MTB RACE TEAM Höxter | |
|
Vieta | Nr. | Vārds | Klubs | Grupa | Laiks | km/h | Starpība | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. posms: Runde (4.10 km) | ||||||||
1 | 532 | MARKWORTH, ROLAND | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 11:42 | 21.03 | --- | |
1 | 533 | MARKWORTH, JAN-HENDRIK | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 11:42 | 21.03 | --- | |
3 | 528 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 11:46 | 20.91 | +0:04 | |
4 | 598 | COENEN, CLEMENS | Stevens 29 Team Lemgo | Herren | 12:31 | 19.65 | +0:49 | |
5 | 750 | DROSTE, OLIVER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 12:39 | 19.45 | +0:57 | |
5 | 557 | KRÖGER, GERHARD | OSC Damme | Senioren I | 12:39 | 19.45 | +0:57 | |
7 | 561 | ROTERMUND, UWE | MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team | Senioren II | 13:08 | 18.73 | +1:26 | |
7 | 576 | BAUM, UWE | TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv | Masters männlich | 13:08 | 18.73 | +1:26 | |
7 | 502 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 13:08 | 18.73 | +1:26 | |
10 | 579 | HEISE, TORBEN | DDMC Solling e.V. | Herren | 13:09 | 18.71 | +1:27 | |
11 | 526 | KOCH, DIRK | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 13:10 | 18.68 | +1:28 | |
12 | 522 | SAMSON, MARKO | Radz-Fatz Espelkamp | Masters männlich | 13:11 | 18.66 | +1:29 | |
13 | 552 | KOCH, LARS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 13:34 | 18.13 | +1:52 | |
14 | 512 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling e.V. | Herren | 13:35 | 18.11 | +1:53 | |
15 | 531 | NEUMANN, FLEMMING | Lemgo | Masters männlich | 13:39 | 18.02 | +1:57 | |
15 | 514 | REULEN, HOLGER | MTB-Club München | Herren | 13:39 | 18.02 | +1:57 | |
17 | 698 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 13:49 | 17.80 | +2:07 | |
17 | 536 | SCHMIDT, BERND | RG Paderborn | Masters männlich | 13:49 | 17.80 | +2:07 | |
19 | 575 | FALK, ANDREAS | RSV Förste | Senioren I | 13:50 | 17.78 | +2:08 | |
19 | 565 | BUCHHOLZ, VOLKER | Hochschule OWL | Senioren II | 13:50 | 17.78 | +2:08 | |
21 | 540 | MEHLAN, VOLKER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 13:51 | 17.76 | +2:09 | |
21 | 517 | KOSLER, GUIDO | MTB-Racing-Lamspringe | Masters männlich | 13:51 | 17.76 | +2:09 | |
23 | 554 | BLOEMER, ÊLMAR | OSC Damme | Senioren I | 13:56 | 17.66 | +2:14 | |
23 | 562 | LANGE, DIRK | Neuhof | Senioren II | 13:56 | 17.66 | +2:14 | |
25 | 521 | ELSNER, KAI | Minden | Masters männlich | 14:05 | 17.47 | +2:23 | |
25 | 574 | GALK, INGO | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 14:05 | 17.47 | +2:23 | |
27 | 548 | KÖHLER, ROLAND | Rc Endspurt Herford | Senioren I | 14:06 | 17.45 | +2:24 | |
28 | 563 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 14:13 | 17.30 | +2:31 | |
29 | 578 | DZIEIA, ROLAND | Team Skyder Sportpromotion | Senioren II | 14:18 | 17.20 | +2:36 | |
30 | 555 | FELDEN, MICHAEL | Powerslide Minden | Senioren I | 14:21 | 17.14 | +2:39 | |
31 | 551 | REDEKER, JÖRG | MSC Desenberg | Senioren I | 14:27 | 17.02 | +2:45 | |
32 | 534 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker.de | Masters männlich | 14:28 | 17.00 | +2:46 | |
32 | 547 | VAGEDES, LUDGER | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 14:28 | 17.00 | +2:46 | |
32 | 545 | ADAM, SIEGFRIED | Horn Bad Meimberg | Senioren I | 14:28 | 17.00 | +2:46 | |
35 | 566 | FLESSNER, GÜNTHER | Hildesheim | Senioren II | 14:31 | 16.95 | +2:49 | |
36 | 505 | GEORGI, NIKLAS | Radsport Hochsolling e.V. | U 19 männlich | 14:32 | 16.93 | +2:50 | |
37 | 599 | DOSDALL, KAI | Weserbergland Warriors | Herren | 14:38 | 16.81 | +2:56 | |
38 | 549 | BÖNNIGHAUSEN, MATTHIAS | Fichtenflitzer Bad Driburg | Senioren I | 14:40 | 16.77 | +2:58 | |
39 | 500 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 14:59 | 16.42 | +3:17 | |
40 | 535 | MARTIN, CHRISTOPH | lemgo | Masters männlich | 15:00 | 16.40 | +3:18 | |
41 | 560 | STÄRK, ANDREAS | OSC Damme | Senioren I | 15:01 | 16.38 | +3:19 | |
42 | 593 | HEINZE, JÖRN | Barntrup | Herren | 15:19 | 16.06 | +3:37 | |
43 | 697 | KÖHLER, TOBIAS | OHR | Senioren I | 15:23 | 15.99 | +3:41 | |
44 | 581 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 15:25 | 15.96 | +3:43 | |
44 | 503 | KUMPART, MARIO | RSC Wahmbeck | U 19 männlich | 15:25 | 15.96 | +3:43 | |
46 | 588 | SCHWALM, MARCO | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 15:30 | 15.87 | +3:48 | |
47 | 590 | SCHWENGELS, HELMUT | Beverungen | Senioren I | 15:31 | 15.85 | +3:49 | |
48 | 572 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 15:32 | 15.84 | +3:50 | |
49 | 510 | MAILÄNDER, SEBASTIAN | Spieker Racing Team | Herren | 15:36 | 15.77 | +3:54 | |
50 | 556 | GIESSLER, OLAF | Bielefeld | Senioren I | 15:37 | 15.75 | +3:55 | |
51 | 529 | GRUNOW, PHILIPP | Schmalental | Masters männlich | 15:50 | 15.54 | +4:08 | |
51 | 523 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland | Masters männlich | 15:50 | 15.54 | +4:08 | |
53 | 544 | HEIDENREICH, JENS | Team Jensenbike | Senioren I | 15:56 | 15.44 | +4:14 | |
53 | 550 | KAMERAU, FRANK | Team Springe | Senioren I | 15:56 | 15.44 | +4:14 | |
55 | 546 | DÖRING, ANDRÉ | MC Pirate e.V. / Team Pirate | Senioren I | 15:57 | 15.42 | +4:15 | |
56 | 553 | KIPKER, THOMAS | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 16:18 | 15.09 | +4:36 | |
57 | 577 | BENTMANN, ARND | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 16:19 | 15.08 | +4:37 | |
57 | 513 | GRINGEL, RAPHAEL | Holzminden | Herren | 16:19 | 15.08 | +4:37 | |
59 | 586 | JACOB, NILS | Holzminden | Herren | 16:20 | 15.06 | +4:38 | |
60 | 587 | LINKE, MARKUS | Vahlbruch | Masters männlich | 16:25 | 14.98 | +4:43 | |
61 | 524 | SENTKER, HENDRIK | Hessisch Oldendorf | Masters männlich | 16:26 | 14.97 | +4:44 | |
62 | 516 | NOLTE, JENS | IBC DIMB Racing Team | Masters männlich | 16:27 | 14.95 | +4:45 | |
63 | 559 | KESSEBROCK, SIEGFRIED | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 16:31 | 14.89 | +4:49 | |
64 | 543 | FRIEDRICH, SVEN | Hildesheim | Senioren I | 16:32 | 14.88 | +4:50 | |
65 | 542 | STEPPAT, ANDREAS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 16:42 | 14.73 | +5:00 | |
66 | 539 | MÜLLER, NORBERT | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 17:10 | 14.33 | +5:28 | |
67 | 595 | KOLLMEIER, RENÉ | Barntrup | Herren | 17:25 | 14.12 | +5:43 | |
68 | 508 | HUPE, SABRINA | DDMC Solling e.V. | Damen | 17:26 | 14.11 | +5:44 | |
69 | 694 | HOFFMANN, FRANK | Wennigsen | Senioren I | 17:27 | 14.10 | +5:45 | |
70 | 519 | EILERS, HENDRIK | Zetel | Masters männlich | 17:34 | 14.00 | +5:52 | |
71 | 525 | FEIKE, MICHAEL | Team-Weserbikeland.com | Masters männlich | 17:35 | 13.99 | +5:53 | |
72 | 530 | PRACHTEL, SVEN | Höxter | Masters männlich | 17:37 | 13.96 | +5:55 | |
73 | 507 | TILLBERG, SVENJA | MTB Race Team Höxter | Damen | 17:39 | 13.94 | +5:57 | |
73 | 520 | EILERS, CHRISTIAN | MTB Treff Oldenburg | Masters männlich | 17:39 | 13.94 | +5:57 | |
75 | 538 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Seniorinnen I | 17:51 | 13.78 | +6:09 | |
76 | 594 | DUBBERT, MARK | Barntrup | Herren | 18:01 | 13.65 | +6:19 | |
77 | 589 | KURZ, AXEL | Detmold | Senioren II | 18:07 | 13.58 | +6:25 | |
78 | 511 | MORIZ, RICK | Detmold | Herren | 18:26 | 13.35 | +6:44 | |
79 | 558 | KOOP, MICHAEL | Petershagen | Senioren I | 18:51 | 13.05 | +7:09 | |
80 | 696 | KÖHLER, IRA | OHR | Seniorinnen I | 19:02 | 12.92 | +7:20 | |
81 | 509 | DOTHS, CHRISTIAN | Höxter | Herren | 19:27 | 12.65 | +7:45 | |
82 | 591 | HOPPE, MARTIN | Bad Karlshafen | Senioren I | 19:36 | 12.55 | +7:54 | |
83 | 506 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | Damen | 20:41 | 11.89 | +8:59 | |
84 | 515 | SCHNEIDER, DAGMAR | Team Magic | Masters weiblich | 23:27 | 10.49 | +11:45 | |
85 | 537 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 26:34 | 9.26 | +14:52 | |
86 | 564 | WILHELMUS, ROLF | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren II | 33:16 | 7.39 | +21:34 | |
87 | 573 | GARTH, CARSTEN | Lemgo | Masters männlich | 41:57 | 5.86 | +30:15 | |
2. posms: Runde (6.60 km) | ||||||||
1 | 528 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 10:40 | 37.13 | --- | |
2 | 532 | MARKWORTH, ROLAND | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 10:41 | 37.07 | +0:01 | |
3 | 533 | MARKWORTH, JAN-HENDRIK | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 10:42 | 37.01 | +0:02 | |
4 | 750 | DROSTE, OLIVER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 10:59 | 36.05 | +0:19 | |
5 | 598 | COENEN, CLEMENS | Stevens 29 Team Lemgo | Herren | 11:00 | 36.00 | +0:20 | |
6 | 502 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 11:02 | 35.89 | +0:22 | |
7 | 562 | LANGE, DIRK | Neuhof | Senioren II | 11:03 | 35.84 | +0:23 | |
8 | 531 | NEUMANN, FLEMMING | Lemgo | Masters männlich | 11:04 | 35.78 | +0:24 | |
9 | 557 | KRÖGER, GERHARD | OSC Damme | Senioren I | 11:05 | 35.73 | +0:25 | |
9 | 540 | MEHLAN, VOLKER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 11:05 | 35.73 | +0:25 | |
11 | 512 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling e.V. | Herren | 11:07 | 35.62 | +0:27 | |
12 | 552 | KOCH, LARS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 11:13 | 35.30 | +0:33 | |
13 | 561 | ROTERMUND, UWE | MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team | Senioren II | 11:15 | 35.20 | +0:35 | |
13 | 514 | REULEN, HOLGER | MTB-Club München | Herren | 11:15 | 35.20 | +0:35 | |
15 | 579 | HEISE, TORBEN | DDMC Solling e.V. | Herren | 11:17 | 35.10 | +0:37 | |
16 | 526 | KOCH, DIRK | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 11:21 | 34.89 | +0:41 | |
17 | 576 | BAUM, UWE | TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv | Masters männlich | 11:24 | 34.74 | +0:44 | |
18 | 522 | SAMSON, MARKO | Radz-Fatz Espelkamp | Masters männlich | 11:27 | 34.59 | +0:47 | |
19 | 537 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 11:32 | 34.34 | +0:52 | |
20 | 554 | BLOEMER, ÊLMAR | OSC Damme | Senioren I | 11:36 | 34.14 | +0:56 | |
21 | 517 | KOSLER, GUIDO | MTB-Racing-Lamspringe | Masters männlich | 11:43 | 33.80 | +1:03 | |
21 | 565 | BUCHHOLZ, VOLKER | Hochschule OWL | Senioren II | 11:43 | 33.80 | +1:03 | |
23 | 575 | FALK, ANDREAS | RSV Förste | Senioren I | 11:45 | 33.70 | +1:05 | |
24 | 534 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker.de | Masters männlich | 11:46 | 33.65 | +1:06 | |
25 | 551 | REDEKER, JÖRG | MSC Desenberg | Senioren I | 11:49 | 33.51 | +1:09 | |
25 | 698 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 11:49 | 33.51 | +1:09 | |
25 | 536 | SCHMIDT, BERND | RG Paderborn | Masters männlich | 11:49 | 33.51 | +1:09 | |
28 | 521 | ELSNER, KAI | Minden | Masters männlich | 11:50 | 33.46 | +1:10 | |
29 | 548 | KÖHLER, ROLAND | Rc Endspurt Herford | Senioren I | 11:54 | 33.28 | +1:14 | |
30 | 563 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 11:58 | 33.09 | +1:18 | |
31 | 560 | STÄRK, ANDREAS | OSC Damme | Senioren I | 12:01 | 32.95 | +1:21 | |
32 | 535 | MARTIN, CHRISTOPH | lemgo | Masters männlich | 12:03 | 32.86 | +1:23 | |
33 | 505 | GEORGI, NIKLAS | Radsport Hochsolling e.V. | U 19 männlich | 12:06 | 32.73 | +1:26 | |
33 | 566 | FLESSNER, GÜNTHER | Hildesheim | Senioren II | 12:06 | 32.73 | +1:26 | |
35 | 574 | GALK, INGO | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 12:07 | 32.68 | +1:27 | |
35 | 545 | ADAM, SIEGFRIED | Horn Bad Meimberg | Senioren I | 12:07 | 32.68 | +1:27 | |
37 | 547 | VAGEDES, LUDGER | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 12:08 | 32.64 | +1:28 | |
38 | 513 | GRINGEL, RAPHAEL | Holzminden | Herren | 12:13 | 32.41 | +1:33 | |
39 | 500 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 12:16 | 32.28 | +1:36 | |
40 | 555 | FELDEN, MICHAEL | Powerslide Minden | Senioren I | 12:19 | 32.15 | +1:39 | |
40 | 573 | GARTH, CARSTEN | Lemgo | Masters männlich | 12:19 | 32.15 | +1:39 | |
42 | 572 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 12:22 | 32.02 | +1:42 | |
43 | 544 | HEIDENREICH, JENS | Team Jensenbike | Senioren I | 12:23 | 31.98 | +1:43 | |
44 | 599 | DOSDALL, KAI | Weserbergland Warriors | Herren | 12:24 | 31.94 | +1:44 | |
45 | 549 | BÖNNIGHAUSEN, MATTHIAS | Fichtenflitzer Bad Driburg | Senioren I | 12:26 | 31.85 | +1:46 | |
46 | 697 | KÖHLER, TOBIAS | OHR | Senioren I | 12:27 | 31.81 | +1:47 | |
47 | 564 | WILHELMUS, ROLF | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren II | 12:29 | 31.72 | +1:49 | |
48 | 590 | SCHWENGELS, HELMUT | Beverungen | Senioren I | 12:32 | 31.60 | +1:52 | |
48 | 553 | KIPKER, THOMAS | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 12:32 | 31.60 | +1:52 | |
48 | 546 | DÖRING, ANDRÉ | MC Pirate e.V. / Team Pirate | Senioren I | 12:32 | 31.60 | +1:52 | |
51 | 586 | JACOB, NILS | Holzminden | Herren | 12:34 | 31.51 | +1:54 | |
52 | 577 | BENTMANN, ARND | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 12:36 | 31.43 | +1:56 | |
53 | 588 | SCHWALM, MARCO | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 12:37 | 31.39 | +1:57 | |
54 | 593 | HEINZE, JÖRN | Barntrup | Herren | 12:38 | 31.35 | +1:58 | |
55 | 510 | MAILÄNDER, SEBASTIAN | Spieker Racing Team | Herren | 12:41 | 31.22 | +2:01 | |
55 | 523 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland | Masters männlich | 12:41 | 31.22 | +2:01 | |
55 | 529 | GRUNOW, PHILIPP | Schmalental | Masters männlich | 12:41 | 31.22 | +2:01 | |
58 | 556 | GIESSLER, OLAF | Bielefeld | Senioren I | 12:47 | 30.98 | +2:07 | |
59 | 550 | KAMERAU, FRANK | Team Springe | Senioren I | 12:51 | 30.82 | +2:11 | |
60 | 539 | MÜLLER, NORBERT | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 12:52 | 30.78 | +2:12 | |
61 | 508 | HUPE, SABRINA | DDMC Solling e.V. | Damen | 12:54 | 30.70 | +2:14 | |
62 | 694 | HOFFMANN, FRANK | Wennigsen | Senioren I | 12:55 | 30.66 | +2:15 | |
63 | 578 | DZIEIA, ROLAND | Team Skyder Sportpromotion | Senioren II | 12:57 | 30.58 | +2:17 | |
64 | 507 | TILLBERG, SVENJA | MTB Race Team Höxter | Damen | 12:58 | 30.54 | +2:18 | |
65 | 594 | DUBBERT, MARK | Barntrup | Herren | 13:03 | 30.34 | +2:23 | |
66 | 543 | FRIEDRICH, SVEN | Hildesheim | Senioren I | 13:06 | 30.23 | +2:26 | |
67 | 516 | NOLTE, JENS | IBC DIMB Racing Team | Masters männlich | 13:08 | 30.15 | +2:28 | |
68 | 542 | STEPPAT, ANDREAS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 13:12 | 30.00 | +2:32 | |
69 | 511 | MORIZ, RICK | Detmold | Herren | 13:13 | 29.96 | +2:33 | |
70 | 524 | SENTKER, HENDRIK | Hessisch Oldendorf | Masters männlich | 13:20 | 29.70 | +2:40 | |
71 | 559 | KESSEBROCK, SIEGFRIED | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 13:21 | 29.66 | +2:41 | |
72 | 589 | KURZ, AXEL | Detmold | Senioren II | 13:22 | 29.63 | +2:42 | |
73 | 581 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 13:23 | 29.59 | +2:43 | |
73 | 520 | EILERS, CHRISTIAN | MTB Treff Oldenburg | Masters männlich | 13:23 | 29.59 | +2:43 | |
75 | 503 | KUMPART, MARIO | RSC Wahmbeck | U 19 männlich | 13:26 | 29.48 | +2:46 | |
76 | 519 | EILERS, HENDRIK | Zetel | Masters männlich | 13:27 | 29.44 | +2:47 | |
77 | 587 | LINKE, MARKUS | Vahlbruch | Masters männlich | 13:28 | 29.41 | +2:48 | |
78 | 595 | KOLLMEIER, RENÉ | Barntrup | Herren | 13:33 | 29.23 | +2:53 | |
78 | 538 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Seniorinnen I | 13:33 | 29.23 | +2:53 | |
80 | 530 | PRACHTEL, SVEN | Höxter | Masters männlich | 13:41 | 28.94 | +3:01 | |
81 | 558 | KOOP, MICHAEL | Petershagen | Senioren I | 14:01 | 28.25 | +3:21 | |
82 | 525 | FEIKE, MICHAEL | Team-Weserbikeland.com | Masters männlich | 14:03 | 28.19 | +3:23 | |
83 | 696 | KÖHLER, IRA | OHR | Seniorinnen I | 14:09 | 27.99 | +3:29 | |
84 | 591 | HOPPE, MARTIN | Bad Karlshafen | Senioren I | 14:17 | 27.72 | +3:37 | |
85 | 509 | DOTHS, CHRISTIAN | Höxter | Herren | 14:22 | 27.56 | +3:42 | |
86 | 506 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | Damen | 15:38 | 25.33 | +4:58 | |
87 | 515 | SCHNEIDER, DAGMAR | Team Magic | Masters weiblich | 17:23 | 22.78 | +6:43 | |
3. posms: Runde (4.10 km) | ||||||||
1 | 528 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 11:09 | 22.06 | --- | |
2 | 533 | MARKWORTH, JAN-HENDRIK | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 11:10 | 22.03 | +0:01 | |
3 | 532 | MARKWORTH, ROLAND | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 11:12 | 21.96 | +0:03 | |
4 | 750 | DROSTE, OLIVER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 11:59 | 20.53 | +0:50 | |
5 | 598 | COENEN, CLEMENS | Stevens 29 Team Lemgo | Herren | 12:04 | 20.39 | +0:55 | |
6 | 526 | KOCH, DIRK | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 12:22 | 19.89 | +1:13 | |
7 | 579 | HEISE, TORBEN | DDMC Solling e.V. | Herren | 12:37 | 19.50 | +1:28 | |
8 | 561 | ROTERMUND, UWE | MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team | Senioren II | 12:40 | 19.42 | +1:31 | |
9 | 552 | KOCH, LARS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 12:43 | 19.34 | +1:34 | |
10 | 557 | KRÖGER, GERHARD | OSC Damme | Senioren I | 12:46 | 19.27 | +1:37 | |
10 | 531 | NEUMANN, FLEMMING | Lemgo | Masters männlich | 12:46 | 19.27 | +1:37 | |
12 | 512 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling e.V. | Herren | 12:48 | 19.22 | +1:39 | |
13 | 502 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 12:54 | 19.07 | +1:45 | |
14 | 514 | REULEN, HOLGER | MTB-Club München | Herren | 13:14 | 18.59 | +2:05 | |
15 | 540 | MEHLAN, VOLKER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 13:16 | 18.54 | +2:07 | |
16 | 575 | FALK, ANDREAS | RSV Förste | Senioren I | 13:18 | 18.50 | +2:09 | |
16 | 517 | KOSLER, GUIDO | MTB-Racing-Lamspringe | Masters männlich | 13:18 | 18.50 | +2:09 | |
18 | 522 | SAMSON, MARKO | Radz-Fatz Espelkamp | Masters männlich | 13:19 | 18.47 | +2:10 | |
19 | 554 | BLOEMER, ÊLMAR | OSC Damme | Senioren I | 13:21 | 18.43 | +2:12 | |
20 | 576 | BAUM, UWE | TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv | Masters männlich | 13:22 | 18.40 | +2:13 | |
21 | 578 | DZIEIA, ROLAND | Team Skyder Sportpromotion | Senioren II | 13:33 | 18.15 | +2:24 | |
22 | 574 | GALK, INGO | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 13:38 | 18.04 | +2:29 | |
23 | 563 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 13:39 | 18.02 | +2:30 | |
24 | 536 | SCHMIDT, BERND | RG Paderborn | Masters männlich | 13:51 | 17.76 | +2:42 | |
24 | 698 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 13:51 | 17.76 | +2:42 | |
26 | 548 | KÖHLER, ROLAND | Rc Endspurt Herford | Senioren I | 13:53 | 17.72 | +2:44 | |
27 | 599 | DOSDALL, KAI | Weserbergland Warriors | Herren | 13:54 | 17.70 | +2:45 | |
28 | 521 | ELSNER, KAI | Minden | Masters männlich | 13:56 | 17.66 | +2:47 | |
29 | 547 | VAGEDES, LUDGER | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 14:07 | 17.43 | +2:58 | |
30 | 545 | ADAM, SIEGFRIED | Horn Bad Meimberg | Senioren I | 14:08 | 17.41 | +2:59 | |
31 | 551 | REDEKER, JÖRG | MSC Desenberg | Senioren I | 14:11 | 17.34 | +3:02 | |
32 | 562 | LANGE, DIRK | Neuhof | Senioren II | 14:12 | 17.32 | +3:03 | |
33 | 565 | BUCHHOLZ, VOLKER | Hochschule OWL | Senioren II | 14:18 | 17.20 | +3:09 | |
34 | 534 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker.de | Masters männlich | 14:39 | 16.79 | +3:30 | |
35 | 560 | STÄRK, ANDREAS | OSC Damme | Senioren I | 14:45 | 16.68 | +3:36 | |
36 | 535 | MARTIN, CHRISTOPH | lemgo | Masters männlich | 14:46 | 16.66 | +3:37 | |
37 | 549 | BÖNNIGHAUSEN, MATTHIAS | Fichtenflitzer Bad Driburg | Senioren I | 14:48 | 16.62 | +3:39 | |
38 | 555 | FELDEN, MICHAEL | Powerslide Minden | Senioren I | 14:52 | 16.55 | +3:43 | |
39 | 505 | GEORGI, NIKLAS | Radsport Hochsolling e.V. | U 19 männlich | 14:53 | 16.53 | +3:44 | |
39 | 566 | FLESSNER, GÜNTHER | Hildesheim | Senioren II | 14:53 | 16.53 | +3:44 | |
39 | 556 | GIESSLER, OLAF | Bielefeld | Senioren I | 14:53 | 16.53 | +3:44 | |
42 | 510 | MAILÄNDER, SEBASTIAN | Spieker Racing Team | Herren | 14:55 | 16.49 | +3:46 | |
43 | 513 | GRINGEL, RAPHAEL | Holzminden | Herren | 15:00 | 16.40 | +3:51 | |
44 | 572 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 15:03 | 16.35 | +3:54 | |
45 | 588 | SCHWALM, MARCO | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 15:10 | 16.22 | +4:01 | |
46 | 500 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 15:11 | 16.20 | +4:02 | |
47 | 590 | SCHWENGELS, HELMUT | Beverungen | Senioren I | 15:13 | 16.17 | +4:04 | |
47 | 503 | KUMPART, MARIO | RSC Wahmbeck | U 19 männlich | 15:13 | 16.17 | +4:04 | |
49 | 553 | KIPKER, THOMAS | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 15:14 | 16.15 | +4:05 | |
50 | 586 | JACOB, NILS | Holzminden | Herren | 15:15 | 16.13 | +4:06 | |
51 | 529 | GRUNOW, PHILIPP | Schmalental | Masters männlich | 15:31 | 15.85 | +4:22 | |
51 | 524 | SENTKER, HENDRIK | Hessisch Oldendorf | Masters männlich | 15:31 | 15.85 | +4:22 | |
53 | 523 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland | Masters männlich | 15:32 | 15.84 | +4:23 | |
54 | 550 | KAMERAU, FRANK | Team Springe | Senioren I | 15:38 | 15.74 | +4:29 | |
55 | 544 | HEIDENREICH, JENS | Team Jensenbike | Senioren I | 15:40 | 15.70 | +4:31 | |
56 | 593 | HEINZE, JÖRN | Barntrup | Herren | 15:42 | 15.67 | +4:33 | |
57 | 543 | FRIEDRICH, SVEN | Hildesheim | Senioren I | 15:51 | 15.52 | +4:42 | |
58 | 577 | BENTMANN, ARND | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 15:54 | 15.47 | +4:45 | |
59 | 546 | DÖRING, ANDRÉ | MC Pirate e.V. / Team Pirate | Senioren I | 15:57 | 15.42 | +4:48 | |
60 | 573 | GARTH, CARSTEN | Lemgo | Masters männlich | 16:05 | 15.30 | +4:56 | |
61 | 559 | KESSEBROCK, SIEGFRIED | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 16:08 | 15.25 | +4:59 | |
62 | 697 | KÖHLER, TOBIAS | OHR | Senioren I | 16:10 | 15.22 | +5:01 | |
63 | 587 | LINKE, MARKUS | Vahlbruch | Masters männlich | 16:15 | 15.14 | +5:06 | |
64 | 564 | WILHELMUS, ROLF | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren II | 16:39 | 14.77 | +5:30 | |
65 | 542 | STEPPAT, ANDREAS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 16:45 | 14.69 | +5:36 | |
66 | 516 | NOLTE, JENS | IBC DIMB Racing Team | Masters männlich | 16:48 | 14.64 | +5:39 | |
66 | 694 | HOFFMANN, FRANK | Wennigsen | Senioren I | 16:48 | 14.64 | +5:39 | |
68 | 508 | HUPE, SABRINA | DDMC Solling e.V. | Damen | 16:51 | 14.60 | +5:42 | |
69 | 581 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 16:57 | 14.51 | +5:48 | |
70 | 539 | MÜLLER, NORBERT | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 17:04 | 14.41 | +5:55 | |
71 | 594 | DUBBERT, MARK | Barntrup | Herren | 17:13 | 14.29 | +6:04 | |
72 | 538 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Seniorinnen I | 17:16 | 14.25 | +6:07 | |
73 | 507 | TILLBERG, SVENJA | MTB Race Team Höxter | Damen | 17:18 | 14.22 | +6:09 | |
74 | 519 | EILERS, HENDRIK | Zetel | Masters männlich | 17:26 | 14.11 | +6:17 | |
75 | 525 | FEIKE, MICHAEL | Team-Weserbikeland.com | Masters männlich | 17:27 | 14.10 | +6:18 | |
76 | 530 | PRACHTEL, SVEN | Höxter | Masters männlich | 17:46 | 13.85 | +6:37 | |
77 | 511 | MORIZ, RICK | Detmold | Herren | 17:48 | 13.82 | +6:39 | |
77 | 520 | EILERS, CHRISTIAN | MTB Treff Oldenburg | Masters männlich | 17:48 | 13.82 | +6:39 | |
79 | 589 | KURZ, AXEL | Detmold | Senioren II | 17:56 | 13.72 | +6:47 | |
80 | 595 | KOLLMEIER, RENÉ | Barntrup | Herren | 17:57 | 13.70 | +6:48 | |
81 | 537 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 18:12 | 13.52 | +7:03 | |
82 | 509 | DOTHS, CHRISTIAN | Höxter | Herren | 18:27 | 13.33 | +7:18 | |
83 | 558 | KOOP, MICHAEL | Petershagen | Senioren I | 18:36 | 13.23 | +7:27 | |
84 | 696 | KÖHLER, IRA | OHR | Seniorinnen I | 18:50 | 13.06 | +7:41 | |
85 | 591 | HOPPE, MARTIN | Bad Karlshafen | Senioren I | 21:11 | 11.61 | +10:02 | |
86 | 506 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | Damen | 21:33 | 11.42 | +10:24 | |
87 | 515 | SCHNEIDER, DAGMAR | Team Magic | Masters weiblich | 23:49 | 10.33 | +12:40 | |
4. posms: Runde (6.60 km) | ||||||||
1 | 532 | MARKWORTH, ROLAND | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 10:44 | 36.89 | --- | |
2 | 528 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 10:46 | 36.78 | +0:02 | |
3 | 533 | MARKWORTH, JAN-HENDRIK | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 10:50 | 36.55 | +0:06 | |
4 | 598 | COENEN, CLEMENS | Stevens 29 Team Lemgo | Herren | 10:51 | 36.50 | +0:07 | |
5 | 512 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling e.V. | Herren | 11:01 | 35.95 | +0:17 | |
6 | 502 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 11:02 | 35.89 | +0:18 | |
6 | 531 | NEUMANN, FLEMMING | Lemgo | Masters männlich | 11:02 | 35.89 | +0:18 | |
8 | 552 | KOCH, LARS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 11:04 | 35.78 | +0:20 | |
9 | 540 | MEHLAN, VOLKER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 11:09 | 35.52 | +0:25 | |
10 | 750 | DROSTE, OLIVER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 11:12 | 35.36 | +0:28 | |
11 | 561 | ROTERMUND, UWE | MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team | Senioren II | 11:19 | 34.99 | +0:35 | |
12 | 579 | HEISE, TORBEN | DDMC Solling e.V. | Herren | 11:21 | 34.89 | +0:37 | |
13 | 562 | LANGE, DIRK | Neuhof | Senioren II | 11:30 | 34.43 | +0:46 | |
14 | 514 | REULEN, HOLGER | MTB-Club München | Herren | 11:35 | 34.19 | +0:51 | |
14 | 557 | KRÖGER, GERHARD | OSC Damme | Senioren I | 11:35 | 34.19 | +0:51 | |
16 | 526 | KOCH, DIRK | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 11:37 | 34.09 | +0:53 | |
17 | 521 | ELSNER, KAI | Minden | Masters männlich | 11:38 | 34.04 | +0:54 | |
18 | 554 | BLOEMER, ÊLMAR | OSC Damme | Senioren I | 11:42 | 33.85 | +0:58 | |
19 | 575 | FALK, ANDREAS | RSV Förste | Senioren I | 11:43 | 33.80 | +0:59 | |
19 | 517 | KOSLER, GUIDO | MTB-Racing-Lamspringe | Masters männlich | 11:43 | 33.80 | +0:59 | |
21 | 574 | GALK, INGO | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 11:47 | 33.61 | +1:03 | |
22 | 576 | BAUM, UWE | TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv | Masters männlich | 11:49 | 33.51 | +1:05 | |
23 | 513 | GRINGEL, RAPHAEL | Holzminden | Herren | 11:51 | 33.42 | +1:07 | |
24 | 563 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 11:55 | 33.23 | +1:11 | |
25 | 565 | BUCHHOLZ, VOLKER | Hochschule OWL | Senioren II | 11:56 | 33.18 | +1:12 | |
26 | 548 | KÖHLER, ROLAND | Rc Endspurt Herford | Senioren I | 11:57 | 33.14 | +1:13 | |
27 | 522 | SAMSON, MARKO | Radz-Fatz Espelkamp | Masters männlich | 11:59 | 33.05 | +1:15 | |
28 | 535 | MARTIN, CHRISTOPH | lemgo | Masters männlich | 12:00 | 33.00 | +1:16 | |
28 | 560 | STÄRK, ANDREAS | OSC Damme | Senioren I | 12:00 | 33.00 | +1:16 | |
30 | 555 | FELDEN, MICHAEL | Powerslide Minden | Senioren I | 12:03 | 32.86 | +1:19 | |
31 | 536 | SCHMIDT, BERND | RG Paderborn | Masters männlich | 12:06 | 32.73 | +1:22 | |
31 | 698 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 12:06 | 32.73 | +1:22 | |
33 | 505 | GEORGI, NIKLAS | Radsport Hochsolling e.V. | U 19 männlich | 12:08 | 32.64 | +1:24 | |
33 | 566 | FLESSNER, GÜNTHER | Hildesheim | Senioren II | 12:08 | 32.64 | +1:24 | |
35 | 537 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 12:10 | 32.55 | +1:26 | |
36 | 544 | HEIDENREICH, JENS | Team Jensenbike | Senioren I | 12:14 | 32.37 | +1:30 | |
37 | 697 | KÖHLER, TOBIAS | OHR | Senioren I | 12:15 | 32.33 | +1:31 | |
38 | 553 | KIPKER, THOMAS | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 12:20 | 32.11 | +1:36 | |
39 | 503 | KUMPART, MARIO | RSC Wahmbeck | U 19 männlich | 12:22 | 32.02 | +1:38 | |
40 | 529 | GRUNOW, PHILIPP | Schmalental | Masters männlich | 12:23 | 31.98 | +1:39 | |
41 | 534 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker.de | Masters männlich | 12:26 | 31.85 | +1:42 | |
42 | 551 | REDEKER, JÖRG | MSC Desenberg | Senioren I | 12:29 | 31.72 | +1:45 | |
43 | 573 | GARTH, CARSTEN | Lemgo | Masters männlich | 12:32 | 31.60 | +1:48 | |
43 | 545 | ADAM, SIEGFRIED | Horn Bad Meimberg | Senioren I | 12:32 | 31.60 | +1:48 | |
45 | 590 | SCHWENGELS, HELMUT | Beverungen | Senioren I | 12:33 | 31.55 | +1:49 | |
45 | 543 | FRIEDRICH, SVEN | Hildesheim | Senioren I | 12:33 | 31.55 | +1:49 | |
47 | 547 | VAGEDES, LUDGER | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 12:34 | 31.51 | +1:50 | |
48 | 500 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 12:38 | 31.35 | +1:54 | |
48 | 599 | DOSDALL, KAI | Weserbergland Warriors | Herren | 12:38 | 31.35 | +1:54 | |
50 | 588 | SCHWALM, MARCO | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 12:40 | 31.26 | +1:56 | |
51 | 549 | BÖNNIGHAUSEN, MATTHIAS | Fichtenflitzer Bad Driburg | Senioren I | 12:42 | 31.18 | +1:58 | |
52 | 572 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 12:44 | 31.10 | +2:00 | |
53 | 556 | GIESSLER, OLAF | Bielefeld | Senioren I | 12:46 | 31.02 | +2:02 | |
54 | 510 | MAILÄNDER, SEBASTIAN | Spieker Racing Team | Herren | 12:49 | 30.90 | +2:05 | |
55 | 508 | HUPE, SABRINA | DDMC Solling e.V. | Damen | 12:50 | 30.86 | +2:06 | |
56 | 593 | HEINZE, JÖRN | Barntrup | Herren | 12:52 | 30.78 | +2:08 | |
56 | 523 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland | Masters männlich | 12:52 | 30.78 | +2:08 | |
58 | 564 | WILHELMUS, ROLF | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren II | 12:55 | 30.66 | +2:11 | |
59 | 578 | DZIEIA, ROLAND | Team Skyder Sportpromotion | Senioren II | 13:02 | 30.38 | +2:18 | |
60 | 559 | KESSEBROCK, SIEGFRIED | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 13:03 | 30.34 | +2:19 | |
61 | 581 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 13:07 | 30.19 | +2:23 | |
62 | 546 | DÖRING, ANDRÉ | MC Pirate e.V. / Team Pirate | Senioren I | 13:08 | 30.15 | +2:24 | |
63 | 577 | BENTMANN, ARND | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 13:09 | 30.11 | +2:25 | |
64 | 524 | SENTKER, HENDRIK | Hessisch Oldendorf | Masters männlich | 13:11 | 30.04 | +2:27 | |
65 | 694 | HOFFMANN, FRANK | Wennigsen | Senioren I | 13:12 | 30.00 | +2:28 | |
66 | 542 | STEPPAT, ANDREAS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 13:18 | 29.77 | +2:34 | |
67 | 586 | JACOB, NILS | Holzminden | Herren | 13:19 | 29.74 | +2:35 | |
68 | 587 | LINKE, MARKUS | Vahlbruch | Masters männlich | 13:24 | 29.55 | +2:40 | |
69 | 511 | MORIZ, RICK | Detmold | Herren | 13:25 | 29.52 | +2:41 | |
70 | 539 | MÜLLER, NORBERT | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 13:28 | 29.41 | +2:44 | |
71 | 550 | KAMERAU, FRANK | Team Springe | Senioren I | 13:29 | 29.37 | +2:45 | |
72 | 594 | DUBBERT, MARK | Barntrup | Herren | 13:33 | 29.23 | +2:49 | |
72 | 520 | EILERS, CHRISTIAN | MTB Treff Oldenburg | Masters männlich | 13:33 | 29.23 | +2:49 | |
72 | 516 | NOLTE, JENS | IBC DIMB Racing Team | Masters männlich | 13:33 | 29.23 | +2:49 | |
75 | 507 | TILLBERG, SVENJA | MTB Race Team Höxter | Damen | 13:37 | 29.08 | +2:53 | |
76 | 525 | FEIKE, MICHAEL | Team-Weserbikeland.com | Masters männlich | 13:38 | 29.05 | +2:54 | |
77 | 589 | KURZ, AXEL | Detmold | Senioren II | 13:40 | 28.98 | +2:56 | |
78 | 530 | PRACHTEL, SVEN | Höxter | Masters männlich | 13:41 | 28.94 | +2:57 | |
79 | 519 | EILERS, HENDRIK | Zetel | Masters männlich | 13:53 | 28.52 | +3:09 | |
80 | 595 | KOLLMEIER, RENÉ | Barntrup | Herren | 13:58 | 28.35 | +3:14 | |
81 | 538 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Seniorinnen I | 14:11 | 27.92 | +3:27 | |
82 | 696 | KÖHLER, IRA | OHR | Seniorinnen I | 14:32 | 27.25 | +3:48 | |
83 | 558 | KOOP, MICHAEL | Petershagen | Senioren I | 14:36 | 27.12 | +3:52 | |
84 | 509 | DOTHS, CHRISTIAN | Höxter | Herren | 14:47 | 26.79 | +4:03 | |
85 | 591 | HOPPE, MARTIN | Bad Karlshafen | Senioren I | 15:08 | 26.17 | +4:24 | |
86 | 506 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | Damen | 16:18 | 24.29 | +5:34 | |
87 | 515 | SCHNEIDER, DAGMAR | Team Magic | Masters weiblich | 18:34 | 21.33 | +7:50 | |
5. posms: Runde (4.10 km) | ||||||||
1 | 533 | MARKWORTH, JAN-HENDRIK | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 11:05 | 22.20 | --- | |
2 | 528 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 11:08 | 22.10 | +0:03 | |
3 | 532 | MARKWORTH, ROLAND | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 11:10 | 22.03 | +0:05 | |
4 | 598 | COENEN, CLEMENS | Stevens 29 Team Lemgo | Herren | 11:32 | 21.33 | +0:27 | |
5 | 512 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling e.V. | Herren | 12:17 | 20.03 | +1:12 | |
5 | 526 | KOCH, DIRK | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 12:17 | 20.03 | +1:12 | |
7 | 561 | ROTERMUND, UWE | MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team | Senioren II | 12:32 | 19.63 | +1:27 | |
8 | 502 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 12:42 | 19.37 | +1:37 | |
8 | 750 | DROSTE, OLIVER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 12:42 | 19.37 | +1:37 | |
10 | 557 | KRÖGER, GERHARD | OSC Damme | Senioren I | 12:44 | 19.32 | +1:39 | |
11 | 579 | HEISE, TORBEN | DDMC Solling e.V. | Herren | 12:46 | 19.27 | +1:41 | |
12 | 575 | FALK, ANDREAS | RSV Förste | Senioren I | 13:06 | 18.78 | +2:01 | |
13 | 554 | BLOEMER, ÊLMAR | OSC Damme | Senioren I | 13:07 | 18.75 | +2:02 | |
14 | 517 | KOSLER, GUIDO | MTB-Racing-Lamspringe | Masters männlich | 13:08 | 18.73 | +2:03 | |
15 | 552 | KOCH, LARS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 13:11 | 18.66 | +2:06 | |
16 | 531 | NEUMANN, FLEMMING | Lemgo | Masters männlich | 13:14 | 18.59 | +2:09 | |
17 | 514 | REULEN, HOLGER | MTB-Club München | Herren | 13:20 | 18.45 | +2:15 | |
17 | 576 | BAUM, UWE | TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv | Masters männlich | 13:20 | 18.45 | +2:15 | |
19 | 578 | DZIEIA, ROLAND | Team Skyder Sportpromotion | Senioren II | 13:28 | 18.27 | +2:23 | |
20 | 522 | SAMSON, MARKO | Radz-Fatz Espelkamp | Masters männlich | 13:30 | 18.22 | +2:25 | |
21 | 540 | MEHLAN, VOLKER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 13:35 | 18.11 | +2:30 | |
22 | 537 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 13:45 | 17.89 | +2:40 | |
23 | 574 | GALK, INGO | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 13:56 | 17.66 | +2:51 | |
24 | 536 | SCHMIDT, BERND | RG Paderborn | Masters männlich | 13:57 | 17.63 | +2:52 | |
24 | 698 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 13:57 | 17.63 | +2:52 | |
24 | 563 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 13:57 | 17.63 | +2:52 | |
27 | 521 | ELSNER, KAI | Minden | Masters männlich | 14:04 | 17.49 | +2:59 | |
28 | 548 | KÖHLER, ROLAND | Rc Endspurt Herford | Senioren I | 14:05 | 17.47 | +3:00 | |
29 | 545 | ADAM, SIEGFRIED | Horn Bad Meimberg | Senioren I | 14:06 | 17.45 | +3:01 | |
30 | 551 | REDEKER, JÖRG | MSC Desenberg | Senioren I | 14:22 | 17.12 | +3:17 | |
31 | 599 | DOSDALL, KAI | Weserbergland Warriors | Herren | 14:26 | 17.04 | +3:21 | |
32 | 534 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker.de | Masters männlich | 14:29 | 16.99 | +3:24 | |
32 | 505 | GEORGI, NIKLAS | Radsport Hochsolling e.V. | U 19 männlich | 14:29 | 16.99 | +3:24 | |
34 | 547 | VAGEDES, LUDGER | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 14:31 | 16.95 | +3:26 | |
35 | 555 | FELDEN, MICHAEL | Powerslide Minden | Senioren I | 14:35 | 16.87 | +3:30 | |
36 | 562 | LANGE, DIRK | Neuhof | Senioren II | 14:39 | 16.79 | +3:34 | |
37 | 572 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 14:40 | 16.77 | +3:35 | |
38 | 565 | BUCHHOLZ, VOLKER | Hochschule OWL | Senioren II | 14:47 | 16.64 | +3:42 | |
39 | 513 | GRINGEL, RAPHAEL | Holzminden | Herren | 14:49 | 16.60 | +3:44 | |
40 | 510 | MAILÄNDER, SEBASTIAN | Spieker Racing Team | Herren | 14:52 | 16.55 | +3:47 | |
41 | 535 | MARTIN, CHRISTOPH | lemgo | Masters männlich | 14:59 | 16.42 | +3:54 | |
42 | 560 | STÄRK, ANDREAS | OSC Damme | Senioren I | 15:01 | 16.38 | +3:56 | |
43 | 566 | FLESSNER, GÜNTHER | Hildesheim | Senioren II | 15:11 | 16.20 | +4:06 | |
44 | 590 | SCHWENGELS, HELMUT | Beverungen | Senioren I | 15:13 | 16.17 | +4:08 | |
45 | 500 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 15:16 | 16.11 | +4:11 | |
46 | 549 | BÖNNIGHAUSEN, MATTHIAS | Fichtenflitzer Bad Driburg | Senioren I | 15:18 | 16.08 | +4:13 | |
46 | 553 | KIPKER, THOMAS | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 15:18 | 16.08 | +4:13 | |
48 | 556 | GIESSLER, OLAF | Bielefeld | Senioren I | 15:19 | 16.06 | +4:14 | |
49 | 588 | SCHWALM, MARCO | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 15:21 | 16.03 | +4:16 | |
50 | 544 | HEIDENREICH, JENS | Team Jensenbike | Senioren I | 15:29 | 15.89 | +4:24 | |
51 | 593 | HEINZE, JÖRN | Barntrup | Herren | 15:32 | 15.84 | +4:27 | |
52 | 524 | SENTKER, HENDRIK | Hessisch Oldendorf | Masters männlich | 15:43 | 15.65 | +4:38 | |
53 | 503 | KUMPART, MARIO | RSC Wahmbeck | U 19 männlich | 15:57 | 15.42 | +4:52 | |
54 | 697 | KÖHLER, TOBIAS | OHR | Senioren I | 16:02 | 15.34 | +4:57 | |
54 | 529 | GRUNOW, PHILIPP | Schmalental | Masters männlich | 16:02 | 15.34 | +4:57 | |
56 | 573 | GARTH, CARSTEN | Lemgo | Masters männlich | 16:10 | 15.22 | +5:05 | |
57 | 523 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland | Masters männlich | 16:25 | 14.98 | +5:20 | |
57 | 577 | BENTMANN, ARND | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 16:25 | 14.98 | +5:20 | |
59 | 587 | LINKE, MARKUS | Vahlbruch | Masters männlich | 16:35 | 14.83 | +5:30 | |
60 | 543 | FRIEDRICH, SVEN | Hildesheim | Senioren I | 16:37 | 14.80 | +5:32 | |
61 | 594 | DUBBERT, MARK | Barntrup | Herren | 16:38 | 14.79 | +5:33 | |
62 | 516 | NOLTE, JENS | IBC DIMB Racing Team | Masters männlich | 16:40 | 14.76 | +5:35 | |
63 | 694 | HOFFMANN, FRANK | Wennigsen | Senioren I | 16:49 | 14.63 | +5:44 | |
63 | 546 | DÖRING, ANDRÉ | MC Pirate e.V. / Team Pirate | Senioren I | 16:49 | 14.63 | +5:44 | |
65 | 581 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 16:54 | 14.56 | +5:49 | |
66 | 507 | TILLBERG, SVENJA | MTB Race Team Höxter | Damen | 16:57 | 14.51 | +5:52 | |
66 | 564 | WILHELMUS, ROLF | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren II | 16:57 | 14.51 | +5:52 | |
68 | 559 | KESSEBROCK, SIEGFRIED | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 17:03 | 14.43 | +5:58 | |
69 | 508 | HUPE, SABRINA | DDMC Solling e.V. | Damen | 17:11 | 14.32 | +6:06 | |
70 | 530 | PRACHTEL, SVEN | Höxter | Masters männlich | 17:24 | 14.14 | +6:19 | |
71 | 550 | KAMERAU, FRANK | Team Springe | Senioren I | 17:29 | 14.07 | +6:24 | |
72 | 539 | MÜLLER, NORBERT | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 17:43 | 13.89 | +6:38 | |
72 | 586 | JACOB, NILS | Holzminden | Herren | 17:43 | 13.89 | +6:38 | |
72 | 538 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Seniorinnen I | 17:43 | 13.89 | +6:38 | |
75 | 519 | EILERS, HENDRIK | Zetel | Masters männlich | 17:48 | 13.82 | +6:43 | |
76 | 542 | STEPPAT, ANDREAS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 17:50 | 13.79 | +6:45 | |
77 | 511 | MORIZ, RICK | Detmold | Herren | 17:52 | 13.77 | +6:47 | |
78 | 525 | FEIKE, MICHAEL | Team-Weserbikeland.com | Masters männlich | 17:54 | 13.74 | +6:49 | |
79 | 595 | KOLLMEIER, RENÉ | Barntrup | Herren | 18:22 | 13.39 | +7:17 | |
80 | 520 | EILERS, CHRISTIAN | MTB Treff Oldenburg | Masters männlich | 18:42 | 13.16 | +7:37 | |
81 | 589 | KURZ, AXEL | Detmold | Senioren II | 19:14 | 12.79 | +8:09 | |
82 | 696 | KÖHLER, IRA | OHR | Seniorinnen I | 19:28 | 12.64 | +8:23 | |
83 | 558 | KOOP, MICHAEL | Petershagen | Senioren I | 19:30 | 12.62 | +8:25 | |
84 | 509 | DOTHS, CHRISTIAN | Höxter | Herren | 21:03 | 11.69 | +9:58 | |
85 | 591 | HOPPE, MARTIN | Bad Karlshafen | Senioren I | 21:54 | 11.23 | +10:49 | |
86 | 506 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | Damen | 22:16 | 11.05 | +11:11 | |
87 | 515 | SCHNEIDER, DAGMAR | Team Magic | Masters weiblich | 25:47 | 9.54 | +14:42 | |
6. posms: Runde (6.60 km) | ||||||||
1 | 598 | COENEN, CLEMENS | Stevens 29 Team Lemgo | Herren | 10:45 | 36.84 | --- | |
2 | 533 | MARKWORTH, JAN-HENDRIK | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 10:46 | 36.78 | +0:01 | |
3 | 532 | MARKWORTH, ROLAND | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 10:47 | 36.72 | +0:02 | |
3 | 528 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 10:47 | 36.72 | +0:02 | |
5 | 502 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 11:00 | 36.00 | +0:15 | |
6 | 512 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling e.V. | Herren | 11:01 | 35.95 | +0:16 | |
7 | 557 | KRÖGER, GERHARD | OSC Damme | Senioren I | 11:12 | 35.36 | +0:27 | |
7 | 540 | MEHLAN, VOLKER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 11:12 | 35.36 | +0:27 | |
9 | 526 | KOCH, DIRK | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 11:25 | 34.69 | +0:40 | |
10 | 561 | ROTERMUND, UWE | MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team | Senioren II | 11:29 | 34.48 | +0:44 | |
11 | 531 | NEUMANN, FLEMMING | Lemgo | Masters männlich | 11:30 | 34.43 | +0:45 | |
12 | 552 | KOCH, LARS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 11:32 | 34.34 | +0:47 | |
13 | 750 | DROSTE, OLIVER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 11:40 | 33.94 | +0:55 | |
14 | 562 | LANGE, DIRK | Neuhof | Senioren II | 11:41 | 33.89 | +0:56 | |
15 | 514 | REULEN, HOLGER | MTB-Club München | Herren | 11:43 | 33.80 | +0:58 | |
16 | 576 | BAUM, UWE | TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv | Masters männlich | 11:44 | 33.75 | +0:59 | |
17 | 517 | KOSLER, GUIDO | MTB-Racing-Lamspringe | Masters männlich | 11:45 | 33.70 | +1:00 | |
18 | 554 | BLOEMER, ÊLMAR | OSC Damme | Senioren I | 11:46 | 33.65 | +1:01 | |
19 | 555 | FELDEN, MICHAEL | Powerslide Minden | Senioren I | 11:47 | 33.61 | +1:02 | |
20 | 575 | FALK, ANDREAS | RSV Förste | Senioren I | 11:48 | 33.56 | +1:03 | |
21 | 521 | ELSNER, KAI | Minden | Masters männlich | 11:54 | 33.28 | +1:09 | |
22 | 522 | SAMSON, MARKO | Radz-Fatz Espelkamp | Masters männlich | 12:00 | 33.00 | +1:15 | |
22 | 535 | MARTIN, CHRISTOPH | lemgo | Masters männlich | 12:00 | 33.00 | +1:15 | |
24 | 551 | REDEKER, JÖRG | MSC Desenberg | Senioren I | 12:04 | 32.82 | +1:19 | |
24 | 574 | GALK, INGO | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 12:04 | 32.82 | +1:19 | |
26 | 698 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 12:07 | 32.68 | +1:22 | |
26 | 536 | SCHMIDT, BERND | RG Paderborn | Masters männlich | 12:07 | 32.68 | +1:22 | |
28 | 513 | GRINGEL, RAPHAEL | Holzminden | Herren | 12:09 | 32.59 | +1:24 | |
28 | 566 | FLESSNER, GÜNTHER | Hildesheim | Senioren II | 12:09 | 32.59 | +1:24 | |
30 | 579 | HEISE, TORBEN | DDMC Solling e.V. | Herren | 12:10 | 32.55 | +1:25 | |
31 | 547 | VAGEDES, LUDGER | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 12:11 | 32.50 | +1:26 | |
31 | 505 | GEORGI, NIKLAS | Radsport Hochsolling e.V. | U 19 männlich | 12:11 | 32.50 | +1:26 | |
33 | 534 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker.de | Masters männlich | 12:13 | 32.41 | +1:28 | |
34 | 548 | KÖHLER, ROLAND | Rc Endspurt Herford | Senioren I | 12:16 | 32.28 | +1:31 | |
35 | 537 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 12:24 | 31.94 | +1:39 | |
36 | 563 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 12:25 | 31.89 | +1:40 | |
36 | 545 | ADAM, SIEGFRIED | Horn Bad Meimberg | Senioren I | 12:25 | 31.89 | +1:40 | |
38 | 588 | SCHWALM, MARCO | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 12:30 | 31.68 | +1:45 | |
39 | 560 | STÄRK, ANDREAS | OSC Damme | Senioren I | 12:34 | 31.51 | +1:49 | |
40 | 500 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 12:39 | 31.30 | +1:54 | |
41 | 593 | HEINZE, JÖRN | Barntrup | Herren | 12:40 | 31.26 | +1:55 | |
41 | 694 | HOFFMANN, FRANK | Wennigsen | Senioren I | 12:40 | 31.26 | +1:55 | |
43 | 577 | BENTMANN, ARND | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 12:41 | 31.22 | +1:56 | |
44 | 556 | GIESSLER, OLAF | Bielefeld | Senioren I | 12:42 | 31.18 | +1:57 | |
44 | 544 | HEIDENREICH, JENS | Team Jensenbike | Senioren I | 12:42 | 31.18 | +1:57 | |
46 | 590 | SCHWENGELS, HELMUT | Beverungen | Senioren I | 12:43 | 31.14 | +1:58 | |
46 | 697 | KÖHLER, TOBIAS | OHR | Senioren I | 12:43 | 31.14 | +1:58 | |
48 | 508 | HUPE, SABRINA | DDMC Solling e.V. | Damen | 12:44 | 31.10 | +1:59 | |
49 | 599 | DOSDALL, KAI | Weserbergland Warriors | Herren | 12:45 | 31.06 | +2:00 | |
49 | 543 | FRIEDRICH, SVEN | Hildesheim | Senioren I | 12:45 | 31.06 | +2:00 | |
51 | 529 | GRUNOW, PHILIPP | Schmalental | Masters männlich | 12:46 | 31.02 | +2:01 | |
52 | 572 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 12:47 | 30.98 | +2:02 | |
52 | 565 | BUCHHOLZ, VOLKER | Hochschule OWL | Senioren II | 12:47 | 30.98 | +2:02 | |
54 | 510 | MAILÄNDER, SEBASTIAN | Spieker Racing Team | Herren | 12:51 | 30.82 | +2:06 | |
55 | 546 | DÖRING, ANDRÉ | MC Pirate e.V. / Team Pirate | Senioren I | 12:52 | 30.78 | +2:07 | |
55 | 503 | KUMPART, MARIO | RSC Wahmbeck | U 19 männlich | 12:52 | 30.78 | +2:07 | |
57 | 553 | KIPKER, THOMAS | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 12:55 | 30.66 | +2:10 | |
58 | 549 | BÖNNIGHAUSEN, MATTHIAS | Fichtenflitzer Bad Driburg | Senioren I | 12:57 | 30.58 | +2:12 | |
59 | 524 | SENTKER, HENDRIK | Hessisch Oldendorf | Masters männlich | 13:07 | 30.19 | +2:22 | |
60 | 564 | WILHELMUS, ROLF | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren II | 13:08 | 30.15 | +2:23 | |
61 | 516 | NOLTE, JENS | IBC DIMB Racing Team | Masters männlich | 13:11 | 30.04 | +2:26 | |
61 | 578 | DZIEIA, ROLAND | Team Skyder Sportpromotion | Senioren II | 13:11 | 30.04 | +2:26 | |
63 | 559 | KESSEBROCK, SIEGFRIED | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 13:12 | 30.00 | +2:27 | |
64 | 581 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 13:13 | 29.96 | +2:28 | |
65 | 573 | GARTH, CARSTEN | Lemgo | Masters männlich | 13:14 | 29.92 | +2:29 | |
66 | 587 | LINKE, MARKUS | Vahlbruch | Masters männlich | 13:17 | 29.81 | +2:32 | |
67 | 523 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland | Masters männlich | 13:20 | 29.70 | +2:35 | |
68 | 507 | TILLBERG, SVENJA | MTB Race Team Höxter | Damen | 13:27 | 29.44 | +2:42 | |
69 | 542 | STEPPAT, ANDREAS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 13:31 | 29.30 | +2:46 | |
69 | 519 | EILERS, HENDRIK | Zetel | Masters männlich | 13:31 | 29.30 | +2:46 | |
69 | 520 | EILERS, CHRISTIAN | MTB Treff Oldenburg | Masters männlich | 13:31 | 29.30 | +2:46 | |
72 | 511 | MORIZ, RICK | Detmold | Herren | 13:32 | 29.26 | +2:47 | |
73 | 594 | DUBBERT, MARK | Barntrup | Herren | 13:34 | 29.19 | +2:49 | |
74 | 595 | KOLLMEIER, RENÉ | Barntrup | Herren | 13:37 | 29.08 | +2:52 | |
75 | 525 | FEIKE, MICHAEL | Team-Weserbikeland.com | Masters männlich | 13:38 | 29.05 | +2:53 | |
76 | 539 | MÜLLER, NORBERT | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 13:41 | 28.94 | +2:56 | |
77 | 530 | PRACHTEL, SVEN | Höxter | Masters männlich | 13:46 | 28.77 | +3:01 | |
78 | 550 | KAMERAU, FRANK | Team Springe | Senioren I | 13:54 | 28.49 | +3:09 | |
79 | 538 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Seniorinnen I | 14:11 | 27.92 | +3:26 | |
80 | 586 | JACOB, NILS | Holzminden | Herren | 14:12 | 27.89 | +3:27 | |
80 | 589 | KURZ, AXEL | Detmold | Senioren II | 14:12 | 27.89 | +3:27 | |
82 | 696 | KÖHLER, IRA | OHR | Seniorinnen I | 14:45 | 26.85 | +4:00 | |
83 | 558 | KOOP, MICHAEL | Petershagen | Senioren I | 14:48 | 26.76 | +4:03 | |
84 | 591 | HOPPE, MARTIN | Bad Karlshafen | Senioren I | 15:43 | 25.20 | +4:58 | |
85 | 509 | DOTHS, CHRISTIAN | Höxter | Herren | 16:52 | 23.48 | +6:07 | |
86 | 506 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | Damen | 18:09 | 21.82 | +7:24 | |
87 | 515 | SCHNEIDER, DAGMAR | Team Magic | Masters weiblich | 19:39 | 20.15 | +8:54 | |
7. posms: Runde (4.10 km) | ||||||||
1 | 532 | MARKWORTH, ROLAND | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 11:29 | 21.42 | --- | |
1 | 528 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 11:29 | 21.42 | --- | |
1 | 533 | MARKWORTH, JAN-HENDRIK | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 11:29 | 21.42 | --- | |
4 | 598 | COENEN, CLEMENS | Stevens 29 Team Lemgo | Herren | 11:45 | 20.94 | +0:16 | |
5 | 512 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling e.V. | Herren | 12:17 | 20.03 | +0:48 | |
6 | 526 | KOCH, DIRK | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 12:41 | 19.40 | +1:12 | |
7 | 502 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 12:44 | 19.32 | +1:15 | |
8 | 750 | DROSTE, OLIVER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 12:45 | 19.29 | +1:16 | |
9 | 557 | KRÖGER, GERHARD | OSC Damme | Senioren I | 12:51 | 19.14 | +1:22 | |
10 | 575 | FALK, ANDREAS | RSV Förste | Senioren I | 13:08 | 18.73 | +1:39 | |
11 | 554 | BLOEMER, ÊLMAR | OSC Damme | Senioren I | 13:09 | 18.71 | +1:40 | |
12 | 576 | BAUM, UWE | TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv | Masters männlich | 13:12 | 18.64 | +1:43 | |
13 | 514 | REULEN, HOLGER | MTB-Club München | Herren | 13:14 | 18.59 | +1:45 | |
14 | 561 | ROTERMUND, UWE | MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team | Senioren II | 13:15 | 18.57 | +1:46 | |
15 | 552 | KOCH, LARS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 13:19 | 18.47 | +1:50 | |
16 | 531 | NEUMANN, FLEMMING | Lemgo | Masters männlich | 13:23 | 18.38 | +1:54 | |
17 | 517 | KOSLER, GUIDO | MTB-Racing-Lamspringe | Masters männlich | 13:30 | 18.22 | +2:01 | |
18 | 522 | SAMSON, MARKO | Radz-Fatz Espelkamp | Masters männlich | 13:39 | 18.02 | +2:10 | |
18 | 536 | SCHMIDT, BERND | RG Paderborn | Masters männlich | 13:39 | 18.02 | +2:10 | |
18 | 698 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 13:39 | 18.02 | +2:10 | |
21 | 574 | GALK, INGO | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 13:42 | 17.96 | +2:13 | |
22 | 540 | MEHLAN, VOLKER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 13:52 | 17.74 | +2:23 | |
23 | 521 | ELSNER, KAI | Minden | Masters männlich | 13:53 | 17.72 | +2:24 | |
24 | 578 | DZIEIA, ROLAND | Team Skyder Sportpromotion | Senioren II | 13:55 | 17.68 | +2:26 | |
25 | 579 | HEISE, TORBEN | DDMC Solling e.V. | Herren | 14:05 | 17.47 | +2:36 | |
26 | 545 | ADAM, SIEGFRIED | Horn Bad Meimberg | Senioren I | 14:27 | 17.02 | +2:58 | |
27 | 562 | LANGE, DIRK | Neuhof | Senioren II | 14:34 | 16.89 | +3:05 | |
28 | 563 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 14:35 | 16.87 | +3:06 | |
28 | 548 | KÖHLER, ROLAND | Rc Endspurt Herford | Senioren I | 14:35 | 16.87 | +3:06 | |
30 | 547 | VAGEDES, LUDGER | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 14:43 | 16.72 | +3:14 | |
31 | 534 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker.de | Masters männlich | 14:51 | 16.57 | +3:22 | |
32 | 565 | BUCHHOLZ, VOLKER | Hochschule OWL | Senioren II | 14:53 | 16.53 | +3:24 | |
33 | 513 | GRINGEL, RAPHAEL | Holzminden | Herren | 14:54 | 16.51 | +3:25 | |
34 | 551 | REDEKER, JÖRG | MSC Desenberg | Senioren I | 14:56 | 16.47 | +3:27 | |
35 | 510 | MAILÄNDER, SEBASTIAN | Spieker Racing Team | Herren | 15:00 | 16.40 | +3:31 | |
36 | 572 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 15:02 | 16.36 | +3:33 | |
37 | 590 | SCHWENGELS, HELMUT | Beverungen | Senioren I | 15:10 | 16.22 | +3:41 | |
38 | 505 | GEORGI, NIKLAS | Radsport Hochsolling e.V. | U 19 männlich | 15:13 | 16.17 | +3:44 | |
39 | 549 | BÖNNIGHAUSEN, MATTHIAS | Fichtenflitzer Bad Driburg | Senioren I | 15:22 | 16.01 | +3:53 | |
40 | 500 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 15:30 | 15.87 | +4:01 | |
41 | 537 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 15:31 | 15.85 | +4:02 | |
42 | 566 | FLESSNER, GÜNTHER | Hildesheim | Senioren II | 15:32 | 15.84 | +4:03 | |
42 | 556 | GIESSLER, OLAF | Bielefeld | Senioren I | 15:32 | 15.84 | +4:03 | |
44 | 560 | STÄRK, ANDREAS | OSC Damme | Senioren I | 15:33 | 15.82 | +4:04 | |
45 | 544 | HEIDENREICH, JENS | Team Jensenbike | Senioren I | 15:35 | 15.79 | +4:06 | |
46 | 555 | FELDEN, MICHAEL | Powerslide Minden | Senioren I | 15:36 | 15.77 | +4:07 | |
46 | 553 | KIPKER, THOMAS | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 15:36 | 15.77 | +4:07 | |
48 | 535 | MARTIN, CHRISTOPH | lemgo | Masters männlich | 15:44 | 15.64 | +4:15 | |
49 | 599 | DOSDALL, KAI | Weserbergland Warriors | Herren | 15:47 | 15.59 | +4:18 | |
50 | 543 | FRIEDRICH, SVEN | Hildesheim | Senioren I | 15:59 | 15.39 | +4:30 | |
51 | 524 | SENTKER, HENDRIK | Hessisch Oldendorf | Masters männlich | 16:04 | 15.31 | +4:35 | |
52 | 503 | KUMPART, MARIO | RSC Wahmbeck | U 19 männlich | 16:10 | 15.22 | +4:41 | |
53 | 588 | SCHWALM, MARCO | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 16:11 | 15.20 | +4:42 | |
54 | 587 | LINKE, MARKUS | Vahlbruch | Masters männlich | 16:14 | 15.15 | +4:45 | |
55 | 697 | KÖHLER, TOBIAS | OHR | Senioren I | 16:16 | 15.12 | +4:47 | |
56 | 523 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland | Masters männlich | 16:19 | 15.08 | +4:50 | |
57 | 564 | WILHELMUS, ROLF | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren II | 16:30 | 14.91 | +5:01 | |
58 | 516 | NOLTE, JENS | IBC DIMB Racing Team | Masters männlich | 16:37 | 14.80 | +5:08 | |
59 | 593 | HEINZE, JÖRN | Barntrup | Herren | 16:46 | 14.67 | +5:17 | |
60 | 581 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 16:49 | 14.63 | +5:20 | |
61 | 594 | DUBBERT, MARK | Barntrup | Herren | 16:52 | 14.58 | +5:23 | |
62 | 529 | GRUNOW, PHILIPP | Schmalental | Masters männlich | 16:54 | 14.56 | +5:25 | |
63 | 546 | DÖRING, ANDRÉ | MC Pirate e.V. / Team Pirate | Senioren I | 17:01 | 14.46 | +5:32 | |
64 | 530 | PRACHTEL, SVEN | Höxter | Masters männlich | 17:10 | 14.33 | +5:41 | |
65 | 577 | BENTMANN, ARND | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 17:11 | 14.32 | +5:42 | |
66 | 508 | HUPE, SABRINA | DDMC Solling e.V. | Damen | 17:16 | 14.25 | +5:47 | |
67 | 694 | HOFFMANN, FRANK | Wennigsen | Senioren I | 17:20 | 14.19 | +5:51 | |
68 | 519 | EILERS, HENDRIK | Zetel | Masters männlich | 17:23 | 14.15 | +5:54 | |
69 | 559 | KESSEBROCK, SIEGFRIED | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 17:38 | 13.95 | +6:09 | |
70 | 539 | MÜLLER, NORBERT | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 18:03 | 13.63 | +6:34 | |
71 | 507 | TILLBERG, SVENJA | MTB Race Team Höxter | Damen | 18:09 | 13.55 | +6:40 | |
72 | 573 | GARTH, CARSTEN | Lemgo | Masters männlich | 18:14 | 13.49 | +6:45 | |
73 | 542 | STEPPAT, ANDREAS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 18:19 | 13.43 | +6:50 | |
74 | 520 | EILERS, CHRISTIAN | MTB Treff Oldenburg | Masters männlich | 18:29 | 13.31 | +7:00 | |
75 | 595 | KOLLMEIER, RENÉ | Barntrup | Herren | 18:30 | 13.30 | +7:01 | |
76 | 511 | MORIZ, RICK | Detmold | Herren | 18:32 | 13.27 | +7:03 | |
76 | 525 | FEIKE, MICHAEL | Team-Weserbikeland.com | Masters männlich | 18:32 | 13.27 | +7:03 | |
78 | 550 | KAMERAU, FRANK | Team Springe | Senioren I | 19:04 | 12.90 | +7:35 | |
79 | 538 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Seniorinnen I | 19:05 | 12.89 | +7:36 | |
80 | 696 | KÖHLER, IRA | OHR | Seniorinnen I | 19:07 | 12.87 | +7:38 | |
81 | 589 | KURZ, AXEL | Detmold | Senioren II | 19:28 | 12.64 | +7:59 | |
82 | 558 | KOOP, MICHAEL | Petershagen | Senioren I | 19:29 | 12.63 | +8:00 | |
83 | 586 | JACOB, NILS | Holzminden | Herren | 20:30 | 12.00 | +9:01 | |
84 | 591 | HOPPE, MARTIN | Bad Karlshafen | Senioren I | 21:47 | 11.29 | +10:18 | |
85 | 506 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | Damen | 26:14 | 9.38 | +14:45 | |
86 | 515 | SCHNEIDER, DAGMAR | Team Magic | Masters weiblich | 26:22 | 9.33 | +14:53 | |
87 | 509 | DOTHS, CHRISTIAN | Höxter | Herren | 26:29 | 9.29 | +15:00 | |
8. posms: finišs (6.60 km) | ||||||||
1 | 533 | MARKWORTH, JAN-HENDRIK | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 10:16 | 38.57 | --- | |
2 | 532 | MARKWORTH, ROLAND | TEAM VELO-SPORT GÖTTINGEN | Masters männlich | 10:22 | 38.20 | +0:06 | |
3 | 528 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 10:35 | 37.42 | +0:19 | |
4 | 598 | COENEN, CLEMENS | Stevens 29 Team Lemgo | Herren | 10:50 | 36.55 | +0:34 | |
5 | 557 | KRÖGER, GERHARD | OSC Damme | Senioren I | 11:05 | 35.73 | +0:49 | |
6 | 540 | MEHLAN, VOLKER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 11:06 | 35.68 | +0:50 | |
7 | 562 | LANGE, DIRK | Neuhof | Senioren II | 11:10 | 35.46 | +0:54 | |
8 | 750 | DROSTE, OLIVER | Bornekamp-Racingteam | Senioren I | 11:18 | 35.04 | +1:02 | |
8 | 531 | NEUMANN, FLEMMING | Lemgo | Masters männlich | 11:18 | 35.04 | +1:02 | |
10 | 512 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling e.V. | Herren | 11:19 | 34.99 | +1:03 | |
10 | 552 | KOCH, LARS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 11:19 | 34.99 | +1:03 | |
12 | 526 | KOCH, DIRK | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 11:22 | 34.84 | +1:06 | |
13 | 514 | REULEN, HOLGER | MTB-Club München | Herren | 11:23 | 34.79 | +1:07 | |
13 | 521 | ELSNER, KAI | Minden | Masters männlich | 11:23 | 34.79 | +1:07 | |
15 | 502 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 11:26 | 34.64 | +1:10 | |
16 | 576 | BAUM, UWE | TSVE 1890 Bielefeld / BOC auf Bike / Merida Multiv | Masters männlich | 11:30 | 34.43 | +1:14 | |
17 | 574 | GALK, INGO | Team-Weserbikeland | Masters männlich | 11:31 | 34.38 | +1:15 | |
18 | 575 | FALK, ANDREAS | RSV Förste | Senioren I | 11:32 | 34.34 | +1:16 | |
19 | 561 | ROTERMUND, UWE | MTB Race Team Höxter/ Merida Bike Team | Senioren II | 11:33 | 34.29 | +1:17 | |
20 | 554 | BLOEMER, ÊLMAR | OSC Damme | Senioren I | 11:35 | 34.19 | +1:19 | |
21 | 579 | HEISE, TORBEN | DDMC Solling e.V. | Herren | 11:40 | 33.94 | +1:24 | |
21 | 522 | SAMSON, MARKO | Radz-Fatz Espelkamp | Masters männlich | 11:40 | 33.94 | +1:24 | |
23 | 536 | SCHMIDT, BERND | RG Paderborn | Masters männlich | 11:43 | 33.80 | +1:27 | |
24 | 698 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 11:45 | 33.70 | +1:29 | |
25 | 517 | KOSLER, GUIDO | MTB-Racing-Lamspringe | Masters männlich | 11:46 | 33.65 | +1:30 | |
26 | 551 | REDEKER, JÖRG | MSC Desenberg | Senioren I | 11:48 | 33.56 | +1:32 | |
27 | 534 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker.de | Masters männlich | 11:56 | 33.18 | +1:40 | |
28 | 535 | MARTIN, CHRISTOPH | lemgo | Masters männlich | 11:57 | 33.14 | +1:41 | |
29 | 565 | BUCHHOLZ, VOLKER | Hochschule OWL | Senioren II | 11:58 | 33.09 | +1:42 | |
30 | 563 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 12:01 | 32.95 | +1:45 | |
31 | 545 | ADAM, SIEGFRIED | Horn Bad Meimberg | Senioren I | 12:02 | 32.91 | +1:46 | |
32 | 572 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 12:11 | 32.50 | +1:55 | |
33 | 548 | KÖHLER, ROLAND | Rc Endspurt Herford | Senioren I | 12:19 | 32.15 | +2:03 | |
33 | 560 | STÄRK, ANDREAS | OSC Damme | Senioren I | 12:19 | 32.15 | +2:03 | |
35 | 566 | FLESSNER, GÜNTHER | Hildesheim | Senioren II | 12:21 | 32.06 | +2:05 | |
36 | 547 | VAGEDES, LUDGER | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 12:23 | 31.98 | +2:07 | |
37 | 513 | GRINGEL, RAPHAEL | Holzminden | Herren | 12:24 | 31.94 | +2:08 | |
38 | 544 | HEIDENREICH, JENS | Team Jensenbike | Senioren I | 12:25 | 31.89 | +2:09 | |
39 | 578 | DZIEIA, ROLAND | Team Skyder Sportpromotion | Senioren II | 12:41 | 31.22 | +2:25 | |
40 | 553 | KIPKER, THOMAS | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 12:44 | 31.10 | +2:28 | |
41 | 564 | WILHELMUS, ROLF | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren II | 12:45 | 31.06 | +2:29 | |
41 | 537 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 12:45 | 31.06 | +2:29 | |
43 | 581 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 12:46 | 31.02 | +2:30 | |
44 | 500 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 12:47 | 30.98 | +2:31 | |
44 | 556 | GIESSLER, OLAF | Bielefeld | Senioren I | 12:47 | 30.98 | +2:31 | |
46 | 546 | DÖRING, ANDRÉ | MC Pirate e.V. / Team Pirate | Senioren I | 12:49 | 30.90 | +2:33 | |
46 | 590 | SCHWENGELS, HELMUT | Beverungen | Senioren I | 12:49 | 30.90 | +2:33 | |
48 | 529 | GRUNOW, PHILIPP | Schmalental | Masters männlich | 12:50 | 30.86 | +2:34 | |
49 | 549 | BÖNNIGHAUSEN, MATTHIAS | Fichtenflitzer Bad Driburg | Senioren I | 12:51 | 30.82 | +2:35 | |
50 | 697 | KÖHLER, TOBIAS | OHR | Senioren I | 12:53 | 30.74 | +2:37 | |
50 | 505 | GEORGI, NIKLAS | Radsport Hochsolling e.V. | U 19 männlich | 12:53 | 30.74 | +2:37 | |
52 | 588 | SCHWALM, MARCO | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 12:54 | 30.70 | +2:38 | |
53 | 599 | DOSDALL, KAI | Weserbergland Warriors | Herren | 12:55 | 30.66 | +2:39 | |
54 | 587 | LINKE, MARKUS | Vahlbruch | Masters männlich | 12:57 | 30.58 | +2:41 | |
54 | 510 | MAILÄNDER, SEBASTIAN | Spieker Racing Team | Herren | 12:57 | 30.58 | +2:41 | |
56 | 577 | BENTMANN, ARND | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 13:00 | 30.46 | +2:44 | |
57 | 543 | FRIEDRICH, SVEN | Hildesheim | Senioren I | 13:06 | 30.23 | +2:50 | |
57 | 503 | KUMPART, MARIO | RSC Wahmbeck | U 19 männlich | 13:06 | 30.23 | +2:50 | |
59 | 511 | MORIZ, RICK | Detmold | Herren | 13:11 | 30.04 | +2:55 | |
60 | 508 | HUPE, SABRINA | DDMC Solling e.V. | Damen | 13:19 | 29.74 | +3:03 | |
61 | 559 | KESSEBROCK, SIEGFRIED | Radsport Hochsolling e.V. | Senioren I | 13:20 | 29.70 | +3:04 | |
61 | 555 | FELDEN, MICHAEL | Powerslide Minden | Senioren I | 13:20 | 29.70 | +3:04 | |
63 | 694 | HOFFMANN, FRANK | Wennigsen | Senioren I | 13:21 | 29.66 | +3:05 | |
64 | 523 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland | Masters männlich | 13:25 | 29.52 | +3:09 | |
65 | 520 | EILERS, CHRISTIAN | MTB Treff Oldenburg | Masters männlich | 13:27 | 29.44 | +3:11 | |
66 | 542 | STEPPAT, ANDREAS | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 13:30 | 29.33 | +3:14 | |
67 | 516 | NOLTE, JENS | IBC DIMB Racing Team | Masters männlich | 13:33 | 29.23 | +3:17 | |
68 | 524 | SENTKER, HENDRIK | Hessisch Oldendorf | Masters männlich | 13:38 | 29.05 | +3:22 | |
69 | 539 | MÜLLER, NORBERT | MTB Race Team Höxter | Senioren I | 13:39 | 29.01 | +3:23 | |
70 | 530 | PRACHTEL, SVEN | Höxter | Masters männlich | 13:42 | 28.91 | +3:26 | |
71 | 519 | EILERS, HENDRIK | Zetel | Masters männlich | 13:44 | 28.83 | +3:28 | |
71 | 594 | DUBBERT, MARK | Barntrup | Herren | 13:44 | 28.83 | +3:28 | |
73 | 525 | FEIKE, MICHAEL | Team-Weserbikeland.com | Masters männlich | 13:47 | 28.73 | +3:31 | |
74 | 573 | GARTH, CARSTEN | Lemgo | Masters männlich | 13:55 | 28.46 | +3:39 | |
75 | 507 | TILLBERG, SVENJA | MTB Race Team Höxter | Damen | 13:58 | 28.35 | +3:42 | |
76 | 558 | KOOP, MICHAEL | Petershagen | Senioren I | 14:02 | 28.22 | +3:46 | |
77 | 696 | KÖHLER, IRA | OHR | Seniorinnen I | 14:05 | 28.12 | +3:49 | |
78 | 589 | KURZ, AXEL | Detmold | Senioren II | 14:15 | 27.79 | +3:59 | |
79 | 595 | KOLLMEIER, RENÉ | Barntrup | Herren | 14:16 | 27.76 | +4:00 | |
80 | 550 | KAMERAU, FRANK | Team Springe | Senioren I | 14:30 | 27.31 | +4:14 | |
81 | 586 | JACOB, NILS | Holzminden | Herren | 14:49 | 26.73 | +4:33 | |
82 | 538 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Seniorinnen I | 14:56 | 26.52 | +4:40 | |
83 | 591 | HOPPE, MARTIN | Bad Karlshafen | Senioren I | 15:14 | 26.00 | +4:58 | |
84 | 593 | HEINZE, JÖRN | Barntrup | Herren | 15:46 | 25.12 | +5:30 | |
85 | 509 | DOTHS, CHRISTIAN | Höxter | Herren | 18:15 | 21.70 | +7:59 | |
86 | 506 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | Damen | 18:41 | 21.20 | +8:25 | |
87 | 515 | SCHNEIDER, DAGMAR | Team Magic | Masters weiblich | 20:24 | 19.41 | +10:08 |