SPORTident TimingPummpälzweg e.V.

HIKINGMarathon

Lutherstammort Möhra 28.10.2017

HIKINGMarathon

Lutherstammort Möhra 28.10.2017

 

Rezultāti HIKINGMarathon

HIKINGMarathon 40.00 km
GrupaKopā
   
VietaNr.Vārds KlubsGrupaLaikskm/hStarpība

1. posms: Kurpark Friedrichroda (1.10 km)

1220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.Männer7:358.70---
2160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-PfalzMänner7:388.65+0:03
3162
HELLER, Detlev

GER
PummpälzsportsMänner7:408.61+0:05
4225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsportsMänner7:428.57+0:07
5215
OTT, Rafael

GER
NW WeserberglandMänner7:458.52+0:10
6212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner7:478.48+0:12
7231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )Männer7:488.46+0:13
8205
JENTSCH, Michaela

GER
OstritzFrauen7:538.37+0:18
9204
JENTSCH, Peter

GER
OstritzMänner7:558.34+0:20
10235
WENZEL, Thomas

GER
RuhlaMänner7:578.30+0:22
11157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
FriedrichrodaFrauen8:207.92+0:45
12164
HERMANN, Steffen

GER
RauensteinMänner8:277.81+0:52
13155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner8:337.72+0:58
14152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad LiebensteinMänner8:387.64+1:03
15214
NEDDERHUT, Torsten

GER
SchrammsteinerMänner8:407.62+1:05
16151
DOCHOW, Sara

GER
SchrammsteinerFrauen8:427.59+1:07
17218
PETER, Paul

GER
SchrammsteinerMänner8:437.57+1:08
18124
BUBERL, Nadine

GER
Bad LiebensteinFrauen8:467.53+1:11
19229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
KulmbachMänner8:487.50+1:13
20153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad LiebensteinMänner8:507.47+1:15
21159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs WusterhausenFrauen8:517.46+1:16
22209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs WusterhausenMänner8:537.43+1:18
23222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe TreffurtMänner8:557.40+1:20
24221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe TreffurtFrauen8:577.37+1:22
251005
SPENZER, Joel
 ManebachMänner8:597.35+1:24
261005
SPENZER, Paul
 ManebachMänner9:007.33+1:25
27206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen9:037.29+1:28
28216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen9:057.27+1:30
29223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia WilhelmshavenMänner9:067.25+1:31
30230
TULAKOVA, Katarina

SVK
ErfurtFrauen9:087.23+1:33
3170
BACH, Ronny

GER
La FamiliaMänner9:107.20+1:35
32211
KRAUSE, Michael
 NeuentalMänner9:127.17+1:37
33122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
WitzenhausenMänner9:147.15+1:39
34123
BRINGMANN, Stefanie

GER
MünchenFrauen9:167.12+1:41
35158
GERSTENBERG, Achim

GER
WitzenhausenMänner9:197.08+1:44
3671
BASTEK, Georg

GER
WolfsburgMänner9:217.06+1:46
37163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AGFrauen9:247.02+1:49
38226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen9:267.00+1:51
391002
GRUND, Walter
 BechhofenMänner9:276.98+1:52
40233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner ParkFrauen9:316.94+1:56
4176
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner ParkFrauen9:356.89+2:00
42224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner ParkFrauen9:386.85+2:03
43217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthalMänner9:406.83+2:05
44232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthalMänner9:426.80+2:07
45203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen9:456.77+2:10
46161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde FuldaMänner9:466.76+2:11
471001
BESTER, Andreas
 GöttingenMänner9:496.72+2:14
48150
DAHL, Marianne

GER
TSV SibbesseFrauen9:516.70+2:16
49213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
ReesdorfFrauen9:546.67+2:19
50201
HOFFMANN, Christiana

GER
DinslakenFrauen9:596.61+2:24
51202
IVANUSIC, Joachim

GER
DinslakenMänner10:026.58+2:27

2. posms: Bad Tabarz (4.00 km)

1231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )Männer32:317.38---
2155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner32:447.33+0:13
3235
WENZEL, Thomas

GER
RuhlaMänner32:487.32+0:17
4162
HELLER, Detlev

GER
PummpälzsportsMänner33:017.27+0:30
5215
OTT, Rafael

GER
NW WeserberglandMänner33:097.24+0:38
6220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.Männer33:137.23+0:42
7160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-PfalzMänner33:147.22+0:43
8205
JENTSCH, Michaela

GER
OstritzFrauen33:187.21+0:47
9204
JENTSCH, Peter

GER
OstritzMänner33:267.18+0:55
10212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner33:397.13+1:08
11151
DOCHOW, Sara

GER
SchrammsteinerFrauen33:497.10+1:18
11214
NEDDERHUT, Torsten

GER
SchrammsteinerMänner33:497.10+1:18
11218
PETER, Paul

GER
SchrammsteinerMänner33:497.10+1:18
14225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsportsMänner33:587.07+1:27
15157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
FriedrichrodaFrauen34:396.93+2:08
16164
HERMANN, Steffen

GER
RauensteinMänner35:246.78+2:53
17222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe TreffurtMänner36:406.55+4:09
18221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe TreffurtFrauen36:436.54+4:12
19229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
KulmbachMänner36:496.52+4:18
20223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia WilhelmshavenMänner36:536.51+4:22
211005
SPENZER, Paul
 ManebachMänner37:006.49+4:29
221005
SPENZER, Joel
 ManebachMänner37:036.48+4:32
23209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs WusterhausenMänner37:046.47+4:33
24159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs WusterhausenFrauen37:056.47+4:34
2570
BACH, Ronny

GER
La FamiliaMänner37:066.47+4:35
26124
BUBERL, Nadine

GER
Bad LiebensteinFrauen37:076.47+4:36
27153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad LiebensteinMänner37:176.44+4:46
28152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad LiebensteinMänner37:266.41+4:55
29230
TULAKOVA, Katarina

SVK
ErfurtFrauen37:336.39+5:02
30158
GERSTENBERG, Achim

GER
WitzenhausenMänner37:576.32+5:26
31122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
WitzenhausenMänner37:586.32+5:27
31232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthalMänner37:586.32+5:27
33123
BRINGMANN, Stefanie

GER
MünchenFrauen37:596.32+5:28
34163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AGFrauen38:006.32+5:29
35217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthalMänner38:026.31+5:31
3671
BASTEK, Georg

GER
WolfsburgMänner38:076.30+5:36
37211
KRAUSE, Michael
 NeuentalMänner38:106.29+5:39
38216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen38:406.21+6:09
391001
BESTER, Andreas
 GöttingenMänner38:456.19+6:14
39206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen38:456.19+6:14
41213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
ReesdorfFrauen40:415.90+8:10
42161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde FuldaMänner41:375.77+9:06
43203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen41:415.76+9:10
44233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner ParkFrauen42:265.66+9:55
45224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner ParkFrauen42:565.59+10:25
46150
DAHL, Marianne

GER
TSV SibbesseFrauen42:575.59+10:26
4776
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner ParkFrauen43:025.58+10:31
48226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen43:315.52+11:00
49201
HOFFMANN, Christiana

GER
DinslakenFrauen44:195.42+11:48
50202
IVANUSIC, Joachim

GER
DinslakenMänner44:215.41+11:50
511002
GRUND, Walter
 BechhofenMänner46:125.19+13:41

3. posms: Großer Inselsberg (5.10 km)

1220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.Männer49:286.19---
2215
OTT, Rafael

GER
NW WeserberglandMänner52:265.84+2:58
3231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )Männer52:385.81+3:10
4160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-PfalzMänner52:595.78+3:31
570
BACH, Ronny

GER
La FamiliaMänner56:035.46+6:35
6155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner57:065.36+7:38
7162
HELLER, Detlev

GER
PummpälzsportsMänner58:085.26+8:40
8235
WENZEL, Thomas

GER
RuhlaMänner58:105.26+8:42
9204
JENTSCH, Peter

GER
OstritzMänner58:465.21+9:18
10205
JENTSCH, Michaela

GER
OstritzFrauen58:595.19+9:31
11212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner1:00:115.08+10:43
12217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthalMänner1:00:495.03+11:21
13229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
KulmbachMänner1:00:505.03+11:22
14124
BUBERL, Nadine

GER
Bad LiebensteinFrauen1:01:214.99+11:53
15152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad LiebensteinMänner1:01:224.99+11:54
16164
HERMANN, Steffen

GER
RauensteinMänner1:01:314.97+12:03
17232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthalMänner1:01:404.96+12:12
18222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe TreffurtMänner1:02:164.91+12:48
19221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe TreffurtFrauen1:02:204.91+12:52
20225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsportsMänner1:02:224.91+12:54
21223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia WilhelmshavenMänner1:03:134.84+13:45
221005
SPENZER, Joel
 ManebachMänner1:03:354.81+14:07
231005
SPENZER, Paul
 ManebachMänner1:03:394.81+14:11
24214
NEDDERHUT, Torsten

GER
SchrammsteinerMänner1:03:544.79+14:26
25151
DOCHOW, Sara

GER
SchrammsteinerFrauen1:04:004.78+14:32
26157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
FriedrichrodaFrauen1:04:014.78+14:33
26153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad LiebensteinMänner1:04:014.78+14:33
26218
PETER, Paul

GER
SchrammsteinerMänner1:04:014.78+14:33
29209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs WusterhausenMänner1:06:074.63+16:39
30159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs WusterhausenFrauen1:06:114.62+16:43
31211
KRAUSE, Michael
 NeuentalMänner1:06:224.61+16:54
32122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
WitzenhausenMänner1:06:284.60+17:00
33230
TULAKOVA, Katarina

SVK
ErfurtFrauen1:06:314.60+17:03
34226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen1:08:314.47+19:03
35206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen1:09:374.40+20:09
36216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen1:09:444.39+20:16
37213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
ReesdorfFrauen1:10:404.33+21:12
3871
BASTEK, Georg

GER
WolfsburgMänner1:10:584.31+21:30
391001
BESTER, Andreas
 GöttingenMänner1:11:294.28+22:01
40203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen1:14:054.13+24:37
41123
BRINGMANN, Stefanie

GER
MünchenFrauen1:14:114.12+24:43
42158
GERSTENBERG, Achim

GER
WitzenhausenMänner1:14:174.12+24:49
43163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AGFrauen1:14:484.09+25:20
44150
DAHL, Marianne

GER
TSV SibbesseFrauen1:15:324.05+26:04
45224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:27:143.51+37:46
4676
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:27:173.51+37:49
47161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde FuldaMänner1:28:023.48+38:34
48233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:28:123.47+38:44
491002
GRUND, Walter
 BechhofenMänner1:30:373.38+41:09
50202
IVANUSIC, Joachim

GER
DinslakenMänner1:34:263.24+44:58
51201
HOFFMANN, Christiana

GER
DinslakenFrauen1:34:273.24+44:59

4. posms: Dreiherrnstein (4.80 km)

1160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-PfalzMänner37:357.66---
2231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )Männer38:377.46+1:02
3215
OTT, Rafael

GER
NW WeserberglandMänner39:017.38+1:26
4220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.Männer39:447.25+2:09
5235
WENZEL, Thomas

GER
RuhlaMänner41:216.96+3:46
6162
HELLER, Detlev

GER
PummpälzsportsMänner41:576.87+4:22
7155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner43:276.63+5:52
8164
HERMANN, Steffen

GER
RauensteinMänner44:106.52+6:35
9225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsportsMänner45:266.34+7:51
10212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner45:466.29+8:11
11157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
FriedrichrodaFrauen46:336.19+8:58
1270
BACH, Ronny

GER
La FamiliaMänner46:346.18+8:59
13229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
KulmbachMänner46:526.15+9:17
14218
PETER, Paul

GER
SchrammsteinerMänner47:086.11+9:33
15151
DOCHOW, Sara

GER
SchrammsteinerFrauen47:136.10+9:38
16214
NEDDERHUT, Torsten

GER
SchrammsteinerMänner47:196.09+9:44
16223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia WilhelmshavenMänner47:196.09+9:44
18205
JENTSCH, Michaela

GER
OstritzFrauen47:286.07+9:53
19204
JENTSCH, Peter

GER
OstritzMänner47:356.05+10:00
20221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe TreffurtFrauen48:475.90+11:12
21222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe TreffurtMänner48:515.90+11:16
22232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthalMänner49:045.87+11:29
23124
BUBERL, Nadine

GER
Bad LiebensteinFrauen49:135.85+11:38
24217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthalMänner49:575.77+12:22
25152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad LiebensteinMänner50:295.70+12:54
26230
TULAKOVA, Katarina

SVK
ErfurtFrauen52:545.44+15:19
2771
BASTEK, Georg

GER
WolfsburgMänner54:525.25+17:17
28163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AGFrauen55:195.21+17:44
29158
GERSTENBERG, Achim

GER
WitzenhausenMänner55:405.17+18:05
30123
BRINGMANN, Stefanie

GER
MünchenFrauen55:445.17+18:09
31213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
ReesdorfFrauen56:045.14+18:29
32159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs WusterhausenFrauen56:215.11+18:46
33209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs WusterhausenMänner56:285.10+18:53
34161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde FuldaMänner58:504.90+21:15
351002
GRUND, Walter
 BechhofenMänner1:00:064.79+22:31
36216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen1:02:054.64+24:30
37206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen1:02:164.63+24:41
38122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
WitzenhausenMänner1:03:184.55+25:43
39211
KRAUSE, Michael
 NeuentalMänner1:03:214.55+25:46
401005
SPENZER, Joel
 ManebachMänner1:03:224.54+25:47
411005
SPENZER, Paul
 ManebachMänner1:03:424.52+26:07
42153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad LiebensteinMänner1:03:454.52+26:10
43233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:06:114.35+28:36
44224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:06:224.34+28:47
4576
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:06:244.34+28:49
46150
DAHL, Marianne

GER
TSV SibbesseFrauen1:08:344.20+30:59
47203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen1:12:323.97+34:57
481001
BESTER, Andreas
 GöttingenMänner1:16:053.79+38:30
49226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen1:16:423.75+39:07
50201
HOFFMANN, Christiana

GER
DinslakenFrauen1:20:063.60+42:31
51202
IVANUSIC, Joachim

GER
DinslakenMänner1:20:083.59+42:33

5. posms: Hubertushaus (8.70 km)

1220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.Männer1:07:477.70---
2160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-PfalzMänner1:08:527.58+1:05
3231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )Männer1:09:427.49+1:55
4215
OTT, Rafael

GER
NW WeserberglandMänner1:11:127.33+3:25
5235
WENZEL, Thomas

GER
RuhlaMänner1:13:547.06+6:07
6155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner1:14:147.03+6:27
7162
HELLER, Detlev

GER
PummpälzsportsMänner1:16:076.86+8:20
8164
HERMANN, Steffen

GER
RauensteinMänner1:21:446.39+13:57
9205
JENTSCH, Michaela

GER
OstritzFrauen1:22:586.29+15:11
10204
JENTSCH, Peter

GER
OstritzMänner1:22:596.29+15:12
11212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner1:23:156.27+15:28
12225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsportsMänner1:24:276.18+16:40
1370
BACH, Ronny

GER
La FamiliaMänner1:25:416.09+17:54
14230
TULAKOVA, Katarina

SVK
ErfurtFrauen1:25:486.08+18:01
15232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthalMänner1:26:296.04+18:42
16217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthalMänner1:26:326.03+18:45
17221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe TreffurtFrauen1:28:005.93+20:13
18222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe TreffurtMänner1:28:025.93+20:15
19223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia WilhelmshavenMänner1:28:195.91+20:32
20151
DOCHOW, Sara

GER
SchrammsteinerFrauen1:28:445.88+20:57
20214
NEDDERHUT, Torsten

GER
SchrammsteinerMänner1:28:445.88+20:57
22218
PETER, Paul

GER
SchrammsteinerMänner1:28:505.88+21:03
23152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad LiebensteinMänner1:28:585.87+21:11
24124
BUBERL, Nadine

GER
Bad LiebensteinFrauen1:30:335.76+22:46
25163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AGFrauen1:32:265.65+24:39
26213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
ReesdorfFrauen1:32:415.63+24:54
27153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad LiebensteinMänner1:37:375.35+29:50
281005
SPENZER, Paul
 ManebachMänner1:38:055.32+30:18
291005
SPENZER, Joel
 ManebachMänner1:38:345.30+30:47
30211
KRAUSE, Michael
 NeuentalMänner1:40:035.22+32:16
31123
BRINGMANN, Stefanie

GER
MünchenFrauen1:40:135.21+32:26
32122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
WitzenhausenMänner1:40:175.21+32:30
32158
GERSTENBERG, Achim

GER
WitzenhausenMänner1:40:175.21+32:30
341002
GRUND, Walter
 BechhofenMänner1:40:415.18+32:54
3571
BASTEK, Georg

GER
WolfsburgMänner1:41:075.16+33:20
35224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:41:075.16+33:20
3776
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:41:095.16+33:22
38233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:41:105.16+33:23
39209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs WusterhausenMänner1:44:334.99+36:46
40159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs WusterhausenFrauen1:44:414.99+36:54
41157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
FriedrichrodaFrauen1:47:294.86+39:42
42161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde FuldaMänner1:58:224.41+50:35
43203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen1:59:434.36+51:56
44229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
KulmbachMänner1:59:564.35+52:09
45226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen4.34+52:28
45150
DAHL, Marianne

GER
TSV SibbesseFrauen4.30+53:38
45206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen4.28+54:17
45216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen4.27+54:28
451001
BESTER, Andreas
 GöttingenMänner4.27+54:32
45202
IVANUSIC, Joachim

GER
DinslakenMänner3.62+1:16:14
45201
HOFFMANN, Christiana

GER
DinslakenFrauen3.62+1:16:24

6. posms: Hohe Sonne (4.80 km)

1231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )Männer36:527.81---
2220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.Männer37:257.70+0:33
3160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-PfalzMänner38:017.58+1:09
4155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner38:577.39+2:05
5215
OTT, Rafael

GER
NW WeserberglandMänner39:347.28+2:42
6162
HELLER, Detlev

GER
PummpälzsportsMänner40:057.19+3:13
7157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
FriedrichrodaFrauen40:077.18+3:15
8212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner41:596.86+5:07
9205
JENTSCH, Michaela

GER
OstritzFrauen42:046.85+5:12
10151
DOCHOW, Sara

GER
SchrammsteinerFrauen42:086.84+5:16
11218
PETER, Paul

GER
SchrammsteinerMänner42:136.82+5:21
12214
NEDDERHUT, Torsten

GER
SchrammsteinerMänner42:146.82+5:22
13204
JENTSCH, Peter

GER
OstritzMänner42:396.75+5:47
14235
WENZEL, Thomas

GER
RuhlaMänner42:456.74+5:53
15213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
ReesdorfFrauen44:076.53+7:15
15163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AGFrauen44:076.53+7:15
17225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsportsMänner44:196.50+7:27
1870
BACH, Ronny

GER
La FamiliaMänner44:536.42+8:01
19164
HERMANN, Steffen

GER
RauensteinMänner44:596.40+8:07
20230
TULAKOVA, Katarina

SVK
ErfurtFrauen45:336.32+8:41
21217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthalMänner46:206.22+9:28
22223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia WilhelmshavenMänner46:246.21+9:32
23222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe TreffurtMänner46:256.20+9:33
24232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthalMänner46:306.19+9:38
24221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe TreffurtFrauen46:306.19+9:38
2671
BASTEK, Georg

GER
WolfsburgMänner47:286.07+10:36
27122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
WitzenhausenMänner49:275.82+12:35
28211
KRAUSE, Michael
 NeuentalMänner49:305.82+12:38
29124
BUBERL, Nadine

GER
Bad LiebensteinFrauen50:025.76+13:10
30158
GERSTENBERG, Achim

GER
WitzenhausenMänner50:065.75+13:14
31123
BRINGMANN, Stefanie

GER
MünchenFrauen50:095.74+13:17
321005
SPENZER, Paul
 ManebachMänner50:135.74+13:21
33152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad LiebensteinMänner50:145.73+13:22
34153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad LiebensteinMänner50:165.73+13:24
351005
SPENZER, Joel
 ManebachMänner50:195.72+13:27
361001
BESTER, Andreas
 GöttingenMänner52:025.53+15:10
37226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen52:165.51+15:24
38229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
KulmbachMänner52:245.50+15:32
39159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs WusterhausenFrauen52:255.49+15:33
40150
DAHL, Marianne

GER
TSV SibbesseFrauen52:265.49+15:34
41209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs WusterhausenMänner52:275.49+15:35
42203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen52:525.45+16:00
431002
GRUND, Walter
 BechhofenMänner53:255.39+16:33
44161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde FuldaMänner53:435.36+16:51
45216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen54:475.26+17:55
45206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen54:475.26+17:55
4776
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:00:574.73+24:05
48233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:00:584.72+24:06
49224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:01:024.72+24:10
50201
HOFFMANN, Christiana

GER
DinslakenFrauen1:22:523.48+46:00
51202
IVANUSIC, Joachim

GER
DinslakenMänner1:23:353.45+46:43

7. posms: Altenberger See (4.20 km)

1231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )Männer34:097.38---
2220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.Männer35:117.16+1:02
3160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-PfalzMänner38:456.50+4:36
4155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner38:556.48+4:46
5204
JENTSCH, Peter

GER
OstritzMänner39:186.41+5:09
6212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner40:276.23+6:18
7205
JENTSCH, Michaela

GER
OstritzFrauen40:286.23+6:19
8157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
FriedrichrodaFrauen42:115.97+8:02
9152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad LiebensteinMänner42:345.92+8:25
10162
HELLER, Detlev

GER
PummpälzsportsMänner42:375.91+8:28
10124
BUBERL, Nadine

GER
Bad LiebensteinFrauen42:375.91+8:28
12235
WENZEL, Thomas

GER
RuhlaMänner42:385.91+8:29
13215
OTT, Rafael

GER
NW WeserberglandMänner43:085.84+8:59
1470
BACH, Ronny

GER
La FamiliaMänner43:195.82+9:10
15214
NEDDERHUT, Torsten

GER
SchrammsteinerMänner43:245.81+9:15
16225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsportsMänner43:275.80+9:18
17151
DOCHOW, Sara

GER
SchrammsteinerFrauen43:305.79+9:21
18230
TULAKOVA, Katarina

SVK
ErfurtFrauen44:195.69+10:10
19217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthalMänner44:425.64+10:33
20218
PETER, Paul

GER
SchrammsteinerMänner44:465.63+10:37
21223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia WilhelmshavenMänner44:535.61+10:44
22164
HERMANN, Steffen

GER
RauensteinMänner44:585.60+10:49
231005
SPENZER, Joel
 ManebachMänner45:315.54+11:22
241005
SPENZER, Paul
 ManebachMänner45:405.52+11:31
25232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthalMänner45:425.51+11:33
26153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad LiebensteinMänner46:025.47+11:53
27221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe TreffurtFrauen46:135.45+12:04
28222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe TreffurtMänner46:145.45+12:05
29213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
ReesdorfFrauen46:415.40+12:32
30163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AGFrauen46:495.38+12:40
3171
BASTEK, Georg

GER
WolfsburgMänner46:555.37+12:46
32226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen48:425.17+14:33
331002
GRUND, Walter
 BechhofenMänner52:374.79+18:28
34203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen55:154.56+21:06
35150
DAHL, Marianne

GER
TSV SibbesseFrauen55:164.56+21:07
361001
BESTER, Andreas
 GöttingenMänner55:284.54+21:19
37216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen56:204.47+22:11
37206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen56:204.47+22:11
39161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde FuldaMänner56:374.45+22:28
4076
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner ParkFrauen56:584.42+22:49
41224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner ParkFrauen57:084.41+22:59
42159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs WusterhausenFrauen58:464.29+24:37
43229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
KulmbachMänner58:524.28+24:43
44209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs WusterhausenMänner58:564.28+24:47
45233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner ParkFrauen59:114.26+25:02
46123
BRINGMANN, Stefanie

GER
MünchenFrauen1:02:004.06+27:51
47158
GERSTENBERG, Achim

GER
WitzenhausenMänner1:02:114.05+28:02
48211
KRAUSE, Michael
 NeuentalMänner1:02:594.00+28:50
49122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
WitzenhausenMänner1:03:004.00+28:51

8. posms: finišs (7.30 km)

1230
TULAKOVA, Katarina

SVK
ErfurtFrauen54:238.05---
2160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-PfalzMänner57:567.56+3:33
3231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )Männer59:437.33+5:20
4220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.Männer1:00:237.25+6:00
5155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner1:04:506.76+10:27
6205
JENTSCH, Michaela

GER
OstritzFrauen1:08:156.42+13:52
7212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger AlkoholfreiMänner1:08:186.41+13:55
8215
OTT, Rafael

GER
NW WeserberglandMänner1:08:456.37+14:22
9204
JENTSCH, Peter

GER
OstritzMänner1:08:596.35+14:36
10225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsportsMänner1:12:116.07+17:48
1170
BACH, Ronny

GER
La FamiliaMänner1:12:136.07+17:50
12162
HELLER, Detlev

GER
PummpälzsportsMänner1:12:336.04+18:10
13152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad LiebensteinMänner1:12:416.03+18:18
14235
WENZEL, Thomas

GER
RuhlaMänner1:13:085.99+18:45
15124
BUBERL, Nadine

GER
Bad LiebensteinFrauen1:14:125.90+19:49
16222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe TreffurtMänner1:15:345.80+21:11
17221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe TreffurtFrauen1:15:545.77+21:31
18218
PETER, Paul

GER
SchrammsteinerMänner1:15:565.77+21:33
19232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthalMänner1:16:085.75+21:45
20151
DOCHOW, Sara

GER
SchrammsteinerFrauen1:16:595.69+22:36
21214
NEDDERHUT, Torsten

GER
SchrammsteinerMänner1:17:095.68+22:46
22164
HERMANN, Steffen

GER
RauensteinMänner1:17:255.66+23:02
23217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthalMänner1:17:335.65+23:10
24157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
FriedrichrodaFrauen1:19:585.48+25:35
25213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
ReesdorfFrauen1:20:205.45+25:57
26153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad LiebensteinMänner1:20:595.41+26:36
271005
SPENZER, Paul
 ManebachMänner1:21:075.40+26:44
281005
SPENZER, Joel
 ManebachMänner1:21:175.39+26:54
29163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AGFrauen1:21:205.39+26:57
30123
BRINGMANN, Stefanie

GER
MünchenFrauen1:21:275.38+27:04
31211
KRAUSE, Michael
 NeuentalMänner1:21:295.38+27:06
3271
BASTEK, Georg

GER
WolfsburgMänner1:22:305.31+28:07
33122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
WitzenhausenMänner1:23:565.22+29:33
34158
GERSTENBERG, Achim

GER
WitzenhausenMänner1:24:115.20+29:48
35209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs WusterhausenMänner1:25:565.10+31:33
36229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
KulmbachMänner1:26:045.09+31:41
37159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs WusterhausenFrauen1:26:205.07+31:57
38223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia WilhelmshavenMänner1:26:515.04+32:28
391001
BESTER, Andreas
 GöttingenMänner1:36:514.52+42:28
40216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen1:38:274.45+44:04
41206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia WilhelmshavenFrauen1:39:004.42+44:37
42150
DAHL, Marianne

GER
TSV SibbesseFrauen1:43:564.21+49:33
43203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen1:44:164.20+49:53
44161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde FuldaMänner1:44:414.18+50:18
451002
GRUND, Walter
 BechhofenMänner1:45:364.15+51:13
46233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:49:274.00+55:04
47226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde FuldaFrauen1:50:463.95+56:23
48224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:51:153.94+56:52
4976
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner ParkFrauen1:51:223.93+56:59
501003
PLATZÖDER, Monika
 BurgoberbachFrauen8:38:570.84+7:44:34