SPORTident TimingRC Germania Weißenburg

Specialized Endurorennen

Treuchtlingen 18.10.2020

Specialized Endurorennen

Treuchtlingen 18.10.2020


Kopsavilkums
Organizators: RC Germania Weißenburg
Dalībnieki Kopā: 191
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 18.10.2020 15:22
 

Rezultāti Specialized Endurorennen

Treuchtlingen 2020
GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
Masters
1188
Jörg, HEYDT,

GER
11:45.64---
2170
Michael, MEYER,

GER
12:21.57+0:35.93
396
Thilo, SOMMERER,

GER
12:28.46+0:42.82
4171
Stefan, KELLER,

GER
12:31.60+0:45.96
5192
André, FRITZENSCHAFT,

GER
12:41.56+0:55.92
6199
Thomas, FEHRER,

GER
12:55.03+1:09.39
7103
Fips, HEMPEL,

GER
13:00.57+1:14.93
8195
Andreas, FÖSSEL,

GER
13:21.77+1:36.13
9118
Hendrik, SCHREIBER,

GER
13:35.25+1:49.61
1083
Dominique, GATHIER,

FRA
13:35.50+1:49.86
11193
Rafael, MAYER,

GER
13:35.97+1:50.33
12162
Uli, WEINMANN,

GER
13:48.19+2:02.55
1387
Tino, REICHEL,

GER
13:58.00+2:12.36
14156
Maik, LÖFFLER,

GER
14:07.31+2:21.67
15125
Andre, SCHOCH,

GER
14:15.68+2:30.04
16127
Ralph, OSTERMEIER,

GER
14:26.30+2:40.66
17112
Eric, SCHILL,

GER
14:31.84+2:46.20
18216
Bernd, DIETERICH,

GER
14:34.63+2:48.99
19124
Matthias, BECKENBAUER,

GER
14:36.25+2:50.61
2082
Bastian, MATTHIAS,

GER
14:53.23+3:07.59
2139
Thomas, MÜSCH,

GER
15:22.33+3:36.69
22196
Daniel, FIEBIG,

GER
15:51.64+4:06.00
23155
Jason, ISENBERG,

USA
16:00.18+4:14.54
24201
Daniel, DRÜCK,

GER
17:25.35+5:39.71
2585
Sandro, BARILARO,

ITA
30:17.77+18:32.13
DNF34
Christian, FELLER,

GER
  
 
DNF23
Andreas, LEHMANN,

GER
  
 
 86
Piero, MURGIA,

GER
 
Men
146
Christian, LÖFFLER,

GER
10:50.59---
2116
Jonas, BERNET,

SUI
10:53.57+0:02.98
3215
Fabian, HEIM,

GER
10:57.72+0:07.13
498
Leon, AURES,

GER
11:05.59+0:15.00
5145
Timo, PRIES,

GER
11:15.02+0:24.43
641
Lukas, SPIESSL,

GER
11:15.48+0:24.89
7147
Jens, STEINSBERGER,

GER
11:16.85+0:26.26
826
Tobias, ARENS,

GER
11:21.36+0:30.77
9121
Dennis, SCHRÖTTER,

GER
11:26.08+0:35.49
10114
Jan, CHRIST,

GER
11:34.32+0:43.73
1194
Mario, PRÖLL,

GER
11:34.51+0:43.92
12208
Matthias, STENZEL,

GER
11:39.94+0:49.35
1399
Robert, STROM,

GER
11:40.03+0:49.44
14172
Valentin, SIEGL,

GER
11:41.48+0:50.89
1563
Fabian, STRELLER,

GER
11:42.13+0:51.54
16122
Tom, HOINKIS,

GER
11:45.17+0:54.58
17135
Lukas, KATER,

GER
11:46.43+0:55.84
18143
Michael, RUPPRECHT,

GER
11:46.48+0:55.89
1961
Tom, EMMERICH,

GER
11:48.26+0:57.67
20138
Markus, GUHR,

GER
11:53.55+1:02.96
21218
Andreas, HEMMETER,

GER
11:54.74+1:04.15
22141
Matthias, SPONSEL,

GER
11:55.58+1:04.99
23104
Paul, TINSEL,

GER
11:55.93+1:05.34
2465
Ferdinand, BRUNOLD,

GER
12:00.47+1:09.88
2590
Frederik, SILBERHORN,

GER
12:02.43+1:11.84
26100
Daniel, JÖRG,

GER
12:05.35+1:14.76
27187
Jannik, BUßMANN,

GER
12:06.47+1:15.88
2868
Tobias, MEDL,

GER
12:10.38+1:19.79
2912
Niklas, HARTMANN,

GER
12:12.66+1:22.07
30109
Luis, BLATTNER,

GER
12:23.08+1:32.49
31173
Lukas, WILFERT,

GER
12:23.16+1:32.57
3292
Johannes, LIMMER,

GER
12:24.44+1:33.85
33191
Tim, HAUG,

GER
12:24.45+1:33.86
3495
Lukas, MAHLER,

GER
12:26.38+1:35.79
3549
Thomas, SÜNKEL,

GER
12:28.04+1:37.45
36194
Daniel, RANK,

GER
12:33.56+1:42.97
3758
Lars, HANSEN,

GER
12:34.30+1:43.71
3872
Maximilian, KEIM,

GER
12:35.63+1:45.04
39177
Tobias, BUSCHBACHER,

GER
12:37.48+1:46.89
40113
Fabian, GAUß,

GER
12:40.21+1:49.62
4159
Ludwig, FISCHER,

GER
12:42.55+1:51.96
42140
Philip, PENKALLA,

GER
12:43.89+1:53.30
4313
Frederik, GAST,

GER
12:45.06+1:54.47
44134
Anton, NITSCHKE,

GER
12:54.12+2:03.53
4562
Simon, PFEFFERLE,

GER
12:59.29+2:08.70
4664
Johannes, BECK,

GER
13:00.34+2:09.75
47176
Stefanos, KOUSTIANIS,

GRE
13:05.51+2:14.92
4866
Tim, BUCH,

GER
13:06.80+2:16.21
4970
Maximilian, KLEIN,

GER
13:07.46+2:16.87
5022
Manuel, SCHMID,

GER
13:08.92+2:18.33
51126
Yannick, KASTNER,

GER
13:09.30+2:18.71
52174
Robert, MAIWALD,

GER
13:10.14+2:19.55
5375
Patrick, DONOVAN,

GER
13:11.42+2:20.83
54142
Alexander, FRIES,

GER
13:12.28+2:21.69
55213
Michael, HAGENBUSCH,

GER
13:12.34+2:21.75
56151
Jona, BUSCHULTE,

GER
13:12.35+2:21.76
5773
Julius, VOGL,

GER
13:21.41+2:30.82
58209
Max, PFAHLER,

GER
13:25.28+2:34.69
5976
Bergdolt, CHRISTIAN,

GER
13:26.60+2:36.01
60159
Bastian, KLOBUZENSKI,

GER
13:29.78+2:39.19
6125
Alexander, SCHMIDT,

GER
13:31.05+2:40.46
62180
Ingo, FRIEDEL,

GER
13:35.41+2:44.82
6357
Mark, HANSEN,

GER
13:40.65+2:50.06
64197
Daniel, SCHMITT,

GER
13:41.01+2:50.42
65148
Stanislav, YERMAKOV,

UKR
13:44.41+2:53.82
6674
Tim, DANIEL,

GER
13:48.09+2:57.50
6769
Oliver, URBAN,

GER
13:49.42+2:58.83
6814
Maximilian, ZILLER,

GER
13:53.82+3:03.23
69178
Markus, LEESER,

GER
13:53.86+3:03.27
7019
Stefan, BURKHARD,

GER
13:55.27+3:04.68
71110
Sebastian, MÜLLER,

GER
13:57.23+3:06.64
72111
Christian, CICHON,

POL
14:01.58+3:10.99
73179
Christof, WALK,

GER
14:05.77+3:15.18
7415
Christian, RICHTER,

GER
14:10.07+3:19.48
75105
Patrick, SCHIMANSKI,

GER
14:10.11+3:19.52
7624
Hannes, LENK,

GER
14:12.00+3:21.41
77101
Alexander, STRENG,

GER
14:16.35+3:25.76
7871
Thomas, HALLHUBER,

GER
14:23.17+3:32.58
79200
Federico, DORNER,

GER
14:25.49+3:34.90
80181
Jim, REICHELT,

GER
14:27.91+3:37.32
81202
Paul, KUNKEL,

GER
14:28.68+3:38.09
82108
Christian, KULLNIG,

AUT
14:29.17+3:38.58
8333
Kevin, WAGNER,

GER
14:30.92+3:40.33
84169
Tobias, BOHNACKER,

GER
14:42.70+3:52.11
85175
Markus, BROWATZKE,

GER
14:51.25+4:00.66
86137
Niclas, POPP,

GER
14:59.92+4:09.33
8718
Christoph, HELMERT,

GER
15:01.14+4:10.55
8840
Nils, ARKENBERG,

GER
15:08.77+4:18.18
8916
Moritz, RÖSLER,

GER
15:12.75+4:22.16
9060
Alexander, KOLB,

GER
15:22.30+4:31.71
9167
Tim, BITTNER,

GER
15:39.57+4:48.98
9279
Christian, JESCHEK,

GER
15:41.09+4:50.50
9378
Norman, PFAU,

GER
15:58.32+5:07.73
94153
Timo, KAISER,

GER
16:20.86+5:30.27
95184
Jan, GRUBER,

GER
16:38.30+5:47.71
96107
Richard, OERTEL,

GER
17:11.33+6:20.74
9721
Markus, SOLONY,

GER
17:11.37+6:20.78
98149
Andreas, FRÖHLICH,

GER
17:25.40+6:34.81
99167
Heiko, METTLER,

GER
17:25.75+6:35.16
100185
Tim, GRUBER,

GER
18:09.03+7:18.44
10181
Marcin, PALA,

POL
18:23.15+7:32.56
102168
Sebastian, GUPPENBERGER,

GER
18:25.94+7:35.35
103146
Michael, URSPRUNG,

GER
18:34.31+7:43.72
104212
Andre, STIMPFLE,

GER
19:43.66+8:53.07
105136
Luca, MÜCK,

GER
20:49.64+9:59.05
DNF119
Michael, RIES,

GER
  
 
DNF219
Angel, VERA VILLAR, Luis

PER
  
 
DNF93
Thomas, MIKA,

GER
  
 
DNF80
Sebastian, KILIAN,

GER
  
 
DNF17
Maximilian, SIEBAUER,

GER
  
 
U17 female
1163
Lotta, WEINMANN,

GER
13:40.58---
2157
Lea, STORNEBEL,

GER
15:25.23+1:44.65
U17 male
1115
Leon, LAHM,

GER
10:56.38---
2206
Nikolaus, GEMPEL,

GER
12:03.43+1:07.05
345
Vincent-Lennard, KELLER,

GER
12:07.62+1:11.24
4161
Maximilian, KRAUß,

GER
12:13.11+1:16.73
5160
Luis, JAAX,

GER
12:14.05+1:17.67
64
Jannik, HARTMANN,

GER
12:32.06+1:35.68
7205
Paul, SCHMIDT,

GER
12:33.22+1:36.84
832
Cosma, HAILER,

GER
12:44.53+1:48.15
97
Kilian, SCHMID,

GER
12:52.33+1:55.95
1031
Marco, BUCHER,

GER
13:04.18+2:07.80
115
Lukas, STALLA,

GER
13:04.60+2:08.22
12217
Leo, GLOSSNER,

GER
13:12.07+2:15.69
1352
Johannes, WIEDEMANN,

GER
13:31.49+2:35.11
14207
Lukas, TÜRR,

GER
13:54.43+2:58.05
1551
Ben, ARTMANN,

GER
13:56.31+2:59.93
1628
Lukas, WASTLHUBER,

GER
14:25.83+3:29.45
17128
Emil, RATHGEB,

GER
15:08.44+4:12.06
183
Benjamin, BRÜSTLE,

GER
15:10.41+4:14.03
196
Constantin, HERMES,

GER
16:57.79+6:01.41
2050
Luka, TODORIC,

GER
17:16.32+6:19.94
21130
Anton, POTRYKUS,

GER
19:21.99+8:25.61
U19 female
137
Helen, WEBER,

GER
12:30.33---
2106
Anna-Lena, LIEDL,

GER
17:28.38+4:58.05
U19 male
127
Lauritz, HERRMANN,

GER
10:41.73---
2166
Valentin, SCHLEICHER,

GER
10:46.26+0:04.53
336
Lennard, ALBER,

GER
11:23.10+0:41.37
4211
Magnus, VOGEL,

GER
11:42.71+1:00.98
5132
Ben, VLASKOVAC,

GER
11:50.38+1:08.65
610
Leon, WEIHING,

GER
11:56.97+1:15.24
791
Moritz, SILBERHORN,

GER
11:57.14+1:15.41
8189
Mikka, NETHER,

GER
11:59.99+1:18.26
929
Maximilian, UMSCHEID,

GER
12:04.56+1:22.83
10133
Niclas, EMONS,

GER
12:43.46+2:01.73
119
Leonhard, ADAM,

GER
12:46.97+2:05.24
1254
Christoph, HAMMER,

GER
12:54.77+2:13.04
1347
Lucas, WOLF,

GER
13:03.65+2:21.92
14129
Jan, JARISCH, Kimi

GER
13:16.90+2:35.17
1553
Nico, PRÖSL,

GER
13:18.80+2:37.07
1655
Tobias, BAUMANN,

GER
13:19.51+2:37.78
178
Laurenz, HELD,

GER
13:25.09+2:43.36
18165
Luis, DÜRR,

GER
13:30.93+2:49.20
1956
Samuel, HANEBERG,

GER
13:49.06+3:07.33
20182
Johannes, RITTMAIER,

GER
14:03.27+3:21.54
2111
Edwin, SCHÄFER,

GER
14:40.26+3:58.53
22120
Timo, MITTNACHT,

GER
15:01.96+4:20.23
2330
Noric, EICHELMANN,

GER
27:13.62+16:31.89
DNF89
Max, HÜTTINGER,

GER
  
 
DNF183
Hannes, LINDSTAEDT,

GER
  
 
Women
1117
Lea, RUTZ,

SUI
13:20.33---
235
Ilona, HALK,

GER
14:01.13+0:40.80
3158
Andrea, BINDER,

GER
14:28.44+1:08.11