SPORTident TimingBike Projects & Bike Explorer

TrailTrophy Flims-Laax

Flims-Laax 29.07.2016-31.07.2016

TrailTrophy Flims-Laax

Flims-Laax 29.07.2016-31.07.2016

 

Rezultāti TrailTrophy Flims-Laax

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr. Vārds
Team
 LaiksStarpība 
Men
2052
Pavioni, Marco
N8tive Factory Enduro Team

SUI
41:41.3+10:08.7
1953
Pavioni, Oliver
N8tive Factory Enduro Team

SUI
40:17.0+8:44.4
1295
Wildhaber, Gustav
Team DNF

SUI
31:32.5---
24300
Iden, Mathias
Conti
 43:17.7+11:45.1
23301
Kramer, Tony
Conti
 42:33.6+11:01.0
DNF302
Gärtner, Oli
Conti
   
 
11309
Krieger, Pascal
Sackhüpffreunde Flims
 37:03.9+5:31.3
22311
Schorpp, Valentin
Transalpes Factory Team

GER
42:30.1+10:57.5
17313
Lienhard, David
Transalpes Factory Team

SUI
39:16.9+7:44.3
5314
Berger, Adrian
Transalpes Factory Team

SUI
36:00.8+4:28.2
6315
Eiermann, Daniel
World of Mountainbike

GER
36:26.9+4:54.3
4316
Döring, Felix
World of Mountainbike

GER
35:54.6+4:22.0
2322
Wendschuh, Kai
N8tive Factory Enduro Team

GER
34:43.8+3:11.2
DNF324
Kaczmarek, Maik
N8tive Factory Enduro Team

GER
  
 
13325
Koch, Stephan
e*thirteen & friends

GER
37:06.4+5:33.8
7326
Bühler, Marco
e*thirteen & friends

GER
36:34.9+5:02.3
34327
Chitagon, Suprawat
Thailand Enduro Club

THA
1:08:06.4+36:33.9
33328
Yugala, Nawaphansa
Thailand Enduro Club

THA
1:04:33.9+33:01.3
10331
Hoberg, Cornelius
BRAAAAPWURST

GER
37:03.0+5:30.5
26332
Schallenberg, Stephan
the trailtech trailbusters

GER
43:49.7+12:17.2
15334
Kossmann, Justus
the trailtech trailbusters

GER
38:00.9+6:28.3
28335
Herff, Stefan
bike-components

GER
44:27.2+12:54.6
31336
Bergner, Marcel
bike-components

GER
49:59.1+18:26.6
9337
Hierath, Daniel
bike-components

GER
36:50.0+5:17.4
29338
Kammertöns, Der Sheriff
bike-components

GER
44:57.9+13:25.3
18339
Kuckartz, Benny
bike-components

GER
39:44.6+8:12.0
21340
El Boubsi, Amin
bike-components

GER
41:48.4+10:15.8
16341
Schmitt, Christoph
bike-components

GER
38:42.7+7:10.2
27342
Jährig, Thomas
bike-components

GER
44:24.5+12:51.9
3343
Habel, Johannes
World of Mountainbike

GER
35:28.2+3:55.7
DNF344
Bussieres, Frédéric
World of Mountainbike

GER
  
 
14347
Vogl, Sebastian
e*thirteen & friends

GER
37:56.0+6:23.4
32350
Haake, Matthias
Team pedaliero international
 51:17.9+19:45.4
25351
Westerfeld, Stefan
Team pedaliero international
 43:47.3+12:14.8
30353
Wöhrle, Stefan
Team Müsing Deaneasy
 49:12.8+17:40.3
8354
Grebing, Martin
BRAAAAPWURST
 36:45.6+5:13.1
DNF400
Biniasch, Oliver
   
 
12555
Schilder, Johannes
BRAAAAPWURST

GER
37:05.0+5:32.4
Women
5310
Windolph, Franziska
Transalpes Factory Team

GER
47:54.8+4:59.3
6317
Danler, Gabriele
Team GIRLSRIDETOO.DE

AUT
54:38.2+11:42.7
2319
Frankl, Stephanie
Team GIRLSRIDETOO.DE

GER
43:57.9+1:02.5
4320
Weihing, Franziska
Team GIRLSRIDETOO.DE

GER
46:48.6+3:53.1
1321
Konikowski, Laura
N8tive Factory Enduro Team

GER
42:55.4---
DNF330
Werner, Alexandra
the trailtech trailbusters

GER
  
 
DNF346
Weizel, Alina
Bike Projects Trail Marshals

GER
  
 
3348
Jozwiak, Janine
e*thirteen & friends

GER
44:25.8+1:30.4