SPORTident TimingSV Diedorf 1921 e.V.

Südeichsfeldlauf

Diedorf 25.06.2022

Südeichsfeldlauf

Diedorf 25.06.2022

 

Rezultāti Südeichsfeldlauf

VietaNr.Vārds Dzimšanas gadsKlubsLaiksmin/kmStarpība
Senioren M30 (30-34) D
1337
TOBIAS FISCHER

GER
199145:244:07---
2357
TIZIAN POHL

GER
1991Laufgruppe Treffurt51:014:38+5:37
3364
MIRCO WEINBERGER
 1988Die 3 Lustigen 251:194:39+5:55
4352
MICHAEL MÜLLER
 198951:324:41+6:08
5363
CHRISTOPH STUBENRAUCH

GER
19911:18:277:07+33:03
Senioren M35 (35-39) D
1369
TOBIAS KAUFHOLD
 198544:514:04---
2353
MANUEL NOLL

GER
198649:504:31+4:59
3380
MARKUS BÖTTCHER
 198659:245:23+14:33
4335
ANDREAS BURIAN
 1987Die 3 Lustigen 21:03:155:45+18:24
5374
SEBASTIAN HÖPPNER
 19831:16:476:58+31:56
Senioren M40 (40-44) D
1338
FRANK GATZEMEIER
 197842:523:53---
2377
ALEXANDER BÖMEKE

GER
197949:264:29+6:34
3366
TINO ZANDER
 1981Die 3 Lustigen 254:394:58+11:47
4356
UWE PIETSCH

GER
198058:085:17+15:16
5355
JÖRG PFÜTZENREUTER

GER
198158:425:20+15:50
6373
MARIO KLINGEBIEL

GER
19801:00:345:30+17:42
7358
TORSTEN POHL

GER
1980Roter Stern Pfafferode1:11:276:29+28:35
Senioren M45 (45-49) D
1378
BJÖRN BIERWISCH

GER
197446:264:13---
2361
PATRICK SCHANZ

GER
197647:164:17+0:50
3333
MARCEL BODE

GER
1976solofghtr49:124:28+2:46
4360
ANDREAS RINK

GER
197350:244:34+3:58
5342
CHRISTIAN HARTLEB

GER
197559:295:24+13:03
6339
WILHELM GEBHARD

GER
1976Team Bürgermeister1:07:596:10+21:33
Senioren M50 (50-54) D
1448
TOBIAS VOGT

GER
197256:415:09---
2372
GUIDO RICHARDT

GER
19701:05:505:59+9:09
3350
HOLGER MONTAG

GER
1971Team Bürgermeister1:07:596:10+11:18
3359
MICHAEL REINZ

GER
1969Team Bürgermeister1:07:596:10+11:18
Senioren M55 (55-59) D
1362
THOMAS SIEMON

GER
196451:354:41---
2371
GERD MOCK

GER
1964Röblinglauf1:00:495:31+9:14
3368
UWE TRÜMPER
 19641:09:386:19+18:03
4332
THOMAS BLÜMEL

GER
19651:11:216:29+19:46
Senioren M60 (60-64) D
1370
UWE HESSE

GER
195850:424:36---
2375
JOCHEN DÖRRE
 19601:10:536:26+20:11
Senioren M65 (65-69) D
1334
DIRK BOMBERG

GER
19571:06:456:04---
2340
WIEGBERT GILLE

GER
19551:10:156:23+3:30
3376
HARDMUT SPERLING
 19531:12:336:35+5:48
4336
FRANK ERTEL

GER
19561:18:337:08+11:48
Senioren M70 (70-74) D
1365
POHL WOLFGANG

GER
1952Laufgruppe Treffurt1:07:206:07---
Männer (20-29) D
1345
PAUL KAHLMEYER
 199453:214:51---
2351
FELIX MÜLLER

GER
199858:185:17+4:57
weibliche Jugend U18 (16-17) D
1344
PAULA JAKOBI
 200553:244:51---
Seniorinnen W30 (30-34) D
1367
SABINE ZÜRKER

GER
199254:394:58---
2347
RAMONA KÖTHE

GER
1991Roter Stern Pfafferode1:11:276:29+16:48
Seniorinnen W40 (40-44) D
1341
JANA GRÄBEDÜNKEL

GER
198059:015:21---
Seniorinnen W55 (55-59) D
1349
GRITT LIEBING

GER
19651:07:336:08---
Frauen (20-29) D
1381
LEONI FRITSCH
 20011:00:385:30---