SPORTident TimingASD 360 MTB Trieste

3 Camini 4 FUN Trieste

Triste 27.04.2019-28.04.2019

3 Camini 4 FUN Trieste

Triste 27.04.2019-28.04.2019


Kopsavilkums
Organizators: ASD 360 MTB Trieste
Dalībnieki Kopā: 198
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.04.2019 16:59
 

Rezultāti 3 Camini 4 FUN Trieste

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
DE
143
CAMILLA, CASSOL
S.S.D. PEDALE FELTRINO

ITA
18:57.65---
242
NADINE, ELLECOSTA
BIKE TEAM GAIS ASV

ITA
18:59.42+0:01.77
341
ELI, COS
TEAM GRANZON

ITA
19:36.59+0:38.94
440
OLESIA, RONZON
CMC CYCLING EXPERIENCE

ITA
19:37.62+0:39.97
EL
11
ERWIN, RONZON
CMC CYCLING EXPERIENCE

ITA
14:09.88---
251
MATTHIAS, STONIG
individuale

AUT
14:20.77+0:10.89
32
ALAN, BEGGIN
5.1 BIKE TEAM

ITA
14:23.42+0:13.54
415
DAVIDE, DALPIAN
CMC CYCLING EXPERIENCE

ITA
14:29.36+0:19.48
517
RICCARDO, GARBUIO
CMC CYCLING EXPERIENCE

ITA
15:08.25+0:58.37
63
STEFANO, BRAIDOT
CAPRIVESI

ITA
15:08.95+0:59.07
718
MANUEL, FELICE
TEAM GRANZON

ITA
15:20.80+1:10.92
810
ALESSANDRO, ZOPPELLI
SWITCH TEAM

ITA
15:21.50+1:11.62
95
TADEJ, RAZPET
PEDAL RACING TEAM

SLO
15:31.36+1:21.48
1016
DAVIDE, DE SABBATA
TEAM GRANZON

ITA
15:33.42+1:23.54
1114
ANDREAS, MAIRHOFER
BIKE TEAM GAIS ASV

ITA
15:36.90+1:27.02
127
STEFAN, STROHMAYER
Radwelt MK Racing

AUT
16:12.94+2:03.06
1338
SIMONE, ORLANDO
3STARS

ITA
16:19.35+2:09.47
14300
MICHELE, DREOSSI
TEAM GRANZON

ITA
16:39.55+2:29.67
159
SIMON, FALLY
RADLAGER GRAZ

AUT
16:48.06+2:38.18
1648
DIMITRIOS, BRAUER
FSV CUXHAVEN

GER
18:31.41+4:21.53
178
PHILIPP, HÖDL
RADLAGER MOUNTAINBIK

AUT
19:07.42+4:57.54
1821
MAURO, DE GASPERIN
CMC CYCLING EXPERIENCE

ITA
21:55.80+7:45.92
ELMT
152
RICCARDO, PLESNICAR
CAPRIVESI

ITA
14:47.82---
254
RICCARDO, NADALIN
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
15:18.27+0:30.45
3109
FILIPPO, ROMANO
FASSA BIKE

ITA
15:42.63+0:54.81
4107
MIRKO, TURETTA
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
15:45.18+0:57.36
539
DAVIDE, PICCOLI
TEAM TODESCO

ITA
15:53.10+1:05.28
684
SIMONE, CARTA
GARDA PRO BIKE

ITA
16:01.70+1:13.88
785
ANDREA, CASTENEDOLI
TEAM TODESCO

ITA
16:01.75+1:13.93
870
LORENZO, GONZATI
CARISMA TEAM

ITA
16:11.44+1:23.62
974
MARCO, MORESCO
DANGER ZONE ASD

ITA
16:12.21+1:24.39
1073
GIACOMO, LODOLO
ASD MAGLIA NERA

ITA
16:15.12+1:27.30
1182
SEBASTIANO, GARAVELLO
SWITCH TEAM

ITA
16:23.52+1:35.70
1287
WILLIAM, PINTUS
DANGER ZONE ASD

ITA
16:23.61+1:35.79
13199
CORAZZA, IMER

ITA
16:43.60+1:55.78
1475
LORENZO, CALLEGARO
5.1 BIKE TEAM

ITA
16:44.84+1:57.02
1562
MARCO, DECET
CMC CYCLING EXPERIENCE

ITA
16:59.63+2:11.81
1681
FILIPPO, TESSARI
SWITCH TEAM

ITA
17:12.12+2:24.30
1771
MARCO, PADOVAN
SWITCH TEAM

ITA
17:42.66+2:54.84
1868
MATTEO, FAVRETTO
MTB CLUB GAERNE

ITA
17:47.57+2:59.75
1966
KRISTIAN, FERESIN
CAPRIVESI

ITA
17:59.11+3:11.29
20111
THOMAS, BUSATTO
AR6 - DH TEAM

ITA
18:00.14+3:12.32
2188
FABIO, BATTILANA
LPT RACE TEAM

ITA
18:01.72+3:13.90
2276
MATTIA, FORTUNATO
5.1 BIKE TEAM

ITA
18:06.20+3:18.38
2378
EFREM, CARLINI
SWITCH TEAM

ITA
18:29.08+3:41.26
2467
TOMMASO, TREVISAN
CAPRIVESI

ITA
18:47.07+3:59.25
2589
LORENZO, COLUCCI
TEAM LASALAMACCHINE

ITA
19:08.41+4:20.59
2677
HUAN, ILJAZI
ASD MAGLIA NERA

ITA
19:19.76+4:31.94
2753
UMBERTO, CORONA GIULIO
DIRTY TEAM

ITA
19:33.39+4:45.57
2883
ALESSANDRO, ZECCHINI
ASD VELOCE CLUB BORGO

ITA
20:33.37+5:45.55
2965
MATTEO, ABBRESCIA
MBC Trieste

ITA
21:08.40+6:20.58
DNF63
ANDREA, NARDINI
Individuale

ITA
  
 
DNF64
MATTEO, BUSINELLI
LPT RACE TEAM

ITA
  
 
EWS
144
BEATRICE, TODESCO
A.S.DILETTANTISTICA G.S. FONZASO

ITA
20:05.37---
245
LARA, GASPAROTTO
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
22:43.52+2:38.15
346
STEFANIA, BONETTI
LPT RACE TEAM

ITA
27:11.81+7:06.44
JU
123
DANIELE, CAROLLO
AR6 - DH TEAM

ITA
14:25.79---
2298
ALESSANDRO, CENZON
A.S.D.360 MTB

ITA
14:52.51+0:26.72
324
LORENZO, TERLICHER
TEAM GRANZON

ITA
14:59.45+0:33.66
426
LORENZO, FLEGO
A.S.D.360 MTB

ITA
15:12.61+0:46.82
528
SIMONE, BERTOLUTTI
TEAM GRANZON

ITA
15:50.64+1:24.85
629
ALESSANDRO, BONA
MTB CLUB GAERNE

ITA
15:51.87+1:26.08
732
MARKUS, FEIEL
Individuale

AUT
15:52.36+1:26.57
825
SAMUELE, MORETTI
TEAM GRANZON

ITA
15:58.14+1:32.35
927
LEONARDO, PERLI
MTB CLUB GAERNE

ITA
17:01.05+2:35.26
1030
FRANCESCO, DREOSSI
TEAM GRANZON

ITA
17:27.35+3:01.56
1147
MAKS, BOZNAR
Individuale

SLO
18:09.85+3:44.06
1236
TIMOTEO, BELTRAME
TEAM GRANZON

ITA
18:31.96+4:06.17
1335
MARCO, SACCO
TEAM GRANZON

ITA
18:42.09+4:16.30
1434
GIANLUCA, ZACCHIGNA
A.S.D. PEDALE RONCHESE

ITA
19:06.92+4:41.13
1537
RICCARDO, LOVISETTO
CMC CYCLING EXPERIENCE

ITA
20:25.92+6:00.13
16193
DAVIDE, BREZIGAR
SC.COTTUR A.S.D.

ITA
23:28.97+9:03.18
DNF197
DELANI, FRANCESCO

ITA
  
 
M1-2
150
FRANCESCO, REMOTO
FUN BIKE-CUSSIGH BIKE

ITA
15:01.48---
2292
GIANLUCA, PIVA
ASD VELOCE CLUB BORGO

ITA
15:47.24+0:45.76
355
STEFANO, VARNERIN
A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE- TECNOEDILE

ITA
15:51.22+0:49.74
4293
MATTIA, PELIZZARI
CARISMA TEAM

ITA
16:07.97+1:06.49
549
IGOR, ROVEREDO
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
16:30.84+1:29.36
6290
ANDREA, BORTOLIN
CMC CYCLING EXPERIENCE

ITA
16:36.59+1:35.11
756
MARKUS, GRUBER
MUDDYTEAMBIKERS

AUT
16:57.90+1:56.42
894
ENRICO, DURI
ASD MAGLIA NERA

ITA
17:05.90+2:04.42
9128
MICHELE, FERRO
CARISMA TEAM

ITA
17:05.92+2:04.44
1011
MIHA, SPRUK
Individulale

SLO
17:10.11+2:08.63
1186
ANDREA, PADOVAN
SWITCH TEAM

ITA
17:21.26+2:19.78
1292
MARCO, LANZILOTTI
A.S.D.360 MTB

ITA
17:27.68+2:26.20
13129
LUCA, MARIZZA
TEAM GRANZON

ITA
17:34.54+2:33.06
1493
NEIL, TOLLARDO
TEAM DAMA CYCLING

ITA
17:47.50+2:46.02
15118
EDOARDO, CHIARATO
Individuale

ITA
17:54.30+2:52.82
16152
FABIO, ZILLE
ACIDO LATTICO TEAM

ITA
17:57.35+2:55.87
17133
ALEX, CECCATO
AR6 - DH TEAM

ITA
18:26.73+3:25.25
1895
MICHAEL, UNTERWEGER
individuale

AUT
18:29.89+3:28.41
1957
JURIJ, LAZZARONI
A.S.D.TEAM FRIULI SANVITESE

ITA
18:36.91+3:35.43
2058
MATTEO, BETTIO
TEAM LASALAMACCHINE

ITA
19:33.80+4:32.32
21195
MATTEO, BERTOS
CAPRIVESI

ITA
20:01.68+5:00.20
2296
ANDREAS, FUGGER
individuale

AUT
20:43.14+5:41.66
23157
MICHELE, BRESSA
DIRTY TEAM

ITA
20:56.09+5:54.61
24296
OMAR, SANTAROSSA
Individuale

ITA
31:21.29+16:19.81
M3-4
1102
RUGGERO, IOB
ASD MAGLIA NERA

ITA
15:54.14---
2103
MARCO, DORIGATTI
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
15:55.20+0:01.06
3100
DAVID, TAUCER
A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE- TECNOEDILE

ITA
16:31.67+0:37.53
459
GREGA, NAGODE
Energijateam

SLO
16:36.44+0:42.30
5149
EDOARDO, NICOLETTO
TEAM LASALAMACCHINE

ITA
17:10.30+1:16.16
6125
STEFANO, PAMPANIN
PEDRONI CYCLES RACING TEAM

ITA
17:52.66+1:58.52
7283
DAVIDE, DAL BALCON
CARISMA TEAM

ITA
17:53.50+1:59.36
8101
MARCO, LODOLO
ASD MAGLIA NERA

ITA
18:09.14+2:15.00
9150
FRANCESCO, ZULIAN
AR6 - DH TEAM

ITA
18:38.17+2:44.03
1060
MARCO, PEGORARO
SCAVEZZON SQUADRA CORSE

ITA
18:44.39+2:50.25
11142
CLAUDIO, TAGLIAPIETRA
CMC CYCLING EXPERIENCE

ITA
18:47.70+2:53.56
12143
MARCO, MOTTES
ASD MAGLIA NERA

ITA
20:28.66+4:34.52
1398
MATTHIAS, LENZ
Team Dorrong Enduro

AUT
20:40.11+4:45.97
14138
MICHELE, PUTZOLU
LPT RACE TEAM ASD

ITA
21:33.93+5:39.79
15153
FABRIZIO, GASPARINETTI
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
21:44.13+5:49.99
16281
ALES, GALLO
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
22:24.41+6:30.27
17139
PATRICK, ROMANOTTO
LPT RACE TEAM

ITA
22:45.51+6:51.37
18284
PAOLO, CECHET
LPT RACE TEAM

ITA
26:26.45+10:32.31
19137
GASPARE, CAROPPO
A.S.D.360 MTB

ITA
26:44.87+10:50.73
M5-6
1120
CLAUDIO, REMOTO
FUN BIKE-CUSSIGH BIKE

ITA
16:53.22---
2288
MARTINO, TORTORA
A.S.D REUNION DH TEAM

ITA
17:10.72+0:17.50
3294
MICHAEL, STROHMAYER
REDNECK RIDERS

AUT
17:23.43+0:30.21
4124
STEFANO, NEGOVETTI
A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE- TECNOEDILE

ITA
17:42.99+0:49.77
5287
STEFANO, MORETTI
TEAM GRANZON

ITA
18:12.17+1:18.95
6127
STEFANO, BATTISTELLA
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
18:14.63+1:21.41
7286
MARCO, FABBRO
ASD MAGLIA NERA

ITA
19:00.65+2:07.43
8285
LUCA, PAMPAGNIN
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
19:22.19+2:28.97
9147
MICHELE, NORDIO
TEAM LASALAMACCHINE

ITA
19:27.27+2:34.05
10146
ROBERTO, PINTUS
AR6 - DH TEAM

ITA
22:41.21+5:47.99
11154
LUCA, DALLA LIBERA
CARISMA TEAM

ITA
23:55.18+7:01.96
12156
PAOLO, GRASSI
CTF

ITA
25:05.67+8:12.45
M7-8