SPORTident TimingMTB RACE TEAM Höxter

Race to Sky

Boffzen (Grillhütte) 12.05.2012

Race to Sky

Boffzen (Grillhütte) 12.05.2012

 

Rezultāti Race to Sky

VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība

1. posms: Runde (4.10 km)

U 19 männlich
1502
DRÜKE, Jan

GER
MTB Race Team Höxter13:0818.73---
2505
GEORGI, Niklas

GER
Radsport Hochsolling e.V.14:3216.93+1:24
3503
KUMPART, Mario

GER
RSC Wahmbeck15:2515.96+2:17
3581
KOCH, Christoph

GER
MTB Race Team Höxter15:2515.96+2:17
Herren
1598
COENEN, Clemens
 Stevens 29 Team Lemgo12:3119.65---
2579
HEISE, Torben

GER
DDMC Solling e.V.13:0918.71+0:38
3512
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling e.V.13:3518.11+1:04
4514
REULEN, Holger

GER
MTB-Club München13:3918.02+1:08
5599
DOSDALL, Kai
 Weserbergland Warriors14:3816.81+2:07
6593
HEINZE, Jörn
 Barntrup15:1916.06+2:48
7510
MAILÄNDER, Sebastian

GER
Spieker Racing Team15:3615.77+3:05
8513
GRINGEL, Raphael

GER
Holzminden16:1915.08+3:48
9586
JACOB, Nils
 Holzminden16:2015.06+3:49
10595
KOLLMEIER, René
 Barntrup17:2514.12+4:54
11594
DUBBERT, Mark
 Barntrup18:0113.65+5:30
12511
MORIZ, Rick

GER
Detmold18:2613.35+5:55
13509
DOTHS, Christian

GER
Höxter19:2712.65+6:56
Masters männlich
1533
MARKWORTH, Jan-Hendrik

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN11:4221.03---
1532
MARKWORTH, Roland

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN11:4221.03---
3528
MESSERSCHMIDT, Lars

GER
DDMC Solling e.V.11:4620.91+0:04
4576
BAUM, Uwe

GER
TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv13:0818.73+1:26
5526
KOCH, Dirk

GER
Team-Weserbikeland13:1018.68+1:28
6522
SAMSON, Marko

GER
Radz-Fatz Espelkamp13:1118.66+1:29
7531
NEUMANN, Flemming

GER
Lemgo13:3918.02+1:57
8698
BLEIBAUM, Thomas
 Weserbergland Warriors13:4917.80+2:07
8536
SCHMIDT, Bernd

GER
RG Paderborn13:4917.80+2:07
10517
KOSLER, Guido

GER
MTB-Racing-Lamspringe13:5117.76+2:09
11521
ELSNER, Kai

GER
Minden14:0517.47+2:23
11574
GALK, Ingo

GER
Team-Weserbikeland14:0517.47+2:23
13534
MARTIN, Frank

GER
Fitness-Center-Spieker.de14:2817.00+2:46
14535
MARTIN, christoph

GER
lemgo15:0016.40+3:18
15588
SCHWALM, Marco
 MTB Race Team Höxter15:3015.87+3:48
16572
PANKOKE, Guido

GER
Lemgo15:3215.84+3:50
17529
GRUNOW, Philipp

GER
Schmalental15:5015.54+4:08
17523
KOLLERT, Sven

GER
Team Schauinsland15:5015.54+4:08
19577
BENTMANN, Arnd

GER
Team Schauinsland Bad Meinberg16:1915.08+4:37
20587
LINKE, Markus
 Vahlbruch16:2514.98+4:43
21524
SENTKER, Hendrik

GER
Hessisch Oldendorf16:2614.97+4:44
22516
NOLTE, Jens

GER
IBC DIMB Racing Team16:2714.95+4:45
23519
EILERS, Hendrik

GER
Zetel17:3414.00+5:52
24525
FEIKE, Michael

GER
Team-Weserbikeland.com17:3513.99+5:53
25530
PRACHTEL, Sven

GER
Höxter17:3713.96+5:55
26520
EILERS, Christian

GER
MTB Treff Oldenburg17:3913.94+5:57
27537
MEIER, Lars

GER
DDMC Solling e.V.26:349.26+14:52
28573
GARTH, Carsten

GER
Lemgo41:575.86+30:15
Senioren I
1750
DROSTE, Oliver

GER
Bornekamp-Racingteam12:3919.45---
1557
KRÖGER, Gerhard

GER
OSC Damme12:3919.45---
3552
KOCH, Lars

GER
MTB Race Team Höxter13:3418.13+0:55
4575
FALK, Andreas

GER
RSV Förste13:5017.78+1:11
5540
MEHLAN, Volker

GER
Bornekamp-Racingteam13:5117.76+1:12
6554
BLOEMER, Êlmar

GER
OSC Damme13:5617.66+1:17
7548
KÖHLER, Roland

GER
Rc Endspurt Herford14:0617.45+1:27
8555
FELDEN, Michael

GER
Powerslide Minden14:2117.14+1:42
9551
REDEKER, Jörg

GER
MSC Desenberg14:2717.02+1:48
10545
ADAM, Siegfried

GER
Horn Bad Meimberg14:2817.00+1:49
10547
VAGEDES, Ludger

GER
Radsport Hochsolling e.V.14:2817.00+1:49
12549
BÖNNIGHAUSEN, Matthias

GER
Fichtenflitzer Bad Driburg14:4016.77+2:01
13560
STÄRK, Andreas

GER
OSC Damme15:0116.38+2:22
14697
KÖHLER, Tobias
 OHR15:2315.99+2:44
15590
SCHWENGELS, Helmut
 Beverungen15:3115.85+2:52
16556
GIEßLER, Olaf

GER
Bielefeld15:3715.75+2:58
17550
KAMERAU, Frank

GER
Team Springe15:5615.44+3:17
17544
HEIDENREICH, Jens

GER
Team Jensenbike15:5615.44+3:17
19546
DÖRING, André

GER
MC Pirate e.V. / Team Pirate15:5715.42+3:18
20553
KIPKER, Thomas

GER
Radsport Hochsolling e.V.16:1815.09+3:39
21559
KESSEBROCK, Siegfried

GER
Radsport Hochsolling e.V.16:3114.89+3:52
22543
FRIEDRICH, Sven

GER
Hildesheim16:3214.88+3:53
23542
STEPPAT, Andreas

GER
MTB Race Team Höxter16:4214.73+4:03
24539
MÜLLER, Norbert

GER
MTB Race Team Höxter17:1014.33+4:31
25694
HOFFMANN, Frank
 Wennigsen17:2714.10+4:48
26558
KOOP, Michael

GER
Petershagen18:5113.05+6:12
27591
HOPPE, Martin
 Bad Karlshafen19:3612.55+6:57
Senioren II
1561
ROTERMUND, Uwe

GER
MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team13:0818.73---
2565
BUCHHOLZ, Volker

GER
Hochschule OWL13:5017.78+0:42
3562
LANGE, Dirk

GER
Neuhof13:5617.66+0:48
4563
REIMER, Arnold

GER
Bike-Sport-Lippe14:1317.30+1:05
5578
DZIEIA, Roland

GER
Team Skyder Sportpromotion14:1817.20+1:10
6566
FLEßNER, Günther

GER
Hildesheim14:3116.95+1:23
7589
KURZ, Axel
 Detmold18:0713.58+4:59
8564
WILHELMUS, Rolf

GER
Radsport Hochsolling e.V.33:167.39+20:08
U 19 weiblich
1500
KRAUSE, Nadine

GER
MTB Race Team Höxter14:5916.42---
Damen
1508
HUPE, Sabrina

GER
DDMC Solling e.V.17:2614.11---
2507
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter17:3913.94+0:13
3506
MÜLLER, Vanessa

GER
MTB Race Team Höxter20:4111.89+3:15
Masters weiblich
1515
SCHNEIDER, Dagmar

GER
Team Magic23:2710.49---
Seniorinnen I
1538
MARKUS, Simone

GER
Viersen17:5113.78---
2696
KÖHLER, Ira
 OHR19:0212.92+1:11

2. posms: Runde (6.60 km)

U 19 männlich
1502
DRÜKE, Jan

GER
MTB Race Team Höxter11:0235.89---
2505
GEORGI, Niklas

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:0632.73+1:04
3581
KOCH, Christoph

GER
MTB Race Team Höxter13:2329.59+2:21
4503
KUMPART, Mario

GER
RSC Wahmbeck13:2629.48+2:24
Herren
1598
COENEN, Clemens
 Stevens 29 Team Lemgo11:0036.00---
2512
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling e.V.11:0735.62+0:07
3514
REULEN, Holger

GER
MTB-Club München11:1535.20+0:15
4579
HEISE, Torben

GER
DDMC Solling e.V.11:1735.10+0:17
5513
GRINGEL, Raphael

GER
Holzminden12:1332.41+1:13
6599
DOSDALL, Kai
 Weserbergland Warriors12:2431.94+1:24
7586
JACOB, Nils
 Holzminden12:3431.51+1:34
8593
HEINZE, Jörn
 Barntrup12:3831.35+1:38
9510
MAILÄNDER, Sebastian

GER
Spieker Racing Team12:4131.22+1:41
10594
DUBBERT, Mark
 Barntrup13:0330.34+2:03
11511
MORIZ, Rick

GER
Detmold13:1329.96+2:13
12595
KOLLMEIER, René
 Barntrup13:3329.23+2:33
13509
DOTHS, Christian

GER
Höxter14:2227.56+3:22
Masters männlich
1528
MESSERSCHMIDT, Lars

GER
DDMC Solling e.V.10:4037.13---
2532
MARKWORTH, Roland

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN10:4137.07+0:01
3533
MARKWORTH, Jan-Hendrik

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN10:4237.01+0:02
4531
NEUMANN, Flemming

GER
Lemgo11:0435.78+0:24
5526
KOCH, Dirk

GER
Team-Weserbikeland11:2134.89+0:41
6576
BAUM, Uwe

GER
TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv11:2434.74+0:44
7522
SAMSON, Marko

GER
Radz-Fatz Espelkamp11:2734.59+0:47
8537
MEIER, Lars

GER
DDMC Solling e.V.11:3234.34+0:52
9517
KOSLER, Guido

GER
MTB-Racing-Lamspringe11:4333.80+1:03
10534
MARTIN, Frank

GER
Fitness-Center-Spieker.de11:4633.65+1:06
11698
BLEIBAUM, Thomas
 Weserbergland Warriors11:4933.51+1:09
11536
SCHMIDT, Bernd

GER
RG Paderborn11:4933.51+1:09
13521
ELSNER, Kai

GER
Minden11:5033.46+1:10
14535
MARTIN, christoph

GER
lemgo12:0332.86+1:23
15574
GALK, Ingo

GER
Team-Weserbikeland12:0732.68+1:27
16573
GARTH, Carsten

GER
Lemgo12:1932.15+1:39
17572
PANKOKE, Guido

GER
Lemgo12:2232.02+1:42
18577
BENTMANN, Arnd

GER
Team Schauinsland Bad Meinberg12:3631.43+1:56
19588
SCHWALM, Marco
 MTB Race Team Höxter12:3731.39+1:57
20529
GRUNOW, Philipp

GER
Schmalental12:4131.22+2:01
20523
KOLLERT, Sven

GER
Team Schauinsland12:4131.22+2:01
22516
NOLTE, Jens

GER
IBC DIMB Racing Team13:0830.15+2:28
23524
SENTKER, Hendrik

GER
Hessisch Oldendorf13:2029.70+2:40
24520
EILERS, Christian

GER
MTB Treff Oldenburg13:2329.59+2:43
25519
EILERS, Hendrik

GER
Zetel13:2729.44+2:47
26587
LINKE, Markus
 Vahlbruch13:2829.41+2:48
27530
PRACHTEL, Sven

GER
Höxter13:4128.94+3:01
28525
FEIKE, Michael

GER
Team-Weserbikeland.com14:0328.19+3:23
Senioren I
1750
DROSTE, Oliver

GER
Bornekamp-Racingteam10:5936.05---
2557
KRÖGER, Gerhard

GER
OSC Damme11:0535.73+0:06
2540
MEHLAN, Volker

GER
Bornekamp-Racingteam11:0535.73+0:06
4552
KOCH, Lars

GER
MTB Race Team Höxter11:1335.30+0:14
5554
BLOEMER, Êlmar

GER
OSC Damme11:3634.14+0:37
6575
FALK, Andreas

GER
RSV Förste11:4533.70+0:46
7551
REDEKER, Jörg

GER
MSC Desenberg11:4933.51+0:50
8548
KÖHLER, Roland

GER
Rc Endspurt Herford11:5433.28+0:55
9560
STÄRK, Andreas

GER
OSC Damme12:0132.95+1:02
10545
ADAM, Siegfried

GER
Horn Bad Meimberg12:0732.68+1:08
11547
VAGEDES, Ludger

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:0832.64+1:09
12555
FELDEN, Michael

GER
Powerslide Minden12:1932.15+1:20
13544
HEIDENREICH, Jens

GER
Team Jensenbike12:2331.98+1:24
14549
BÖNNIGHAUSEN, Matthias

GER
Fichtenflitzer Bad Driburg12:2631.85+1:27
15697
KÖHLER, Tobias
 OHR12:2731.81+1:28
16553
KIPKER, Thomas

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:3231.60+1:33
16590
SCHWENGELS, Helmut
 Beverungen12:3231.60+1:33
16546
DÖRING, André

GER
MC Pirate e.V. / Team Pirate12:3231.60+1:33
19556
GIEßLER, Olaf

GER
Bielefeld12:4730.98+1:48
20550
KAMERAU, Frank

GER
Team Springe12:5130.82+1:52
21539
MÜLLER, Norbert

GER
MTB Race Team Höxter12:5230.78+1:53
22694
HOFFMANN, Frank
 Wennigsen12:5530.66+1:56
23543
FRIEDRICH, Sven

GER
Hildesheim13:0630.23+2:07
24542
STEPPAT, Andreas

GER
MTB Race Team Höxter13:1230.00+2:13
25559
KESSEBROCK, Siegfried

GER
Radsport Hochsolling e.V.13:2129.66+2:22
26558
KOOP, Michael

GER
Petershagen14:0128.25+3:02
27591
HOPPE, Martin
 Bad Karlshafen14:1727.72+3:18
Senioren II
1562
LANGE, Dirk

GER
Neuhof11:0335.84---
2561
ROTERMUND, Uwe

GER
MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team11:1535.20+0:12
3565
BUCHHOLZ, Volker

GER
Hochschule OWL11:4333.80+0:40
4563
REIMER, Arnold

GER
Bike-Sport-Lippe11:5833.09+0:55
5566
FLEßNER, Günther

GER
Hildesheim12:0632.73+1:03
6564
WILHELMUS, Rolf

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:2931.72+1:26
7578
DZIEIA, Roland

GER
Team Skyder Sportpromotion12:5730.58+1:54
8589
KURZ, Axel
 Detmold13:2229.63+2:19
U 19 weiblich
1500
KRAUSE, Nadine

GER
MTB Race Team Höxter12:1632.28---
Damen
1508
HUPE, Sabrina

GER
DDMC Solling e.V.12:5430.70---
2507
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter12:5830.54+0:04
3506
MÜLLER, Vanessa

GER
MTB Race Team Höxter15:3825.33+2:44
Masters weiblich
1515
SCHNEIDER, Dagmar

GER
Team Magic17:2322.78---
Seniorinnen I
1538
MARKUS, Simone

GER
Viersen13:3329.23---
2696
KÖHLER, Ira
 OHR14:0927.99+0:36

3. posms: Runde (4.10 km)

U 19 männlich
1502
DRÜKE, Jan

GER
MTB Race Team Höxter12:5419.07---
2505
GEORGI, Niklas

GER
Radsport Hochsolling e.V.14:5316.53+1:59
3503
KUMPART, Mario

GER
RSC Wahmbeck15:1316.17+2:19
4581
KOCH, Christoph

GER
MTB Race Team Höxter16:5714.51+4:03
Herren
1598
COENEN, Clemens
 Stevens 29 Team Lemgo12:0420.39---
2579
HEISE, Torben

GER
DDMC Solling e.V.12:3719.50+0:33
3512
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling e.V.12:4819.22+0:44
4514
REULEN, Holger

GER
MTB-Club München13:1418.59+1:10
5599
DOSDALL, Kai
 Weserbergland Warriors13:5417.70+1:50
6510
MAILÄNDER, Sebastian

GER
Spieker Racing Team14:5516.49+2:51
7513
GRINGEL, Raphael

GER
Holzminden15:0016.40+2:56
8586
JACOB, Nils
 Holzminden15:1516.13+3:11
9593
HEINZE, Jörn
 Barntrup15:4215.67+3:38
10594
DUBBERT, Mark
 Barntrup17:1314.29+5:09
11511
MORIZ, Rick

GER
Detmold17:4813.82+5:44
12595
KOLLMEIER, René
 Barntrup17:5713.70+5:53
13509
DOTHS, Christian

GER
Höxter18:2713.33+6:23
Masters männlich
1528
MESSERSCHMIDT, Lars

GER
DDMC Solling e.V.11:0922.06---
2533
MARKWORTH, Jan-Hendrik

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN11:1022.03+0:01
3532
MARKWORTH, Roland

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN11:1221.96+0:03
4526
KOCH, Dirk

GER
Team-Weserbikeland12:2219.89+1:13
5531
NEUMANN, Flemming

GER
Lemgo12:4619.27+1:37
6517
KOSLER, Guido

GER
MTB-Racing-Lamspringe13:1818.50+2:09
7522
SAMSON, Marko

GER
Radz-Fatz Espelkamp13:1918.47+2:10
8576
BAUM, Uwe

GER
TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv13:2218.40+2:13
9574
GALK, Ingo

GER
Team-Weserbikeland13:3818.04+2:29
10698
BLEIBAUM, Thomas
 Weserbergland Warriors13:5117.76+2:42
10536
SCHMIDT, Bernd

GER
RG Paderborn13:5117.76+2:42
12521
ELSNER, Kai

GER
Minden13:5617.66+2:47
13534
MARTIN, Frank

GER
Fitness-Center-Spieker.de14:3916.79+3:30
14535
MARTIN, christoph

GER
lemgo14:4616.66+3:37
15572
PANKOKE, Guido

GER
Lemgo15:0316.35+3:54
16588
SCHWALM, Marco
 MTB Race Team Höxter15:1016.22+4:01
17529
GRUNOW, Philipp

GER
Schmalental15:3115.85+4:22
17524
SENTKER, Hendrik

GER
Hessisch Oldendorf15:3115.85+4:22
19523
KOLLERT, Sven

GER
Team Schauinsland15:3215.84+4:23
20577
BENTMANN, Arnd

GER
Team Schauinsland Bad Meinberg15:5415.47+4:45
21573
GARTH, Carsten

GER
Lemgo16:0515.30+4:56
22587
LINKE, Markus
 Vahlbruch16:1515.14+5:06
23516
NOLTE, Jens

GER
IBC DIMB Racing Team16:4814.64+5:39
24519
EILERS, Hendrik

GER
Zetel17:2614.11+6:17
25525
FEIKE, Michael

GER
Team-Weserbikeland.com17:2714.10+6:18
26530
PRACHTEL, Sven

GER
Höxter17:4613.85+6:37
27520
EILERS, Christian

GER
MTB Treff Oldenburg17:4813.82+6:39
28537
MEIER, Lars

GER
DDMC Solling e.V.18:1213.52+7:03
Senioren I
1750
DROSTE, Oliver

GER
Bornekamp-Racingteam11:5920.53---
2552
KOCH, Lars

GER
MTB Race Team Höxter12:4319.34+0:44
3557
KRÖGER, Gerhard

GER
OSC Damme12:4619.27+0:47
4540
MEHLAN, Volker

GER
Bornekamp-Racingteam13:1618.54+1:17
5575
FALK, Andreas

GER
RSV Förste13:1818.50+1:19
6554
BLOEMER, Êlmar

GER
OSC Damme13:2118.43+1:22
7548
KÖHLER, Roland

GER
Rc Endspurt Herford13:5317.72+1:54
8547
VAGEDES, Ludger

GER
Radsport Hochsolling e.V.14:0717.43+2:08
9545
ADAM, Siegfried

GER
Horn Bad Meimberg14:0817.41+2:09
10551
REDEKER, Jörg

GER
MSC Desenberg14:1117.34+2:12
11560
STÄRK, Andreas

GER
OSC Damme14:4516.68+2:46
12549
BÖNNIGHAUSEN, Matthias

GER
Fichtenflitzer Bad Driburg14:4816.62+2:49
13555
FELDEN, Michael

GER
Powerslide Minden14:5216.55+2:53
14556
GIEßLER, Olaf

GER
Bielefeld14:5316.53+2:54
15590
SCHWENGELS, Helmut
 Beverungen15:1316.17+3:14
16553
KIPKER, Thomas

GER
Radsport Hochsolling e.V.15:1416.15+3:15
17550
KAMERAU, Frank

GER
Team Springe15:3815.74+3:39
18544
HEIDENREICH, Jens

GER
Team Jensenbike15:4015.70+3:41
19543
FRIEDRICH, Sven

GER
Hildesheim15:5115.52+3:52
20546
DÖRING, André

GER
MC Pirate e.V. / Team Pirate15:5715.42+3:58
21559
KESSEBROCK, Siegfried

GER
Radsport Hochsolling e.V.16:0815.25+4:09
22697
KÖHLER, Tobias
 OHR16:1015.22+4:11
23542
STEPPAT, Andreas

GER
MTB Race Team Höxter16:4514.69+4:46
24694
HOFFMANN, Frank
 Wennigsen16:4814.64+4:49
25539
MÜLLER, Norbert

GER
MTB Race Team Höxter17:0414.41+5:05
26558
KOOP, Michael

GER
Petershagen18:3613.23+6:37
27591
HOPPE, Martin
 Bad Karlshafen21:1111.61+9:12
Senioren II
1561
ROTERMUND, Uwe

GER
MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team12:4019.42---
2578
DZIEIA, Roland

GER
Team Skyder Sportpromotion13:3318.15+0:53
3563
REIMER, Arnold

GER
Bike-Sport-Lippe13:3918.02+0:59
4562
LANGE, Dirk

GER
Neuhof14:1217.32+1:32
5565
BUCHHOLZ, Volker

GER
Hochschule OWL14:1817.20+1:38
6566
FLEßNER, Günther

GER
Hildesheim14:5316.53+2:13
7564
WILHELMUS, Rolf

GER
Radsport Hochsolling e.V.16:3914.77+3:59
8589
KURZ, Axel
 Detmold17:5613.72+5:16
U 19 weiblich
1500
KRAUSE, Nadine

GER
MTB Race Team Höxter15:1116.20---
Damen
1508
HUPE, Sabrina

GER
DDMC Solling e.V.16:5114.60---
2507
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter17:1814.22+0:27
3506
MÜLLER, Vanessa

GER
MTB Race Team Höxter21:3311.42+4:42
Masters weiblich
1515
SCHNEIDER, Dagmar

GER
Team Magic23:4910.33---
Seniorinnen I
1538
MARKUS, Simone

GER
Viersen17:1614.25---
2696
KÖHLER, Ira
 OHR18:5013.06+1:34

4. posms: Runde (6.60 km)

U 19 männlich
1502
DRÜKE, Jan

GER
MTB Race Team Höxter11:0235.89---
2505
GEORGI, Niklas

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:0832.64+1:06
3503
KUMPART, Mario

GER
RSC Wahmbeck12:2232.02+1:20
4581
KOCH, Christoph

GER
MTB Race Team Höxter13:0730.19+2:05
Herren
1598
COENEN, Clemens
 Stevens 29 Team Lemgo10:5136.50---
2512
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling e.V.11:0135.95+0:10
3579
HEISE, Torben

GER
DDMC Solling e.V.11:2134.89+0:30
4514
REULEN, Holger

GER
MTB-Club München11:3534.19+0:44
5513
GRINGEL, Raphael

GER
Holzminden11:5133.42+1:00
6599
DOSDALL, Kai
 Weserbergland Warriors12:3831.35+1:47
7510
MAILÄNDER, Sebastian

GER
Spieker Racing Team12:4930.90+1:58
8593
HEINZE, Jörn
 Barntrup12:5230.78+2:01
9586
JACOB, Nils
 Holzminden13:1929.74+2:28
10511
MORIZ, Rick

GER
Detmold13:2529.52+2:34
11594
DUBBERT, Mark
 Barntrup13:3329.23+2:42
12595
KOLLMEIER, René
 Barntrup13:5828.35+3:07
13509
DOTHS, Christian

GER
Höxter14:4726.79+3:56
Masters männlich
1532
MARKWORTH, Roland

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN10:4436.89---
2528
MESSERSCHMIDT, Lars

GER
DDMC Solling e.V.10:4636.78+0:02
3533
MARKWORTH, Jan-Hendrik

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN10:5036.55+0:06
4531
NEUMANN, Flemming

GER
Lemgo11:0235.89+0:18
5526
KOCH, Dirk

GER
Team-Weserbikeland11:3734.09+0:53
6521
ELSNER, Kai

GER
Minden11:3834.04+0:54
7517
KOSLER, Guido

GER
MTB-Racing-Lamspringe11:4333.80+0:59
8574
GALK, Ingo

GER
Team-Weserbikeland11:4733.61+1:03
9576
BAUM, Uwe

GER
TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv11:4933.51+1:05
10522
SAMSON, Marko

GER
Radz-Fatz Espelkamp11:5933.05+1:15
11535
MARTIN, christoph

GER
lemgo12:0033.00+1:16
12698
BLEIBAUM, Thomas
 Weserbergland Warriors12:0632.73+1:22
12536
SCHMIDT, Bernd

GER
RG Paderborn12:0632.73+1:22
14537
MEIER, Lars

GER
DDMC Solling e.V.12:1032.55+1:26
15529
GRUNOW, Philipp

GER
Schmalental12:2331.98+1:39
16534
MARTIN, Frank

GER
Fitness-Center-Spieker.de12:2631.85+1:42
17573
GARTH, Carsten

GER
Lemgo12:3231.60+1:48
18588
SCHWALM, Marco
 MTB Race Team Höxter12:4031.26+1:56
19572
PANKOKE, Guido

GER
Lemgo12:4431.10+2:00
20523
KOLLERT, Sven

GER
Team Schauinsland12:5230.78+2:08
21577
BENTMANN, Arnd

GER
Team Schauinsland Bad Meinberg13:0930.11+2:25
22524
SENTKER, Hendrik

GER
Hessisch Oldendorf13:1130.04+2:27
23587
LINKE, Markus
 Vahlbruch13:2429.55+2:40
24520
EILERS, Christian

GER
MTB Treff Oldenburg13:3329.23+2:49
24516
NOLTE, Jens

GER
IBC DIMB Racing Team13:3329.23+2:49
26525
FEIKE, Michael

GER
Team-Weserbikeland.com13:3829.05+2:54
27530
PRACHTEL, Sven

GER
Höxter13:4128.94+2:57
28519
EILERS, Hendrik

GER
Zetel13:5328.52+3:09
Senioren I
1552
KOCH, Lars

GER
MTB Race Team Höxter11:0435.78---
2540
MEHLAN, Volker

GER
Bornekamp-Racingteam11:0935.52+0:05
3750
DROSTE, Oliver

GER
Bornekamp-Racingteam11:1235.36+0:08
4557
KRÖGER, Gerhard

GER
OSC Damme11:3534.19+0:31
5554
BLOEMER, Êlmar

GER
OSC Damme11:4233.85+0:38
6575
FALK, Andreas

GER
RSV Förste11:4333.80+0:39
7548
KÖHLER, Roland

GER
Rc Endspurt Herford11:5733.14+0:53
8560
STÄRK, Andreas

GER
OSC Damme12:0033.00+0:56
9555
FELDEN, Michael

GER
Powerslide Minden12:0332.86+0:59
10544
HEIDENREICH, Jens

GER
Team Jensenbike12:1432.37+1:10
11697
KÖHLER, Tobias
 OHR12:1532.33+1:11
12553
KIPKER, Thomas

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:2032.11+1:16
13551
REDEKER, Jörg

GER
MSC Desenberg12:2931.72+1:25
14545
ADAM, Siegfried

GER
Horn Bad Meimberg12:3231.60+1:28
15543
FRIEDRICH, Sven

GER
Hildesheim12:3331.55+1:29
15590
SCHWENGELS, Helmut
 Beverungen12:3331.55+1:29
17547
VAGEDES, Ludger

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:3431.51+1:30
18549
BÖNNIGHAUSEN, Matthias

GER
Fichtenflitzer Bad Driburg12:4231.18+1:38
19556
GIEßLER, Olaf

GER
Bielefeld12:4631.02+1:42
20559
KESSEBROCK, Siegfried

GER
Radsport Hochsolling e.V.13:0330.34+1:59
21546
DÖRING, André

GER
MC Pirate e.V. / Team Pirate13:0830.15+2:04
22694
HOFFMANN, Frank
 Wennigsen13:1230.00+2:08
23542
STEPPAT, Andreas

GER
MTB Race Team Höxter13:1829.77+2:14
24539
MÜLLER, Norbert

GER
MTB Race Team Höxter13:2829.41+2:24
25550
KAMERAU, Frank

GER
Team Springe13:2929.37+2:25
26558
KOOP, Michael

GER
Petershagen14:3627.12+3:32
27591
HOPPE, Martin
 Bad Karlshafen15:0826.17+4:04
Senioren II
1561
ROTERMUND, Uwe

GER
MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team11:1934.99---
2562
LANGE, Dirk

GER
Neuhof11:3034.43+0:11
3563
REIMER, Arnold

GER
Bike-Sport-Lippe11:5533.23+0:36
4565
BUCHHOLZ, Volker

GER
Hochschule OWL11:5633.18+0:37
5566
FLEßNER, Günther

GER
Hildesheim12:0832.64+0:49
6564
WILHELMUS, Rolf

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:5530.66+1:36
7578
DZIEIA, Roland

GER
Team Skyder Sportpromotion13:0230.38+1:43
8589
KURZ, Axel
 Detmold13:4028.98+2:21
U 19 weiblich
1500
KRAUSE, Nadine

GER
MTB Race Team Höxter12:3831.35---
Damen
1508
HUPE, Sabrina

GER
DDMC Solling e.V.12:5030.86---
2507
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter13:3729.08+0:47
3506
MÜLLER, Vanessa

GER
MTB Race Team Höxter16:1824.29+3:28
Masters weiblich
1515
SCHNEIDER, Dagmar

GER
Team Magic18:3421.33---
Seniorinnen I
1538
MARKUS, Simone

GER
Viersen14:1127.92---
2696
KÖHLER, Ira
 OHR14:3227.25+0:21

5. posms: Runde (4.10 km)

U 19 männlich
1502
DRÜKE, Jan

GER
MTB Race Team Höxter12:4219.37---
2505
GEORGI, Niklas

GER
Radsport Hochsolling e.V.14:2916.99+1:47
3503
KUMPART, Mario

GER
RSC Wahmbeck15:5715.42+3:15
4581
KOCH, Christoph

GER
MTB Race Team Höxter16:5414.56+4:12
Herren
1598
COENEN, Clemens
 Stevens 29 Team Lemgo11:3221.33---
2512
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling e.V.12:1720.03+0:45
3579
HEISE, Torben

GER
DDMC Solling e.V.12:4619.27+1:14
4514
REULEN, Holger

GER
MTB-Club München13:2018.45+1:48
5599
DOSDALL, Kai
 Weserbergland Warriors14:2617.04+2:54
6513
GRINGEL, Raphael

GER
Holzminden14:4916.60+3:17
7510
MAILÄNDER, Sebastian

GER
Spieker Racing Team14:5216.55+3:20
8593
HEINZE, Jörn
 Barntrup15:3215.84+4:00
9594
DUBBERT, Mark
 Barntrup16:3814.79+5:06
10586
JACOB, Nils
 Holzminden17:4313.89+6:11
11511
MORIZ, Rick

GER
Detmold17:5213.77+6:20
12595
KOLLMEIER, René
 Barntrup18:2213.39+6:50
13509
DOTHS, Christian

GER
Höxter21:0311.69+9:31
Masters männlich
1533
MARKWORTH, Jan-Hendrik

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN11:0522.20---
2528
MESSERSCHMIDT, Lars

GER
DDMC Solling e.V.11:0822.10+0:03
3532
MARKWORTH, Roland

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN11:1022.03+0:05
4526
KOCH, Dirk

GER
Team-Weserbikeland12:1720.03+1:12
5517
KOSLER, Guido

GER
MTB-Racing-Lamspringe13:0818.73+2:03
6531
NEUMANN, Flemming

GER
Lemgo13:1418.59+2:09
7576
BAUM, Uwe

GER
TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv13:2018.45+2:15
8522
SAMSON, Marko

GER
Radz-Fatz Espelkamp13:3018.22+2:25
9537
MEIER, Lars

GER
DDMC Solling e.V.13:4517.89+2:40
10574
GALK, Ingo

GER
Team-Weserbikeland13:5617.66+2:51
11698
BLEIBAUM, Thomas
 Weserbergland Warriors13:5717.63+2:52
11536
SCHMIDT, Bernd

GER
RG Paderborn13:5717.63+2:52
13521
ELSNER, Kai

GER
Minden14:0417.49+2:59
14534
MARTIN, Frank

GER
Fitness-Center-Spieker.de14:2916.99+3:24
15572
PANKOKE, Guido

GER
Lemgo14:4016.77+3:35
16535
MARTIN, christoph

GER
lemgo14:5916.42+3:54
17588
SCHWALM, Marco
 MTB Race Team Höxter15:2116.03+4:16
18524
SENTKER, Hendrik

GER
Hessisch Oldendorf15:4315.65+4:38
19529
GRUNOW, Philipp

GER
Schmalental16:0215.34+4:57
20573
GARTH, Carsten

GER
Lemgo16:1015.22+5:05
21523
KOLLERT, Sven

GER
Team Schauinsland16:2514.98+5:20
21577
BENTMANN, Arnd

GER
Team Schauinsland Bad Meinberg16:2514.98+5:20
23587
LINKE, Markus
 Vahlbruch16:3514.83+5:30
24516
NOLTE, Jens

GER
IBC DIMB Racing Team16:4014.76+5:35
25530
PRACHTEL, Sven

GER
Höxter17:2414.14+6:19
26519
EILERS, Hendrik

GER
Zetel17:4813.82+6:43
27525
FEIKE, Michael

GER
Team-Weserbikeland.com17:5413.74+6:49
28520
EILERS, Christian

GER
MTB Treff Oldenburg18:4213.16+7:37
Senioren I
1750
DROSTE, Oliver

GER
Bornekamp-Racingteam12:4219.37---
2557
KRÖGER, Gerhard

GER
OSC Damme12:4419.32+0:02
3575
FALK, Andreas

GER
RSV Förste13:0618.78+0:24
4554
BLOEMER, Êlmar

GER
OSC Damme13:0718.75+0:25
5552
KOCH, Lars

GER
MTB Race Team Höxter13:1118.66+0:29
6540
MEHLAN, Volker

GER
Bornekamp-Racingteam13:3518.11+0:53
7548
KÖHLER, Roland

GER
Rc Endspurt Herford14:0517.47+1:23
8545
ADAM, Siegfried

GER
Horn Bad Meimberg14:0617.45+1:24
9551
REDEKER, Jörg

GER
MSC Desenberg14:2217.12+1:40
10547
VAGEDES, Ludger

GER
Radsport Hochsolling e.V.14:3116.95+1:49
11555
FELDEN, Michael

GER
Powerslide Minden14:3516.87+1:53
12560
STÄRK, Andreas

GER
OSC Damme15:0116.38+2:19
13590
SCHWENGELS, Helmut
 Beverungen15:1316.17+2:31
14553
KIPKER, Thomas

GER
Radsport Hochsolling e.V.15:1816.08+2:36
14549
BÖNNIGHAUSEN, Matthias

GER
Fichtenflitzer Bad Driburg15:1816.08+2:36
16556
GIEßLER, Olaf

GER
Bielefeld15:1916.06+2:37
17544
HEIDENREICH, Jens

GER
Team Jensenbike15:2915.89+2:47
18697
KÖHLER, Tobias
 OHR16:0215.34+3:20
19543
FRIEDRICH, Sven

GER
Hildesheim16:3714.80+3:55
20546
DÖRING, André

GER
MC Pirate e.V. / Team Pirate16:4914.63+4:07
20694
HOFFMANN, Frank
 Wennigsen16:4914.63+4:07
22559
KESSEBROCK, Siegfried

GER
Radsport Hochsolling e.V.17:0314.43+4:21
23550
KAMERAU, Frank

GER
Team Springe17:2914.07+4:47
24539
MÜLLER, Norbert

GER
MTB Race Team Höxter17:4313.89+5:01
25542
STEPPAT, Andreas

GER
MTB Race Team Höxter17:5013.79+5:08
26558
KOOP, Michael

GER
Petershagen19:3012.62+6:48
27591
HOPPE, Martin
 Bad Karlshafen21:5411.23+9:12
Senioren II
1561
ROTERMUND, Uwe

GER
MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team12:3219.63---
2578
DZIEIA, Roland

GER
Team Skyder Sportpromotion13:2818.27+0:56
3563
REIMER, Arnold

GER
Bike-Sport-Lippe13:5717.63+1:25
4562
LANGE, Dirk

GER
Neuhof14:3916.79+2:07
5565
BUCHHOLZ, Volker

GER
Hochschule OWL14:4716.64+2:15
6566
FLEßNER, Günther

GER
Hildesheim15:1116.20+2:39
7564
WILHELMUS, Rolf

GER
Radsport Hochsolling e.V.16:5714.51+4:25
8589
KURZ, Axel
 Detmold19:1412.79+6:42
U 19 weiblich
1500
KRAUSE, Nadine

GER
MTB Race Team Höxter15:1616.11---
Damen
1507
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter16:5714.51---
2508
HUPE, Sabrina

GER
DDMC Solling e.V.17:1114.32+0:14
3506
MÜLLER, Vanessa

GER
MTB Race Team Höxter22:1611.05+5:19
Masters weiblich
1515
SCHNEIDER, Dagmar

GER
Team Magic25:479.54---
Seniorinnen I
1538
MARKUS, Simone

GER
Viersen17:4313.89---
2696
KÖHLER, Ira
 OHR19:2812.64+1:45

6. posms: Runde (6.60 km)

U 19 männlich
1502
DRÜKE, Jan

GER
MTB Race Team Höxter11:0036.00---
2505
GEORGI, Niklas

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:1132.50+1:11
3503
KUMPART, Mario

GER
RSC Wahmbeck12:5230.78+1:52
4581
KOCH, Christoph

GER
MTB Race Team Höxter13:1329.96+2:13
Herren
1598
COENEN, Clemens
 Stevens 29 Team Lemgo10:4536.84---
2512
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling e.V.11:0135.95+0:16
3514
REULEN, Holger

GER
MTB-Club München11:4333.80+0:58
4513
GRINGEL, Raphael

GER
Holzminden12:0932.59+1:24
5579
HEISE, Torben

GER
DDMC Solling e.V.12:1032.55+1:25
6593
HEINZE, Jörn
 Barntrup12:4031.26+1:55
7599
DOSDALL, Kai
 Weserbergland Warriors12:4531.06+2:00
8510
MAILÄNDER, Sebastian

GER
Spieker Racing Team12:5130.82+2:06
9511
MORIZ, Rick

GER
Detmold13:3229.26+2:47
10594
DUBBERT, Mark
 Barntrup13:3429.19+2:49
11595
KOLLMEIER, René
 Barntrup13:3729.08+2:52
12586
JACOB, Nils
 Holzminden14:1227.89+3:27
13509
DOTHS, Christian

GER
Höxter16:5223.48+6:07
Masters männlich
1533
MARKWORTH, Jan-Hendrik

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN10:4636.78---
2532
MARKWORTH, Roland

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN10:4736.72+0:01
2528
MESSERSCHMIDT, Lars

GER
DDMC Solling e.V.10:4736.72+0:01
4526
KOCH, Dirk

GER
Team-Weserbikeland11:2534.69+0:39
5531
NEUMANN, Flemming

GER
Lemgo11:3034.43+0:44
6576
BAUM, Uwe

GER
TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv11:4433.75+0:58
7517
KOSLER, Guido

GER
MTB-Racing-Lamspringe11:4533.70+0:59
8521
ELSNER, Kai

GER
Minden11:5433.28+1:08
9522
SAMSON, Marko

GER
Radz-Fatz Espelkamp12:0033.00+1:14
9535
MARTIN, christoph

GER
lemgo12:0033.00+1:14
11574
GALK, Ingo

GER
Team-Weserbikeland12:0432.82+1:18
12698
BLEIBAUM, Thomas
 Weserbergland Warriors12:0732.68+1:21
12536
SCHMIDT, Bernd

GER
RG Paderborn12:0732.68+1:21
14534
MARTIN, Frank

GER
Fitness-Center-Spieker.de12:1332.41+1:27
15537
MEIER, Lars

GER
DDMC Solling e.V.12:2431.94+1:38
16588
SCHWALM, Marco
 MTB Race Team Höxter12:3031.68+1:44
17577
BENTMANN, Arnd

GER
Team Schauinsland Bad Meinberg12:4131.22+1:55
18529
GRUNOW, Philipp

GER
Schmalental12:4631.02+2:00
19572
PANKOKE, Guido

GER
Lemgo12:4730.98+2:01
20524
SENTKER, Hendrik

GER
Hessisch Oldendorf13:0730.19+2:21
21516
NOLTE, Jens

GER
IBC DIMB Racing Team13:1130.04+2:25
22573
GARTH, Carsten

GER
Lemgo13:1429.92+2:28
23587
LINKE, Markus
 Vahlbruch13:1729.81+2:31
24523
KOLLERT, Sven

GER
Team Schauinsland13:2029.70+2:34
25519
EILERS, Hendrik

GER
Zetel13:3129.30+2:45
25520
EILERS, Christian

GER
MTB Treff Oldenburg13:3129.30+2:45
27525
FEIKE, Michael

GER
Team-Weserbikeland.com13:3829.05+2:52
28530
PRACHTEL, Sven

GER
Höxter13:4628.77+3:00
Senioren I
1557
KRÖGER, Gerhard

GER
OSC Damme11:1235.36---
1540
MEHLAN, Volker

GER
Bornekamp-Racingteam11:1235.36---
3552
KOCH, Lars

GER
MTB Race Team Höxter11:3234.34+0:20
4750
DROSTE, Oliver

GER
Bornekamp-Racingteam11:4033.94+0:28
5554
BLOEMER, Êlmar

GER
OSC Damme11:4633.65+0:34
6555
FELDEN, Michael

GER
Powerslide Minden11:4733.61+0:35
7575
FALK, Andreas

GER
RSV Förste11:4833.56+0:36
8551
REDEKER, Jörg

GER
MSC Desenberg12:0432.82+0:52
9547
VAGEDES, Ludger

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:1132.50+0:59
10548
KÖHLER, Roland

GER
Rc Endspurt Herford12:1632.28+1:04
11545
ADAM, Siegfried

GER
Horn Bad Meimberg12:2531.89+1:13
12560
STÄRK, Andreas

GER
OSC Damme12:3431.51+1:22
13694
HOFFMANN, Frank
 Wennigsen12:4031.26+1:28
14556
GIEßLER, Olaf

GER
Bielefeld12:4231.18+1:30
14544
HEIDENREICH, Jens

GER
Team Jensenbike12:4231.18+1:30
16697
KÖHLER, Tobias
 OHR12:4331.14+1:31
16590
SCHWENGELS, Helmut
 Beverungen12:4331.14+1:31
18543
FRIEDRICH, Sven

GER
Hildesheim12:4531.06+1:33
19546
DÖRING, André

GER
MC Pirate e.V. / Team Pirate12:5230.78+1:40
20553
KIPKER, Thomas

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:5530.66+1:43
21549
BÖNNIGHAUSEN, Matthias

GER
Fichtenflitzer Bad Driburg12:5730.58+1:45
22559
KESSEBROCK, Siegfried

GER
Radsport Hochsolling e.V.13:1230.00+2:00
23542
STEPPAT, Andreas

GER
MTB Race Team Höxter13:3129.30+2:19
24539
MÜLLER, Norbert

GER
MTB Race Team Höxter13:4128.94+2:29
25550
KAMERAU, Frank

GER
Team Springe13:5428.49+2:42
26558
KOOP, Michael

GER
Petershagen14:4826.76+3:36
27591
HOPPE, Martin
 Bad Karlshafen15:4325.20+4:31
Senioren II
1561
ROTERMUND, Uwe

GER
MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team11:2934.48---
2562
LANGE, Dirk

GER
Neuhof11:4133.89+0:12
3566
FLEßNER, Günther

GER
Hildesheim12:0932.59+0:40
4563
REIMER, Arnold

GER
Bike-Sport-Lippe12:2531.89+0:56
5565
BUCHHOLZ, Volker

GER
Hochschule OWL12:4730.98+1:18
6564
WILHELMUS, Rolf

GER
Radsport Hochsolling e.V.13:0830.15+1:39
7578
DZIEIA, Roland

GER
Team Skyder Sportpromotion13:1130.04+1:42
8589
KURZ, Axel
 Detmold14:1227.89+2:43
U 19 weiblich
1500
KRAUSE, Nadine

GER
MTB Race Team Höxter12:3931.30---
Damen
1508
HUPE, Sabrina

GER
DDMC Solling e.V.12:4431.10---
2507
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter13:2729.44+0:43
3506
MÜLLER, Vanessa

GER
MTB Race Team Höxter18:0921.82+5:25
Masters weiblich
1515
SCHNEIDER, Dagmar

GER
Team Magic19:3920.15---
Seniorinnen I
1538
MARKUS, Simone

GER
Viersen14:1127.92---
2696
KÖHLER, Ira
 OHR14:4526.85+0:34

7. posms: Runde (4.10 km)

U 19 männlich
1502
DRÜKE, Jan

GER
MTB Race Team Höxter12:4419.32---
2505
GEORGI, Niklas

GER
Radsport Hochsolling e.V.15:1316.17+2:29
3503
KUMPART, Mario

GER
RSC Wahmbeck16:1015.22+3:26
4581
KOCH, Christoph

GER
MTB Race Team Höxter16:4914.63+4:05
Herren
1598
COENEN, Clemens
 Stevens 29 Team Lemgo11:4520.94---
2512
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling e.V.12:1720.03+0:32
3514
REULEN, Holger

GER
MTB-Club München13:1418.59+1:29
4579
HEISE, Torben

GER
DDMC Solling e.V.14:0517.47+2:20
5513
GRINGEL, Raphael

GER
Holzminden14:5416.51+3:09
6510
MAILÄNDER, Sebastian

GER
Spieker Racing Team15:0016.40+3:15
7599
DOSDALL, Kai
 Weserbergland Warriors15:4715.59+4:02
8593
HEINZE, Jörn
 Barntrup16:4614.67+5:01
9594
DUBBERT, Mark
 Barntrup16:5214.58+5:07
10595
KOLLMEIER, René
 Barntrup18:3013.30+6:45
11511
MORIZ, Rick

GER
Detmold18:3213.27+6:47
12586
JACOB, Nils
 Holzminden20:3012.00+8:45
13509
DOTHS, Christian

GER
Höxter26:299.29+14:44
Masters männlich
1533
MARKWORTH, Jan-Hendrik

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN11:2921.42---
1532
MARKWORTH, Roland

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN11:2921.42---
1528
MESSERSCHMIDT, Lars

GER
DDMC Solling e.V.11:2921.42---
4526
KOCH, Dirk

GER
Team-Weserbikeland12:4119.40+1:12
5576
BAUM, Uwe

GER
TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv13:1218.64+1:43
6531
NEUMANN, Flemming

GER
Lemgo13:2318.38+1:54
7517
KOSLER, Guido

GER
MTB-Racing-Lamspringe13:3018.22+2:01
8698
BLEIBAUM, Thomas
 Weserbergland Warriors13:3918.02+2:10
8522
SAMSON, Marko

GER
Radz-Fatz Espelkamp13:3918.02+2:10
8536
SCHMIDT, Bernd

GER
RG Paderborn13:3918.02+2:10
11574
GALK, Ingo

GER
Team-Weserbikeland13:4217.96+2:13
12521
ELSNER, Kai

GER
Minden13:5317.72+2:24
13534
MARTIN, Frank

GER
Fitness-Center-Spieker.de14:5116.57+3:22
14572
PANKOKE, Guido

GER
Lemgo15:0216.36+3:33
15537
MEIER, Lars

GER
DDMC Solling e.V.15:3115.85+4:02
16535
MARTIN, christoph

GER
lemgo15:4415.64+4:15
17524
SENTKER, Hendrik

GER
Hessisch Oldendorf16:0415.31+4:35
18588
SCHWALM, Marco
 MTB Race Team Höxter16:1115.20+4:42
19587
LINKE, Markus
 Vahlbruch16:1415.15+4:45
20523
KOLLERT, Sven

GER
Team Schauinsland16:1915.08+4:50
21516
NOLTE, Jens

GER
IBC DIMB Racing Team16:3714.80+5:08
22529
GRUNOW, Philipp

GER
Schmalental16:5414.56+5:25
23530
PRACHTEL, Sven

GER
Höxter17:1014.33+5:41
24577
BENTMANN, Arnd

GER
Team Schauinsland Bad Meinberg17:1114.32+5:42
25519
EILERS, Hendrik

GER
Zetel17:2314.15+5:54
26573
GARTH, Carsten

GER
Lemgo18:1413.49+6:45
27520
EILERS, Christian

GER
MTB Treff Oldenburg18:2913.31+7:00
28525
FEIKE, Michael

GER
Team-Weserbikeland.com18:3213.27+7:03
Senioren I
1750
DROSTE, Oliver

GER
Bornekamp-Racingteam12:4519.29---
2557
KRÖGER, Gerhard

GER
OSC Damme12:5119.14+0:06
3575
FALK, Andreas

GER
RSV Förste13:0818.73+0:23
4554
BLOEMER, Êlmar

GER
OSC Damme13:0918.71+0:24
5552
KOCH, Lars

GER
MTB Race Team Höxter13:1918.47+0:34
6540
MEHLAN, Volker

GER
Bornekamp-Racingteam13:5217.74+1:07
7545
ADAM, Siegfried

GER
Horn Bad Meimberg14:2717.02+1:42
8548
KÖHLER, Roland

GER
Rc Endspurt Herford14:3516.87+1:50
9547
VAGEDES, Ludger

GER
Radsport Hochsolling e.V.14:4316.72+1:58
10551
REDEKER, Jörg

GER
MSC Desenberg14:5616.47+2:11
11590
SCHWENGELS, Helmut
 Beverungen15:1016.22+2:25
12549
BÖNNIGHAUSEN, Matthias

GER
Fichtenflitzer Bad Driburg15:2216.01+2:37
13556
GIEßLER, Olaf

GER
Bielefeld15:3215.84+2:47
14560
STÄRK, Andreas

GER
OSC Damme15:3315.82+2:48
15544
HEIDENREICH, Jens

GER
Team Jensenbike15:3515.79+2:50
16555
FELDEN, Michael

GER
Powerslide Minden15:3615.77+2:51
16553
KIPKER, Thomas

GER
Radsport Hochsolling e.V.15:3615.77+2:51
18543
FRIEDRICH, Sven

GER
Hildesheim15:5915.39+3:14
19697
KÖHLER, Tobias
 OHR16:1615.12+3:31
20546
DÖRING, André

GER
MC Pirate e.V. / Team Pirate17:0114.46+4:16
21694
HOFFMANN, Frank
 Wennigsen17:2014.19+4:35
22559
KESSEBROCK, Siegfried

GER
Radsport Hochsolling e.V.17:3813.95+4:53
23539
MÜLLER, Norbert

GER
MTB Race Team Höxter18:0313.63+5:18
24542
STEPPAT, Andreas

GER
MTB Race Team Höxter18:1913.43+5:34
25550
KAMERAU, Frank

GER
Team Springe19:0412.90+6:19
26558
KOOP, Michael

GER
Petershagen19:2912.63+6:44
27591
HOPPE, Martin
 Bad Karlshafen21:4711.29+9:02
Senioren II
1561
ROTERMUND, Uwe

GER
MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team13:1518.57---
2578
DZIEIA, Roland

GER
Team Skyder Sportpromotion13:5517.68+0:40
3562
LANGE, Dirk

GER
Neuhof14:3416.89+1:19
4563
REIMER, Arnold

GER
Bike-Sport-Lippe14:3516.87+1:20
5565
BUCHHOLZ, Volker

GER
Hochschule OWL14:5316.53+1:38
6566
FLEßNER, Günther

GER
Hildesheim15:3215.84+2:17
7564
WILHELMUS, Rolf

GER
Radsport Hochsolling e.V.16:3014.91+3:15
8589
KURZ, Axel
 Detmold19:2812.64+6:13
U 19 weiblich
1500
KRAUSE, Nadine

GER
MTB Race Team Höxter15:3015.87---
Damen
1508
HUPE, Sabrina

GER
DDMC Solling e.V.17:1614.25---
2507
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter18:0913.55+0:53
3506
MÜLLER, Vanessa

GER
MTB Race Team Höxter26:149.38+8:58
Masters weiblich
1515
SCHNEIDER, Dagmar

GER
Team Magic26:229.33---
Seniorinnen I
1538
MARKUS, Simone

GER
Viersen19:0512.89---
2696
KÖHLER, Ira
 OHR19:0712.87+0:02

8. posms: finišs (6.60 km)

U 19 männlich
1502
DRÜKE, Jan

GER
MTB Race Team Höxter11:2634.64---
2581
KOCH, Christoph

GER
MTB Race Team Höxter12:4631.02+1:20
3505
GEORGI, Niklas

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:5330.74+1:27
4503
KUMPART, Mario

GER
RSC Wahmbeck13:0630.23+1:40
Herren
1598
COENEN, Clemens
 Stevens 29 Team Lemgo10:5036.55---
2512
KIPKER, Philipp
 Radsport Hochsolling e.V.11:1934.99+0:29
3514
REULEN, Holger

GER
MTB-Club München11:2334.79+0:33
4579
HEISE, Torben

GER
DDMC Solling e.V.11:4033.94+0:50
5513
GRINGEL, Raphael

GER
Holzminden12:2431.94+1:34
6599
DOSDALL, Kai
 Weserbergland Warriors12:5530.66+2:05
7510
MAILÄNDER, Sebastian

GER
Spieker Racing Team12:5730.58+2:07
8511
MORIZ, Rick

GER
Detmold13:1130.04+2:21
9594
DUBBERT, Mark
 Barntrup13:4428.83+2:54
10595
KOLLMEIER, René
 Barntrup14:1627.76+3:26
11586
JACOB, Nils
 Holzminden14:4926.73+3:59
12593
HEINZE, Jörn
 Barntrup15:4625.12+4:56
13509
DOTHS, Christian

GER
Höxter18:1521.70+7:25
Masters männlich
1533
MARKWORTH, Jan-Hendrik

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN10:1638.57---
2532
MARKWORTH, Roland

GER
TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN10:2238.20+0:06
3528
MESSERSCHMIDT, Lars

GER
DDMC Solling e.V.10:3537.42+0:19
4531
NEUMANN, Flemming

GER
Lemgo11:1835.04+1:02
5526
KOCH, Dirk

GER
Team-Weserbikeland11:2234.84+1:06
6521
ELSNER, Kai

GER
Minden11:2334.79+1:07
7576
BAUM, Uwe

GER
TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv11:3034.43+1:14
8574
GALK, Ingo

GER
Team-Weserbikeland11:3134.38+1:15
9522
SAMSON, Marko

GER
Radz-Fatz Espelkamp11:4033.94+1:24
10536
SCHMIDT, Bernd

GER
RG Paderborn11:4333.80+1:27
11698
BLEIBAUM, Thomas
 Weserbergland Warriors11:4533.70+1:29
12517
KOSLER, Guido

GER
MTB-Racing-Lamspringe11:4633.65+1:30
13534
MARTIN, Frank

GER
Fitness-Center-Spieker.de11:5633.18+1:40
14535
MARTIN, christoph

GER
lemgo11:5733.14+1:41
15572
PANKOKE, Guido

GER
Lemgo12:1132.50+1:55
16537
MEIER, Lars

GER
DDMC Solling e.V.12:4531.06+2:29
17529
GRUNOW, Philipp

GER
Schmalental12:5030.86+2:34
18588
SCHWALM, Marco
 MTB Race Team Höxter12:5430.70+2:38
19587
LINKE, Markus
 Vahlbruch12:5730.58+2:41
20577
BENTMANN, Arnd

GER
Team Schauinsland Bad Meinberg13:0030.46+2:44
21523
KOLLERT, Sven

GER
Team Schauinsland13:2529.52+3:09
22520
EILERS, Christian

GER
MTB Treff Oldenburg13:2729.44+3:11
23516
NOLTE, Jens

GER
IBC DIMB Racing Team13:3329.23+3:17
24524
SENTKER, Hendrik

GER
Hessisch Oldendorf13:3829.05+3:22
25530
PRACHTEL, Sven

GER
Höxter13:4228.91+3:26
26519
EILERS, Hendrik

GER
Zetel13:4428.83+3:28
27525
FEIKE, Michael

GER
Team-Weserbikeland.com13:4728.73+3:31
28573
GARTH, Carsten

GER
Lemgo13:5528.46+3:39
Senioren I
1557
KRÖGER, Gerhard

GER
OSC Damme11:0535.73---
2540
MEHLAN, Volker

GER
Bornekamp-Racingteam11:0635.68+0:01
3750
DROSTE, Oliver

GER
Bornekamp-Racingteam11:1835.04+0:13
4552
KOCH, Lars

GER
MTB Race Team Höxter11:1934.99+0:14
5575
FALK, Andreas

GER
RSV Förste11:3234.34+0:27
6554
BLOEMER, Êlmar

GER
OSC Damme11:3534.19+0:30
7551
REDEKER, Jörg

GER
MSC Desenberg11:4833.56+0:43
8545
ADAM, Siegfried

GER
Horn Bad Meimberg12:0232.91+0:57
9560
STÄRK, Andreas

GER
OSC Damme12:1932.15+1:14
9548
KÖHLER, Roland

GER
Rc Endspurt Herford12:1932.15+1:14
11547
VAGEDES, Ludger

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:2331.98+1:18
12544
HEIDENREICH, Jens

GER
Team Jensenbike12:2531.89+1:20
13553
KIPKER, Thomas

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:4431.10+1:39
14556
GIEßLER, Olaf

GER
Bielefeld12:4730.98+1:42
15590
SCHWENGELS, Helmut
 Beverungen12:4930.90+1:44
15546
DÖRING, André

GER
MC Pirate e.V. / Team Pirate12:4930.90+1:44
17549
BÖNNIGHAUSEN, Matthias

GER
Fichtenflitzer Bad Driburg12:5130.82+1:46
18697
KÖHLER, Tobias
 OHR12:5330.74+1:48
19543
FRIEDRICH, Sven

GER
Hildesheim13:0630.23+2:01
20559
KESSEBROCK, Siegfried

GER
Radsport Hochsolling e.V.13:2029.70+2:15
20555
FELDEN, Michael

GER
Powerslide Minden13:2029.70+2:15
22694
HOFFMANN, Frank
 Wennigsen13:2129.66+2:16
23542
STEPPAT, Andreas

GER
MTB Race Team Höxter13:3029.33+2:25
24539
MÜLLER, Norbert

GER
MTB Race Team Höxter13:3929.01+2:34
25558
KOOP, Michael

GER
Petershagen14:0228.22+2:57
26550
KAMERAU, Frank

GER
Team Springe14:3027.31+3:25
27591
HOPPE, Martin
 Bad Karlshafen15:1426.00+4:09
Senioren II
1562
LANGE, Dirk

GER
Neuhof11:1035.46---
2561
ROTERMUND, Uwe

GER
MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team11:3334.29+0:23
3565
BUCHHOLZ, Volker

GER
Hochschule OWL11:5833.09+0:48
4563
REIMER, Arnold

GER
Bike-Sport-Lippe12:0132.95+0:51
5566
FLEßNER, Günther

GER
Hildesheim12:2132.06+1:11
6578
DZIEIA, Roland

GER
Team Skyder Sportpromotion12:4131.22+1:31
7564
WILHELMUS, Rolf

GER
Radsport Hochsolling e.V.12:4531.06+1:35
8589
KURZ, Axel
 Detmold14:1527.79+3:05
U 19 weiblich
1500
KRAUSE, Nadine

GER
MTB Race Team Höxter12:4730.98---
Damen
1508
HUPE, Sabrina

GER
DDMC Solling e.V.13:1929.74---
2507
TILLBERG, Svenja
 MTB Race Team Höxter13:5828.35+0:39
3506
MÜLLER, Vanessa

GER
MTB Race Team Höxter18:4121.20+5:22
Masters weiblich
1515
SCHNEIDER, Dagmar

GER
Team Magic20:2419.41---
Seniorinnen I
1696
KÖHLER, Ira
 OHR14:0528.12---
2538
MARKUS, Simone

GER
Viersen14:5626.52+0:51