Datums Saite uz sacensībām Norises vietaOrganizators 
29.07.2021 Funduro Cup 2021 #4 Ylläs Deluxe FIN Ylläs Funduro Cup Finland
25.07.2021 Krivapete EnduRace ITA San Leonardo ASD Team Granzon
25.07.2021 10. Inselsberg Marathon GER Bad Tabarz Tabarzer Sportverein 1887 e.V.
24.07.2021 EnDUO Rabenberg / FUNduro Rabenberg GER Breitenbrunn/Erz., TrailCenter Rabenberg usp management UG
24.07.2021 Finnish Enduro Series SM3 Levi FIN Levi Enduro Series Finland
24.07.2021 2. Inselsberg Enduro GER Bad Tabarz Tabarzer Sportverein 1887 e.V.
18.07.2021 2. Werratalmarathon GER Treffurt Stadt Treffurt, Stadt Amt Creuzburg, OT Creuzburg
18.07.2021 Black Hole Enduro EWS gold qualifier AUT Petzen/Jamnica MTB Koroška
11.07.2021 TrailTrophy Brandnertal AUT Brand/Vorarlberg Brand Tourismus GmbH
10.07.2021 Südeichsfeldlauf GER Diedorf SV Diedorf 1921 e.V.
04.07.2021 Funduro Cup 2021 #3 Mustavaara FIN Mustavaara Funduro Cup Finland
27.06.2021 TrailTrophy St. Andreasberg GER Sankt Andreasberg/Harz Bike Projects GmbH
27.06.2021 EWS QUALIFIER GOLD - PURO PIRINEO ESP CASTEJON DE SOS PURO PIRINEO
27.06.2021 OPEN DE ESPAÑA ENDURO - PURO PIRINEO ESP CASTEJON DE SOS PURO PIRINEO
20.06.2021 Finnish Enduro Series SM2 Syöte FIN Syöte Enduro Series Finland
20.06.2021 Enduro Gorjanci SLO Novo mesto Rekreativno kolesarsko društvo Zverinice
19.06.2021 Urbane Zverine SLO Novo mesto Rekreativno kolesarsko društvo Zverinice
18.06.2021 DGI Trailseries - Silkeborg DEN Mindestenen DGI
13.06.2021 Funduro Cup 2021 #2 Nuuksio SU FIN Nuuksio Funduro Cup Finland
12.06.2021 Funduro Cup 2021 #2 Nuuksio LA FIN Nuuksio Funduro Cup Finland
06.06.2021 Bike Beer Fest Enduro 2021 SLO Ilirska Bistrica GKD Borovci
06.06.2021 GXXH CHN 高新区 河南智行探索体育文化有限公司
06.06.2021 Mountainbike Trailcup Vejle 2021 DEN Vejle Trailcup Denmark
30.05.2021 Aviano Enduro 2021 ITA Aviano Techno bike
23.05.2021 Finnish Enduro Series SM1 Sappee FIN Sappee Enduro Series Finland
23.05.2021 Kamplc Enduro 2021 SLO Ajdovščina DK Kampelc
10.05.2021 Mountainbike Trailcup Himmelbjerget 2021 DEN Knøsvej 5 Trailcup Danmark
08.05.2021 Israel Enduro Series #2 ISR Misgav Israel Enduro Series
29.04.2021 2021年西悦城第一小学第二届春季田径运动会百米定向 CHN 中原区 河南智行探索体育文化有限公司
25.04.2021 Eastgate TT GBR Eastgate SPORTident UK
14.04.2021 郑州航空港实验区2021中小学生定向越野比赛(百米赛) CHN 郑州航空港区苑陵故城 郑州航空港区教文卫体局教育处 
14.04.2021 郑州航空港实验区2021中小学生定向越野比赛(短距离赛) CHN 郑州航空港区苑陵故城 郑州航空港区教文卫体局教育处 
03.04.2021 Israel Enduro Series #1 ISR Mishmar Haemek Israel Enduro Series
02.04.2021 Pedalhounds R1 - Land of Nod GBR Land of Nod SPORTident UK
01.01.2021 2021卡尔美杯郑州高新区首届元旦迎新跑 CHN 郑州高新区天健湖公园(天健广场枫香西街雪兰路交叉口) 郑州高新区跑步运动协会