SPORTident TimingSloEnduro / ŠD NLP Ruše

SloEnduro 4Fun - Merjasec

Ruše 18.06.2017

SloEnduro 4Fun - Merjasec

Ruše 18.06.2017

 

Results SloEnduro 4Fun - Merjasec

Enduro
CategoryTotal
   
StandardStages
   
PosBibName TimeBehindStage 1Stage 2Stage 3 
Clani
12
PETER, MLINAR
KK ČRN TRN

10:36.78---2:57.02 (1st)5:00.16 (2nd)2:39.60 (2nd)
25
PETER, MIHALKOVITS
RADWELT MK/ NAKITA

10:40.77+0:03.993:05.98 (2nd)4:56.53 (1st)2:38.26 (1st)
332
MARKUS, FORSTIK
MRC RADWELT MK

11:13.73+0:36.953:14.04 (4th)5:11.51 (3rd)2:48.18 (3rd)
41
NEJC, ČERNILOGAR
ENERGIJATEAM.COM

11:19.48+0:42.703:12.62 (3rd)5:13.01 (4th)2:53.85 (5th)
527
PHILIP, KALLER
BIKECLUB GIANT STATTEGG / BIKESTOREGRAZNORD

15:34.92+4:58.147:12.90 (5th)5:29.55 (5th)2:52.47 (4th)
Hobi
184
BOŠTJAN, PISANEC

10:48.07---3:05.80 (1st)5:00.92 (1st)2:41.35 (1st)
282
ALEN, ŠUMANDL

11:11.31+0:23.243:14.14 (3rd)5:12.08 (2nd)2:45.09 (2nd)
324
STEFAN, STROHMAYER

11:24.62+0:36.553:12.55 (2nd)5:22.11 (4th)2:49.96 (4th)
425
DANIEL, APREUTESEI

11:25.75+0:37.683:17.10 (4th)5:17.91 (3rd)2:50.74 (5th)
510
PAOLO, PARTH
RLM MONDRAKER RACING TEAM

11:35.86+0:47.793:18.81 (5th)5:25.36 (5th)2:51.69 (7th)
674
PATRICK, FRÜHWIRTH

11:41.00+0:52.933:26.32 (12th)5:26.56 (6th)2:48.12 (3rd)
762
MATEJ, PISTOR

11:44.31+0:56.243:23.09 (7th)5:30.42 (7th)2:50.80 (6th)
849
NINO, KOKELJ
GANESHA TEAM

11:55.47+1:07.403:30.43 (17th)5:31.50 (8th)2:53.54 (9th)
958
PETER, SMODIŠ
/

12:01.04+1:12.973:27.40 (13rd)5:38.09 (9th)2:55.55 (14th)
1073
HERBERT, GAISWINKLER
BERNIS BIKESHOP

12:03.94+1:15.873:29.77 (15th)5:39.41 (11th)2:54.76 (12th)
1128
PAUL, LENZ
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN

12:06.55+1:18.483:27.58 (14th)5:40.38 (12th)2:58.59 (15th)
1261
ROBERT, PODLIPNIK

12:10.82+1:22.753:24.40 (10th)5:46.14 (16th)3:00.28 (17th)
1370
STEFAN, GASSNER
BERNIS BIKESHOP

12:11.00+1:22.933:23.63 (9th)5:40.48 (13rd)3:06.89 (22nd)
1459
MILOŠ, SLATINŠEK
ŠTD OJSTRA RIDA

12:14.25+1:26.183:39.22 (21st)5:42.45 (14th)2:52.58 (8th)
1517
DRAGO, HELBL

12:19.46+1:31.393:23.43 (8th)5:54.61 (21st)3:01.42 (18th)
1615
IZTOK, VIDOVIČ

12:23.94+1:35.873:30.32 (16th)5:48.10 (18th)3:05.52 (21st)
1723
MITJA, RAZPET
PEDAL RACING TEAM

12:27.15+1:39.083:22.54 (6th)5:52.22 (19th)3:12.39 (27th)
1852
KLEMEN, NOVAK
PEDAL RACING TEAM

12:28.21+1:40.143:39.55 (22nd)5:54.13 (20th)2:54.53 (11th)
1922
JURE, PAGON
PEDAL RACING TEAM

12:32.34+1:44.273:32.23 (18th)5:56.32 (23rd)3:03.79 (19th)
2067
LUKA, HRŽENJAK

12:33.38+1:45.313:34.59 (19th)5:38.92 (10th)3:19.87 (32nd)
2157
MIHA, ZAJC
ŠTD OJSTRA RIDA

12:39.20+1:51.133:59.12 (32nd)5:44.65 (15th)2:55.43 (13rd)
2251
JANEZ, OBLAK
PEDAL RACING TEAM

12:43.19+1:55.123:34.87 (20th)6:09.46 (26th)2:58.86 (16th)
2371
JAN, GALIC

12:43.24+1:55.174:02.56 (34th)5:46.63 (17th)2:54.05 (10th)
2430
JAKOB, LENZ
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN

12:48.29+2:00.223:43.78 (23rd)5:54.74 (22nd)3:09.77 (24th)
2511
LOVRO, SIRK

12:55.78+2:07.713:25.51 (11th)6:20.37 (30th)3:09.90 (25th)
2678
VID, LIPOVŠEK
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA

12:58.62+2:10.553:46.73 (24th)6:02.90 (24th)3:08.99 (23rd)
2772
MATTHIAS, FISCHER

13:00.83+2:12.763:49.56 (26th)6:06.52 (25th)3:04.75 (20th)
2846
BOŠTJAN, KOČAR
PEDAL RACING TEAM

13:24.55+2:36.483:51.07 (27th)6:13.37 (27th)3:20.11 (33rd)
2985
MARKO, ZUPANC

13:27.50+2:39.433:53.38 (30th)6:23.33 (31st)3:10.79 (26th)
3079
ANDRAŽ, GRUM
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA

13:29.34+2:41.273:48.93 (25th)6:24.39 (33rd)3:16.02 (30th)
3126
DAVID, VOGRIN
KD SLOGA 1902 IDRIJA

13:33.39+2:45.323:51.33 (28th)6:18.73 (29th)3:23.33 (34th)
3286
DANIEL, GOLOB

13:37.65+2:49.584:04.65 (36th)6:15.32 (28th)3:17.68 (31st)
3360
ROK, ROTAR

13:43.71+2:55.644:00.84 (33rd)6:29.47 (34th)3:13.40 (28th)
3465
TOMAZ, KORPAR

13:49.14+3:01.074:03.12 (35th)6:31.04 (35th)3:14.98 (29th)
3587
MATJAŽ, MEŠKO

13:59.48+3:11.413:51.69 (29th)6:40.61 (36th)3:27.18 (35th)
3664
MARTIN, LAVRIN
KD ZVERINICE

14:44.66+3:56.594:12.82 (37th)6:54.89 (38th)3:36.95 (36th)
3776
EMANUEL, ČOK

14:52.49+4:04.424:30.94 (40th)6:43.98 (37th)3:37.57 (37th)
3868
BOŠTJAN, GOLEŽ
PD DRAMLJE

15:32.06+4:43.994:22.23 (38th)7:22.38 (40th)3:47.45 (38th)
3975
MATJAŽ, DOBNIK
ŠMD GORTINA

15:44.54+4:56.474:28.27 (39th)7:15.00 (39th)4:01.27 (39th)
4063
DOMEN, MERČNIK

16:45.43+5:57.363:53.83 (31st)6:23.45 (32nd)6:28.15 (40th)
Master 1
181
CAMILO, SANCHEZ

11:02.25---3:10.70 (3rd)5:14.51 (2nd)2:37.04 (1st)
250
UROŠ, JERIČ
MTB TRBOVLJE

11:04.65+0:02.403:12.13 (4th)5:07.56 (1st)2:44.96 (2nd)
348
PHILIPP, PODBRECNIK
BIKECLUB GIANT STATTEGG

11:16.46+0:14.213:10.00 (2nd)5:19.01 (3rd)2:47.45 (4th)
46
PAUL, HEIMEL
RADWELT MICHI KNOPF

11:24.44+0:22.193:09.77 (1st)5:19.88 (4th)2:54.79 (5th)
57
MARKO, FINK
ŠKD PANK KURA

11:36.58+0:34.333:18.27 (5th)5:31.85 (6th)2:46.46 (3rd)
64
MIHA, SPRUK
CALCIT BIKE TEAM

11:53.43+0:51.183:28.24 (8th)5:30.26 (5th)2:54.93 (6th)
719
DOMEN, PERC
ENERGIJATEAM.COM

11:56.58+0:54.333:21.28 (6th)5:35.06 (7th)3:00.24 (7th)
847
ANDREAS, MADERBACHER
REDNECK RIDERS MTB-VEREUN

12:12.20+1:09.953:26.95 (7th)5:43.85 (8th)3:01.40 (8th)
912
GIORGIO, VERONESI
RADLAGER RACING DIVISION

12:44.16+1:41.913:38.93 (9th)5:54.27 (9th)3:10.96 (9th)
Mladinci U19
155
MATIC, KOKELJ
WOLF RACING TEAM

11:06.87---3:20.53 (2nd)5:10.10 (1st)2:36.24 (1st)
220
PHILIPP, FREUDENBERG
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN

11:26.86+0:19.993:16.98 (1st)5:19.68 (2nd)2:50.20 (2nd)
354
ENEJ, PODLIPNIK
RAJD FUNSPORTS

12:48.99+1:42.123:52.22 (3rd)5:54.50 (3rd)3:02.27 (3rd)
Master 2
13
GREGA, NAGODE
ENERGIJATEAM.COM

11:38.67---3:14.79 (1st)5:32.33 (1st)2:51.55 (2nd)
214
MICHAEL, STROHMAYER

11:52.54+0:13.873:27.08 (2nd)5:34.21 (2nd)2:51.25 (1st)
329
MATTHIAS, LENZ
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN

13:20.80+1:42.133:45.78 (4th)6:08.94 (3rd)3:26.08 (6th)
421
GERALD, PARTH
RLM MONDRAKER RACING TEAM

13:21.09+1:42.423:45.73 (3rd)6:17.22 (4th)3:18.14 (4th)
516
MARCO, MOTTES
ASD MAGLIA NERA

13:33.03+1:54.363:47.05 (5th)6:22.44 (5th)3:23.54 (5th)
656
SEBASTIEN, SCHRYERS
BBC BROKEN BICYCLE CLUB

13:46.91+2:08.243:53.29 (6th)6:37.17 (6th)3:16.45 (3rd)
731
MARJAN, ZVER

14:24.74+2:46.074:10.32 (7th)6:37.21 (7th)3:37.21 (7th)
Ženske
137
THERESIA, KELLERMAYR
VELOCHICKS.AT

13:20.99---3:41.51 (1st)6:16.38 (1st)3:23.10 (1st)
235
ELI, COS
ASD MAGLIA NERA

14:08.51+0:47.524:08.92 (3rd)6:31.09 (2nd)3:28.50 (2nd)
341
MARLENE, MIESEBNER

14:37.94+1:16.954:02.31 (2nd)6:46.16 (3rd)3:49.47 (4th)
440
KRISTINA, ŠIFRAR
PEDAL RACING TEAM

15:30.37+2:09.384:29.43 (4th)7:17.26 (4th)3:43.68 (3rd)
542
RUTH, KALTHAUS

16:09.68+2:48.694:44.66 (5th)7:35.34 (5th)3:49.68 (5th)
638
TINA, VIDOVIČ

17:22.69+4:01.704:46.05 (6th)8:14.83 (6th)4:21.81 (6th)
739
THERESA, HERGESELL

20:52.76+7:31.775:46.92 (7th)9:39.29 (7th)5:26.55 (7th)