SPORTident TimingTRAILLOVE Festival Zermatt

EWS Continental Series / Enduro Helveti'cup

Zermatt 15.09.2018

EWS Continental Series / Enduro Helveti'cup

Zermatt 15.09.2018


Kopsavilkums
Organizators: TRAILLOVE Festival Zermatt
Dalībnieki Kopā: 142
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 15.09.2018 20:19
 

Rezultāti Enduro Helveti'cup Zermatt

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
Total
   
VietaNr.Vārds grupāLaiksStarpība 
Kopā
1402
LÜTHI, Patrick
Prof raiffeisen-CCL

SUI
MEN20:37.72---
2400
ALLAZ, Emmanuel
ORBEA Crossroad Cycles

SUI
MEN21:21.20+0:43.48
3401
MÜLLER, Igor
RideUP.ch

SUI
MEN21:46.39+1:08.67
4710
GOLAY, Florian

SUI
MEN | Master 40+21:59.03+1:21.31
5406
SEYDOUX, Lionel
Cycles Chiffelle

SUI
MEN22:04.50+1:26.78
6437
ARMIN, Beeli

SUI
MEN22:11.69+1:33.97
7484
WEBER, Balz
Ride Magazin

SUI
MEN22:18.53+1:40.81
8418
SCHUPPLI, Dominic
one80shop.ch

SUI
MEN22:21.94+1:44.22
9408
KÄGI, Martin
VELOBUDE

SUI
MEN22:32.40+1:54.68
10452
PERRELET, Ulysse
chatte

SUI
MEN22:36.15+1:58.43
11475
VOLLMER, Christian
BIXS R&D

SUI
MEN22:41.00+2:03.28
12461
WOOLNOUGH, Harold

CAN
MEN22:44.10+2:06.38
13723
CARRON, Jose

SUI
MEN | Master 40+22:44.77+2:07.05
14700
GIANOLI, Gregory
RideUP.ch

SUI
MEN | Under 2122:44.98+2:07.26
15409
BALZ, Dominic
Bikeworks

SUI
MEN23:07.02+2:29.30
16482
PASQUIER, Vincent
Magcdownhill

SUI
MEN23:08.65+2:30.93
17718
GRANDY, Robin
Züritrails

SUI
MEN | Master 40+23:09.01+2:31.29
18706
CASTELLA, Laurent
Fribike

SUI
MEN | Master 40+23:09.86+2:32.14
19412
SCHÄRER, Marco
Sportandpassion

SUI
MEN23:13.12+2:35.40
20411
WALLIS, Ronan

GBR
MEN23:21.49+2:43.77
21442
ETTER, Niklaus
one80-shop.ch / goodtimes.ch

SUI
MEN23:43.07+3:05.35
22439
CHANDLER, Kane

GBR
MEN23:49.28+3:11.56
23416
GROSSRIEDER, Olivier
Head Team

SUI
MEN23:49.65+3:11.93
24707
CHANTRY, Renaud
BicycleShop Lausanne

BEL
MEN | Master 40+24:07.03+3:29.31
25443
GATTONI, Lionel
PB Bulle

SUI
MEN24:07.61+3:29.89
26415
TENCONI, Alain
TechnoTravel

SUI
MEN24:14.54+3:36.82
27426
SOTTAS, Aurélien
Cycles Passion

SUI
MEN24:31.22+3:53.50
28413
BORDOLI, Gabriele

SUI
MEN24:33.21+3:55.49
29725
PITTET, Laurent
Magicdownhill

SUI
MEN | Master 40+24:35.24+3:57.52
30478
SAGER, Jannik
Fötigruppe Pnöwechsel

SUI
MEN24:40.01+4:02.29
31445
GRAF, Dan
Biketeam Melligen

SUI
MEN24:46.22+4:08.50
32436
ANDERSON, Ryan

SUI
MEN24:49.76+4:12.04
33714
WIPF, Michel

SUI
MEN | Master 40+24:53.34+4:15.62
34447
KÜNZI, Pascal

SUI
MEN24:55.53+4:17.81
35405
GAMBA, Riccardo
Yep Component | LoyalGroup

SUI
MEN25:02.88+4:25.16
36724
MEIER, Phil

SUI
MEN | Master 40+25:05.40+4:27.68
37455
SCHINDLER, Severin
Bikeclub Mattertal

SUI
MEN25:09.26+4:31.54
38410
STEINBACH, Tobias
rideprogression coaching

GER
MEN25:26.43+4:48.71
39403
BÄHLER, Mirco
Free Mountain SENDuro Team

SUI
MEN25:28.77+4:51.05
40429
MURRI, Nicolas

SUI
MEN25:35.76+4:58.04
41407
CASTELLANOS, Rodrigo
Ciclissimo

SUI
MEN25:40.71+5:02.99
42711
KELLER, Lukas

SUI
MEN | Master 40+25:41.78+5:04.06
43465
DICKER, John
Basel Badgers

GBR
MEN25:42.71+5:04.99
44701
CHIECCHI, Andrea
RideUP.ch

SUI
MEN | Under 2125:52.10+5:14.38
45717
KÄNZIG, Laurent
VTT Montoz / Teambeef

SUI
MEN | Master 40+25:55.70+5:17.98
46480
BOUGIOUKOS, Theodore

GRE
MEN26:02.63+5:24.91
47422
SCHODDE, Raphael
TheSwissRider YouTube

SUI
MEN26:03.93+5:26.21
48454
RIEKEN, Johannes

GER
MEN26:08.05+5:30.33
49417
MATTER, Marco
-NoZoN-

GER
MEN26:20.82+5:43.10
50702
PERRITAZ, Nicolas
Team Bicycleshop Lausanne

SUI
MEN | Under 2126:30.92+5:53.20
51419
PIERREHUMBERT, Philippe
Les Peleuses vins

SUI
MEN26:33.76+5:56.04
52458
WALLER, Marco

SUI
MEN26:40.39+6:02.67
53464
KUNZ, Simon
one80

SUI
MEN26:45.30+6:07.58
54414
KISTLER, Mike
Free Mountain SENDuro Team

SUI
MEN26:52.25+6:14.53
55483
BAUMGARTNER, Alain
Bixs Factory

SUI
MEN26:54.26+6:16.54
56469
WALLIMANN, Lukas

SUI
MEN26:54.57+6:16.85
57427
NARDIN, Damien
TEAM SWISS FERMETURES

FRA
MEN26:59.96+6:22.24
58463
ZURBUCHEN, Stefan

SUI
MEN27:06.65+6:28.93
59434
CARON, Marc-Antoine

FRA
MEN27:22.85+6:45.13
60425
MARTINS, Alvaro
-NoZoN-

GER
MEN27:42.37+7:04.65
61479
JACOBI, Max
Bikeclub Mattertal

GER
MEN27:46.22+7:08.50
62601
COESTER, Carla
One80shop.ch

SUI
WOMEN27:48.59+7:10.87
63424
WIELAND, Max
Team Bicyclesshop Lausanne / VCC

SUI
MEN27:49.65+7:11.93
64420
MAURON, Patrick

SUI
MEN27:51.77+7:14.05
65432
HÖRNLIMANN, Patrick
Bikeclub Mattertal

SUI
MEN27:56.94+7:19.22
66435
SERGINIS, Evangelos

GRE
MEN28:08.39+7:30.67
67456
SCHNEITTER, Michael
Followers of the Fox

SUI
MEN28:25.90+7:48.18
68704
MONNEY, Jimmy

SUI
MEN | Under 2128:30.84+7:53.12
69481
JACKSON, Sean

AUS
MEN28:48.96+8:11.24
70431
BUGMANN, Dirk Gregor

SUI
MEN28:54.78+8:17.06
71708
NOVERRAZ, Fabian

SUI
MEN | Master 40+29:03.12+8:25.40
72453
PIRACCINI, Francesco

SUI
MEN29:36.59+8:58.87
73470
BOUWSTRA, Allan
Züritrails

GBR
MEN29:44.58+9:06.86
74440
CHARRIËRE, Nicolas

SUI
MEN29:53.56+9:15.84
75467
JOLLIET, Denis

SUI
MEN30:04.16+9:26.44
76460
WEBER-STEINHAUS, Douglas
Delphino International Racing

GBR
MEN30:09.73+9:32.01
77719
VACEK, Roman
Slowly but surely

CZE
MEN | Master 40+30:22.47+9:44.75
78449
MENSUELLE, David

FRA
MEN | Master 40+30:23.89+9:46.17
79476
RAWLINGS, Colin

GBR
MEN30:33.43+9:55.71
80457
STIEBITZ, Stephan
Montagsbiker FiGö

SUI
MEN30:41.86+10:04.14
81604
BEELI, Flurina

SUI
WOMEN30:51.16+10:13.44
82473
SPINELLI, Nico

SUI
MEN30:52.90+10:15.18
83721
SCHORDERET, Alain

SUI
MEN | Master 40+30:55.94+10:18.22
84722
MENDES, Gustavo Amarante de Mendona
Sense Bike

BRA
MEN | Master 40+31:04.15+10:26.43
85600
JOSET, Celine

SUI
WOMEN31:23.56+10:45.84
86459
WARRINGTON, Lee

AUS
MEN31:24.23+10:46.51
87462
ZELLER, Jeremy
Followers of the Fox

SUI
MEN31:33.29+10:55.57
88404
LORIS, Pellencini
RideUp.ch

SUI
MEN31:49.39+11:11.67
89712
STÄUBLE, Patrick
Team Brino

SUI
MEN | Master 40+31:57.92+11:20.20
90602
ODERMATT, Jacqueline

SUI
WOMEN33:10.94+12:33.22
91477
INCOURT, Julien

BEL
MEN37:06.87+16:29.15
92705
IMBODEN, Thierry
Bikeclub Mattertal

SUI
MEN | Under 2139:16.94+18:39.22
93430
AUBERSON, Luc
Team Cyclone

SUI
MEN41:18.53+20:40.81
94474
ZÜRCHER, Dimitri
Santa Couz

SUI
MEN43:14.03+22:36.31
95472
LEITNER, Philipp

GER
MEN43:24.74+22:47.02
96471
AYMON, Adrien

SUI
MEN51:25.40+30:47.68
97450
MONNEY, Joel
BSO Plaffeien

SUI
MEN54:34.95+33:57.23
DNF423
MEILI, Marek
Stützrädli Racing Team

SUI
MEN  
 
DNF703
SCHODDE, Christian
TheSwissRider YouTube

SUI
MEN | Under 21  
 
DNF444
GENOUD, Pierre

SUI
MEN  
 
DNS448
MAIER, Gabriel
Anthrax Racing

SUI
MEN  
 
DNS713
LUGRIN, Guy
www.besttrails.ch

SUI
MEN | Master 40+  
 
DNS715
BÖLTER, Norbert

GER
MEN | Master 40+  
 
DNS468
BAUMGARTNER, Michael
Kerrygolt - wir buttern!

GER
MEN  
 
DNS466
FORD, Dan
Basel Badgers

GBR
MEN  
 
DNS438
BIERI, Joel

SUI
MEN  
 
DNS441
COMMIN, Paul

GBR
MEN  
 
DNS446
KRIEGER, Pascal

SUI
MEN  
 
DNS605
WATKINS, Kelly

USA
WOMEN  
 
DNS433
RAMELLA, Pablo
Neige Aventure

SUI
MEN  
 
DNS421
DÖRIG, Flurin

SUI
MEN  
 
DNS451
NORTON, Shane

SUI
MEN  
 
DNS709
BREITLER, FRANCOIS
VTT BALCON DU JURA

SUI
MEN | Master 40+  
 
DNS428
EITNER, Julian

SUI
MEN  
 
DNS716
HENDERSON, Ian

GBR
MEN | Master 40+  
 
DNS720
ALLWAY, James
Bellwald

GBR
MEN | Master 40+