SPORTident TimingMTB RACE TEAM Höxter

Altstadtrennen Höxter

Höxter 02.05.2009

Altstadtrennen Höxter

Höxter 02.05.2009

 

Rezultāti Altstadtrennen Höxter

VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība

1. posms: Runde (3.50 km)

U 17 männlich
163
TILLBERG, Björn
 MTB Race Team Höxter7:4327.21---
292
DECHERT, Robin
 Rat Pack8:0226.14+0:19
386
DRÜKE, Jan
 MTB Race Team Höxter8:1525.45+0:32
466
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling8:1625.40+0:33
565
KUNKEL, Torben
 Radsport Hochsolling8:3824.32+0:55
6118
SCHÜTTE, William
 Radsport Hochsolling8:4623.95+1:03
7601
LEUSCHNER, Robin
 Bike Sport Lippe e.V.8:4723.91+1:04
864
KOCH, Christoph
 MTB Race Team Höxter8:5923.38+1:16
962
VOSS, Dominik
 Team-Schauinsland9:0623.08+1:23
1069
FLEISCHHAUER, tristan
 MTB Race Team Höxter9:0922.95+1:26
11602
JUPKE, Marcel
 Team Schauinsland9:1522.70+1:32
12108
GOTSCHARECK, Robbie
 Rat Pack9:1922.54+1:36
13619
BLOME, Benedikt
 Fun-Corner9:3821.80+1:55
U 19 männlich
178
GEMMECKE, Jan
 FichtenFlitzer2:0898.44---
230
ROTERMUND, Tobias
 MTB Race Team Höxter7:3727.57+5:29
331
SCHULZ, Niklas
 MTB Race Team Höxter Leichtkraft7:4327.21+5:35
432
HUXHAGE, Frederik
 Bike-Sport-Lippe8:1325.56+6:05
599
OSTERMANN, Sascha
 MTB Race Team Höxter8:1925.25+6:11
6123
GEIßER, Alexander
 Bike Sport Lippe e.V.9:1722.62+7:09
7104
NIGGEMEIER, Thomas
 Rat Pack9:4621.50+7:38
8110
KOCH, Alexander
 MTB Race Team Höxter10:0420.86+7:56
993
DECHERT, Sascha
 Rat Pack10:1120.62+8:03
Herren
1713
DONNER, Stefan
 MTB Erfurt e. V./ www.sportmarr.7:3627.63---
21
HEISE, Torben
 DDMC Solling ev7:5826.36+0:22
3652
PETKAU, Matthias
 Bike-Sport-Lippe8:2025.20+0:44
4736
BLOME, Dominik
 Fun-Corner8:2225.10+0:46
584
ESCHE, christian
 steinheim8:2425.00+0:48
629
PREUß, Jan-Philipp
 MTB Race Team Höxter8:3824.32+1:02
785
BLASE, Oliver
 wiehenbiker.com8:4923.82+1:13
726
WILHELM, Florian
 DDMC-Solling | Ruffneck Extreme 8:4923.82+1:13
9708
AUST, Alexander
 Rebell-Bikes9:1322.78+1:37
10703
MAINAU, Florian
 Racingteam Ofensau9:2122.46+1:45
11735
DOSDALL, Kai
 Aerzen9:3321.99+1:57
1228
STERNBERG, Jörg
 Bike-Sport-Lippe9:3621.88+2:00
13710
MAILÄNDER, Sebastian
 Fitness-Center-Spieker9:4221.65+2:06
14701
RHODE, Patrick
 Düsseldorf9:4721.47+2:11
15741
BERGMANN, Marko
 Höxter10:4919.41+3:13
16653
BERGMANN, Sascha
 Düsseldorf12:1517.14+4:39
1782
BEINER, Pascal
 Bad Salzuflen16:5212.45+9:16
Lizenz Männer
1749
KLOCKE, Gerald
 Nordharzer Racingteam/BadBikes7:3427.75---
2747
PÖTZSCH, Christian
 RSV Adler Arnstadt8:0026.25+0:26
3667
FÜHRING, Jörn
 rsc wunstorf8:0226.14+0:28
4746
FINKE, Malte
 RC Lübecke8:1325.56+0:39
5750
GIEFFERS, Timm
 Brakel-Istrup10:3919.72+3:05
U 17 weiblich
160
KRAUSE, Nadine
 MTB Race Team Höxter8:5923.38---
261
MÜLLER, Vanessa
 MTB Race Team Höxter9:4821.43+0:49
388
MITROVIC, Nadia
 Rat Pack10:5319.30+1:54
U 19 weiblich
155
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter8:5423.60---
267
MÜLLER, Ronja
 MTB Race Team Höxter10:0620.79+1:12
3114
WILKE, Kim
 Rat Pack12:1917.05+3:25
Damen
1127
LESCHKE, Maxi
 Rat Pack10:3020.00---

2. posms: Runde (2.90 km)

U 17 männlich
163
TILLBERG, Björn
 MTB Race Team Höxter6:1827.62---
266
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling6:4225.97+0:24
392
DECHERT, Robin
 Rat Pack6:4625.71+0:28
465
KUNKEL, Torben
 Radsport Hochsolling6:4725.65+0:29
586
DRÜKE, Jan
 MTB Race Team Höxter6:5725.04+0:39
669
FLEISCHHAUER, tristan
 MTB Race Team Höxter7:0224.74+0:44
7601
LEUSCHNER, Robin
 Bike Sport Lippe e.V.7:0624.51+0:48
8118
SCHÜTTE, William
 Radsport Hochsolling7:0724.45+0:49
9619
BLOME, Benedikt
 Fun-Corner7:1024.28+0:52
1064
KOCH, Christoph
 MTB Race Team Höxter7:1224.17+0:54
1162
VOSS, Dominik
 Team-Schauinsland7:1623.94+0:58
12602
JUPKE, Marcel
 Team Schauinsland7:3722.84+1:19
13108
GOTSCHARECK, Robbie
 Rat Pack7:5721.89+1:39
U 19 männlich
178
GEMMECKE, Jan
 FichtenFlitzer6:1228.06---
230
ROTERMUND, Tobias
 MTB Race Team Höxter6:1627.77+0:04
331
SCHULZ, Niklas
 MTB Race Team Höxter Leichtkraft6:1727.69+0:05
432
HUXHAGE, Frederik
 Bike-Sport-Lippe6:3626.36+0:24
599
OSTERMANN, Sascha
 MTB Race Team Höxter6:5225.34+0:40
6123
GEIßER, Alexander
 Bike Sport Lippe e.V.7:2123.67+1:09
7110
KOCH, Alexander
 MTB Race Team Höxter8:0721.44+1:55
8104
NIGGEMEIER, Thomas
 Rat Pack8:1521.09+2:03
993
DECHERT, Sascha
 Rat Pack8:2820.55+2:16
Herren
1713
DONNER, Stefan
 MTB Erfurt e. V./ www.sportmarr.6:1827.62---
2736
BLOME, Dominik
 Fun-Corner6:3826.23+0:20
3652
PETKAU, Matthias
 Bike-Sport-Lippe6:4325.91+0:25
485
BLASE, Oliver
 wiehenbiker.com6:4625.71+0:28
584
ESCHE, christian
 steinheim6:5725.04+0:39
61
HEISE, Torben
 DDMC Solling ev7:0024.86+0:42
726
WILHELM, Florian
 DDMC-Solling | Ruffneck Extreme 7:0524.56+0:47
829
PREUß, Jan-Philipp
 MTB Race Team Höxter7:1024.28+0:52
9703
MAINAU, Florian
 Racingteam Ofensau7:2823.30+1:10
10701
RHODE, Patrick
 Düsseldorf7:3822.79+1:20
10708
AUST, Alexander
 Rebell-Bikes7:3822.79+1:20
12735
DOSDALL, Kai
 Aerzen7:4122.65+1:23
13710
MAILÄNDER, Sebastian
 Fitness-Center-Spieker7:4222.60+1:24
1328
STERNBERG, Jörg
 Bike-Sport-Lippe7:4222.60+1:24
15741
BERGMANN, Marko
 Höxter8:3920.12+2:21
16653
BERGMANN, Sascha
 Düsseldorf9:5017.69+3:32
1782
BEINER, Pascal
 Bad Salzuflen1:24:002.07+1:17:42
Lizenz Männer
1747
PÖTZSCH, Christian
 RSV Adler Arnstadt6:0029.00---
2667
FÜHRING, Jörn
 rsc wunstorf6:1028.22+0:10
3749
KLOCKE, Gerald
 Nordharzer Racingteam/BadBikes6:2027.47+0:20
4746
FINKE, Malte
 RC Lübecke6:2826.91+0:28
5750
GIEFFERS, Timm
 Brakel-Istrup8:1021.31+2:10
U 17 weiblich
161
MÜLLER, Vanessa
 MTB Race Team Höxter7:4422.50---
260
KRAUSE, Nadine
 MTB Race Team Höxter8:0321.61+0:19
388
MITROVIC, Nadia
 Rat Pack9:5817.46+2:14
U 19 weiblich
155
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter7:2323.57---
267
MÜLLER, Ronja
 MTB Race Team Höxter8:0821.39+0:45
3114
WILKE, Kim
 Rat Pack9:3218.25+2:09
Damen
1127
LESCHKE, Maxi
 Rat Pack8:0921.35---

3. posms: Runde (2.90 km)

U 17 männlich
163
TILLBERG, Björn
 MTB Race Team Höxter6:2027.47---
266
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling6:4725.65+0:27
365
KUNKEL, Torben
 Radsport Hochsolling6:4825.59+0:28
492
DECHERT, Robin
 Rat Pack6:5025.46+0:30
586
DRÜKE, Jan
 MTB Race Team Höxter7:0024.86+0:40
6619
BLOME, Benedikt
 Fun-Corner7:0324.68+0:43
7118
SCHÜTTE, William
 Radsport Hochsolling7:0824.39+0:48
8601
LEUSCHNER, Robin
 Bike Sport Lippe e.V.7:1024.28+0:50
969
FLEISCHHAUER, tristan
 MTB Race Team Höxter7:2023.73+1:00
10602
JUPKE, Marcel
 Team Schauinsland7:3123.15+1:11
1164
KOCH, Christoph
 MTB Race Team Höxter7:3423.00+1:14
1262
VOSS, Dominik
 Team-Schauinsland7:3722.84+1:17
13108
GOTSCHARECK, Robbie
 Rat Pack8:0421.57+1:44
U 19 männlich
130
ROTERMUND, Tobias
 MTB Race Team Höxter6:1627.77---
231
SCHULZ, Niklas
 MTB Race Team Höxter Leichtkraft6:2027.47+0:04
378
GEMMECKE, Jan
 FichtenFlitzer6:2926.84+0:13
432
HUXHAGE, Frederik
 Bike-Sport-Lippe6:4525.78+0:29
599
OSTERMANN, Sascha
 MTB Race Team Höxter7:0024.86+0:44
6123
GEIßER, Alexander
 Bike Sport Lippe e.V.7:0324.68+0:47
7110
KOCH, Alexander
 MTB Race Team Höxter8:0721.44+1:51
8104
NIGGEMEIER, Thomas
 Rat Pack8:4120.04+2:25
993
DECHERT, Sascha
 Rat Pack9:0619.12+2:50
Herren
1713
DONNER, Stefan
 MTB Erfurt e. V./ www.sportmarr.6:1527.84---
2736
BLOME, Dominik
 Fun-Corner6:3926.17+0:24
385
BLASE, Oliver
 wiehenbiker.com6:4126.03+0:26
482
BEINER, Pascal
 Bad Salzuflen6:4425.84+0:29
41
HEISE, Torben
 DDMC Solling ev6:4425.84+0:29
684
ESCHE, christian
 steinheim6:5125.40+0:36
7652
PETKAU, Matthias
 Bike-Sport-Lippe6:5625.10+0:41
826
WILHELM, Florian
 DDMC-Solling | Ruffneck Extreme 7:0724.45+0:52
929
PREUß, Jan-Philipp
 MTB Race Team Höxter7:1324.11+0:58
10703
MAINAU, Florian
 Racingteam Ofensau7:3323.05+1:18
11701
RHODE, Patrick
 Düsseldorf7:3522.95+1:20
12710
MAILÄNDER, Sebastian
 Fitness-Center-Spieker7:3622.89+1:21
13735
DOSDALL, Kai
 Aerzen7:3922.75+1:24
14708
AUST, Alexander
 Rebell-Bikes7:4422.50+1:29
1528
STERNBERG, Jörg
 Bike-Sport-Lippe8:0321.61+1:48
16741
BERGMANN, Marko
 Höxter9:0119.30+2:46
17653
BERGMANN, Sascha
 Düsseldorf9:2618.45+3:11
Lizenz Männer
1749
KLOCKE, Gerald
 Nordharzer Racingteam/BadBikes6:1427.91---
2667
FÜHRING, Jörn
 rsc wunstorf6:1627.77+0:02
3747
PÖTZSCH, Christian
 RSV Adler Arnstadt6:2127.40+0:07
4746
FINKE, Malte
 RC Lübecke6:5725.04+0:43
5750
GIEFFERS, Timm
 Brakel-Istrup8:0021.75+1:46
U 17 weiblich
160
KRAUSE, Nadine
 MTB Race Team Höxter7:1823.84---
261
MÜLLER, Vanessa
 MTB Race Team Höxter7:4122.65+0:23
388
MITROVIC, Nadia
 Rat Pack10:0817.17+2:50
U 19 weiblich
155
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter7:3123.15---
267
MÜLLER, Ronja
 MTB Race Team Höxter8:0821.39+0:37
3114
WILKE, Kim
 Rat Pack9:4617.82+2:15
Damen
1127
LESCHKE, Maxi
 Rat Pack8:0521.53---

4. posms: Runde (2.90 km)

U 17 männlich
163
TILLBERG, Björn
 MTB Race Team Höxter6:1827.62---
265
KUNKEL, Torben
 Radsport Hochsolling6:4425.84+0:26
366
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling6:4925.53+0:31
492
DECHERT, Robin
 Rat Pack6:5625.10+0:38
5619
BLOME, Benedikt
 Fun-Corner7:0124.80+0:43
6118
SCHÜTTE, William
 Radsport Hochsolling7:0424.62+0:46
769
FLEISCHHAUER, tristan
 MTB Race Team Höxter7:0724.45+0:49
886
DRÜKE, Jan
 MTB Race Team Höxter7:0824.39+0:50
9601
LEUSCHNER, Robin
 Bike Sport Lippe e.V.7:0924.34+0:51
1064
KOCH, Christoph
 MTB Race Team Höxter7:3023.20+1:12
1062
VOSS, Dominik
 Team-Schauinsland7:3023.20+1:12
12602
JUPKE, Marcel
 Team Schauinsland7:5222.12+1:34
13108
GOTSCHARECK, Robbie
 Rat Pack8:0021.75+1:42
U 19 männlich
131
SCHULZ, Niklas
 MTB Race Team Höxter Leichtkraft6:1927.55---
230
ROTERMUND, Tobias
 MTB Race Team Höxter6:2027.47+0:01
378
GEMMECKE, Jan
 FichtenFlitzer6:3126.70+0:12
432
HUXHAGE, Frederik
 Bike-Sport-Lippe6:4625.71+0:27
599
OSTERMANN, Sascha
 MTB Race Team Höxter7:0124.80+0:42
6123
GEIßER, Alexander
 Bike Sport Lippe e.V.7:1024.28+0:51
7110
KOCH, Alexander
 MTB Race Team Höxter8:2820.55+2:09
8104
NIGGEMEIER, Thomas
 Rat Pack8:4519.89+2:26
993
DECHERT, Sascha
 Rat Pack8:5219.62+2:33
Herren
1713
DONNER, Stefan
 MTB Erfurt e. V./ www.sportmarr.6:2227.33---
2736
BLOME, Dominik
 Fun-Corner6:3926.17+0:17
31
HEISE, Torben
 DDMC Solling ev6:4026.10+0:18
485
BLASE, Oliver
 wiehenbiker.com6:4625.71+0:24
582
BEINER, Pascal
 Bad Salzuflen6:5225.34+0:30
584
ESCHE, christian
 steinheim6:5225.34+0:30
7652
PETKAU, Matthias
 Bike-Sport-Lippe6:5625.10+0:34
829
PREUß, Jan-Philipp
 MTB Race Team Höxter7:3023.20+1:08
9703
MAINAU, Florian
 Racingteam Ofensau7:3522.95+1:13
1026
WILHELM, Florian
 DDMC-Solling | Ruffneck Extreme 7:3722.84+1:15
11735
DOSDALL, Kai
 Aerzen7:4022.70+1:18
12710
MAILÄNDER, Sebastian
 Fitness-Center-Spieker7:4222.60+1:20
13708
AUST, Alexander
 Rebell-Bikes7:5422.03+1:32
1428
STERNBERG, Jörg
 Bike-Sport-Lippe7:5721.89+1:35
15701
RHODE, Patrick
 Düsseldorf8:0821.39+1:46
16653
BERGMANN, Sascha
 Düsseldorf9:1818.71+2:56
17741
BERGMANN, Marko
 Höxter9:4317.91+3:21
Lizenz Männer
1667
FÜHRING, Jörn
 rsc wunstorf6:0928.29---
2749
KLOCKE, Gerald
 Nordharzer Racingteam/BadBikes6:1827.62+0:09
3747
PÖTZSCH, Christian
 RSV Adler Arnstadt6:2027.47+0:11
4746
FINKE, Malte
 RC Lübecke6:3926.17+0:30
5750
GIEFFERS, Timm
 Brakel-Istrup7:5921.80+1:50
U 17 weiblich
160
KRAUSE, Nadine
 MTB Race Team Höxter7:3622.89---
288
MITROVIC, Nadia
 Rat Pack11:0015.82+3:24
361
MÜLLER, Vanessa
 MTB Race Team Höxter15:5510.93+8:19
U 19 weiblich
155
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter7:2823.30---
267
MÜLLER, Ronja
 MTB Race Team Höxter8:1321.18+0:45
3114
WILKE, Kim
 Rat Pack10:4516.19+3:17
Damen
1127
LESCHKE, Maxi
 Rat Pack8:0421.57---

5. posms: Runde (2.90 km)

U 17 männlich
163
TILLBERG, Björn
 MTB Race Team Höxter6:2926.84---
292
DECHERT, Robin
 Rat Pack6:4625.71+0:17
366
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling6:4725.65+0:18
465
KUNKEL, Torben
 Radsport Hochsolling6:5725.04+0:28
5619
BLOME, Benedikt
 Fun-Corner7:0224.74+0:33
6118
SCHÜTTE, William
 Radsport Hochsolling7:0924.34+0:40
7601
LEUSCHNER, Robin
 Bike Sport Lippe e.V.7:1623.94+0:47
886
DRÜKE, Jan
 MTB Race Team Höxter7:2023.73+0:51
962
VOSS, Dominik
 Team-Schauinsland7:3323.05+1:04
1064
KOCH, Christoph
 MTB Race Team Höxter7:3622.89+1:07
11602
JUPKE, Marcel
 Team Schauinsland7:5921.80+1:30
12108
GOTSCHARECK, Robbie
 Rat Pack8:1820.96+1:49
1369
FLEISCHHAUER, tristan
 MTB Race Team Höxter8:4220.00+2:13
U 19 männlich
130
ROTERMUND, Tobias
 MTB Race Team Höxter6:2127.40---
231
SCHULZ, Niklas
 MTB Race Team Höxter Leichtkraft6:2926.84+0:08
378
GEMMECKE, Jan
 FichtenFlitzer6:3826.23+0:17
432
HUXHAGE, Frederik
 Bike-Sport-Lippe6:4625.71+0:25
599
OSTERMANN, Sascha
 MTB Race Team Höxter7:1424.06+0:53
6123
GEIßER, Alexander
 Bike Sport Lippe e.V.7:2623.41+1:05
7110
KOCH, Alexander
 MTB Race Team Höxter8:3020.47+2:09
893
DECHERT, Sascha
 Rat Pack9:3218.25+3:11
9104
NIGGEMEIER, Thomas
 Rat Pack9:5517.55+3:34
Herren
1713
DONNER, Stefan
 MTB Erfurt e. V./ www.sportmarr.6:2027.47---
2736
BLOME, Dominik
 Fun-Corner6:4126.03+0:21
21
HEISE, Torben
 DDMC Solling ev6:4126.03+0:21
485
BLASE, Oliver
 wiehenbiker.com6:4725.65+0:27
5652
PETKAU, Matthias
 Bike-Sport-Lippe6:5525.16+0:35
584
ESCHE, christian
 steinheim6:5525.16+0:35
782
BEINER, Pascal
 Bad Salzuflen6:5625.10+0:36
826
WILHELM, Florian
 DDMC-Solling | Ruffneck Extreme 7:1923.78+0:59
9735
DOSDALL, Kai
 Aerzen7:2223.62+1:02
10703
MAINAU, Florian
 Racingteam Ofensau7:3323.05+1:13
11710
MAILÄNDER, Sebastian
 Fitness-Center-Spieker7:4922.26+1:29
1229
PREUß, Jan-Philipp
 MTB Race Team Höxter7:5022.21+1:30
13708
AUST, Alexander
 Rebell-Bikes8:0021.75+1:40
1428
STERNBERG, Jörg
 Bike-Sport-Lippe8:0221.66+1:42
15701
RHODE, Patrick
 Düsseldorf8:1321.18+1:53
16653
BERGMANN, Sascha
 Düsseldorf9:0919.02+2:49
17741
BERGMANN, Marko
 Höxter10:1516.98+3:55
Lizenz Männer
1667
FÜHRING, Jörn
 rsc wunstorf6:1427.91---
2749
KLOCKE, Gerald
 Nordharzer Racingteam/BadBikes6:1627.77+0:02
3747
PÖTZSCH, Christian
 RSV Adler Arnstadt6:3926.17+0:25
4746
FINKE, Malte
 RC Lübecke6:4026.10+0:26
5750
GIEFFERS, Timm
 Brakel-Istrup8:1421.13+2:00
U 17 weiblich
161
MÜLLER, Vanessa
 MTB Race Team Höxter7:5422.03---
260
KRAUSE, Nadine
 MTB Race Team Höxter9:0019.33+1:06
388
MITROVIC, Nadia
 Rat Pack10:4916.09+2:55
U 19 weiblich
155
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter7:3622.89---
267
MÜLLER, Ronja
 MTB Race Team Höxter8:2720.59+0:51
3114
WILKE, Kim
 Rat Pack13:0413.32+5:28
Damen
1127
LESCHKE, Maxi
 Rat Pack7:5921.80---

6. posms: Runde (2.90 km)

U 17 männlich
163
TILLBERG, Björn
 MTB Race Team Höxter6:1827.62---
266
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling6:5924.92+0:41
392
DECHERT, Robin
 Rat Pack7:0024.86+0:42
465
KUNKEL, Torben
 Radsport Hochsolling7:0124.80+0:43
5118
SCHÜTTE, William
 Radsport Hochsolling7:0324.68+0:45
6619
BLOME, Benedikt
 Fun-Corner7:0924.34+0:51
769
FLEISCHHAUER, tristan
 MTB Race Team Höxter7:1623.94+0:58
8601
LEUSCHNER, Robin
 Bike Sport Lippe e.V.7:2123.67+1:03
962
VOSS, Dominik
 Team-Schauinsland7:3423.00+1:16
1064
KOCH, Christoph
 MTB Race Team Höxter7:3622.89+1:18
11602
JUPKE, Marcel
 Team Schauinsland8:0321.61+1:45
12108
GOTSCHARECK, Robbie
 Rat Pack8:1121.26+1:53
1386
DRÜKE, Jan
 MTB Race Team Höxter8:1321.18+1:55
U 19 männlich
130
ROTERMUND, Tobias
 MTB Race Team Höxter6:1727.69---
278
GEMMECKE, Jan
 FichtenFlitzer6:4126.03+0:24
332
HUXHAGE, Frederik
 Bike-Sport-Lippe6:5025.46+0:33
499
OSTERMANN, Sascha
 MTB Race Team Höxter7:2623.41+1:09
5123
GEIßER, Alexander
 Bike Sport Lippe e.V.7:4022.70+1:23
6110
KOCH, Alexander
 MTB Race Team Höxter8:2920.51+2:12
7104
NIGGEMEIER, Thomas
 Rat Pack8:5219.62+2:35
893
DECHERT, Sascha
 Rat Pack9:2918.35+3:12
931
SCHULZ, Niklas
 MTB Race Team Höxter Leichtkraft9:3618.13+3:19
Herren
1713
DONNER, Stefan
 MTB Erfurt e. V./ www.sportmarr.6:1327.99---
2736
BLOME, Dominik
 Fun-Corner6:4026.10+0:27
385
BLASE, Oliver
 wiehenbiker.com6:5025.46+0:37
482
BEINER, Pascal
 Bad Salzuflen6:5625.10+0:43
5652
PETKAU, Matthias
 Bike-Sport-Lippe7:0024.86+0:47
61
HEISE, Torben
 DDMC Solling ev7:0124.80+0:48
784
ESCHE, christian
 steinheim7:0324.68+0:50
826
WILHELM, Florian
 DDMC-Solling | Ruffneck Extreme 7:2523.46+1:12
9735
DOSDALL, Kai
 Aerzen7:3023.20+1:17
10703
MAINAU, Florian
 Racingteam Ofensau7:3522.95+1:22
1029
PREUß, Jan-Philipp
 MTB Race Team Höxter7:3522.95+1:22
12701
RHODE, Patrick
 Düsseldorf7:4222.60+1:29
13710
MAILÄNDER, Sebastian
 Fitness-Center-Spieker7:4522.45+1:32
1428
STERNBERG, Jörg
 Bike-Sport-Lippe7:5921.80+1:46
15708
AUST, Alexander
 Rebell-Bikes8:0721.44+1:54
16741
BERGMANN, Marko
 Höxter9:4317.91+3:30
17653
BERGMANN, Sascha
 Düsseldorf10:0017.40+3:47
Lizenz Männer
1667
FÜHRING, Jörn
 rsc wunstorf6:1028.22---
2749
KLOCKE, Gerald
 Nordharzer Racingteam/BadBikes6:1827.62+0:08
3747
PÖTZSCH, Christian
 RSV Adler Arnstadt6:3626.36+0:26
4746
FINKE, Malte
 RC Lübecke6:4026.10+0:30
5750
GIEFFERS, Timm
 Brakel-Istrup8:2220.80+2:12
U 17 weiblich
160
KRAUSE, Nadine
 MTB Race Team Höxter7:5521.98---
261
MÜLLER, Vanessa
 MTB Race Team Höxter8:0321.61+0:08
388
MITROVIC, Nadia
 Rat Pack10:0017.40+2:05
U 19 weiblich
155
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter7:5521.98---
267
MÜLLER, Ronja
 MTB Race Team Höxter8:1920.92+0:24
3114
WILKE, Kim
 Rat Pack10:0017.40+2:05
Damen
1127
LESCHKE, Maxi
 Rat Pack8:0521.53---

7. posms: Runde (2.90 km)

U 17 männlich
163
TILLBERG, Björn
 MTB Race Team Höxter6:2427.19---
292
DECHERT, Robin
 Rat Pack6:5025.46+0:26
366
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling6:5125.40+0:27
4619
BLOME, Benedikt
 Fun-Corner6:5225.34+0:28
5118
SCHÜTTE, William
 Radsport Hochsolling6:5525.16+0:31
665
KUNKEL, Torben
 Radsport Hochsolling7:0324.68+0:39
7601
LEUSCHNER, Robin
 Bike Sport Lippe e.V.7:1723.89+0:53
769
FLEISCHHAUER, tristan
 MTB Race Team Höxter7:1723.89+0:53
964
KOCH, Christoph
 MTB Race Team Höxter7:2623.41+1:02
1062
VOSS, Dominik
 Team-Schauinsland7:4022.70+1:16
11602
JUPKE, Marcel
 Team Schauinsland8:3620.23+2:12
1286
DRÜKE, Jan
 MTB Race Team Höxter8:4319.96+2:19
13108
GOTSCHARECK, Robbie
 Rat Pack10:0017.40+3:36
U 19 männlich
130
ROTERMUND, Tobias
 MTB Race Team Höxter6:3426.50---
178
GEMMECKE, Jan
 FichtenFlitzer6:3426.50---
332
HUXHAGE, Frederik
 Bike-Sport-Lippe6:5425.22+0:20
431
SCHULZ, Niklas
 MTB Race Team Höxter Leichtkraft6:5725.04+0:23
599
OSTERMANN, Sascha
 MTB Race Team Höxter7:2123.67+0:47
6123
GEIßER, Alexander
 Bike Sport Lippe e.V.7:3922.75+1:05
793
DECHERT, Sascha
 Rat Pack10:0017.40+3:26
7110
KOCH, Alexander
 MTB Race Team Höxter10:0017.40+3:26
7104
NIGGEMEIER, Thomas
 Rat Pack10:0017.40+3:26
Herren
1713
DONNER, Stefan
 MTB Erfurt e. V./ www.sportmarr.6:2427.19---
2736
BLOME, Dominik
 Fun-Corner6:4126.03+0:17
31
HEISE, Torben
 DDMC Solling ev6:4825.59+0:24
485
BLASE, Oliver
 wiehenbiker.com6:5025.46+0:26
484
ESCHE, christian
 steinheim6:5025.46+0:26
6652
PETKAU, Matthias
 Bike-Sport-Lippe6:5125.40+0:27
782
BEINER, Pascal
 Bad Salzuflen6:5924.92+0:35
8735
DOSDALL, Kai
 Aerzen7:3023.20+1:06
926
WILHELM, Florian
 DDMC-Solling | Ruffneck Extreme 7:3123.15+1:07
10703
MAINAU, Florian
 Racingteam Ofensau7:3323.05+1:09
1129
PREUß, Jan-Philipp
 MTB Race Team Höxter7:3622.89+1:12
12710
MAILÄNDER, Sebastian
 Fitness-Center-Spieker7:4322.55+1:19
13701
RHODE, Patrick
 Düsseldorf7:4722.36+1:23
14708
AUST, Alexander
 Rebell-Bikes7:5821.84+1:34
1528
STERNBERG, Jörg
 Bike-Sport-Lippe8:1121.26+1:47
16653
BERGMANN, Sascha
 Düsseldorf10:0017.40+3:36
16741
BERGMANN, Marko
 Höxter10:0017.40+3:36
Lizenz Männer
1749
KLOCKE, Gerald
 Nordharzer Racingteam/BadBikes6:1427.91---
2667
FÜHRING, Jörn
 rsc wunstorf6:1527.84+0:01
3746
FINKE, Malte
 RC Lübecke6:4225.97+0:28
4747
PÖTZSCH, Christian
 RSV Adler Arnstadt6:4425.84+0:30
5750
GIEFFERS, Timm
 Brakel-Istrup10:0017.40+3:46
U 17 weiblich
160
KRAUSE, Nadine
 MTB Race Team Höxter7:4822.31---
288
MITROVIC, Nadia
 Rat Pack10:0017.40+2:12
261
MÜLLER, Vanessa
 MTB Race Team Höxter10:0017.40+2:12
U 19 weiblich
155
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter7:5621.93---
267
MÜLLER, Ronja
 MTB Race Team Höxter10:0017.40+2:04
2114
WILKE, Kim
 Rat Pack10:0017.40+2:04
Damen
1127
LESCHKE, Maxi
 Rat Pack10:0017.40---

8. posms: Runde (2.90 km)

U 17 männlich
163
TILLBERG, Björn
 MTB Race Team Höxter6:3326.56---
266
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling6:4026.10+0:07
392
DECHERT, Robin
 Rat Pack6:5725.04+0:24
465
KUNKEL, Torben
 Radsport Hochsolling7:1024.28+0:37
5118
SCHÜTTE, William
 Radsport Hochsolling10:0017.40+3:27
564
KOCH, Christoph
 MTB Race Team Höxter10:0017.40+3:27
586
DRÜKE, Jan
 MTB Race Team Höxter10:0017.40+3:27
5602
JUPKE, Marcel
 Team Schauinsland10:0017.40+3:27
5108
GOTSCHARECK, Robbie
 Rat Pack10:0017.40+3:27
5601
LEUSCHNER, Robin
 Bike Sport Lippe e.V.10:0017.40+3:27
5619
BLOME, Benedikt
 Fun-Corner10:0017.40+3:27
562
VOSS, Dominik
 Team-Schauinsland10:0017.40+3:27
569
FLEISCHHAUER, tristan
 MTB Race Team Höxter10:0017.40+3:27
U 19 männlich
178
GEMMECKE, Jan
 FichtenFlitzer6:4026.10---
230
ROTERMUND, Tobias
 MTB Race Team Höxter6:5425.22+0:14
331
SCHULZ, Niklas
 MTB Race Team Höxter Leichtkraft6:5525.16+0:15
432
HUXHAGE, Frederik
 Bike-Sport-Lippe7:0024.86+0:20
593
DECHERT, Sascha
 Rat Pack10:0017.40+3:20
599
OSTERMANN, Sascha
 MTB Race Team Höxter10:0017.40+3:20
5123
GEIßER, Alexander
 Bike Sport Lippe e.V.10:0017.40+3:20
5110
KOCH, Alexander
 MTB Race Team Höxter10:0017.40+3:20
5104
NIGGEMEIER, Thomas
 Rat Pack10:0017.40+3:20
Herren
126
WILHELM, Florian
 DDMC-Solling | Ruffneck Extreme 1:00174.00---
2713
DONNER, Stefan
 MTB Erfurt e. V./ www.sportmarr.6:2327.26+5:23
3652
PETKAU, Matthias
 Bike-Sport-Lippe6:4026.10+5:40
485
BLASE, Oliver
 wiehenbiker.com6:5225.34+5:52
4736
BLOME, Dominik
 Fun-Corner6:5225.34+5:52
684
ESCHE, christian
 steinheim6:5625.10+5:56
682
BEINER, Pascal
 Bad Salzuflen6:5625.10+5:56
81
HEISE, Torben
 DDMC Solling ev7:0024.86+6:00
9701
RHODE, Patrick
 Düsseldorf10:0017.40+9:00
9653
BERGMANN, Sascha
 Düsseldorf10:0017.40+9:00
9703
MAINAU, Florian
 Racingteam Ofensau10:0017.40+9:00
9708
AUST, Alexander
 Rebell-Bikes10:0017.40+9:00
929
PREUß, Jan-Philipp
 MTB Race Team Höxter10:0017.40+9:00
9710
MAILÄNDER, Sebastian
 Fitness-Center-Spieker10:0017.40+9:00
9741
BERGMANN, Marko
 Höxter10:0017.40+9:00
9735
DOSDALL, Kai
 Aerzen10:0017.40+9:00
Lizenz Männer
1749
KLOCKE, Gerald
 Nordharzer Racingteam/BadBikes6:1327.99---
2667
FÜHRING, Jörn
 rsc wunstorf6:1427.91+0:01
3747
PÖTZSCH, Christian
 RSV Adler Arnstadt6:4825.59+0:35
4746
FINKE, Malte
 RC Lübecke6:4925.53+0:36
5750
GIEFFERS, Timm
 Brakel-Istrup10:0017.40+3:47
U 17 weiblich
160
KRAUSE, Nadine
 MTB Race Team Höxter10:0017.40---
188
MITROVIC, Nadia
 Rat Pack10:0017.40---
161
MÜLLER, Vanessa
 MTB Race Team Höxter10:0017.40---
U 19 weiblich
155
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter10:0017.40---
167
MÜLLER, Ronja
 MTB Race Team Höxter10:0017.40---
1114
WILKE, Kim
 Rat Pack10:0017.40---
Damen
1127
LESCHKE, Maxi
 Rat Pack10:0017.40---

9. posms: finišs (2.30 km)

U 17 männlich
163
TILLBERG, Björn
 MTB Race Team Höxter5:0826.88---
266
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling5:1726.12+0:09
3118
SCHÜTTE, William
 Radsport Hochsolling5:3624.64+0:28
4619
BLOME, Benedikt
 Fun-Corner5:3724.57+0:29
565
KUNKEL, Torben
 Radsport Hochsolling5:4124.28+0:33
664
KOCH, Christoph
 MTB Race Team Höxter5:4524.00+0:37
669
FLEISCHHAUER, tristan
 MTB Race Team Höxter5:4524.00+0:37
892
DECHERT, Robin
 Rat Pack5:5023.66+0:42
9601
LEUSCHNER, Robin
 Bike Sport Lippe e.V.5:5923.06+0:51
1062
VOSS, Dominik
 Team-Schauinsland6:0822.50+1:00
11602
JUPKE, Marcel
 Team Schauinsland6:3321.07+1:25
12108
GOTSCHARECK, Robbie
 Rat Pack6:5619.90+1:48
1386
DRÜKE, Jan
 MTB Race Team Höxter7:0819.35+2:00
U 19 männlich
132
HUXHAGE, Frederik
 Bike-Sport-Lippe5:1626.20---
231
SCHULZ, Niklas
 MTB Race Team Höxter Leichtkraft5:4424.07+0:28
330
ROTERMUND, Tobias
 MTB Race Team Höxter5:4623.93+0:30
4123
GEIßER, Alexander
 Bike Sport Lippe e.V.5:5423.39+0:38
599
OSTERMANN, Sascha
 MTB Race Team Höxter6:0422.75+0:48
6110
KOCH, Alexander
 MTB Race Team Höxter6:5420.00+1:38
7104
NIGGEMEIER, Thomas
 Rat Pack7:0319.57+1:47
893
DECHERT, Sascha
 Rat Pack8:0816.97+2:52
978
GEMMECKE, Jan
 FichtenFlitzer11:4111.81+6:25
Herren
1713
DONNER, Stefan
 MTB Erfurt e. V./ www.sportmarr.5:0926.80---
21
HEISE, Torben
 DDMC Solling ev5:1426.37+0:05
3652
PETKAU, Matthias
 Bike-Sport-Lippe5:1526.29+0:06
4736
BLOME, Dominik
 Fun-Corner5:1925.96+0:10
585
BLASE, Oliver
 wiehenbiker.com5:2725.32+0:18
684
ESCHE, christian
 steinheim5:2925.17+0:20
7735
DOSDALL, Kai
 Aerzen5:3924.42+0:30
8703
MAINAU, Florian
 Racingteam Ofensau5:5623.26+0:47
9710
MAILÄNDER, Sebastian
 Fitness-Center-Spieker6:0122.94+0:52
1029
PREUß, Jan-Philipp
 MTB Race Team Höxter6:0222.87+0:53
11701
RHODE, Patrick
 Düsseldorf6:1222.26+1:03
1228
STERNBERG, Jörg
 Bike-Sport-Lippe6:1721.96+1:08
13708
AUST, Alexander
 Rebell-Bikes6:1921.85+1:10
14653
BERGMANN, Sascha
 Düsseldorf7:0419.53+1:55
15741
BERGMANN, Marko
 Höxter7:1319.12+2:04
1682
BEINER, Pascal
 Bad Salzuflen13:1110.47+8:02
1726
WILHELM, Florian
 DDMC-Solling | Ruffneck Extreme 15:039.17+9:54
Lizenz Männer
1749
KLOCKE, Gerald
 Nordharzer Racingteam/BadBikes4:5128.45---
2667
FÜHRING, Jörn
 rsc wunstorf5:0527.15+0:14
3746
FINKE, Malte
 RC Lübecke5:2325.63+0:32
4747
PÖTZSCH, Christian
 RSV Adler Arnstadt5:3224.94+0:41
5750
GIEFFERS, Timm
 Brakel-Istrup6:2521.51+1:34
U 17 weiblich
160
KRAUSE, Nadine
 MTB Race Team Höxter6:0922.44---
261
MÜLLER, Vanessa
 MTB Race Team Höxter6:2921.29+0:20
388
MITROVIC, Nadia
 Rat Pack8:0717.00+1:58
U 19 weiblich
155
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter6:1721.96---
267
MÜLLER, Ronja
 MTB Race Team Höxter6:4920.24+0:32
3114
WILKE, Kim
 Rat Pack9:2814.58+3:11
Damen
1127
LESCHKE, Maxi
 Rat Pack6:3520.96---