SPORTident TimingRSV 2002 Eisenach e.V.

Wartburg Enduro

Eisenach 30.04.2017

Wartburg Enduro

Eisenach 30.04.2017

 

Rezultāti Wartburg Enduro

Enduro 9.00 km
GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
Jugend (14-17 Jahre)
1191
HOINKIS, Tom
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
11:02.58---
2192
WOLFF, Luc-Robin
YO-Trail Racing

GER
11:10.62+0:08.04
3195
DEHEN, Adrian
Leitmotiv Bikes
 12:12.26+1:09.68
4190
SCHILLING, Paul
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
12:38.82+1:36.24
5194
ENDER, Lucas
Fahrradhaus-Eyring

GER
12:47.74+1:45.15
6193
KERKHOFF, Arian
2rad Henke Dresden

GER
13:27.58+2:25.00
Männer (18-35 Jahre)
1153
PUTZENLECHNER, Leonhard
VCC Weiden
 9:23.62---
21
HOHMANN, Jonas
Bike Service Eisenach / Bergrausch Racing

GER
9:45.68+0:22.06
358
KÜHN, Oliver
Zweirad Böttner / RSV Adler Arnstadt

GER
9:50.79+0:27.17
419
RICHTER, Bastian
29er-Racing Team

GER
9:56.88+0:33.25
5165
DIERICH, Dominik
MAC Königsbrunn

GER
9:57.11+0:33.49
67
PRESCHER, Benjamin
RSV Adler Arnstadt

GER
10:02.60+0:38.97
710
JUNKER, Christian
RSG Olympiapark München

GER
10:11.30+0:47.68
84
ANTON, Mario
Bergrausch Racing

GER
10:12.12+0:48.49
982
BÖHM, Sven
RSV Forchheim

GER
10:15.98+0:52.35
10109
WETZEL, Erik
RSV Nordhausen

GER
10:17.68+0:54.06
1167
DORN, Benjamin
Harz-Racing e.V.

GER
10:20.24+0:56.62
1239
FRITZSCHE, Patrick
Zweiradtreff Fritzsche
 10:21.77+0:58.14
1312
TESCHNER, Alexander
RSV 2002 Eisenach e.V.

GER
10:23.10+0:59.48
1423
HOFMANN, Thomas
DH-Akut

GER
10:25.34+1:01.71
15141
SCHAMUL, Daniel
ILRC Ilmenauer Radsportclub

GER
10:27.67+1:04.04
16152
WIRTH, Leon
SGKR

GER
10:28.23+1:04.60
17145
LEHNE, Christoph
ILRC Ilmenauer Radsportclub

GER
10:33.09+1:09.46
18140
TRÜTZSCHLER, Karl
ILRC Ilmenauer Radsportclub
 10:34.49+1:10.86
1953
ANNEMÜLLER, Christian
Team Radart

GER
10:34.60+1:10.97
2092
HÄMMERLEIN, Tim
Team Storm Biker powered by Zweirad Lorenz

GER
10:36.89+1:13.27
2156
STÖBER, Felix
Eisenach

GER
10:37.90+1:14.28
2241
WOLLMANN, Alexander
Eisdielenfahrer Zwickau

GER
10:38.21+1:14.59
236
HOBERG, Cornelius
Radsport Verein Bad Oynhausen

GER
10:39.84+1:16.21
24171
MERTEN, Marvin
ILRC Ilmenauer Radsportclub

GER
10:44.52+1:20.89
2564
MÖHN, Leander
#schnapsleichen

GER
10:45.74+1:22.12
2671
WEBER, Felix
Synergy Media
 10:46.62+1:22.99
27154
SCHULDT, Felix
/

GER
10:46.81+1:23.18
2843
BRÄNDLEIN, Hannes
Soulrider e.V.

GER
10:47.35+1:23.72
29121
SCHILDER, Johannes

GER
10:50.90+1:27.28
3070
KLEY, Felix
Synergy Media

GER
10:51.63+1:28.00
3138
RICHTER, Stefan
Zweiradtreff Fritzsche

GER
10:52.57+1:28.94
3246
WECKBACH, Matze
Maibike Racing Team

GER
10:53.67+1:30.04
3352
DÖHLER, Daniel
SGS Racing Team

GER
10:54.72+1:31.10
3457
SCHMIDT, Benedikt
Mountainlove| Koolstop| Dirtlej| WOFFM e.V.

GER
10:54.85+1:31.23
3587
KIRCHNER, Felix
Eisenach

GER
10:56.76+1:33.13
3613
HEISE, Philipp
LAST FACTORY TEAM

GER
10:57.31+1:33.68
3784
ZSCHÄBITZ, Johannes
Fsc Immelborn

GER
10:57.47+1:33.85
3894
SCHIPPERS, Michael
ZfH Marburg / Specialized / Georgs Radladen

GER
11:02.34+1:38.71
3935
PRÖLL, Mario
RC Germania Weißenburg

GER
11:02.75+1:39.13
4059
GEHLEN, Philipp
MCM

GER
11:04.02+1:40.39
4150
THÜMMLER, Pascal
RCW

GER
11:05.79+1:42.16
42138
STREHL, Sebastian
Tretlager

GER
11:06.62+1:42.99
4345
GRÖGER, Jonas
Maibike Racing Team

GER
11:07.29+1:43.67
4433
WUNDER, Lars
RC Germania Weißenburg

GER
11:07.69+1:44.06
45167
KRELLMANN, Robin
RSV Eisenach

GER
11:09.70+1:46.07
4621
MARCZONA, Jonas
BingoBongoRacing

GER
11:11.65+1:48.02
47127
GIEßLER, Dominik
Zweirad Henning Eisenach

GER
11:12.46+1:48.83
48136
SCHILLING, David
TSV Wetterburg

GER
11:13.48+1:49.85
4951
ARZT, Lukas
loco motion sports / Mondraker

GER
11:18.60+1:54.97
50114
MARESCH, Martin
Team Bike House Weiser

GER
11:20.22+1:56.60
51155
SCHRÖDER, Marc
TSV Heiligenrode

GER
11:20.62+1:57.00
5277
WERNER, Tim
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
11:21.00+1:57.37
53143
VOIGT, Andreas
ILRC Ilmenauer Radsportclub

GER
11:21.07+1:57.44
5488
HEß, Andy
Eisenach

GER
11:22.33+1:58.71
55112
HERBERT, Sebastian
AMC Alzenau

GER
11:23.26+1:59.64
56144
MÄHR, Florian
ILRC Ilmenauer Radsportclub

GER
11:26.82+2:03.20
5755
KRUMMRICH, Markus
ErfurtMTB

GER
11:27.82+2:04.20
5891
WIELAND, Sebastian
Chemnitz

GER
11:28.41+2:04.78
5922
PIEPENSTOCK, Patrick
BingoBongoRacing

GER
11:28.50+2:04.87
6034
GEMPEL, Daniel
RC Germania Weißenburg

GER
11:32.04+2:08.42
6185
BURKHARD, Stefan
Nürnberg

GER
11:33.33+2:09.70
62124
SCHLEGEL, Andre
Zweirad Henning Eisenach

GER
11:34.14+2:10.52
6330
GILCH, Xaver
RC Germania Weißenburg

GER
11:35.11+2:11.49
64119
USINGER, Marlon
WOFFM

GER
11:36.08+2:12.45
6566
HAASE, Christoph
Harz-Racing e.V.

GER
11:37.32+2:13.70
66139
WEIß, Thomas
TroyWer?

GER
11:37.71+2:14.08
67104
KOHLHAUSEN, Christian
Bike Academy Werra Meißner

GER
11:38.34+2:14.71
6842
SEILER, Tino
Eisdielenfahrer

GER
11:40.81+2:17.18
69137
GLAITZAR, Fabian
Deisterfreun.de e.V.
 11:43.13+2:19.50
7083
KLINGER, Maximilian
RSC 1981 Frankenberg

GER
11:47.57+2:23.94
7115
GERMANOW, Philipp
Suhl

GER
11:48.93+2:25.31
7298
BURKHARDT, Theo
Die Querflieger

GER
11:49.15+2:25.52
7354
POHL, Bastian
Neustadt

GER
11:49.70+2:26.07
74133
FORSTER, Felix
MTB Xpert

GER
11:49.83+2:26.21
75183
NEUMANN, Lorenz
Peters Radl Stadl Igensdorf

GER
11:50.69+2:27.06
7640
DALITZ, Robert
Eisdielenfahrer Zwickau

GER
11:51.47+2:27.85
77118
LAUER, Fabian
Tabarzer Sv 1887 e.V. Mountainbike

GER
11:51.59+2:27.96
78103
GAßMANN, Armin
08/ 15 Biker

GER
11:53.61+2:29.99
79117
STREHL, Jan-Phillip
Hechendorf

GER
11:54.74+2:31.11
80182
STEIN, Christian
Bike Service Eisenach

GER
11:57.75+2:34.13
81172
SCHWIERZ, Friedrich
ILRC Ilmenauer Radsportclub
 11:59.50+2:35.88
82142
SCHLEGELMILCH, Johannes
ILRC Ilmenauer Radsportclub

GER
11:59.64+2:36.01
8379
ARGUS, Niklas
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
12:05.31+2:41.68
84150
Albertus, Noah
Bischofrod Racing Team

GER
12:07.74+2:44.11
8536
RAUSCH, David
RC Germania Weißenburg

GER
12:07.81+2:44.18
86110
SCHWERDT, Julian
Plauen

GER
12:08.41+2:44.78
87106
WEIß, Lukas
Marburg
 12:10.65+2:47.02
88125
ORTHEY, Dominik
Zweirad Henning Eisenach

GER
12:12.43+2:48.81
89180
BÖTTNER, Leon
Bike Service Eisenach

GER
12:21.36+2:57.74
90107
WIMMER, Sebastian
Trebendorf

GER
12:21.83+2:58.21
91126
LIEBETRAU, Max
Zweirad Henning Eisenach

GER
12:22.05+2:58.42
9232
MEIXNER, Patrick
RC Germania Weißenburg

GER
12:22.07+2:58.45
9317
KRUMM, Steffen
Moustache Enduro Racing WW

GER
12:26.05+3:02.42
94164
OTTO, Christian
Berka/ Werra

GER
12:29.58+3:05.96
95105
HAMPE, Florian
MTB Kassel

GER
12:29.93+3:06.31
96179
SCHRÖN, Marcel
Schlusslicht-Racing

GER
12:32.71+3:09.09
97120
KEHR, Karsten
Ort: Mechterstädt

GER
12:32.86+3:09.24
98111
KRAUBMANN, Daniel
Bösenbrunn

GER
12:34.66+3:11.03
9978
SIEGMUND, Gregor
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
12:35.56+3:11.93
100123
PEINELT, Renè
Zweirad Henning Eisenach

GER
12:38.28+3:14.65
101113
SONNTAG, Karsten
RBW

GER
12:41.51+3:17.89
102100
HECKER, Lars
Fallobst

GER
12:43.42+3:19.79
103102
GOLDBACH, Tom
Mtb 0815

GER
12:45.54+3:21.92
10497
HESSELBACH, Georg
Creuzburg

GER
12:46.46+3:22.84
10573
HEINZE, Jan
Endivien-Rostbratwurst-Racing-Team

GER
12:46.76+3:23.14
106177
GOMMEN, Steffen
Radsport Schiffner GmbH

GER
12:54.54+3:30.91
107168
TEICHMÜLLER, Matthias
Eisenach

GER
12:56.60+3:32.97
108115
SPLIETKER, Justus
RC Bergteam Oelde e.V.

GER
12:57.10+3:33.47
10947
FRANKE, Gunnar
Schwarzwasserpiraten

GER
13:01.01+3:37.38
110101
FISCHER, Patrick
DeineMudder

GER
13:03.68+3:40.06
11181
HÄNSGEN, Felix
JenBike Enduro Monkeys

GER
13:04.50+3:40.87
11248
PETZOLD, Marcel
Schwarzwasser Piraten

GER
13:06.52+3:42.89
113181
KRAUTMACHER, Tobias
S.V. Wartburg 2016 e.V.

GER
13:14.49+3:50.86
11475
MÖBIUS, Christian
Trailparadise Mittelsachsen

GER
13:18.06+3:54.43
11590
NAHR, Lukas
SV 08 Steinach

GER
13:18.82+3:55.20
11680
BRÄUTIGAM-SEIFERT, Ronny
JenBike Enduro Monkeys

GER
13:22.12+3:58.49
117166
SCHNEIDER, Walther
Diller powerparts

GER
13:25.10+4:01.47
118131
PFAFFENBERGER, Oliver
Hemhofen

GER
13:29.52+4:05.89
119108
EBERT, Nico
MTBR

GER
13:31.12+4:07.49
120134
HIEBSCH, Matthias
Vogteier Enduro Ride - VER

GER
13:49.75+4:26.12
121135
BECHTER, Bastian
EFSC Frankfurt

GER
13:55.72+4:32.10
12286
HEINICKE, Nils
TSV Wetterburg

GER
14:12.12+4:48.49
12326
KRUMMRICH, Christoph
Trailsnakes Erfurt
 15:01.68+5:38.06
12431
KROTTER, Fabian
RC Germania Weißenburg
 15:10.27+5:46.64
12525
HEMME, Franz
Trailsnakes Erfurt

GER
15:20.25+5:56.62
12696
FUCHS, Martin
Gotha

GER
15:27.24+6:03.61
127116
PLATO, Leander
München

GER
15:41.59+6:17.96
12869
SCHIEBEL, Stefan
BMS-Crew

GER
16:23.20+6:59.57
129151
GÖLLER, David
YO-Trail Racing

GER
16:58.42+7:34.79
130129
NAGEL, Anton
Erfurt

GER
17:49.85+8:26.23
13168
HERTWIG, Christian
BMS-Crew
 22:09.04+12:45.42
Masters (über 35)
13
KLEINDIENST, Andre
Endura Bergamont Hayes Faktory Team

GER
9:53.43---
25
VAN DE HATERD, Wilfred
GIANT / SR Suntour

NED
9:58.68+0:05.25
32
ALBAN, Sven
Zweirad Henning Eisenach

GER
10:10.22+0:16.79
4128
MICHAEL, Mike
Zweirad Henning Eisenach

GER
10:28.38+0:34.95
514
HEYDT, Jörg
BingoLastBongo

GER
10:40.02+0:46.59
6170
HEES, Christian
Moustache Enduro Racing WW

GER
10:48.99+0:55.56
724
Rene, Hördemann

GER
10:49.18+0:55.75
861
BAUMBACH, Dennis
Fahrradhaus Eyring

GER
10:58.05+1:04.62
918
HAMMERSCHMIDT, Tilo
Moustache Enduro Racing Team WW

GER
11:02.41+1:08.98
1016
BUTLER, Craig
YT Industries

GBR
11:05.59+1:12.16
119
SCHELLENBERG, Sven
DH-Akut / Bike Service Eisenach
 11:14.56+1:21.13
1211
JAROSCH, Philipp
RSG Olympiapark München

GER
11:16.51+1:23.08
13159
FALKENHAN, Udo
DancingOnMyOwn

GER
11:29.09+1:35.66
1476
EBERHARDT, Sven
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
11:43.55+1:50.12
1537
AUGUST, Dirk
RC Germania Weißenburg

GER
11:53.92+2:00.48
1644
LÜCKE, Constantin
Soulrider e.V.

GER
11:59.61+2:06.18
1762
SCHELLENBERG, Uwe
Fahrradhaus-Eyring

GER
12:12.86+2:19.42
18162
RUM, Mike
Germania Bieber

GER
12:18.52+2:25.09
19149
BREITHAUPT, Uwe
MC Fahner Höhe

GER
12:22.86+2:29.43
20158
CLEMENS, ROBERT
Tabarzer SV
 12:24.52+2:31.09
2165
HERBIG, Denis
Harzracing

GER
12:40.11+2:46.68
22146
BEERMANN, Wilhelm
Heizkörper
 12:47.43+2:53.99
23157
HÖLZER, Sandro
SV Isolator

GER
12:52.18+2:58.75
24161
FRANK, Daniel
Tabarzer SV

GER
12:57.39+3:03.96
25160
SONNTAG, Stephan
RBW

GER
12:58.57+3:05.13
26122
KAUPERT, Christian
Zweirad Henning Eisenach

GER
13:01.91+3:08.48
27148
LÖFFLER, Maik
Harsleben

GER
13:07.97+3:14.54
2827
CONRAD, Tobias
Trailsurfer Erfurt

GER
13:20.29+3:26.86
2972
ILLNER, Bernhard
Endivien Rostbratwurst Racing Team

GER
13:56.89+4:03.45
30163
FUCHS, Sven
MSF-Frammersbach

GER
13:58.29+4:04.86
3129
BEHRENDT, Torsten
Trailsnakes Erfurt

GER
14:54.91+5:01.48
3228
BEYER, Heiko
Trailsnakes Erfurt

GER
14:56.87+5:03.44
33147
JIRAK, Stephan
kein Verein

GER
15:04.34+5:10.91
3460
KOLBE, Jan
Fahrradhaus-Eyring

GER
15:33.92+5:40.49
Frauen
1212
MOLINARI, Ana
Maibike Racing Team

GER
12:32.54---
2201
SEIFERT, Katja
JenBike Enduro Monkeys

GER
13:02.38+0:29.83
3200
VAN HEESCH, Julia
Zweirad Henning Eisenach

GER
13:22.91+0:50.36
4202
KALLENBACH, Anja
Fahrradhaus Eyring

GER
13:34.89+1:02.34
5207
BASTY, Verena
AMC Alzenau - The Packer Team

GER
13:47.76+1:15.21
6203
BAUMBACH, Kathrin
Fahrradhaus Eyring

GER
14:09.93+1:37.38
7211
LIEBSCHER, Miriam
Bad Harzburg

GER
14:34.71+2:02.17
8205
EMMERLING, Tina
RC Germania Weißenburg

GER
14:41.42+2:08.87
9209
EMMERLING, Sabine
Nürnberg

GER
16:06.56+3:34.02
10210
SCHREYER, Kristin
Hermsdorf

GER
16:22.86+3:50.32
11206
ALBRECHT, Sarah
DancingOnMyOwn

GER
16:33.02+4:00.47
DNF208
MERGENTHAL, Maren
Maibike Racing Team

GER