SPORTident TimingNordharzer RSG

2. Bad Harzburger MTB Marathon

Bad Harzburg 25.04.2010

2. Bad Harzburger MTB Marathon

Bad Harzburg 25.04.2010

 

Rezultāti 2. Bad Harzburger MTB Marathon

VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība

1. posms: Runde (11.60 km)

Herren
15065
KREUCHLER, Christian
 Team Germina32:2021.53---
23019
PIEPER, Sven
 TrengaDe/DJK-Grafschaft33:2020.88+1:00
35020
DANOWSKI, Stefan
 TRENGADE33:2120.87+1:01
45035
GÖTZE, Danny
 Bad Bikes-Trek33:2620.82+1:06
55067
MÜTZLITZ, Torsten
 Biehler Procycle34:0420.43+1:44
65013
NÜTZSCHE, Olaf
 Focus BAD SALZDETFURTH racing34:5319.95+2:33
75033
GRÄFENSTEIN, Artjom
 RSC Wunstorf/Team Atelier Velo34:5519.93+2:35
85037
HEYER, Hans
 Saikls MTB Team Hannover35:4919.43+3:29
95047
REINEL, Mario
 Team SWB Radclub Bremen35:5519.38+3:35
103075
ERBSE, Frank
 MBC Hannover/Team Saikls35:5619.37+3:36
115006
MARSCHLER, Frank
 Racing Mokkasin36:0819.26+3:48
125045
PETSCHELEIT, Dirk
 RG Uni Hamburg36:2419.12+4:04
133012
NIPPERDEY, Johannes
 Nordharzer Racingteam36:3119.06+4:11
145066
MESSERSCHMIDT, Lars
 DDMC Solling e.V.37:0118.80+4:41
155009
JESCHKE, Jan
 MTB Team Wolfsburg37:0618.76+4:46
165063
AUGUSTYNIAK, Marvin
 RV Adler Goslar37:2518.60+5:05
175068
ANDRACZEK, Ronald
 RC Dresden37:2718.58+5:07
185012
SCHÖNE, Martin
 RC-Dresden37:5618.35+5:36
195064
ZABEL, Markus
 MTB Erfurt38:0018.32+5:40
205059
VETTERMANN, Arne
 MTBvD A-Team38:4317.98+6:23
215002
MEIER, Lars
 DDMC Solling e.V.39:0417.82+6:44
225070
ANLAUF, Philipp
 Bad Bikers Wernigerode39:0617.80+6:46
235019
HERCHER, Steffen
 BENO Bikes Racing Team39:4917.48+7:29
245004
EICHHORN, Manuel
 vcw- wolfskult cycling39:5117.47+7:31
255022
KROSCH, Silvio
 Bad Bikers MTB-Sport e.V.39:5217.46+7:32
265051
URBICH, Enrico
 Bergamont Team Saalerad40:5816.99+8:38
275053
NEUBERT, Markus
 Outdoorschule Nenana41:0116.97+8:41
285023
MISCHORR, Matthias
 Bad Bikers Wernigerode41:0316.95+8:43
295048
ROSSMANN, Dennis
 Triabolos Triathlon Hamburg e.V.41:2516.80+9:05
305044
NAWROTH, Mike
 Troll-racing41:2916.78+9:09
315054
KRUG, Christian
 Nordharzer Racing Team41:3216.76+9:12
325030
FÖRSTE, David
 Bad Bikers - Wernigerode41:5016.64+9:30
335061
LINDNER, Robert
 Team Dachser Hamburg42:0216.56+9:42
345060
WEDEKIND, Immo
 RSC Göttingen42:1316.49+9:53
355038
HOPF, André
 RadUnion Halle e.V.42:3716.33+10:17
365055
JAHN, Olaf
 Dessau44:0115.81+11:41
375069
KUTSCHE, Lars
 Krähen Crosser47:1014.76+14:50
Senioren
13151
VAN DER SLOOT, Lars
 Team SWB Radclub Bremen33:2720.81---
25049
SCHOLZE, Jens
 Team-Vogtland.de34:0220.45+0:35
25005
HÜTER, Jörg
 BENO Bikes Racing Team34:0220.45+0:35
45017
RODENBECK, Jürgen
 RSC Wunstorf34:5519.93+1:28
55007
WEINKOPF, Uwe
 MTV Bad-Bevensen35:4919.43+2:22
65041
KELLER, Harald
 Team R&S-Hamburg-Altona35:5519.38+2:28
75016
GAEDICKE, Oliver
 Team Bad Salzdetfurth Racing36:3319.04+3:06
85026
ILSEMANN, Marc
 Powerslide. Racing Team37:0018.81+3:33
95032
GERTH, Christopher
 Team R&S Hamburg Altona37:2518.60+3:58
105011
HANSCH, Jochen
 Focus BAD SALZDETFURTH racing37:5918.32+4:32
115043
MEYER-ENGELKE, Stephan
 ATB Sport Hannover39:3917.55+6:12
125018
WIETZOREK, Peter
 Excelsior-Racing40:5517.01+7:28
135025
WACKER, Andreas
 RSC Rot Gold Bremen41:0516.94+7:38
145072
KOSSAK, Holger
 Bad Salzdetfurth Racing45:3415.27+12:07
155071
HENNING, Andreas
 Bad Salzdetfurt Racing45:3815.25+12:11
165001
LANGE, Dirk
 Neuhof46:2015.02+12:53
175057
GANDYRA, Stephan
 Team Springe RV47:4814.56+14:21
185036
HALLMANN, Martin
 PSV Cycling Team Berlin55:2212.57+21:55
Damen
15039
JONES, Rebekah
 Bad Suderode52:2613.27---

2. posms: Runde (17.00 km)

Herren
15065
KREUCHLER, Christian
 Team Germina44:1623.04---
15020
DANOWSKI, Stefan
 TRENGADE44:1623.04---
35035
GÖTZE, Danny
 Bad Bikes-Trek45:2522.46+1:09
45067
MÜTZLITZ, Torsten
 Biehler Procycle45:4322.31+1:27
53019
PIEPER, Sven
 TrengaDe/DJK-Grafschaft46:3721.88+2:21
65059
VETTERMANN, Arne
 MTBvD A-Team47:1521.59+2:59
75013
NÜTZSCHE, Olaf
 Focus BAD SALZDETFURTH racing47:3221.46+3:16
83075
ERBSE, Frank
 MBC Hannover/Team Saikls47:3721.42+3:21
95037
HEYER, Hans
 Saikls MTB Team Hannover47:4221.38+3:26
105033
GRÄFENSTEIN, Artjom
 RSC Wunstorf/Team Atelier Velo48:3720.98+4:21
115045
PETSCHELEIT, Dirk
 RG Uni Hamburg48:5720.84+4:41
125006
MARSCHLER, Frank
 Racing Mokkasin49:1220.73+4:56
133012
NIPPERDEY, Johannes
 Nordharzer Racingteam49:2920.61+5:13
145009
JESCHKE, Jan
 MTB Team Wolfsburg49:4520.50+5:29
155066
MESSERSCHMIDT, Lars
 DDMC Solling e.V.49:5520.43+5:39
165047
REINEL, Mario
 Team SWB Radclub Bremen50:5920.01+6:43
175068
ANDRACZEK, Ronald
 RC Dresden52:0519.58+7:49
185002
MEIER, Lars
 DDMC Solling e.V.52:4919.31+8:33
195054
KRUG, Christian
 Nordharzer Racing Team53:2319.11+9:07
205064
ZABEL, Markus
 MTB Erfurt53:2819.08+9:12
205004
EICHHORN, Manuel
 vcw- wolfskult cycling53:2819.08+9:12
225022
KROSCH, Silvio
 Bad Bikers MTB-Sport e.V.53:4918.95+9:33
235051
URBICH, Enrico
 Bergamont Team Saalerad53:5218.94+9:36
245063
AUGUSTYNIAK, Marvin
 RV Adler Goslar54:2918.72+10:13
255019
HERCHER, Steffen
 BENO Bikes Racing Team54:5418.58+10:38
265044
NAWROTH, Mike
 Troll-racing55:0618.51+10:50
275023
MISCHORR, Matthias
 Bad Bikers Wernigerode55:0818.50+10:52
285030
FÖRSTE, David
 Bad Bikers - Wernigerode55:4418.30+11:28
285012
SCHÖNE, Martin
 RC-Dresden55:4418.30+11:28
305038
HOPF, André
 RadUnion Halle e.V.55:5218.26+11:36
315069
KUTSCHE, Lars
 Krähen Crosser55:5618.24+11:40
325060
WEDEKIND, Immo
 RSC Göttingen56:1218.15+11:56
335061
LINDNER, Robert
 Team Dachser Hamburg56:2818.06+12:12
345053
NEUBERT, Markus
 Outdoorschule Nenana57:0917.85+12:53
355048
ROSSMANN, Dennis
 Triabolos Triathlon Hamburg e.V.57:5417.62+13:38
365070
ANLAUF, Philipp
 Bad Bikers Wernigerode58:0817.55+13:52
375055
JAHN, Olaf
 Dessau1:00:0816.96+15:52
Senioren
13151
VAN DER SLOOT, Lars
 Team SWB Radclub Bremen45:2522.46---
25049
SCHOLZE, Jens
 Team-Vogtland.de45:3722.36+0:12
35005
HÜTER, Jörg
 BENO Bikes Racing Team47:0521.66+1:40
45017
RODENBECK, Jürgen
 RSC Wunstorf47:3821.41+2:13
55041
KELLER, Harald
 Team R&S-Hamburg-Altona48:4220.94+3:17
65007
WEINKOPF, Uwe
 MTV Bad-Bevensen48:4720.91+3:22
75072
KOSSAK, Holger
 Bad Salzdetfurth Racing49:5220.45+4:27
85016
GAEDICKE, Oliver
 Team Bad Salzdetfurth Racing50:2620.22+5:01
95071
HENNING, Andreas
 Bad Salzdetfurt Racing51:2519.84+6:00
105011
HANSCH, Jochen
 Focus BAD SALZDETFURTH racing51:3719.76+6:12
115032
GERTH, Christopher
 Team R&S Hamburg Altona51:4719.70+6:22
125026
ILSEMANN, Marc
 Powerslide. Racing Team53:4718.96+8:22
135025
WACKER, Andreas
 RSC Rot Gold Bremen54:2818.73+9:03
145018
WIETZOREK, Peter
 Excelsior-Racing54:3618.68+9:11
155043
MEYER-ENGELKE, Stephan
 ATB Sport Hannover55:0418.52+9:39
165036
HALLMANN, Martin
 PSV Cycling Team Berlin1:00:1416.93+14:49
175057
GANDYRA, Stephan
 Team Springe RV1:03:2016.11+17:55
185001
LANGE, Dirk
 Neuhof1:04:4815.74+19:23
Damen
15039
JONES, Rebekah
 Bad Suderode1:12:2114.10---

3. posms: Runde (17.00 km)

Herren
15065
KREUCHLER, Christian
 Team Germina43:4923.28---
25020
DANOWSKI, Stefan
 TRENGADE45:5322.23+2:04
35067
MÜTZLITZ, Torsten
 Biehler Procycle47:0821.64+3:19
43019
PIEPER, Sven
 TrengaDe/DJK-Grafschaft47:3821.41+3:49
55035
GÖTZE, Danny
 Bad Bikes-Trek47:4521.36+3:56
65059
VETTERMANN, Arne
 MTBvD A-Team48:2521.07+4:36
75013
NÜTZSCHE, Olaf
 Focus BAD SALZDETFURTH racing48:5620.84+5:07
85037
HEYER, Hans
 Saikls MTB Team Hannover49:5020.47+6:01
93075
ERBSE, Frank
 MBC Hannover/Team Saikls49:5120.46+6:02
103012
NIPPERDEY, Johannes
 Nordharzer Racingteam50:5520.03+7:06
115066
MESSERSCHMIDT, Lars
 DDMC Solling e.V.51:1819.88+7:29
125009
JESCHKE, Jan
 MTB Team Wolfsburg51:2619.83+7:37
135045
PETSCHELEIT, Dirk
 RG Uni Hamburg51:3919.75+7:50
145033
GRÄFENSTEIN, Artjom
 RSC Wunstorf/Team Atelier Velo51:5519.65+8:06
155006
MARSCHLER, Frank
 Racing Mokkasin53:0419.22+9:15
165064
ZABEL, Markus
 MTB Erfurt54:0618.85+10:17
175004
EICHHORN, Manuel
 vcw- wolfskult cycling54:1318.81+10:24
185012
SCHÖNE, Martin
 RC-Dresden54:5418.58+11:05
195054
KRUG, Christian
 Nordharzer Racing Team55:1118.48+11:22
205070
ANLAUF, Philipp
 Bad Bikers Wernigerode55:3818.33+11:49
215019
HERCHER, Steffen
 BENO Bikes Racing Team55:5018.27+12:01
225047
REINEL, Mario
 Team SWB Radclub Bremen56:1118.15+12:22
235022
KROSCH, Silvio
 Bad Bikers MTB-Sport e.V.56:3518.03+12:46
245023
MISCHORR, Matthias
 Bad Bikers Wernigerode56:5917.90+13:10
255002
MEIER, Lars
 DDMC Solling e.V.58:0117.58+14:12
265051
URBICH, Enrico
 Bergamont Team Saalerad58:2517.46+14:36
275061
LINDNER, Robert
 Team Dachser Hamburg58:3117.43+14:42
285030
FÖRSTE, David
 Bad Bikers - Wernigerode58:3617.41+14:47
295038
HOPF, André
 RadUnion Halle e.V.58:4317.37+14:54
305069
KUTSCHE, Lars
 Krähen Crosser59:2817.15+15:39
315044
NAWROTH, Mike
 Troll-racing59:5417.03+16:05
325060
WEDEKIND, Immo
 RSC Göttingen59:5517.02+16:06
335068
ANDRACZEK, Ronald
 RC Dresden1:01:3116.58+17:42
345063
AUGUSTYNIAK, Marvin
 RV Adler Goslar1:04:3315.80+20:44
355053
NEUBERT, Markus
 Outdoorschule Nenana1:04:5015.73+21:01
365055
JAHN, Olaf
 Dessau1:04:5715.70+21:08
375048
ROSSMANN, Dennis
 Triabolos Triathlon Hamburg e.V.1:05:4115.53+21:52
Senioren
15005
HÜTER, Jörg
 BENO Bikes Racing Team46:4321.83---
23151
VAN DER SLOOT, Lars
 Team SWB Radclub Bremen47:0521.66+0:22
35049
SCHOLZE, Jens
 Team-Vogtland.de47:1421.59+0:31
45017
RODENBECK, Jürgen
 RSC Wunstorf48:0421.22+1:21
55041
KELLER, Harald
 Team R&S-Hamburg-Altona49:4020.54+2:57
65007
WEINKOPF, Uwe
 MTV Bad-Bevensen49:4620.50+3:03
75016
GAEDICKE, Oliver
 Team Bad Salzdetfurth Racing50:5420.04+4:11
85071
HENNING, Andreas
 Bad Salzdetfurt Racing53:2419.10+6:41
95011
HANSCH, Jochen
 Focus BAD SALZDETFURTH racing53:2719.08+6:44
105072
KOSSAK, Holger
 Bad Salzdetfurth Racing54:1418.81+7:31
115032
GERTH, Christopher
 Team R&S Hamburg Altona54:1918.78+7:36
125018
WIETZOREK, Peter
 Excelsior-Racing56:0018.21+9:17
135026
ILSEMANN, Marc
 Powerslide. Racing Team56:3418.03+9:51
145025
WACKER, Andreas
 RSC Rot Gold Bremen57:3717.70+10:54
155043
MEYER-ENGELKE, Stephan
 ATB Sport Hannover57:5017.64+11:07
165036
HALLMANN, Martin
 PSV Cycling Team Berlin1:01:3816.55+14:55
175057
GANDYRA, Stephan
 Team Springe RV1:04:1515.88+17:32
185001
LANGE, Dirk
 Neuhof1:11:2914.27+24:46
Damen
15039
JONES, Rebekah
 Bad Suderode1:19:2112.85---

4. posms: Runde (17.00 km)

Herren
15020
DANOWSKI, Stefan
 TRENGADE47:1721.57---
25065
KREUCHLER, Christian
 Team Germina47:2321.53+0:06
35067
MÜTZLITZ, Torsten
 Biehler Procycle49:1120.74+1:54
43019
PIEPER, Sven
 TrengaDe/DJK-Grafschaft49:1420.72+1:57
55059
VETTERMANN, Arne
 MTBvD A-Team50:5820.01+3:41
65035
GÖTZE, Danny
 Bad Bikes-Trek51:0919.94+3:52
75013
NÜTZSCHE, Olaf
 Focus BAD SALZDETFURTH racing52:4119.36+5:24
85045
PETSCHELEIT, Dirk
 RG Uni Hamburg54:0818.84+6:51
95009
JESCHKE, Jan
 MTB Team Wolfsburg54:3918.66+7:22
105066
MESSERSCHMIDT, Lars
 DDMC Solling e.V.54:4218.65+7:25
113012
NIPPERDEY, Johannes
 Nordharzer Racingteam54:5418.58+7:37
125033
GRÄFENSTEIN, Artjom
 RSC Wunstorf/Team Atelier Velo56:2318.09+9:06
135004
EICHHORN, Manuel
 vcw- wolfskult cycling56:4117.99+9:24
145012
SCHÖNE, Martin
 RC-Dresden58:0517.56+10:48
155006
MARSCHLER, Frank
 Racing Mokkasin58:1417.52+10:57
165019
HERCHER, Steffen
 BENO Bikes Racing Team58:4017.39+11:23
175068
ANDRACZEK, Ronald
 RC Dresden58:4417.37+11:27
185022
KROSCH, Silvio
 Bad Bikers MTB-Sport e.V.59:0317.27+11:46
195023
MISCHORR, Matthias
 Bad Bikers Wernigerode59:3417.12+12:17
205047
REINEL, Mario
 Team SWB Radclub Bremen59:3717.11+12:20
215064
ZABEL, Markus
 MTB Erfurt1:00:2016.91+13:03
225037
HEYER, Hans
 Saikls MTB Team Hannover1:00:4016.81+13:23
233075
ERBSE, Frank
 MBC Hannover/Team Saikls1:00:4116.81+13:24
245030
FÖRSTE, David
 Bad Bikers - Wernigerode1:00:5116.76+13:34
255054
KRUG, Christian
 Nordharzer Racing Team1:02:1816.37+15:01
265038
HOPF, André
 RadUnion Halle e.V.1:02:1916.37+15:02
275070
ANLAUF, Philipp
 Bad Bikers Wernigerode1:02:2616.34+15:09
285060
WEDEKIND, Immo
 RSC Göttingen1:04:5615.71+17:39
295069
KUTSCHE, Lars
 Krähen Crosser1:05:4015.53+18:23
305061
LINDNER, Robert
 Team Dachser Hamburg1:05:5615.47+18:39
315055
JAHN, Olaf
 Dessau1:06:1215.41+18:55
325051
URBICH, Enrico
 Bergamont Team Saalerad1:06:4615.28+19:29
335044
NAWROTH, Mike
 Troll-racing1:07:0915.19+19:52
345002
MEIER, Lars
 DDMC Solling e.V.1:10:1914.51+23:02
355063
AUGUSTYNIAK, Marvin
 RV Adler Goslar1:11:2414.29+24:07
365048
ROSSMANN, Dennis
 Triabolos Triathlon Hamburg e.V.1:17:1813.20+30:01
375053
NEUBERT, Markus
 Outdoorschule Nenana1:22:1112.41+34:54
Senioren
13151
VAN DER SLOOT, Lars
 Team SWB Radclub Bremen49:1120.74---
25049
SCHOLZE, Jens
 Team-Vogtland.de49:1320.72+0:02
35005
HÜTER, Jörg
 BENO Bikes Racing Team49:5420.44+0:43
45017
RODENBECK, Jürgen
 RSC Wunstorf50:4520.10+1:34
55007
WEINKOPF, Uwe
 MTV Bad-Bevensen52:4419.34+3:33
65041
KELLER, Harald
 Team R&S-Hamburg-Altona55:2618.40+6:15
75072
KOSSAK, Holger
 Bad Salzdetfurth Racing55:3618.35+6:25
85071
HENNING, Andreas
 Bad Salzdetfurt Racing56:2218.10+7:11
95016
GAEDICKE, Oliver
 Team Bad Salzdetfurth Racing58:0317.57+8:52
105018
WIETZOREK, Peter
 Excelsior-Racing59:1717.21+10:06
115026
ILSEMANN, Marc
 Powerslide. Racing Team1:00:0616.97+10:55
125011
HANSCH, Jochen
 Focus BAD SALZDETFURTH racing1:00:4116.81+11:30
135025
WACKER, Andreas
 RSC Rot Gold Bremen1:01:0916.68+11:58
145032
GERTH, Christopher
 Team R&S Hamburg Altona1:01:2016.63+12:09
155043
MEYER-ENGELKE, Stephan
 ATB Sport Hannover1:03:5815.95+14:47
165036
HALLMANN, Martin
 PSV Cycling Team Berlin1:05:1215.64+16:01
175057
GANDYRA, Stephan
 Team Springe RV1:09:1214.74+20:01
185001
LANGE, Dirk
 Neuhof1:14:0813.76+24:57
Damen
15039
JONES, Rebekah
 Bad Suderode1:27:1511.69---

5. posms: Runde (17.00 km)

Herren
15065
KREUCHLER, Christian
 Team Germina48:2021.10---
25020
DANOWSKI, Stefan
 TRENGADE49:0820.76+0:48
35067
MÜTZLITZ, Torsten
 Biehler Procycle50:3620.16+2:16
45059
VETTERMANN, Arne
 MTBvD A-Team51:3019.81+3:10
53019
PIEPER, Sven
 TrengaDe/DJK-Grafschaft52:1719.51+3:57
65013
NÜTZSCHE, Olaf
 Focus BAD SALZDETFURTH racing53:5818.90+5:38
75037
HEYER, Hans
 Saikls MTB Team Hannover54:3718.68+6:17
83075
ERBSE, Frank
 MBC Hannover/Team Saikls54:4318.64+6:23
95035
GÖTZE, Danny
 Bad Bikes-Trek55:0218.53+6:42
105066
MESSERSCHMIDT, Lars
 DDMC Solling e.V.55:3418.36+7:14
115045
PETSCHELEIT, Dirk
 RG Uni Hamburg55:4518.30+7:25
125068
ANDRACZEK, Ronald
 RC Dresden55:5918.22+7:39
133012
NIPPERDEY, Johannes
 Nordharzer Racingteam56:4517.97+8:25
145012
SCHÖNE, Martin
 RC-Dresden57:0417.87+8:44
155009
JESCHKE, Jan
 MTB Team Wolfsburg57:0517.87+8:45
165033
GRÄFENSTEIN, Artjom
 RSC Wunstorf/Team Atelier Velo57:2617.76+9:06
175004
EICHHORN, Manuel
 vcw- wolfskult cycling57:2717.75+9:07
185022
KROSCH, Silvio
 Bad Bikers MTB-Sport e.V.1:00:1916.91+11:59
195064
ZABEL, Markus
 MTB Erfurt1:00:2516.88+12:05
205023
MISCHORR, Matthias
 Bad Bikers Wernigerode1:00:3416.84+12:14
215019
HERCHER, Steffen
 BENO Bikes Racing Team1:01:0216.71+12:42
225006
MARSCHLER, Frank
 Racing Mokkasin1:03:0016.19+14:40
235047
REINEL, Mario
 Team SWB Radclub Bremen1:03:3916.03+15:19
245054
KRUG, Christian
 Nordharzer Racing Team1:04:4315.76+16:23
255038
HOPF, André
 RadUnion Halle e.V.1:04:5215.72+16:32
265070
ANLAUF, Philipp
 Bad Bikers Wernigerode1:06:4015.30+18:20
275055
JAHN, Olaf
 Dessau1:07:3015.11+19:10
285030
FÖRSTE, David
 Bad Bikers - Wernigerode1:07:3715.09+19:17
295061
LINDNER, Robert
 Team Dachser Hamburg1:07:4715.05+19:27
305060
WEDEKIND, Immo
 RSC Göttingen1:07:5115.03+19:31
315002
MEIER, Lars
 DDMC Solling e.V.1:09:5314.60+21:33
325051
URBICH, Enrico
 Bergamont Team Saalerad1:10:3414.45+22:14
335063
AUGUSTYNIAK, Marvin
 RV Adler Goslar1:12:0614.15+23:46
345069
KUTSCHE, Lars
 Krähen Crosser1:12:3514.05+24:15
355044
NAWROTH, Mike
 Troll-racing1:15:3813.49+27:18
365048
ROSSMANN, Dennis
 Triabolos Triathlon Hamburg e.V.1:18:1313.04+29:53
375053
NEUBERT, Markus
 Outdoorschule Nenana1:22:4412.33+34:24
Senioren
15005
HÜTER, Jörg
 BENO Bikes Racing Team48:0421.22---
23151
VAN DER SLOOT, Lars
 Team SWB Radclub Bremen50:4220.12+2:38
35049
SCHOLZE, Jens
 Team-Vogtland.de51:1019.93+3:06
45017
RODENBECK, Jürgen
 RSC Wunstorf52:1219.54+4:08
55041
KELLER, Harald
 Team R&S-Hamburg-Altona54:3318.70+6:29
65071
HENNING, Andreas
 Bad Salzdetfurt Racing57:0517.87+9:01
75007
WEINKOPF, Uwe
 MTV Bad-Bevensen57:4217.68+9:38
75016
GAEDICKE, Oliver
 Team Bad Salzdetfurth Racing57:4217.68+9:38
95072
KOSSAK, Holger
 Bad Salzdetfurth Racing57:5717.60+9:53
105011
HANSCH, Jochen
 Focus BAD SALZDETFURTH racing59:3817.10+11:34
115026
ILSEMANN, Marc
 Powerslide. Racing Team1:00:3016.86+12:26
125025
WACKER, Andreas
 RSC Rot Gold Bremen1:02:2716.33+14:23
135018
WIETZOREK, Peter
 Excelsior-Racing1:02:3516.30+14:31
145036
HALLMANN, Martin
 PSV Cycling Team Berlin1:07:3915.08+19:35
155032
GERTH, Christopher
 Team R&S Hamburg Altona1:13:5013.81+25:46
165043
MEYER-ENGELKE, Stephan
 ATB Sport Hannover1:15:2513.52+27:21
175001
LANGE, Dirk
 Neuhof1:16:0713.40+28:03
185057
GANDYRA, Stephan
 Team Springe RV1:24:0912.12+36:05
Damen
15039
JONES, Rebekah
 Bad Suderode1:22:3012.36---

6. posms: finišs (5.40 km)

Herren
15065
KREUCHLER, Christian
 Team Germina11:2228.50---
15020
DANOWSKI, Stefan
 TRENGADE11:2228.50---
33012
NIPPERDEY, Johannes
 Nordharzer Racingteam11:3328.05+0:11
45067
MÜTZLITZ, Torsten
 Biehler Procycle11:3727.89+0:15
55066
MESSERSCHMIDT, Lars
 DDMC Solling e.V.11:5427.23+0:32
63019
PIEPER, Sven
 TrengaDe/DJK-Grafschaft11:5627.15+0:34
75035
GÖTZE, Danny
 Bad Bikes-Trek11:5727.11+0:35
83075
ERBSE, Frank
 MBC Hannover/Team Saikls12:0126.96+0:39
95013
NÜTZSCHE, Olaf
 Focus BAD SALZDETFURTH racing12:0226.93+0:40
105059
VETTERMANN, Arne
 MTBvD A-Team12:0526.81+0:43
115012
SCHÖNE, Martin
 RC-Dresden12:0826.70+0:46
125045
PETSCHELEIT, Dirk
 RG Uni Hamburg12:1226.56+0:50
125037
HEYER, Hans
 Saikls MTB Team Hannover12:1226.56+0:50
145054
KRUG, Christian
 Nordharzer Racing Team12:1326.52+0:51
155022
KROSCH, Silvio
 Bad Bikers MTB-Sport e.V.12:2326.16+1:01
165068
ANDRACZEK, Ronald
 RC Dresden12:2626.06+1:04
175009
JESCHKE, Jan
 MTB Team Wolfsburg12:3825.65+1:16
185004
EICHHORN, Manuel
 vcw- wolfskult cycling12:4025.58+1:18
195064
ZABEL, Markus
 MTB Erfurt13:0224.86+1:40
205033
GRÄFENSTEIN, Artjom
 RSC Wunstorf/Team Atelier Velo13:1924.33+1:57
215023
MISCHORR, Matthias
 Bad Bikers Wernigerode13:2924.03+2:07
225002
MEIER, Lars
 DDMC Solling e.V.13:3823.77+2:16
235019
HERCHER, Steffen
 BENO Bikes Racing Team13:4223.65+2:20
245006
MARSCHLER, Frank
 Racing Mokkasin13:4823.48+2:26
255063
AUGUSTYNIAK, Marvin
 RV Adler Goslar13:5023.42+2:28
265038
HOPF, André
 RadUnion Halle e.V.14:0323.06+2:41
275051
URBICH, Enrico
 Bergamont Team Saalerad14:0722.95+2:45
285044
NAWROTH, Mike
 Troll-racing14:3322.27+3:11
295047
REINEL, Mario
 Team SWB Radclub Bremen14:4222.04+3:20
305061
LINDNER, Robert
 Team Dachser Hamburg14:4421.99+3:22
315030
FÖRSTE, David
 Bad Bikers - Wernigerode14:5221.79+3:30
325053
NEUBERT, Markus
 Outdoorschule Nenana14:5621.70+3:34
335060
WEDEKIND, Immo
 RSC Göttingen15:1121.34+3:49
345055
JAHN, Olaf
 Dessau15:1921.15+3:57
355070
ANLAUF, Philipp
 Bad Bikers Wernigerode15:2221.08+4:00
365069
KUTSCHE, Lars
 Krähen Crosser16:5319.19+5:31
375048
ROSSMANN, Dennis
 Triabolos Triathlon Hamburg e.V.17:0019.06+5:38
Senioren
15005
HÜTER, Jörg
 BENO Bikes Racing Team10:1431.66---
23151
VAN DER SLOOT, Lars
 Team SWB Radclub Bremen10:3830.47+0:24
35017
RODENBECK, Jürgen
 RSC Wunstorf11:3727.89+1:23
45049
SCHOLZE, Jens
 Team-Vogtland.de11:5927.04+1:45
55016
GAEDICKE, Oliver
 Team Bad Salzdetfurth Racing12:0826.70+1:54
65072
KOSSAK, Holger
 Bad Salzdetfurth Racing12:3525.75+2:21
75041
KELLER, Harald
 Team R&S-Hamburg-Altona12:4025.58+2:26
85007
WEINKOPF, Uwe
 MTV Bad-Bevensen12:5525.08+2:41
95025
WACKER, Andreas
 RSC Rot Gold Bremen13:0724.70+2:53
105026
ILSEMANN, Marc
 Powerslide. Racing Team13:1624.42+3:02
115011
HANSCH, Jochen
 Focus BAD SALZDETFURTH racing13:3523.85+3:21
125071
HENNING, Andreas
 Bad Salzdetfurt Racing13:4023.71+3:26
135018
WIETZOREK, Peter
 Excelsior-Racing13:4323.62+3:29
145057
GANDYRA, Stephan
 Team Springe RV14:2822.40+4:14
155043
MEYER-ENGELKE, Stephan
 ATB Sport Hannover14:3022.34+4:16
165036
HALLMANN, Martin
 PSV Cycling Team Berlin14:3722.17+4:23
175001
LANGE, Dirk
 Neuhof15:2121.11+5:07
185032
GERTH, Christopher
 Team R&S Hamburg Altona16:4719.30+6:33
Damen
15039
JONES, Rebekah
 Bad Suderode20:5315.51---