SPORTident TimingPummpälzweg e.V.

HIKINGMarathon

Lutherstammort Möhra 28.10.2017

HIKINGMarathon

Lutherstammort Möhra 28.10.2017

 

Rezultāti HIKINGMarathon

HIKINGMarathon 40.00 km
GrupaKopā
   
   
PunktiNr.Vārds KlubsGrupaLaikskm/hStarpība 
Vīrieši
408220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.Männer5:30:467.26
406231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )Männer5:32:007.23
402160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-PfalzMänner5:35:007.16
380215
OTT, Rafael

GER
NW WeserberglandMänner5:55:006.76
376155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner5:58:466.69
362162
HELLER, Detlev

GER
PummpälzsportsMänner6:12:086.45
362235
WENZEL, Thomas

GER
RuhlaMänner6:12:416.44
353212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner6:21:226.29
353204
JENTSCH, Peter

GER
OstritzMänner6:21:376.29
342225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsportsMänner6:33:526.09
34270
BACH, Ronny

GER
La FamiliaMänner6:34:596.08
338164
HERMANN, Steffen

GER
RauensteinMänner6:38:386.02
333214
NEDDERHUT, Torsten

GER
SchrammsteinerMänner6:45:135.92
333218
PETER, Paul

GER
SchrammsteinerMänner6:45:265.92
327152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad LiebensteinMänner6:52:225.82
327222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe TreffurtMänner6:52:575.81
327232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthalMänner6:53:135.81
326217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthalMänner6:53:355.80
319223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia WilhelmshavenMänner7:02:585.67
3011005
SPENZER, Paul
 ManebachMänner7:28:265.35
3011005
SPENZER, Joel
 ManebachMänner7:28:405.35
301153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad LiebensteinMänner7:28:475.35
29971
BASTEK, Georg

GER
WolfsburgMänner7:31:185.32
287209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs WusterhausenMänner7:50:245.10
287229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
KulmbachMänner7:50:355.10
286211
KRAUSE, Michael
 NeuentalMänner7:51:065.09
285122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
WitzenhausenMänner7:53:385.07
284158
GERSTENBERG, Achim

GER
WitzenhausenMänner7:53:585.06
2601002
GRUND, Walter
 BechhofenMänner8:38:414.63
2581001
BESTER, Andreas
 GöttingenMänner8:42:484.59
253161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde FuldaMänner8:51:384.51
DNF202
IVANUSIC, Joachim

GER
DinslakenMänner
 
Sievietes
353205
JENTSCH, Michaela

GER
OstritzFrauen6:21:236.29
341230
TULAKOVA, Katarina

SVK
ErfurtFrauen6:36:096.06
333151
DOCHOW, Sara

GER
SchrammsteinerFrauen6:45:055.92
327221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe TreffurtFrauen6:53:245.81
326124
BUBERL, Nadine

GER
Bad LiebensteinFrauen6:53:515.80
319157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
FriedrichrodaFrauen7:03:185.67
306213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
ReesdorfFrauen7:21:085.44
305163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AGFrauen7:22:135.43
287159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs WusterhausenFrauen7:50:405.10
287123
BRINGMANN, Stefanie

GER
MünchenFrauen7:50:595.10
264216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen8:31:234.69
264206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen8:31:524.69
2601003
PLATZÖDER, Monika
 BurgoberbachFrauen8:38:574.62
255150
DAHL, Marianne

GER
TSV SibbesseFrauen8:49:574.53
255203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen8:50:094.53
255226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen8:50:094.53
251224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner ParkFrauen8:56:424.47
25176
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner ParkFrauen8:56:444.47
251233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner ParkFrauen8:57:064.47
DNF201
HOFFMANN, Christiana

GER
DinslakenFrauen