SPORTident TimingTabarzer Sportverein 1887 e.V.

10. Inselsberg Marathon

Bad Tabarz 25.07.2021

10. Inselsberg Marathon

Bad Tabarz 25.07.2021

 

Rezultāti 10. Inselsberg Marathon

GrupaKopā
   
Total
VietaNr.Vārds grupāLaiksStarpība 
Kopā
1143
Hannes Spahn
Fx Sports Sparhesse franken

GER
A - Herren Elite1:06:22.00---
 
2111
Marco Häntschel
r2-bike.com MTN Crew

GER
A - Herren Masters1:08:30.00+2:08.00
 
3145
Dennis Willing
forty-six Gosswitz

GER
A - Herren Masters1:09:42.00+3:20.00
 
4119
Jonny Meißner
TSV Rossfeld/ Pure Power Cycling/ SV Werra 07

GER
A - Herren Masters1:14:03.00+7:41.00
 
5118
Benjamin Limburg
Team Gute Laune Sport

GER
A - Herren Masters1:16:46.17+10:24.17
 
6126
Alexander Tann
DIMB Racingteam

GER
A - Herren Masters1:16:46.29+10:24.29
 
7110
Steffen Germanus
Finn-Bike-Erfurt

GER
A - Herren Masters1:17:16.78+10:54.78
 
8105
Thomas Espig
TREK Fahrrad Eberhardt Racing/ Tabarzer SV

GER
A - Herren Masters 21:17:17.71+10:55.71
 
9109
Sascha Gerken
Bad Bikers

GER
A - Herren Masters 31:17:19.29+10:57.29
 
10101
Fabrice Brock
SV Glückauf Sondershausen e.V.

GER
A - Herren Elite1:17:37.44+11:15.44
 
11103
Matthias Dohl
TREK-Fahrrad Eberhardt Racing Team-Asklepios Medic

GER
A - Herren Masters 21:19:02.02+12:40.02
 
12113
Peter Hühn

GER
A - Herren Masters 21:21:14.20+14:52.20
 
13116
Tim Kerling
RSV Trieb

GER
A - Herren Masters1:22:51.06+16:29.06
 
14107
Karl Fuchs
Team Lucky Bike

GER
A - Herren U231:23:24.00+17:02.00
 
15148
Kevin Dohl
Trek Fahrrad Eberhardt Asklepios Medical Fitness

GER
A - Herren Masters 21:25:41.55+19:19.55
 
16150
Robert Seckel

GER
A - Herren Masters1:26:15.84+19:53.84
 
17144
Jakob Zobel

GER
A - Herren Elite1:27:18.00+20:56.00
 
18115
Peter Jaekel
Rennsteiglaufverein LG Süd

GER
A - Herren Masters 31:28:23.55+22:01.55
 
19120
Jan Ochsmann
roadieworks.eu

GER
A - Herren Masters 31:29:15.77+22:53.77
 
20114
Frank Humbek
Rad-Art

GER
A - Herren Masters 31:29:57.77+23:35.77
 
2152
Jonas Papenfuß

GER
A - Herren U231:31:15.67+24:53.67
 
22104
Sabine Dopleb
Rad-Art

GER
A - Damen Masters 21:32:42.53+26:20.53
 
23130
André Hess
MTB Bad Tabarz

GER
A - Herren U231:33:23.22+27:01.22
 
24117
Carsten Klütsch
RSV Adler Arnstadt

GER
A - Herren Masters 21:33:47.51+27:25.51
 
25129
Moritz Winges
Viba-Anschütz-Team e.V.

GER
A - Herren Masters1:34:10.97+27:48.97
 
26108
Elke Fuhlbrügge
Trek Fahrrad Eberhardt Racing

GER
A - Damen Masters 31:38:36.58+32:14.58
 
27124
Frank Schumann
Enduro Beutnitz

GER
A - Herren Masters 31:38:50.49+32:28.49
 
28106
Stephan Feige
Trek-Fahrrad Eberhardt Racing

GER
A - Herren Masters 21:39:52.52+33:30.52
 
29112
Nina Hoschke

GER
A - Damen Elite1:39:58.76+33:36.76
 
30147
Michael Moeller
Trek Fahrrad Eberhardt Racing

GER
A - Herren Masters 31:46:49.68+40:27.68
 
31128
Frank Werner
SG Urbich 1984 e.V.

GER
A - Herren Masters 21:46:59.70+40:37.70
 
32149
Beate Ernst
Lauffeuer Fröttstedt

GER
A - Damen Masters 31:48:48.99+42:26.99
 
33122
René Reichardt
Trek Fahrrad Eberhardt Racing

GER
A - Herren Masters1:55:50.66+49:28.66
 
34125
Diana Storz

GER
A - Damen Elite1:57:30.84+51:08.84
 
35146
Tony Bühne

GER
A - Herren U232:12:19.08+1:05:57.08
 
36102
Marcus Bubbel

GER
A - Herren Masters 22:14:31.72+1:08:09.72
 
36127
Benjamin Topf

GER
A - Herren Masters
36121
Juliane Reich
RSV Adler Arnstadt e.V.

GER
A - Damen Masters