SPORTident TimingTRAILLOVE Festival Zermatt

EWS Continental Series / Enduro Helveti'cup

Zermatt 15.09.2018

EWS Continental Series / Enduro Helveti'cup

Zermatt 15.09.2018


Kopsavilkums
Organizators: TRAILLOVE Festival Zermatt
Dalībnieki Kopā: 142
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 15.09.2018 20:19
 

Rezultāti Enduro Helveti'cup Zermatt

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds  LaiksStarpība 
MEN
2400
ALLAZ, Emmanuel
ORBEA Crossroad Cycles

SUI
21:21.20+0:43.48
25436
ANDERSON, Ryan

SUI
24:49.76+4:12.04
5437
ARMIN, Beeli

SUI
22:11.69+1:33.97
68430
AUBERSON, Luc
Team Cyclone

SUI
41:18.53+20:40.81
71471
AYMON, Adrien

SUI
51:25.40+30:47.68
30403
BÄHLER, Mirco
Free Mountain SENDuro Team

SUI
25:28.77+4:51.05
12409
BALZ, Dominic
Bikeworks

SUI
23:07.02+2:29.30
42483
BAUMGARTNER, Alain
Bixs Factory

SUI
26:54.26+6:16.54
DNS468
BAUMGARTNER, Michael
Kerrygolt - wir buttern!

GER
  
 
DNS438
BIERI, Joel

SUI
  
 
22413
BORDOLI, Gabriele

SUI
24:33.21+3:55.49
34480
BOUGIOUKOS, Theodore

GRE
26:02.63+5:24.91
57470
BOUWSTRA, Allan
Züritrails

GBR
29:44.58+9:06.86
55431
BUGMANN, Dirk Gregor

SUI
28:54.78+8:17.06
46434
CARON, Marc-Antoine

FRA
27:22.85+6:45.13
32407
CASTELLANOS, Rodrigo
Ciclissimo

SUI
25:40.71+5:02.99
17439
CHANDLER, Kane

GBR
23:49.28+3:11.56
58440
CHARRIËRE, Nicolas

SUI
29:53.56+9:15.84
DNS441
COMMIN, Paul

GBR
  
 
33465
DICKER, John
Basel Badgers

GBR
25:42.71+5:04.99
DNS421
DÖRIG, Flurin

SUI
  
 
DNS428
EITNER, Julian

SUI
  
 
16442
ETTER, Niklaus
one80-shop.ch / goodtimes.ch

SUI
23:43.07+3:05.35
DNS466
FORD, Dan
Basel Badgers

GBR
  
 
27405
GAMBA, Riccardo
Yep Component | LoyalGroup

SUI
25:02.88+4:25.16
19443
GATTONI, Lionel
PB Bulle

SUI
24:07.61+3:29.89
DNF444
GENOUD, Pierre

SUI
  
 
24445
GRAF, Dan
Biketeam Melligen

SUI
24:46.22+4:08.50
18416
GROSSRIEDER, Olivier
Head Team

SUI
23:49.65+3:11.93
51432
HÖRNLIMANN, Patrick
Bikeclub Mattertal

SUI
27:56.94+7:19.22
67477
INCOURT, Julien

BEL
37:06.87+16:29.15
54481
JACKSON, Sean

AUS
28:48.96+8:11.24
48479
JACOBI, Max
Bikeclub Mattertal

GER
27:46.22+7:08.50
59467
JOLLIET, Denis

SUI
30:04.16+9:26.44
8408
KÄGI, Martin
VELOBUDE

SUI
22:32.40+1:54.68
41414
KISTLER, Mike
Free Mountain SENDuro Team

SUI
26:52.25+6:14.53
DNS446
KRIEGER, Pascal

SUI
  
 
40464
KUNZ, Simon
one80

SUI
26:45.30+6:07.58
26447
KÜNZI, Pascal

SUI
24:55.53+4:17.81
70472
LEITNER, Philipp

GER
43:24.74+22:47.02
66404
LORIS, Pellencini
RideUp.ch

SUI
31:49.39+11:11.67
1402
LÜTHI, Patrick
Prof raiffeisen-CCL

SUI
20:37.72---
DNS448
MAIER, Gabriel
Anthrax Racing

SUI
  
 
47425
MARTINS, Alvaro
-NoZoN-

GER
27:42.37+7:04.65
37417
MATTER, Marco
-NoZoN-

GER
26:20.82+5:43.10
50420
MAURON, Patrick

SUI
27:51.77+7:14.05
DNF423
MEILI, Marek
Stützrädli Racing Team

SUI
  
 
72450
MONNEY, Joel
BSO Plaffeien

SUI
54:34.95+33:57.23
3401
MÜLLER, Igor
RideUP.ch

SUI
21:46.39+1:08.67
31429
MURRI, Nicolas

SUI
25:35.76+4:58.04
44427
NARDIN, Damien
TEAM SWISS FERMETURES

FRA
26:59.96+6:22.24
DNS451
NORTON, Shane

SUI
  
 
13482
PASQUIER, Vincent
Magcdownhill

SUI
23:08.65+2:30.93
9452
PERRELET, Ulysse
chatte

SUI
22:36.15+1:58.43
38419
PIERREHUMBERT, Philippe
Les Peleuses vins

SUI
26:33.76+5:56.04
56453
PIRACCINI, Francesco

SUI
29:36.59+8:58.87
DNS433
RAMELLA, Pablo
Neige Aventure

SUI
  
 
61476
RAWLINGS, Colin

GBR
30:33.43+9:55.71
36454
RIEKEN, Johannes

GER
26:08.05+5:30.33
23478
SAGER, Jannik
Fötigruppe Pnöwechsel

SUI
24:40.01+4:02.29
14412
SCHÄRER, Marco
Sportandpassion

SUI
23:13.12+2:35.40
28455
SCHINDLER, Severin
Bikeclub Mattertal

SUI
25:09.26+4:31.54
53456
SCHNEITTER, Michael
Followers of the Fox

SUI
28:25.90+7:48.18
35422
SCHODDE, Raphael
TheSwissRider YouTube

SUI
26:03.93+5:26.21
7418
SCHUPPLI, Dominic
one80shop.ch

SUI
22:21.94+1:44.22
52435
SERGINIS, Evangelos

GRE
28:08.39+7:30.67
4406
SEYDOUX, Lionel
Cycles Chiffelle

SUI
22:04.50+1:26.78
21426
SOTTAS, Aurélien
Cycles Passion

SUI
24:31.22+3:53.50
63473
SPINELLI, Nico

SUI
30:52.90+10:15.18
29410
STEINBACH, Tobias
rideprogression coaching

GER
25:26.43+4:48.71
62457
STIEBITZ, Stephan
Montagsbiker FiGö

SUI
30:41.86+10:04.14
20415
TENCONI, Alain
TechnoTravel

SUI
24:14.54+3:36.82
10475
VOLLMER, Christian
BIXS R&D

SUI
22:41.00+2:03.28
39458
WALLER, Marco

SUI
26:40.39+6:02.67
43469
WALLIMANN, Lukas

SUI
26:54.57+6:16.85
15411
WALLIS, Ronan

GBR
23:21.49+2:43.77
64459
WARRINGTON, Lee

AUS
31:24.23+10:46.51
60460
WEBER-STEINHAUS, Douglas
Delphino International Racing

GBR
30:09.73+9:32.01
6484
WEBER, Balz
Ride Magazin

SUI
22:18.53+1:40.81
49424
WIELAND, Max
Team Bicyclesshop Lausanne / VCC

SUI
27:49.65+7:11.93
11461
WOOLNOUGH, Harold

CAN
22:44.10+2:06.38
65462
ZELLER, Jeremy
Followers of the Fox

SUI
31:33.29+10:55.57
45463
ZURBUCHEN, Stefan

SUI
27:06.65+6:28.93
69474
ZÜRCHER, Dimitri
Santa Couz

SUI
43:14.03+22:36.31
MEN | Master 40+
DNS720
ALLWAY, James
Bellwald

GBR
  
 
DNS715
BÖLTER, Norbert

GER
  
 
DNS709
BREITLER, FRANCOIS
VTT BALCON DU JURA

SUI
  
 
2723
CARRON, Jose

SUI
22:44.77+0:45.74
4706
CASTELLA, Laurent
Fribike

SUI
23:09.86+1:10.83
5707
CHANTRY, Renaud
BicycleShop Lausanne

BEL
24:07.03+2:08.00
1710
GOLAY, Florian

SUI
21:59.03---
3718
GRANDY, Robin
Züritrails

SUI
23:09.01+1:09.98
DNS716
HENDERSON, Ian

GBR
  
 
10717
KÄNZIG, Laurent
VTT Montoz / Teambeef

SUI
25:55.70+3:56.67
9711
KELLER, Lukas

SUI
25:41.78+3:42.75
DNS713
LUGRIN, Guy
www.besttrails.ch

SUI
  
 
8724
MEIER, Phil

SUI
25:05.40+3:06.37
15722
MENDES, Gustavo Amarante de Mendona
Sense Bike

BRA
31:04.15+9:05.12
13449
MENSUELLE, David

FRA
30:23.89+8:24.86
11708
NOVERRAZ, Fabian

SUI
29:03.12+7:04.09
6725
PITTET, Laurent
Magicdownhill

SUI
24:35.24+2:36.21
14721
SCHORDERET, Alain

SUI
30:55.94+8:56.91
16712
STÄUBLE, Patrick
Team Brino

SUI
31:57.92+9:58.89
12719
VACEK, Roman
Slowly but surely

CZE
30:22.47+8:23.44
7714
WIPF, Michel

SUI
24:53.34+2:54.31
MEN | Under 21
2701
CHIECCHI, Andrea
RideUP.ch

SUI
25:52.10+3:07.12
1700
GIANOLI, Gregory
RideUP.ch

SUI
22:44.98---
5705
IMBODEN, Thierry
Bikeclub Mattertal

SUI
39:16.94+16:31.96
4704
MONNEY, Jimmy

SUI
28:30.84+5:45.86
3702
PERRITAZ, Nicolas
Team Bicycleshop Lausanne

SUI
26:30.92+3:45.94
DNF703
SCHODDE, Christian
TheSwissRider YouTube

SUI
  
 
WOMEN
2604
BEELI, Flurina

SUI
30:51.16+3:02.57
1601
COESTER, Carla
One80shop.ch

SUI
27:48.59---
3600
JOSET, Celine

SUI
31:23.56+3:34.97
4602
ODERMATT, Jacqueline

SUI
33:10.94+5:22.35
DNS605
WATKINS, Kelly

USA