SPORTident TimingPummpälzweg e.V.

HIKINGMarathon

Lutherstammort Möhra 28.10.2017

HIKINGMarathon

Lutherstammort Möhra 28.10.2017

 

Rezultāti HIKINGMarathon

HIKINGMarathon 40.00 km
GrupaKopā
   
VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība

1. posms: Kurpark Friedrichroda (1.10 km)

Männer
1220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.7:358.70---
2160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-Pfalz7:388.65+0:03
3162
HELLER, Detlev

GER
Pummpälzsports7:408.61+0:05
4225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsports7:428.57+0:07
5215
OTT, Rafael

GER
NW Weserbergland7:458.52+0:10
6212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei7:478.48+0:12
7231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )7:488.46+0:13
8204
JENTSCH, Peter

GER
Ostritz7:558.34+0:20
9235
WENZEL, Thomas

GER
Ruhla7:578.30+0:22
10164
HERMANN, Steffen

GER
Rauenstein8:277.81+0:52
11155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei8:337.72+0:58
12152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad Liebenstein8:387.64+1:03
13214
NEDDERHUT, Torsten

GER
Schrammsteiner8:407.62+1:05
14218
PETER, Paul

GER
Schrammsteiner8:437.57+1:08
15229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
Kulmbach8:487.50+1:13
16153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad Liebenstein8:507.47+1:15
17209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs Wusterhausen8:537.43+1:18
18222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe Treffurt8:557.40+1:20
191005
SPENZER, Joel
 Manebach8:597.35+1:24
201005
SPENZER, Paul
 Manebach9:007.33+1:25
21223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven9:067.25+1:31
2270
BACH, Ronny

GER
La Familia9:107.20+1:35
23211
KRAUSE, Michael
 Neuental9:127.17+1:37
24122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
Witzenhausen9:147.15+1:39
25158
GERSTENBERG, Achim

GER
Witzenhausen9:197.08+1:44
2671
BASTEK, Georg

GER
Wolfsburg9:217.06+1:46
271002
GRUND, Walter
 Bechhofen9:276.98+1:52
28217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthal9:406.83+2:05
29232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthal9:426.80+2:07
30161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde Fulda9:466.76+2:11
311001
BESTER, Andreas
 Göttingen9:496.72+2:14
32202
IVANUSIC, Joachim

GER
Dinslaken10:026.58+2:27
Frauen
1205
JENTSCH, Michaela

GER
Ostritz7:538.37---
2157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
Friedrichroda8:207.92+0:27
3151
DOCHOW, Sara

GER
Schrammsteiner8:427.59+0:49
4124
BUBERL, Nadine

GER
Bad Liebenstein8:467.53+0:53
5159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs Wusterhausen8:517.46+0:58
6221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe Treffurt8:577.37+1:04
7206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven9:037.29+1:10
8216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven9:057.27+1:12
9230
TULAKOVA, Katarina

SVK
Erfurt9:087.23+1:15
10123
BRINGMANN, Stefanie

GER
München9:167.12+1:23
11163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AG9:247.02+1:31
12226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde Fulda9:267.00+1:33
13233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner Park9:316.94+1:38
1476
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner Park9:356.89+1:42
15224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner Park9:386.85+1:45
16203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde Fulda9:456.77+1:52
17150
DAHL, Marianne

GER
TSV Sibbesse9:516.70+1:58
18213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
Reesdorf9:546.67+2:01
19201
HOFFMANN, Christiana

GER
Dinslaken9:596.61+2:06

2. posms: Bad Tabarz (4.00 km)

Männer
1231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )32:317.38---
2155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei32:447.33+0:13
3235
WENZEL, Thomas

GER
Ruhla32:487.32+0:17
4162
HELLER, Detlev

GER
Pummpälzsports33:017.27+0:30
5215
OTT, Rafael

GER
NW Weserbergland33:097.24+0:38
6220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.33:137.23+0:42
7160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-Pfalz33:147.22+0:43
8204
JENTSCH, Peter

GER
Ostritz33:267.18+0:55
9212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei33:397.13+1:08
10214
NEDDERHUT, Torsten

GER
Schrammsteiner33:497.10+1:18
10218
PETER, Paul

GER
Schrammsteiner33:497.10+1:18
12225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsports33:587.07+1:27
13164
HERMANN, Steffen

GER
Rauenstein35:246.78+2:53
14222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe Treffurt36:406.55+4:09
15229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
Kulmbach36:496.52+4:18
16223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven36:536.51+4:22
171005
SPENZER, Paul
 Manebach37:006.49+4:29
181005
SPENZER, Joel
 Manebach37:036.48+4:32
19209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs Wusterhausen37:046.47+4:33
2070
BACH, Ronny

GER
La Familia37:066.47+4:35
21153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad Liebenstein37:176.44+4:46
22152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad Liebenstein37:266.41+4:55
23158
GERSTENBERG, Achim

GER
Witzenhausen37:576.32+5:26
24122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
Witzenhausen37:586.32+5:27
24232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthal37:586.32+5:27
26217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthal38:026.31+5:31
2771
BASTEK, Georg

GER
Wolfsburg38:076.30+5:36
28211
KRAUSE, Michael
 Neuental38:106.29+5:39
291001
BESTER, Andreas
 Göttingen38:456.19+6:14
30161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde Fulda41:375.77+9:06
31202
IVANUSIC, Joachim

GER
Dinslaken44:215.41+11:50
321002
GRUND, Walter
 Bechhofen46:125.19+13:41
Frauen
1205
JENTSCH, Michaela

GER
Ostritz33:187.21---
2151
DOCHOW, Sara

GER
Schrammsteiner33:497.10+0:31
3157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
Friedrichroda34:396.93+1:21
4221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe Treffurt36:436.54+3:25
5159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs Wusterhausen37:056.47+3:47
6124
BUBERL, Nadine

GER
Bad Liebenstein37:076.47+3:49
7230
TULAKOVA, Katarina

SVK
Erfurt37:336.39+4:15
8123
BRINGMANN, Stefanie

GER
München37:596.32+4:41
9163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AG38:006.32+4:42
10216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven38:406.21+5:22
11206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven38:456.19+5:27
12213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
Reesdorf40:415.90+7:23
13203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde Fulda41:415.76+8:23
14233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner Park42:265.66+9:08
15224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner Park42:565.59+9:38
16150
DAHL, Marianne

GER
TSV Sibbesse42:575.59+9:39
1776
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner Park43:025.58+9:44
18226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde Fulda43:315.52+10:13
19201
HOFFMANN, Christiana

GER
Dinslaken44:195.42+11:01

3. posms: Großer Inselsberg (5.10 km)

Männer
1220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.49:286.19---
2215
OTT, Rafael

GER
NW Weserbergland52:265.84+2:58
3231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )52:385.81+3:10
4160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-Pfalz52:595.78+3:31
570
BACH, Ronny

GER
La Familia56:035.46+6:35
6155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei57:065.36+7:38
7162
HELLER, Detlev

GER
Pummpälzsports58:085.26+8:40
8235
WENZEL, Thomas

GER
Ruhla58:105.26+8:42
9204
JENTSCH, Peter

GER
Ostritz58:465.21+9:18
10212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei1:00:115.08+10:43
11217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthal1:00:495.03+11:21
12229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
Kulmbach1:00:505.03+11:22
13152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad Liebenstein1:01:224.99+11:54
14164
HERMANN, Steffen

GER
Rauenstein1:01:314.97+12:03
15232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthal1:01:404.96+12:12
16222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe Treffurt1:02:164.91+12:48
17225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsports1:02:224.91+12:54
18223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven1:03:134.84+13:45
191005
SPENZER, Joel
 Manebach1:03:354.81+14:07
201005
SPENZER, Paul
 Manebach1:03:394.81+14:11
21214
NEDDERHUT, Torsten

GER
Schrammsteiner1:03:544.79+14:26
22153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad Liebenstein1:04:014.78+14:33
22218
PETER, Paul

GER
Schrammsteiner1:04:014.78+14:33
24209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs Wusterhausen1:06:074.63+16:39
25211
KRAUSE, Michael
 Neuental1:06:224.61+16:54
26122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
Witzenhausen1:06:284.60+17:00
2771
BASTEK, Georg

GER
Wolfsburg1:10:584.31+21:30
281001
BESTER, Andreas
 Göttingen1:11:294.28+22:01
29158
GERSTENBERG, Achim

GER
Witzenhausen1:14:174.12+24:49
30161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde Fulda1:28:023.48+38:34
311002
GRUND, Walter
 Bechhofen1:30:373.38+41:09
32202
IVANUSIC, Joachim

GER
Dinslaken1:34:263.24+44:58
Frauen
1205
JENTSCH, Michaela

GER
Ostritz58:595.19---
2124
BUBERL, Nadine

GER
Bad Liebenstein1:01:214.99+2:22
3221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe Treffurt1:02:204.91+3:21
4151
DOCHOW, Sara

GER
Schrammsteiner1:04:004.78+5:01
5157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
Friedrichroda1:04:014.78+5:02
6159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs Wusterhausen1:06:114.62+7:12
7230
TULAKOVA, Katarina

SVK
Erfurt1:06:314.60+7:32
8226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde Fulda1:08:314.47+9:32
9206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven1:09:374.40+10:38
10216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven1:09:444.39+10:45
11213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
Reesdorf1:10:404.33+11:41
12203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde Fulda1:14:054.13+15:06
13123
BRINGMANN, Stefanie

GER
München1:14:114.12+15:12
14163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AG1:14:484.09+15:49
15150
DAHL, Marianne

GER
TSV Sibbesse1:15:324.05+16:33
16224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner Park1:27:143.51+28:15
1776
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner Park1:27:173.51+28:18
18233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner Park1:28:123.47+29:13
19201
HOFFMANN, Christiana

GER
Dinslaken1:34:273.24+35:28

4. posms: Dreiherrnstein (4.80 km)

Männer
1160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-Pfalz37:357.66---
2231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )38:377.46+1:02
3215
OTT, Rafael

GER
NW Weserbergland39:017.38+1:26
4220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.39:447.25+2:09
5235
WENZEL, Thomas

GER
Ruhla41:216.96+3:46
6162
HELLER, Detlev

GER
Pummpälzsports41:576.87+4:22
7155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei43:276.63+5:52
8164
HERMANN, Steffen

GER
Rauenstein44:106.52+6:35
9225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsports45:266.34+7:51
10212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei45:466.29+8:11
1170
BACH, Ronny

GER
La Familia46:346.18+8:59
12229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
Kulmbach46:526.15+9:17
13218
PETER, Paul

GER
Schrammsteiner47:086.11+9:33
14214
NEDDERHUT, Torsten

GER
Schrammsteiner47:196.09+9:44
14223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven47:196.09+9:44
16204
JENTSCH, Peter

GER
Ostritz47:356.05+10:00
17222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe Treffurt48:515.90+11:16
18232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthal49:045.87+11:29
19217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthal49:575.77+12:22
20152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad Liebenstein50:295.70+12:54
2171
BASTEK, Georg

GER
Wolfsburg54:525.25+17:17
22158
GERSTENBERG, Achim

GER
Witzenhausen55:405.17+18:05
23209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs Wusterhausen56:285.10+18:53
24161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde Fulda58:504.90+21:15
251002
GRUND, Walter
 Bechhofen1:00:064.79+22:31
26122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
Witzenhausen1:03:184.55+25:43
27211
KRAUSE, Michael
 Neuental1:03:214.55+25:46
281005
SPENZER, Joel
 Manebach1:03:224.54+25:47
291005
SPENZER, Paul
 Manebach1:03:424.52+26:07
30153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad Liebenstein1:03:454.52+26:10
311001
BESTER, Andreas
 Göttingen1:16:053.79+38:30
32202
IVANUSIC, Joachim

GER
Dinslaken1:20:083.59+42:33
Frauen
1157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
Friedrichroda46:336.19---
2151
DOCHOW, Sara

GER
Schrammsteiner47:136.10+0:40
3205
JENTSCH, Michaela

GER
Ostritz47:286.07+0:55
4221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe Treffurt48:475.90+2:14
5124
BUBERL, Nadine

GER
Bad Liebenstein49:135.85+2:40
6230
TULAKOVA, Katarina

SVK
Erfurt52:545.44+6:21
7163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AG55:195.21+8:46
8123
BRINGMANN, Stefanie

GER
München55:445.17+9:11
9213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
Reesdorf56:045.14+9:31
10159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs Wusterhausen56:215.11+9:48
11216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven1:02:054.64+15:32
12206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven1:02:164.63+15:43
13233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner Park1:06:114.35+19:38
14224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner Park1:06:224.34+19:49
1576
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner Park1:06:244.34+19:51
16150
DAHL, Marianne

GER
TSV Sibbesse1:08:344.20+22:01
17203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde Fulda1:12:323.97+25:59
18226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde Fulda1:16:423.75+30:09
19201
HOFFMANN, Christiana

GER
Dinslaken1:20:063.60+33:33

5. posms: Hubertushaus (8.70 km)

Männer
1220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.1:07:477.70---
2160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-Pfalz1:08:527.58+1:05
3231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )1:09:427.49+1:55
4215
OTT, Rafael

GER
NW Weserbergland1:11:127.33+3:25
5235
WENZEL, Thomas

GER
Ruhla1:13:547.06+6:07
6155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei1:14:147.03+6:27
7162
HELLER, Detlev

GER
Pummpälzsports1:16:076.86+8:20
8164
HERMANN, Steffen

GER
Rauenstein1:21:446.39+13:57
9204
JENTSCH, Peter

GER
Ostritz1:22:596.29+15:12
10212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei1:23:156.27+15:28
11225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsports1:24:276.18+16:40
1270
BACH, Ronny

GER
La Familia1:25:416.09+17:54
13232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthal1:26:296.04+18:42
14217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthal1:26:326.03+18:45
15222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe Treffurt1:28:025.93+20:15
16223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven1:28:195.91+20:32
17214
NEDDERHUT, Torsten

GER
Schrammsteiner1:28:445.88+20:57
18218
PETER, Paul

GER
Schrammsteiner1:28:505.88+21:03
19152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad Liebenstein1:28:585.87+21:11
20153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad Liebenstein1:37:375.35+29:50
211005
SPENZER, Paul
 Manebach1:38:055.32+30:18
221005
SPENZER, Joel
 Manebach1:38:345.30+30:47
23211
KRAUSE, Michael
 Neuental1:40:035.22+32:16
24158
GERSTENBERG, Achim

GER
Witzenhausen1:40:175.21+32:30
24122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
Witzenhausen1:40:175.21+32:30
261002
GRUND, Walter
 Bechhofen1:40:415.18+32:54
2771
BASTEK, Georg

GER
Wolfsburg1:41:075.16+33:20
28209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs Wusterhausen1:44:334.99+36:46
29161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde Fulda1:58:224.41+50:35
30229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
Kulmbach1:59:564.35+52:09
311001
BESTER, Andreas
 Göttingen2:02:194.27+54:32
32202
IVANUSIC, Joachim

GER
Dinslaken2:24:013.62+1:16:14
Frauen
1205
JENTSCH, Michaela

GER
Ostritz1:22:586.29---
2230
TULAKOVA, Katarina

SVK
Erfurt1:25:486.08+2:50
3221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe Treffurt1:28:005.93+5:02
4151
DOCHOW, Sara

GER
Schrammsteiner1:28:445.88+5:46
5124
BUBERL, Nadine

GER
Bad Liebenstein1:30:335.76+7:35
6163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AG1:32:265.65+9:28
7213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
Reesdorf1:32:415.63+9:43
8123
BRINGMANN, Stefanie

GER
München1:40:135.21+17:15
9224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner Park1:41:075.16+18:09
1076
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner Park1:41:095.16+18:11
11233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner Park1:41:105.16+18:12
12159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs Wusterhausen1:44:414.99+21:43
13157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
Friedrichroda1:47:294.86+24:31
14203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde Fulda1:59:434.36+36:45
15226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde Fulda2:00:154.34+37:17
16150
DAHL, Marianne

GER
TSV Sibbesse2:01:254.30+38:27
17206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven2:02:044.28+39:06
18216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven2:02:154.27+39:17
19201
HOFFMANN, Christiana

GER
Dinslaken2:24:113.62+1:01:13

6. posms: Hohe Sonne (4.80 km)

Männer
1231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )36:527.81---
2220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.37:257.70+0:33
3160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-Pfalz38:017.58+1:09
4155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei38:577.39+2:05
5215
OTT, Rafael

GER
NW Weserbergland39:347.28+2:42
6162
HELLER, Detlev

GER
Pummpälzsports40:057.19+3:13
7212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei41:596.86+5:07
8218
PETER, Paul

GER
Schrammsteiner42:136.82+5:21
9214
NEDDERHUT, Torsten

GER
Schrammsteiner42:146.82+5:22
10204
JENTSCH, Peter

GER
Ostritz42:396.75+5:47
11235
WENZEL, Thomas

GER
Ruhla42:456.74+5:53
12225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsports44:196.50+7:27
1370
BACH, Ronny

GER
La Familia44:536.42+8:01
14164
HERMANN, Steffen

GER
Rauenstein44:596.40+8:07
15217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthal46:206.22+9:28
16223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven46:246.21+9:32
17222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe Treffurt46:256.20+9:33
18232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthal46:306.19+9:38
1971
BASTEK, Georg

GER
Wolfsburg47:286.07+10:36
20122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
Witzenhausen49:275.82+12:35
21211
KRAUSE, Michael
 Neuental49:305.82+12:38
22158
GERSTENBERG, Achim

GER
Witzenhausen50:065.75+13:14
231005
SPENZER, Paul
 Manebach50:135.74+13:21
24152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad Liebenstein50:145.73+13:22
25153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad Liebenstein50:165.73+13:24
261005
SPENZER, Joel
 Manebach50:195.72+13:27
271001
BESTER, Andreas
 Göttingen52:025.53+15:10
28229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
Kulmbach52:245.50+15:32
29209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs Wusterhausen52:275.49+15:35
301002
GRUND, Walter
 Bechhofen53:255.39+16:33
31161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde Fulda53:435.36+16:51
32202
IVANUSIC, Joachim

GER
Dinslaken1:23:353.45+46:43
Frauen
1157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
Friedrichroda40:077.18---
2205
JENTSCH, Michaela

GER
Ostritz42:046.85+1:57
3151
DOCHOW, Sara

GER
Schrammsteiner42:086.84+2:01
4213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
Reesdorf44:076.53+4:00
4163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AG44:076.53+4:00
6230
TULAKOVA, Katarina

SVK
Erfurt45:336.32+5:26
7221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe Treffurt46:306.19+6:23
8124
BUBERL, Nadine

GER
Bad Liebenstein50:025.76+9:55
9123
BRINGMANN, Stefanie

GER
München50:095.74+10:02
10226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde Fulda52:165.51+12:09
11159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs Wusterhausen52:255.49+12:18
12150
DAHL, Marianne

GER
TSV Sibbesse52:265.49+12:19
13203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde Fulda52:525.45+12:45
14206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven54:475.26+14:40
14216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven54:475.26+14:40
1676
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner Park1:00:574.73+20:50
17233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner Park1:00:584.72+20:51
18224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner Park1:01:024.72+20:55
19201
HOFFMANN, Christiana

GER
Dinslaken1:22:523.48+42:45

7. posms: Altenberger See (4.20 km)

Männer
1231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )34:097.38---
2220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.35:117.16+1:02
3160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-Pfalz38:456.50+4:36
4155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei38:556.48+4:46
5204
JENTSCH, Peter

GER
Ostritz39:186.41+5:09
6212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei40:276.23+6:18
7152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad Liebenstein42:345.92+8:25
8162
HELLER, Detlev

GER
Pummpälzsports42:375.91+8:28
9235
WENZEL, Thomas

GER
Ruhla42:385.91+8:29
10215
OTT, Rafael

GER
NW Weserbergland43:085.84+8:59
1170
BACH, Ronny

GER
La Familia43:195.82+9:10
12214
NEDDERHUT, Torsten

GER
Schrammsteiner43:245.81+9:15
13225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsports43:275.80+9:18
14217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthal44:425.64+10:33
15218
PETER, Paul

GER
Schrammsteiner44:465.63+10:37
16223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven44:535.61+10:44
17164
HERMANN, Steffen

GER
Rauenstein44:585.60+10:49
181005
SPENZER, Joel
 Manebach45:315.54+11:22
191005
SPENZER, Paul
 Manebach45:405.52+11:31
20232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthal45:425.51+11:33
21153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad Liebenstein46:025.47+11:53
22222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe Treffurt46:145.45+12:05
2371
BASTEK, Georg

GER
Wolfsburg46:555.37+12:46
241002
GRUND, Walter
 Bechhofen52:374.79+18:28
251001
BESTER, Andreas
 Göttingen55:284.54+21:19
26161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde Fulda56:374.45+22:28
27229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
Kulmbach58:524.28+24:43
28209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs Wusterhausen58:564.28+24:47
29158
GERSTENBERG, Achim

GER
Witzenhausen1:02:114.05+28:02
30211
KRAUSE, Michael
 Neuental1:02:594.00+28:50
31122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
Witzenhausen1:03:004.00+28:51
Frauen
1205
JENTSCH, Michaela

GER
Ostritz40:286.23---
2157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
Friedrichroda42:115.97+1:43
3124
BUBERL, Nadine

GER
Bad Liebenstein42:375.91+2:09
4151
DOCHOW, Sara

GER
Schrammsteiner43:305.79+3:02
5230
TULAKOVA, Katarina

SVK
Erfurt44:195.69+3:51
6221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe Treffurt46:135.45+5:45
7213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
Reesdorf46:415.40+6:13
8163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AG46:495.38+6:21
9226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde Fulda48:425.17+8:14
10203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde Fulda55:154.56+14:47
11150
DAHL, Marianne

GER
TSV Sibbesse55:164.56+14:48
12216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven56:204.47+15:52
12206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven56:204.47+15:52
1476
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner Park56:584.42+16:30
15224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner Park57:084.41+16:40
16159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs Wusterhausen58:464.29+18:18
17233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner Park59:114.26+18:43
18123
BRINGMANN, Stefanie

GER
München1:02:004.06+21:32

8. posms: finišs (7.30 km)

Männer
1160
GODON, Andreas

GER
LT Rheinhessen-Pfalz57:567.56---
2231
WEBER, Lutz

GER
Hörselgauer Stockgeher )59:437.33+1:47
3220
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda e.V.1:00:237.25+2:27
4155
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei1:04:506.76+6:54
5212
KREHER, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei1:08:186.41+10:22
6215
OTT, Rafael

GER
NW Weserbergland1:08:456.37+10:49
7204
JENTSCH, Peter

GER
Ostritz1:08:596.35+11:03
8225
ROSCHER, Peter

GER
pummpälzsports1:12:116.07+14:15
970
BACH, Ronny

GER
La Familia1:12:136.07+14:17
10162
HELLER, Detlev

GER
Pummpälzsports1:12:336.04+14:37
11152
DR. HÄDRICH, Gunter

GER
Bad Liebenstein1:12:416.03+14:45
12235
WENZEL, Thomas

GER
Ruhla1:13:085.99+15:12
13222
REINZ, Michael

GER
Laufgruppe Treffurt1:15:345.80+17:38
14218
PETER, Paul

GER
Schrammsteiner1:15:565.77+18:00
15232
WEISHEIT, Peter

GER
floh- seligenthal1:16:085.75+18:12
16214
NEDDERHUT, Torsten

GER
Schrammsteiner1:17:095.68+19:13
17164
HERMANN, Steffen

GER
Rauenstein1:17:255.66+19:29
18217
PECH, Hans- Dieter

GER
floh- seligenthal1:17:335.65+19:37
19153
EBERHARDT, Thomas

GER
Bad Liebenstein1:20:595.41+23:03
201005
SPENZER, Paul
 Manebach1:21:075.40+23:11
211005
SPENZER, Joel
 Manebach1:21:175.39+23:21
22211
KRAUSE, Michael
 Neuental1:21:295.38+23:33
2371
BASTEK, Georg

GER
Wolfsburg1:22:305.31+24:34
24122
BRINGMANN, Heinz-Georg

GER
Witzenhausen1:23:565.22+26:00
25158
GERSTENBERG, Achim

GER
Witzenhausen1:24:115.20+26:15
26209
KILWINSKI, Stephan

GER
Königs Wusterhausen1:25:565.10+28:00
27229
TSAMALOUKAS, Alekos

GER
Kulmbach1:26:045.09+28:08
28223
REISER, Sven

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven1:26:515.04+28:55
291001
BESTER, Andreas
 Göttingen1:36:514.52+38:55
30161
HAPP, Dietmar

GER
Volkssportfreunde Fulda1:44:414.18+46:45
311002
GRUND, Walter
 Bechhofen1:45:364.15+47:40
Frauen
1230
TULAKOVA, Katarina

SVK
Erfurt54:238.05---
2205
JENTSCH, Michaela

GER
Ostritz1:08:156.42+13:52
3124
BUBERL, Nadine

GER
Bad Liebenstein1:14:125.90+19:49
4221
REINZ, Michaela

GER
Laufgruppe Treffurt1:15:545.77+21:31
5151
DOCHOW, Sara

GER
Schrammsteiner1:16:595.69+22:36
6157
GERBER- MANZ, Yvonne

GER
Friedrichroda1:19:585.48+25:35
7213
MÜLLER-TILCH, Carola

GER
Reesdorf1:20:205.45+25:57
8163
HENNING, Christina

GER
DB Netz AG1:21:205.39+26:57
9123
BRINGMANN, Stefanie

GER
München1:21:275.38+27:04
10159
GEVATTER, Katrin

GER
Königs Wusterhausen1:26:205.07+31:57
11216
OTTE, Melanie

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven1:38:274.45+44:04
12206
JUNGE, Sandra

GER
TSR Olympia Wilhelmshaven1:39:004.42+44:37
13150
DAHL, Marianne

GER
TSV Sibbesse1:43:564.21+49:33
14203
JENEMANN, Martina

GER
Volkssportfreunde Fulda1:44:164.20+49:53
15233
WEIßHEIT, Claudia

GER
LT Altensteiner Park1:49:274.00+55:04
16226
SALZBERGER, Angelika

GER
Volkssportfreunde Fulda1:50:463.95+56:23
17224
REMDE, Annette

GER
LT Altensteiner Park1:51:153.94+56:52
1876
BECK, Jacqueline

GER
LT Altensteiner Park1:51:223.93+56:59
191003
PLATZÖDER, Monika
 Burgoberbach8:38:570.84+7:44:34