters39:19.83:44+13:58.0
3649
STEVIC, Bobo

GER
Ulmmännliche Masters49:20.14:42+23:58.4
3763
FISCHER, Frank
 Erbachmännliche Elite54:16.85:10+28:55.1
DNF44
PFLÜGER, Simon

GER
Team NauRacer Langenaumännliche Masters
Sievietes
158
SCHRADER, Daniela
 DAV Geislingen Steigeweibliche Elite38:39.83:41---
262
KÖNZLEN-HONOLD, Christiane
 DAV Ulmweibliche Masters39:07.13:44+0:27.2
341
SEYBOLD, Bettina

GER
DAV Ulmweibliche Masters40:10.63:50+1:30.7
446
GORZELANY, Jasmin

GER
Hayingenweibliche Elite40:32.53:52+1:52.6