SPORTident TimingFunduro Cup Finland

Funduro Cup 2020 #5 Aittovuori

Aittovuori 13.09.2020

Funduro Cup 2020 #5 Aittovuori

Aittovuori 13.09.2020


Kopsavilkums
Organizators: Funduro Cup Finland
Dalībnieki Kopā: 117
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 13.09.2020 15:37
 

Rezultāti Funduro Cup 2020 #5 Aittovuori

GrupaKopā
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība

EK1F

10-13v.
1136
KASPER, Hickman
 BMX Helsinki1:01.09---
2142
PAAVO, Junkkila
 Green ride bikes1:05.07+0:03.98
3135
NIILO, Heikkinen
 BMX Helsinki1:05.76+0:04.67
4139
ODE, Känsälä
 BMX Helsinki1:11.49+0:10.40
5141
JUUSO, Vänskä
 Rideep1:12.94+0:11.85
6137
JASU, Kahelin
 Suunta Jyväskylä1:17.20+0:16.11
7138
MATIAS, Niiranen
 JYPS1:18.29+0:17.20
8140
OTTO, Rainio
 Jyps1:23.37+0:22.28
alle 10v.
1151
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut1:26.30---
2150
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut1:38.79+0:12.49

EK2F

10-13v.
1136
KASPER, Hickman
 BMX Helsinki1:09.27---
2142
PAAVO, Junkkila
 Green ride bikes1:10.71+0:01.44
3135
NIILO, Heikkinen
 BMX Helsinki1:11.92+0:02.65
4141
JUUSO, Vänskä
 Rideep1:18.96+0:09.69
5139
ODE, Känsälä
 BMX Helsinki1:19.55+0:10.28
6137
JASU, Kahelin
 Suunta Jyväskylä1:25.48+0:16.21
7138
MATIAS, Niiranen
 JYPS1:30.14+0:20.87
8140
OTTO, Rainio
 Jyps1:38.26+0:28.99
alle 10v.
1151
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut1:39.87---
2150
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut2:03.40+0:23.53

EK2F Kopā

10-13v.
1136
KASPER, Hickman
 BMX Helsinki2:10.36---
2142
PAAVO, Junkkila
 Green ride bikes2:15.78+0:05.42
3135
NIILO, Heikkinen
 BMX Helsinki2:17.68+0:07.32
4139
ODE, Känsälä
 BMX Helsinki2:31.04+0:20.68
5141
JUUSO, Vänskä
 Rideep2:31.90+0:21.54
6137
JASU, Kahelin
 Suunta Jyväskylä2:42.68+0:32.32
7138
MATIAS, Niiranen
 JYPS2:48.43+0:38.07
8140
OTTO, Rainio
 Jyps3:01.63+0:51.27
alle 10v.
1151
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut3:06.17---
2150
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut3:42.19+0:36.02

EK3F

10-13v.
1136
KASPER, Hickman
 BMX Helsinki1:06.79---
2135
NIILO, Heikkinen
 BMX Helsinki1:07.10+0:00.31
3142
PAAVO, Junkkila
 Green ride bikes1:11.79+0:05.00
4139
ODE, Känsälä
 BMX Helsinki1:15.70+0:08.91
5141
JUUSO, Vänskä
 Rideep1:22.14+0:15.35
6137
JASU, Kahelin
 Suunta Jyväskylä1:24.06+0:17.27
7138
MATIAS, Niiranen
 JYPS1:25.32+0:18.53
8140
OTTO, Rainio
 Jyps1:37.39+0:30.60
alle 10v.
1151
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut1:40.35---
2150
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut2:24.59+0:44.24

EK3F Kopā

10-13v.
1136
KASPER, Hickman
 BMX Helsinki3:17.15---
2135
NIILO, Heikkinen
 BMX Helsinki3:24.78+0:07.63
3142
PAAVO, Junkkila
 Green ride bikes3:27.57+0:10.42
4139
ODE, Känsälä
 BMX Helsinki3:46.74+0:29.59
5141
JUUSO, Vänskä
 Rideep3:54.04+0:36.89
6137
JASU, Kahelin
 Suunta Jyväskylä4:06.74+0:49.59
7138
MATIAS, Niiranen
 JYPS4:13.75+0:56.60
8140
OTTO, Rainio
 Jyps4:39.02+1:21.87
alle 10v.
1151
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut4:46.52---
2150
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut6:06.78+1:20.26

EK4F

10-13v.
1136
KASPER, Hickman
 BMX Helsinki1:00.78---
2135
NIILO, Heikkinen
 BMX Helsinki1:01.20+0:00.42
3142
PAAVO, Junkkila
 Green ride bikes1:12.64+0:11.86
4137
JASU, Kahelin
 Suunta Jyväskylä1:20.59+0:19.81
5139
ODE, Känsälä
 BMX Helsinki1:20.87+0:20.09
6141
JUUSO, Vänskä
 Rideep1:21.52+0:20.74
7138
MATIAS, Niiranen
 JYPS1:29.22+0:28.44
8140
OTTO, Rainio
 Jyps1:33.13+0:32.35
alle 10v.
1151
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut1:36.60---
2150
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut1:39.93+0:03.33