SPORTident TimingIndonesian Enduro Series

WWBP Induro Series

Wayang Windu MTB Park 08.01.2017

WWBP Induro Series

Wayang Windu MTB Park 08.01.2017

 

Rezultāti WWBP Induro Series

Enduro
GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
Men Open
1294
Purnomo, Aji
Bagus Bike
 11:20---
2290
Yulianto, Deny Ari
MJ Bike Cilegon
 11:22+0:02
3202
Fauzi, Gheo Rahmat
Extrude Jersey
 11:31+0:11
4271
Missant, Wisnu
SCI TROOPS - Gabrezz - EXTRUDE
 11:32+0:12
5161
MUSTIAWAN, ILHAM
Wayang Windu Gentong
 11:35+0:15
6186
Yudha, M
UBL-Sixtyninner-RudyBike-FOCO
 11:43+0:23
783
widodo, fajar setyo
badhexc pvrind fbike
 11:49+0:29
8185
KC, Denii
UniversitasBudiluhur-Sixtyninner-RudyBike-Foco
 11:54+0:34
9266
b, Muhammad Kholid
BRONIK SAB industries team
 12:00+0:40
10218
Satryo, Tetuko
CBB, Deddy Bike, Extrude
 12:03+0:43
11146
SATRIAWANJAYA,
ELGATOINDONESIA,PVRINDUSTRIES,DOUBLE R
 12:03+0:43
1295
Fuadi, Muhammad Fahrizal
Yeti Tribe Indonesia Racing Team
 12:06+0:46
13178
pratama, Judha Dwi
Local Boy Wayang Windu Pangalengan
 12:08+0:48
14112
AK, Yustiegi
MTB Majala Alliance-Britus
 12:09+0:49
1530
SONI,
MTB Majalaya Alliance
 12:13+0:53
1679
Prasetyo, Deon
BAGONG RACING TEAM - BENGKEL JEJE SUSPENSION
 12:14+0:54
1739
bacank, irsan
JC BICYCLE
 12:16+0:56
18182
anugrah, dzeta fascal
BAGONG RACING TEAM - BENGKEL JEJE SUSPENSION
 12:16+0:56
19253
syanizar, fahmi
PAB SAB TEAM
 12:21+1:01
20258
SR, Angga
Ragos ciwidey
 12:28+1:08
2188
Jamil, Mohammad Rifqi
DENSO GGS
 12:31+1:11
22261
WIGUNA, EMIRZA
GOPAD
 12:35+1:15
23149
Salamuddin, Muhammad Aziz
FUN N ROLL
 12:38+1:18
2444
Yusuf, Muhammad -HandSome-
GLTD.project - CBB
 12:40+1:20
25265
Pratama, Enif
Bronik SAB Industries Team
 12:42+1:22
26142
HP, Angga
Freerider-Rodeos
 12:44+1:24
27296
Dasimto,
KTH Cibulao asololeh
 12:59+1:39
28669
Stevano, Denny
Live2Ride - Medan All Mountain - IndoKL Gowezers
 13:01+1:41
29183
Suratno,
THE BARAGAZUL
 13:06+1:46
30272
ZAELANI, Muhammad Diky
Local Boy Wayang Windu Pangalengan
 13:13+1:53
311112
imaduddin, Muhammad
Pertabike PERTAMINA
 13:14+1:54
3235
prasidya, yodha
SPIDER ID
 13:14+1:54
33267
Redifan, Rendy
Bronik SAB Industies Team
 13:24+2:04
34175
azhar, muhamad
Local Boy Wayang Windu Pangalengan
 13:24+2:04
3578
herfandi, Evan
BAGONG RACING TEAM - BENGKEL JEJE SUSPENSION
 13:31+2:11
3676
Dwiyana, Angga
 13:31+2:11
37163
Fermadi, Bangbang
THERELEX RANTE Pangalengan
 13:32+2:12
387
Aditya, Adzuhri
Pertabike PERTAMINA
 13:33+2:13
3993
Prabowo, Eko Adi
SMB-extrude
 13:38+2:18
4021
Ryan, Ryan Rizki nugraha
Indego
 13:40+2:20
41159
Hamdani, Deni
Wayang Windu - Gentong
 13:41+2:21
4253
Arsyanto, Eko
Meletz
 13:52+2:32
43470
saputra, Harun adi
Garasi-MTB Ridecarft
 13:54+2:34
44249
Trisetyo, Dimas
 14:11+2:51
45199
Kunto, Demetrius
 14:38+3:18
466
Sunandar, Endang
Gorollong
 14:57+3:37
4789
KW, Dwi Aprilliyanto
DENSO GGS
 15:03+3:43
48193
Subhannudin,
Garasi-MTB
 16:16+4:56
DNF109
Setiawan, Doni
Orbea indonesia
   
 
DNF66
Handsome, Raden Vidiandra Adikoesoema
Imigo
   
 
DNF172
Ferdianto, Feri
Local Boy Wayang Windu Pangalengan
   
 
Junior
1234
Alparishi, Pahraz Shalman
TREK ID - NSRT - Seven7
 11:19---
250
Qorie, Moch
LINTINK MAJALENGKA MTB - BMX BOiSTOIS
 12:23+1:04
3139
putra, satria nur ismaya
Abunawas Squad - Zero Two Two
 12:32+1:13
4121
Ridwan,
Orbea Indonesia
 12:35+1:16
5120
Melkysedek,
Orbea Indonesia
 12:40+1:21
6197
fadhil, muhammad
Pags Freeriders - zerotwotwo
 12:42+1:23
796
Ronal, Dilan muhamad
Yeti Tribe Indonesia Racing Team
 12:46+1:27
8180
Misbahudin, Alvi Syihab
Abunawas Squad - Extrude
 12:52+1:33
96477
Hazz, M Ghazwan AL
SCI TROOPS - EXTRUDE
 13:08+1:49
10279
dz, Rifaldo raka
BAGONG RACING TEAM - BENGKEL JEJE SUSPENSION
 13:11+1:52
11233
Perdana, Muhammad Hario
MtbrID
 13:16+1:57
12106
Alfraqi, Gerio
SPIDER ID - Boistois - majalengka MTB - BMX
 13:18+1:59
13144
Imawan, Ulinnuha
JHB-27
 13:19+2:00
14209
permana, Nesta
Kapeu Fastpood Bike
 13:28+2:09
15256
NIZAR, MUHAMAD
RAGOS CIWIDEY
 13:37+2:18
1667
Putra, Arya
Fun n Roll Team
 13:40+2:21
17246
Pratama, Eki
Cikole sunday alliance
 13:42+2:23
18171
Farhan, Muhamad
Local Boy Wayang Windu Pangalengan
 13:43+2:24
19107
Darsono, Daffa Naufal Putra Prima
Anthorium Bicyle Club
 13:54+2:35
2051
Munadi, Reynaldi Ilham
SXC2 Serang Banten
 13:55+2:36
21203
Hendrawan, Fauzi Arsyad
CCC Swagsembada Team
 14:02+2:43
22101
Hidayat, M Ariarizky
Pags freerider team
 14:12+2:53
23219
Fauzi, Ahmad Syabani
RAGOS CIWIDEY
 14:36+3:17
24241
Isprianto, Hamzah
Galuh cycling team
 14:40+3:21
25210
Permana, Tristan Cakra
Kapeu Fastpood Bike
 14:49+3:30
26150
Taufiqurahman, Wijdan
Tjikole sunday alliance singkong racing
 14:54+3:35
27158
Nugroho, Muhamad Ilmi Harish
Samikawani - Wayang Windu
 15:08+3:49
28184
K., Rafli Akhdan
SXC2
 15:18+3:59
29289
Rasyidin, Faisal
MJ Bike Cilegon
 15:21+4:02
30170
Risyadam, Dio Chakti
Local Boy Wayang Windu Pangalengan
 16:08+4:49
31162
AULIA, RAFA AHMAD
Wayang Windu Gentong
 17:36+6:17
32243
Pratama, Rama Teguh Adi
Galuh Cycling Team HARDOLIN
 23:05+11:46
Men Elite
1235
Sugianto, Sugianto
Focus NCC
 10:44---
236
MULYADI, YADI
GOPAD
 10:54+0:10
3838
Suherlan, Agus
NSRT - SCI Troops
 11:01+0:17
4819
Nurhidayat, Ahmad
FUN N ROLL
 11:05+0:21
58171
Dbrasco, Afrizal
CBB ALDOMARU
 11:06+0:22
6262
Mahfudz, Muhammad
BRONIK SAB industries TEAM
 11:12+0:28
7248
Hermansyah, Septian Setia
GOPAD
 11:13+0:29
85
Purnamawan, Candra
SCI TROOPS - CBB - HARDSIDE
 11:15+0:31
92147
Iman, Syahrial DEMIT
SCI TROOPS - Gabrezz - EXTRUDE
 11:33+0:49
Men Master A
171
Rohimat, Nenda
22
 11:56---
2195
Karyo, Doni
CBB
 11:57+0:01
3275
Herman,
CBB, Deddy Bike, Extrude
 12:00+0:04
49999
Gustriandha, Ryan Dwi
Pertabike PERTAMINA
 12:03+0:07
5670
Nugraha, Yedi
ComeBackBird
 12:07+0:11
6666
Saefudin, Rahmat
SCI TROOPS - NSRT
 12:08+0:12
7578
Elzamany, Malvin
ART Milkme Betadine Bruize Gel dan Calpro
 12:09+0:13
8104
Rusmanto, Moris
Taekebo
 12:17+0:21
969
Alexander, Michael
Live2Ride
 12:20+0:24
10264
Wijayanto, Anto
SPIDER ID - BRONIK SAB industries team
 12:25+0:29
11156
cahyadi, budy
Tuturubun
 12:30+0:34
1226
Syantana, Endri
Kolten-mundingracing-indego
 12:30+0:34
138888
Tachril, Arif
Taekebo
 12:31+0:35
14232
Wicaksono, Kunto
Sukudholl AM Gowes
 12:33+0:37
15123
Risdiansyah,
Orbea Indonesia - Viertal
 12:35+0:39
16411
Syamsudin, Aldin
GOPAD
 12:38+0:42
17135
Mardhany, Wendy Indra
Jogja Happy Bike
 12:39+0:43
1837
Bronik, Oet
SPIDER ID / BroniK SAB industries team / C3 / AyaM
 12:40+0:44
19137
Nugroho, Arief "Rifu"
Polygon Collosus Riders - Vee Tire Co
 12:43+0:47
204
Elvan,
Indego
 12:46+0:50
2115
Soeanto, Heru
IndegoMundingRacing
 12:50+0:54
2292
Herdiyana, Dani
SMB-extrude
 12:51+0:55
239
HADIAT, HARIS
OTILU TEAM
 12:52+0:56
24157
Gunawan, GUNAWAN
Sami Kawani - Wayang Windu Gentong
 12:53+0:57
25369
SATRIO, RULI
Live2Ride
 12:53+0:57
2629
Redjoso, Muhammad Titis
FUN N ROLL
 12:57+1:01
27206
Hermawan, Dadang
MTB Majalaya Alliance
 12:57+1:01
2856
Wijaya, Yudha H Putra
LINTINK - Majalengka MTB BMX - Boistois
 13:01+1:05
2922
Somantri, Agus
IndegoMundingRacing
 13:03+1:07
30196
wiyana, nulun
Korslet-KOB-SMB
 13:04+1:08
31274
Islandi, Asep
CBB
 13:06+1:10
32113
warist, febrian akhmad
SCI - 123
 13:07+1:11
33147
Permana, Hery
Fun N Roll - Boistois
 13:12+1:16
34353
Kusna, Dani
CBB - Cacing Kremi Racing Team
 13:14+1:18
35176
hidayat, jajang soleh
Local Boy Wayang Windu Pangalengan
 13:15+1:19
36145
budiawan, el
#Pedallover
 13:20+1:24
37189
Mustaram, Agus
Matador
 13:20+1:24
3846
Nugraha, Bulbul james
Indego Munding Racing TRS Aliance
 13:21+1:25
3981
Ginanjar, Firman
SIRAIT ect
 13:21+1:25
40250
juli, Obay Ira
OBLAXS
 13:22+1:26
41227
SM, Andee
Bikenest-RideBrothers Racing
 13:22+1:26
42211
Suhendar, Dadan
Kapeu Fastpood Bike
 13:25+1:29
4334
Suparjan, Mohammad Dian
Meletz
 13:27+1:31
44129
Hidayat, Syahroni
Ujungbronx
 13:30+1:34
45263
Saepudin, Jepry
Bronik bike / IndonesiaRace.com
 13:30+1:34
4686
Sofyan, Heri
BAGONG RACING TEAM - BENGKEL JEJE SUSPENSION
 13:33+1:37
47130
Pratama, Gian
Ujungbronx
 13:34+1:38
48291
Fasya, Rony
MJ Bike Cilegon
 13:36+1:40
4980
Nurakhman, Anan
Yeti Tribe Indonesia
 13:38+1:42
5097
Nuvi, Nurul
SPIDER ID - Boistois - Majalengka MTB BMX
 13:39+1:43
51237
Atmoko, Cahyo widi
Fun n Roll - 3G
 13:39+1:43
52221
Herliandi, Dodi
GABREZZ MTB
 13:39+1:43
53167
Marzuki, Taufik Ismail
THERELEX RANTE Pangalengan
 13:40+1:44
54102
Prabowo, Agus
Predator-Unilever-MJ
 13:45+1:49
55179
Sunny, Anbary
Local Boy Wayang Windu Pangalengan
 13:49+1:53
56128
Nurjaman, Dadan
Ujungbronx
 13:54+1:58
57164
Gunawan, Erwin
THERELEX RANTE Pangalengan
 13:54+1:58
582012
Sutrisno, Wahyu
Pertabike PERTAMINA
 13:58+2:02
5940
setiawan, fery
SPIDER ID - FR - Deddy bike-saratuspersenulin
 13:58+2:02
6038
ERMANSYAH, DIKI
GOPAD
 13:59+2:03
6127
Risnandar, Evan
Cmb-Pasir Tiris
 14:02+2:06
62469
Teguh, Oscar
Live2Ride
 14:05+2:09
63333
Wibowo, Tri
Katro Bike Racing Team / Waiki Bike Team
 14:06+2:10
64242
Gutama, Hendra
AyamPahaBawah/ NBR
 14:10+2:14
65200
Luthfi, Farid
SIRAIT ect
 14:13+2:17
6691
Rifai, Muhammad
CCC swagswembada
 14:14+2:18
67160
Rahmat,
Wayang Windu - Gentong
 14:15+2:19
68122
Anwar, Chairul
Orbea Indonesia
 14:19+2:23
69217
Rusmaya,
Sirait ect cianjur
 14:21+2:25
70152
Candra, Iyus Rohana
RAGOS CIWIDEY
 14:22+2:26
71173
wirashaba, Hariadi
Local Boy Wayang Windu Pangalengan
 14:24+2:28
72191
Hasan, Nanang
OBLAXS
 14:28+2:32
732211
Khilmi, Muhammad
Pertabike PERTAMINA
 14:29+2:33
7414
Kartiko, Gayuh
CCC Swagsembada Team
 14:32+2:36
7523
HANDY, MARTIN
SPIDER ID -Boistois
 14:36+2:40
76281
putra, Ashar Ade
SPIDER ID
 14:41+2:45
77909
Wigiarto, Budi
Pertabike PERTAMINA
 14:42+2:46
7885
Aditiyas, Reza
Yeti Tribe Indonesia Racing Team
 14:43+2:47
79168
KARYANA, ASEP
THERELEX RANTE Pangalengan
 14:44+2:48
80247
HABIBI, nuh
GOPAD
 15:01+3:05
81244
Kembaren, Jon Aga
FUN n ROLL-3G
 15:03+3:07
82166
Baihaki, Sani Nurhasanah
THERELEX RANTE Pangalengan
 15:05+3:09
83194
Mahbub, Mahbub
Golec Racing Team
 15:07+3:11
84118
Soud, Kamim
CBC - CBL Bike Community
 15:13+3:17
858008
Sulaiman, Kakang
Pertabike PERTAMINA
 15:16+3:20
86165
Kustiwa, Agus
THERELEX RANTE Pangalengan
 15:24+3:28
87239
Hartanto, Heru
C4 No Limit
 15:27+3:31
88192
Rulan, Fadhony
TAEKEBO
 16:33+4:37
89231
Purba, Estu Karyadhi
Estus Cycles Sukudholl AM Gowes
 19:28+7:32
90214
Rudiman,
Kapeu Fastpood Bike
 39:32+27:36
91245
Alfariqi, Alfi
Tjikole sunday alliances
 1:33:22+1:21:26
DNF65
Indra, Kesuma
GOPAD
   
 
Men Master B
113
Arsek, Herman Mann Mohd
The Secret Society Crew-YetiBT-Seven7-RideBrothers
 11:27---
2295
Gunawan, Setijadi
Bagus Bike
 12:15+0:48
382
deghun, suprapto
pvrind badhexc mudbrother MTV, Polygon Collosus Ri
 12:18+0:51
4285
Suryanto,
MudBrother
 12:18+0:51
594
Mutakin, Mutakin
Yeti Tribe Indonesia Racing Team
 12:33+1:06
67436
Baihaki, Jaep
DOMBRET
 12:41+1:14
7198
DR, Jeffry Iman Gunardi,
CBB
 12:45+1:18
899
Prawoto, Aji
SCI - Lintink - Plat A
 12:48+1:21
918
Kurniawan, Iwan
Indego
 12:49+1:22
10124
Abraham,
Orbea Indonesia
 12:52+1:25
1119
Hidayat, Ari Arbott
Patrol Oncomers
 12:58+1:31
12925
Yat, Ahmad Nazli Md
RideBrothers Racing
 13:11+1:44
1347
Ismail, Reza
GOPAD
 13:13+1:46
1428
Rachman, Yamin
GOPAD
 13:15+1:48
15205
Iswandhani,
FR - Santa Cruz Indonesia
 13:16+1:49
16240
Heriyanto, Heriyanto
Polygon PVR Team
 13:17+1:50
17126
Dwitanto,
Orbea Indonesia
 13:24+1:57
1820
Satya, Dadan
INDEGO - MUNDING RACINGJ
 13:25+1:58
191992
Cahyadi, Indra Tri
Pertabike PERTAMINA
 13:28+2:01
20215
Kurniawan, Hary
Kapeu Fastpood Bike
 13:30+2:03
21999
Ramlan, Firmansyah Kim
GOPAD
 13:33+2:06
22127
Haykel,
Orbea Indonesia
 13:33+2:06
23204
SP, Suherman,
SPIDER ID
 13:33+2:06
24187
UNDANG,
RAGOS CIWIDEY
 13:35+2:08
25190
adanya, pei
Taekebo/ C4/ OJK/ Formula Cyclyng
 13:39+2:12
26292
Zulkarnain,
MJ Bike Cilegon
 13:43+2:16
27808
Estanto, Bob
Seven7 & Friends
 13:43+2:16
28282
Sugiarto, Jarrot
MJ Bike-ISSI Bekasi-Notomojo
 13:44+2:17
2973
Caringin, Putra
Imigo cbb deddy bike extrude
 13:44+2:17
30177
Budi, Imbar Setia
Local Boy Wayang Windu Pangalengan
 13:45+2:18
31297
Handsome, Alfinoza
Pertabike PERTAMINA
 13:51+2:24
32125
Baraq,
Orbea Indonesia
 13:51+2:24
3357
Gurnianto, Heru
Ridecraft Bikepsycho
 13:53+2:26
34110
setiawan, budi
aquilla team
 13:53+2:26
35207
Baskoro, Susilo
IndoKL/ E26CC
 13:54+2:27
3664
Arifin,
BTN Bandung
 13:55+2:28
3752
SS, Hermanto
Meletz
 13:56+2:29
3862
Ahmad, Edwin
GOPAD
 13:56+2:29
3932
Suharya, Yogie
SCI - Sumedang Larang
 14:02+2:35
40269
WINATA, ERICK
Live2Ride
 14:04+2:37
41148
Permana, Irman Setia
FUN N ROLL
 14:05+2:38
42103
Indrasna, Galih
C3 Formula Jenggot Sakti
 14:08+2:41
4359
Rahmatsyah, Khaidir
IndoKL
 14:11+2:44
44141
Zarwandi, Hendri
Free Rider
 14:11+2:44
45105
KM, Sutawijaya
SPIDER ID - Boistois
 14:12+2:45
46216
Mulyadi, Dudi
Kapeu Fastpood Bike
 14:13+2:46
47116
Nurnawanto, Heri
CBC - CBL Bike Community
 14:18+2:51
4810
Alifani, Hardian
SPIDER ID - 77&friend sayap kiri
 14:24+2:57
49208
Permana, Deni
Kapeu Fastpood Bike
 14:30+3:03
507142
Tiarto,
BAGONG RACING TEAM - BENGKEL JEJE SUSPENSION
 14:31+3:04
5175
Rosdani, Roni
GABREZZ
 14:35+3:08
52131
Marsa, Edriko
GOPAD
 14:36+3:09
53569
Ismail, Iwan
Live2Ride - BBZ
 14:41+3:14
5412
Deliansyah,
Privateer
 14:41+3:14
55151
SUPIAN, IYAN
RAGOS CIWIDEY
 14:43+3:16
5684
Susilo, Herman
Yeti Tribe Indonesia
 14:45+3:18
57138
hidayat, junaedi
SCI
 14:48+3:21
58133
Tonton,
BAGONG RACING TEAM - BENGKEL JEJE SUSPENSION
 14:50+3:23
5968
Noorsan, Tedy
Yeti Tribe Indonesia
 14:50+3:23
60117
Budianto, Warsigit
CBC - CBL Bike Community
 14:51+3:24
61276
gunadi, herman
CBB, Deddy Bike, i-gistbike
 14:53+3:26
62111
Yesrizal, Yesrizal
Freerider
 14:59+3:32
63228
Nugroho, Farkhan
Sukudholl AM Gowes
 15:04+3:37
6470
Irwansyah,
Anthorium Bicycle Club
 15:07+3:40
65115
Sikumbang, Zoelyasri
CBC - CBL Bike Community
 15:09+3:42
66238
HIDAYAT,
TAEKEBO/ C4
 15:12+3:45
67230
Armanto, Deni
Sukudholl AM Gowes
 15:14+3:47
68134
Subekti, Imam
SPIDER ID - Le Toy Rider
 15:25+3:58
69212
suhendar, Uus
Kapeu Fastpood Bike
 15:26+3:59
70100
SANTOSO, AGUS IMAM
IndoKL-Cycling
 15:36+4:09
7154
Faris, Nur Hilmi
Meletz # Orbea Indonesia Race Team
 15:39+4:12
72254
Rully,
SPIDER ID - KURA-KURA RACING TEAM
 15:55+4:28
73676
Syafril, Daniel
JPG Legioner
 16:16+4:49
7424
Krisnawan, Haruno
SPIDER ID
 16:28+5:01
7541
Guzz, Agus Don
SPIDER ID - Fun N Roll
 16:41+5:14
7663
Prayitno, Habib
SCI - Dirt rider - Laskar 212
 18:10+6:43
Men Master C
11
Roziadi, Mohamad Teguh
Mushroomrides
 13:14---
217
Ariavijaya, Chandra
Charmdevo
 13:18+0:04
3257
Dolphin, Andri
SPIDER ID - Jpg-Legioner-champreds
 13:37+0:23
4155
Noor, Likarny Olly
Yeti Tribe Indonesia
 14:07+0:53
560
Zulaidin, Meor Wazir Bin
HOE Malaysia
 14:17+1:03
6283
sucipto, hadi daru
jpg-legioner-rocketers
 14:18+1:04
7201
haryanto, cucu eman
Extrude Jersey
 14:26+1:12
8255
ATIP, ABAH
RAGOS CIWIDEY
 14:28+1:14
998
Bowo, Ignasius
SPIDER ID - GABREZZ
 14:37+1:23
1072
Harianto, Gita
Yeti Tribe Indonesia
 14:40+1:26
1131
Bahagia, Sugeng
Meletz # Orbea Indonesia Race Team
 14:44+1:30
12220
Avip, Tubagus
GABREZZ - Sinar Surya Motor
 14:44+1:30
13213
Heriono,
Kapeu Fastpood Bike
 14:45+1:31
14286
Priyono, Herman
MudBrother
 14:56+1:42
15229
Haryadi, Muhammad
Sukudholl AM Gowes
 14:56+1:42
16222
Budi, Budi Herawan
Majesty - Majalengka
 15:51+2:37
1725
Subardi, Rikrik D
Indego Bandung
 16:04+2:50
1855
Riyanto, Agus
Fun n Roll
 16:48+3:34
1916
Harahap, Hendrita
SCI
 17:22+4:08
20188
Mulyana, Endang
Kheiron cycling
 20:10+6:56
21132
Kusumadji, Didit Adi
 20:25+7:11
2274
Pramono, Sigit
Crocs Ridecraft
 23:56+10:42
23119
Yanto, Wawan Adi Dwi
Fun N Roll - 3G
 31:13+17:59
Women Open
1252
Yazid, Kusmawati
Polygon Factory Team
 12:49---
2278
Porwaningsih, Nining
Polygon PVR Team
 12:54+0:05
3273
Azkhiam, Hilmi
SCI TROOPS - EXTRUDE
 13:12+0:23
458
Purnamasari, Diana Intan
JC Bicycle LinTink
 13:28+0:39
51001
Isnaini, Fiqi
Pertabike PERTAMINA
 14:27+1:38
6174
R, Noor Dita
SCI TROOPS - Extrude Jersey Team
 15:06+2:17
711
Amelia, Ratu
Charmdevo
 18:39+5:50
8714
Fitrina, Mitya
Rudy Project Indonesia
 20:15+7:26