SPORTident TimingFunduro Cup Finland

Funduro Cup 2021 #4 Ylläs Deluxe

Ylläs 28.07.2021-29.07.2021

Funduro Cup 2021 #4 Ylläs Deluxe

Ylläs 28.07.2021-29.07.2021


Kopsavilkums
Organizators: Funduro Cup Finland
Dalībnieki Kopā: 198
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 29.07.2021 15:52
 

Rezultāti Funduro Cup 2021 #4 Ylläs Deluxe

GrupaKopā
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība

EK1J El Funduro

10-13v.
1194
JUUSO, Vänskä
 Rideep4:55.12---
2186
JOOA, Mitsui
 ORBEA FACTORY TEAM / BELL5:00.42+0:05.30
3191
OTTO, Rainio
 Jyps5:07.23+0:12.11
4193
MAUNO, Keskikallio
 Speedfamily5:33.22+0:38.10
5189
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut5:53.35+0:58.23
6192
ARTTU, Tikkanen
 MTB Team Tikkanen6:08.08+1:12.96
7190
OLIVER, Kielenniva
 Setäkerho6:20.69+1:25.57
8187
MATIAS, Niiranen
 JYPS9:02.44+4:07.32
Alle 10v.
1199
FRANS, Puputti
 Tampere Bike Club/ KNT Racing5:49.39---
2195
JESSE, Lemmetti
 6:46.30+0:56.91
3197
SASU, Tossavainen
 SepoSport7:55.17+2:05.78
4200
HEMMO, Linden
 Läskikymppi Freeride Team10:10.91+4:21.52
5198
HANNES, Helgas
 WasaBikeService11:36.19+5:46.80
0196
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut-+

EK2J Enduro Twist

10-13v.
1186
JOOA, Mitsui
 ORBEA FACTORY TEAM / BELL2:57.32---
2194
JUUSO, Vänskä
 Rideep3:13.68+0:16.36
3191
OTTO, Rainio
 Jyps3:15.50+0:18.18
4193
MAUNO, Keskikallio
 Speedfamily3:22.48+0:25.16
5189
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut3:52.92+0:55.60
6192
ARTTU, Tikkanen
 MTB Team Tikkanen3:59.61+1:02.29
7190
OLIVER, Kielenniva
 Setäkerho4:10.71+1:13.39
Alle 10v.
1199
FRANS, Puputti
 Tampere Bike Club/ KNT Racing3:42.12---
2195
JESSE, Lemmetti
 4:13.05+0:30.93
3198
HANNES, Helgas
 WasaBikeService4:36.36+0:54.24
4197
SASU, Tossavainen
 SepoSport5:44.61+2:02.49
5200
HEMMO, Linden
 Läskikymppi Freeride Team6:34.28+2:52.16
0196
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut5:09.52+

EK2J Enduro Twist Kopā

10-13v.
1186
JOOA, Mitsui
 ORBEA FACTORY TEAM / BELL7:57.74---
2194
JUUSO, Vänskä
 Rideep8:08.80+0:11.06
3191
OTTO, Rainio
 Jyps8:22.73+0:24.99
4193
MAUNO, Keskikallio
 Speedfamily8:55.70+0:57.96
5189
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut9:46.27+1:48.53
6192
ARTTU, Tikkanen
 MTB Team Tikkanen10:07.69+2:09.95
7190
OLIVER, Kielenniva
 Setäkerho10:31.40+2:33.66
Alle 10v.
1199
FRANS, Puputti
 Tampere Bike Club/ KNT Racing9:31.51---
2195
JESSE, Lemmetti
 10:59.35+1:27.84
3197
SASU, Tossavainen
 SepoSport13:39.78+4:08.27
4198
HANNES, Helgas
 WasaBikeService16:12.55+6:41.04
5200
HEMMO, Linden
 Läskikymppi Freeride Team16:45.19+7:13.68

EK3J Full Enduro

10-13v.
1186
JOOA, Mitsui
 ORBEA FACTORY TEAM / BELL5:28.07---
2194
JUUSO, Vänskä
 Rideep5:43.68+0:15.61
3191
OTTO, Rainio
 Jyps6:04.62+0:36.55
4193
MAUNO, Keskikallio
 Speedfamily6:30.81+1:02.74
5189
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut7:06.07+1:38.00
6192
ARTTU, Tikkanen
 MTB Team Tikkanen7:15.94+1:47.87
7190
OLIVER, Kielenniva
 Setäkerho8:33.37+3:05.30
Alle 10v.
1199
FRANS, Puputti
 Tampere Bike Club/ KNT Racing7:02.54---
2195
JESSE, Lemmetti
 8:01.20+0:58.66
3198
HANNES, Helgas
 WasaBikeService8:56.61+1:54.07
4197
SASU, Tossavainen
 SepoSport10:33.00+3:30.46
5200
HEMMO, Linden
 Läskikymppi Freeride Team11:46.74+4:44.20
0196
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut9:41.40+

EK3J Full Enduro Kopā

10-13v.
1186
JOOA, Mitsui
 ORBEA FACTORY TEAM / BELL13:25.81---
2194
JUUSO, Vänskä
 Rideep13:52.48+0:26.67
3191
OTTO, Rainio
 Jyps14:27.35+1:01.54
4193
MAUNO, Keskikallio
 Speedfamily15:26.51+2:00.70
5189
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut16:52.34+3:26.53
6192
ARTTU, Tikkanen
 MTB Team Tikkanen17:23.63+3:57.82
7190
OLIVER, Kielenniva
 Setäkerho19:04.77+5:38.96
Alle 10v.
1199
FRANS, Puputti
 Tampere Bike Club/ KNT Racing16:34.05---
2195
JESSE, Lemmetti
 19:00.55+2:26.50
3197
SASU, Tossavainen
 SepoSport24:12.78+7:38.73
4198
HANNES, Helgas
 WasaBikeService25:09.16+8:35.11
5200
HEMMO, Linden
 Läskikymppi Freeride Team28:31.93+11:57.88

EK4J Luovi

10-13v.
1186
JOOA, Mitsui
 ORBEA FACTORY TEAM / BELL1:38.59---
2194
JUUSO, Vänskä
 Rideep1:45.08+0:06.49
3191
OTTO, Rainio
 Jyps1:50.53+0:11.94
4193
MAUNO, Keskikallio
 Speedfamily1:51.19+0:12.60
5192
ARTTU, Tikkanen
 MTB Team Tikkanen2:06.58+0:27.99
6189
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut2:07.96+0:29.37
7190
OLIVER, Kielenniva
 Setäkerho2:08.51+0:29.92
Alle 10v.
1199
FRANS, Puputti
 Tampere Bike Club/ KNT Racing2:00.88---
2198
HANNES, Helgas
 WasaBikeService2:24.31+0:23.43
3195
JESSE, Lemmetti
 2:27.16+0:26.28
4197
SASU, Tossavainen
 SepoSport2:55.34+0:54.46
5200
HEMMO, Linden
 Läskikymppi Freeride Team3:44.34+1:43.46
0196
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut6:59.82+

EK4J Luovi Kopā

10-13v.
1186
JOOA, Mitsui
 ORBEA FACTORY TEAM / BELL15:04.40---
2194
JUUSO, Vänskä
 Rideep15:37.56+0:33.16
3191
OTTO, Rainio
 Jyps16:17.88+1:13.48
4193
MAUNO, Keskikallio
 Speedfamily17:17.70+2:13.30
5189
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut19:00.30+3:55.90
6192
ARTTU, Tikkanen
 MTB Team Tikkanen19:30.21+4:25.81
7190
OLIVER, Kielenniva
 Setäkerho21:13.28+6:08.88
Alle 10v.
1199
FRANS, Puputti
 Tampere Bike Club/ KNT Racing18:34.93---
2195
JESSE, Lemmetti
 21:27.71+2:52.78
3197
SASU, Tossavainen
 SepoSport27:08.12+8:33.19
4198
HANNES, Helgas
 WasaBikeService27:33.47+8:58.54
5200
HEMMO, Linden
 Läskikymppi Freeride Team32:16.27+13:41.34

EK5J El Funduro

10-13v.
1186
JOOA, Mitsui
 ORBEA FACTORY TEAM / BELL4:27.81---
2194
JUUSO, Vänskä
 Rideep4:42.40+0:14.59
3191
OTTO, Rainio
 Jyps4:57.43+0:29.62
4193
MAUNO, Keskikallio
 Speedfamily5:25.17+0:57.36
5192
ARTTU, Tikkanen
 MTB Team Tikkanen5:47.86+1:20.05
6189
VELI, Häyrynen
 Team Silkkimuikut5:53.35+1:25.54
7190
OLIVER, Kielenniva
 Setäkerho6:27.51+1:59.70
Alle 10v.
1199
FRANS, Puputti
 Tampere Bike Club/ KNT Racing5:51.89---
2195
JESSE, Lemmetti
 6:34.48+0:42.59
3198
HANNES, Helgas
 WasaBikeService7:20.23+1:28.34
4197
SASU, Tossavainen
 SepoSport7:24.73+1:32.84
5200
HEMMO, Linden
 Läskikymppi Freeride Team8:40.91+2:49.02
0196
OIVA, Häyrynen
 Team Silkkimuikut7:24.84+