MTB RACE TEAM Höxter | |
|
Vieta | Nr. | Vārds | Klubs | Grupa | Laiks | km/h | Starpība | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. posms: Runde (3.50 km) | ||||||||
1 | 39 | KUHNERT, THIMO | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 7:41 | 27.33 | --- | |
2 | 737 | BEHRENS, FLORIAN | RC Concordia 86 München | Masters männlich | 7:45 | 27.10 | +0:04 | |
3 | 659 | ILSEMANN, MARC | Powerslide. Racing Team | Masters männlich | 7:57 | 26.42 | +0:16 | |
4 | 50 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 8:09 | 25.77 | +0:28 | |
5 | 24 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 8:10 | 25.71 | +0:29 | |
6 | 34 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 8:12 | 25.61 | +0:31 | |
7 | 663 | LORENZ, JAN-HELGE | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 8:14 | 25.51 | +0:33 | |
8 | 46 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 8:22 | 25.10 | +0:41 | |
9 | 121 | HEINZ, CHRISTIAN | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 8:23 | 25.05 | +0:42 | |
10 | 724 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam -Bad Bikes | Masters männlich | 8:24 | 25.00 | +0:43 | |
11 | 94 | BRIESE, DETLEV | MTV Bad Pyrmont | Senioren II | 8:25 | 24.95 | +0:44 | |
12 | 120 | WÖBBEKING, SASCHA | www.deisterfreun.de | Masters männlich | 8:28 | 24.80 | +0:47 | |
13 | 661 | MEININGER, TINO | Ilsenburg | Masters männlich | 8:30 | 24.71 | +0:49 | |
14 | 654 | LÜCK, JAN | move | Masters männlich | 8:34 | 24.51 | +0:53 | |
15 | 660 | NEBORG, JENS | Nordstemmen | Masters männlich | 8:35 | 24.47 | +0:54 | |
16 | 33 | ILLGEN, CHRISTOPH | Weserbikeland Team | Masters männlich | 8:38 | 24.32 | +0:57 | |
17 | 81 | DORN, MICHAEL | Weserbikeland Team | Masters männlich | 8:39 | 24.28 | +0:58 | |
17 | 720 | KOCH, DIRK | Bike-Sport-Team-Springe | Masters männlich | 8:39 | 24.28 | +0:58 | |
19 | 70 | GALK, INGO | Weserbikeland | Masters männlich | 8:40 | 24.23 | +0:59 | |
20 | 657 | BREUCKER, DENNIS | Racingteam Ofensau | Masters männlich | 8:42 | 24.14 | +1:01 | |
20 | 40 | HEINE, OLIVER | Höxter/Lüchtringen | Masters männlich | 8:42 | 24.14 | +1:01 | |
22 | 658 | BUNGENSTOCK, DIRK | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 8:43 | 24.09 | +1:02 | |
23 | 51 | DEITER, MARKUS | Süntelbiker | Masters männlich | 8:44 | 24.05 | +1:03 | |
24 | 41 | KOCH, LARS | wsv beverungen | Masters männlich | 8:50 | 23.77 | +1:09 | |
25 | 45 | KRUEGER, VOLKER | Wiehenbiker.com | Masters männlich | 8:55 | 23.55 | +1:14 | |
26 | 35 | HOHMANN, SÖREN | deisterfreun.de | Masters männlich | 8:57 | 23.46 | +1:16 | |
27 | 44 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 8:59 | 23.38 | +1:18 | |
28 | 733 | BLEIBAUM, ECKHARD | ESV Hameln | Senioren II | 9:01 | 23.29 | +1:20 | |
29 | 668 | HARSING, MARKUS | FC Stahle | Masters männlich | 9:02 | 23.25 | +1:21 | |
30 | 0 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 9:15 | 22.70 | +1:34 | |
31 | 651 | WASSMER, YASMIN | Team Black Forest | Masters weiblich | 9:17 | 22.62 | +1:36 | |
32 | 731 | ZOLLER, JÜRGEN | Höxter | Senioren II | 9:35 | 21.91 | +1:54 | |
33 | 656 | TAAKE, JENS | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 9:36 | 21.88 | +1:55 | |
34 | 722 | TIMMERMANN, CHRISTIAN | DDMC-Solling | Ruffneck Extreme | Masters männlich | 9:37 | 21.84 | +1:56 | |
35 | 25 | KUMLEHN, HARTMUT | DDMC-Solling e.V. | Senioren II | 9:39 | 21.76 | +1:58 | |
36 | 679 | SILBER, MICHAEL | Radsport Hochsolling | Masters männlich | 9:40 | 21.72 | +1:59 | |
37 | 22 | BABUDER, HANS | RC Endspurt Herford | Senioren II | 9:42 | 21.65 | +2:01 | |
38 | 725 | MEUSEL, ANDRE´ | Flow Junkie | Masters männlich | 9:44 | 21.58 | +2:03 | |
39 | 732 | GERKE, ADALBERT | SC Neuastenebrg-Langewiese | Senioren II | 9:45 | 21.54 | +2:04 | |
40 | 577 | SIEGMUND, DIETER | Team-NoSports | Senioren II | 10:18 | 20.39 | +2:37 | |
41 | 115 | BÜTTNER-LENSEN, SASKIA MARIA | MTB Race Team Höxter | Masters weiblich | 11:03 | 19.00 | +3:22 | |
42 | 740 | WEISSE, REINER | Albaxen | Senioren II | 11:25 | 18.39 | +3:44 | |
43 | 675 | MOGGE, DENISE | Höxter | Masters weiblich | 11:30 | 18.26 | +3:49 | |
2. posms: Runde (2.90 km) | ||||||||
1 | 41 | KOCH, LARS | wsv beverungen | Masters männlich | 6:00 | 29.00 | --- | |
1 | 659 | ILSEMANN, MARC | Powerslide. Racing Team | Masters männlich | 6:00 | 29.00 | --- | |
3 | 658 | BUNGENSTOCK, DIRK | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:07 | 28.45 | +0:07 | |
4 | 737 | BEHRENS, FLORIAN | RC Concordia 86 München | Masters männlich | 6:15 | 27.84 | +0:15 | |
5 | 39 | KUHNERT, THIMO | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:17 | 27.69 | +0:17 | |
6 | 661 | MEININGER, TINO | Ilsenburg | Masters männlich | 6:26 | 27.05 | +0:26 | |
7 | 121 | HEINZ, CHRISTIAN | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:31 | 26.70 | +0:31 | |
8 | 663 | LORENZ, JAN-HELGE | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:32 | 26.63 | +0:32 | |
9 | 33 | ILLGEN, CHRISTOPH | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:36 | 26.36 | +0:36 | |
10 | 24 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 6:38 | 26.23 | +0:38 | |
11 | 654 | LÜCK, JAN | move | Masters männlich | 6:43 | 25.91 | +0:43 | |
11 | 34 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 6:43 | 25.91 | +0:43 | |
11 | 50 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 6:43 | 25.91 | +0:43 | |
14 | 120 | WÖBBEKING, SASCHA | www.deisterfreun.de | Masters männlich | 6:45 | 25.78 | +0:45 | |
14 | 81 | DORN, MICHAEL | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:45 | 25.78 | +0:45 | |
16 | 657 | BREUCKER, DENNIS | Racingteam Ofensau | Masters männlich | 6:46 | 25.71 | +0:46 | |
17 | 724 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam -Bad Bikes | Masters männlich | 6:48 | 25.59 | +0:48 | |
17 | 94 | BRIESE, DETLEV | MTV Bad Pyrmont | Senioren II | 6:48 | 25.59 | +0:48 | |
19 | 720 | KOCH, DIRK | Bike-Sport-Team-Springe | Masters männlich | 6:50 | 25.46 | +0:50 | |
19 | 51 | DEITER, MARKUS | Süntelbiker | Masters männlich | 6:50 | 25.46 | +0:50 | |
21 | 46 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 6:52 | 25.34 | +0:52 | |
22 | 660 | NEBORG, JENS | Nordstemmen | Masters männlich | 6:56 | 25.10 | +0:56 | |
23 | 35 | HOHMANN, SÖREN | deisterfreun.de | Masters männlich | 6:59 | 24.92 | +0:59 | |
24 | 70 | GALK, INGO | Weserbikeland | Masters männlich | 7:01 | 24.80 | +1:01 | |
25 | 45 | KRUEGER, VOLKER | Wiehenbiker.com | Masters männlich | 7:03 | 24.68 | +1:03 | |
26 | 40 | HEINE, OLIVER | Höxter/Lüchtringen | Masters männlich | 7:06 | 24.51 | +1:06 | |
27 | 656 | TAAKE, JENS | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 7:14 | 24.06 | +1:14 | |
28 | 733 | BLEIBAUM, ECKHARD | ESV Hameln | Senioren II | 7:18 | 23.84 | +1:18 | |
28 | 668 | HARSING, MARKUS | FC Stahle | Masters männlich | 7:18 | 23.84 | +1:18 | |
30 | 732 | GERKE, ADALBERT | SC Neuastenebrg-Langewiese | Senioren II | 7:20 | 23.73 | +1:20 | |
31 | 725 | MEUSEL, ANDRE´ | Flow Junkie | Masters männlich | 7:26 | 23.41 | +1:26 | |
32 | 651 | WASSMER, YASMIN | Team Black Forest | Masters weiblich | 7:28 | 23.30 | +1:28 | |
32 | 0 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 7:28 | 23.30 | +1:28 | |
34 | 679 | SILBER, MICHAEL | Radsport Hochsolling | Masters männlich | 7:29 | 23.25 | +1:29 | |
35 | 44 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 7:33 | 23.05 | +1:33 | |
36 | 22 | BABUDER, HANS | RC Endspurt Herford | Senioren II | 7:35 | 22.95 | +1:35 | |
36 | 731 | ZOLLER, JÜRGEN | Höxter | Senioren II | 7:35 | 22.95 | +1:35 | |
38 | 25 | KUMLEHN, HARTMUT | DDMC-Solling e.V. | Senioren II | 7:40 | 22.70 | +1:40 | |
39 | 722 | TIMMERMANN, CHRISTIAN | DDMC-Solling | Ruffneck Extreme | Masters männlich | 8:11 | 21.26 | +2:11 | |
40 | 115 | BÜTTNER-LENSEN, SASKIA MARIA | MTB Race Team Höxter | Masters weiblich | 8:56 | 19.48 | +2:56 | |
40 | 577 | SIEGMUND, DIETER | Team-NoSports | Senioren II | 8:56 | 19.48 | +2:56 | |
42 | 740 | WEISSE, REINER | Albaxen | Senioren II | 9:29 | 18.35 | +3:29 | |
43 | 675 | MOGGE, DENISE | Höxter | Masters weiblich | 15:04 | 11.55 | +9:04 | |
3. posms: Runde (2.90 km) | ||||||||
1 | 39 | KUHNERT, THIMO | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:24 | 27.19 | --- | |
2 | 661 | MEININGER, TINO | Ilsenburg | Masters männlich | 6:26 | 27.05 | +0:02 | |
3 | 737 | BEHRENS, FLORIAN | RC Concordia 86 München | Masters männlich | 6:28 | 26.91 | +0:04 | |
4 | 658 | BUNGENSTOCK, DIRK | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:36 | 26.36 | +0:12 | |
4 | 41 | KOCH, LARS | wsv beverungen | Masters männlich | 6:36 | 26.36 | +0:12 | |
4 | 34 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 6:36 | 26.36 | +0:12 | |
7 | 663 | LORENZ, JAN-HELGE | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:40 | 26.10 | +0:16 | |
8 | 24 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 6:42 | 25.97 | +0:18 | |
9 | 121 | HEINZ, CHRISTIAN | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:47 | 25.65 | +0:23 | |
10 | 654 | LÜCK, JAN | move | Masters männlich | 6:48 | 25.59 | +0:24 | |
11 | 659 | ILSEMANN, MARC | Powerslide. Racing Team | Masters männlich | 6:50 | 25.46 | +0:26 | |
12 | 33 | ILLGEN, CHRISTOPH | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:51 | 25.40 | +0:27 | |
13 | 724 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam -Bad Bikes | Masters männlich | 6:52 | 25.34 | +0:28 | |
13 | 657 | BREUCKER, DENNIS | Racingteam Ofensau | Masters männlich | 6:52 | 25.34 | +0:28 | |
15 | 720 | KOCH, DIRK | Bike-Sport-Team-Springe | Masters männlich | 6:54 | 25.22 | +0:30 | |
15 | 94 | BRIESE, DETLEV | MTV Bad Pyrmont | Senioren II | 6:54 | 25.22 | +0:30 | |
17 | 46 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 6:55 | 25.16 | +0:31 | |
18 | 660 | NEBORG, JENS | Nordstemmen | Masters männlich | 6:58 | 24.98 | +0:34 | |
18 | 50 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 6:58 | 24.98 | +0:34 | |
20 | 51 | DEITER, MARKUS | Süntelbiker | Masters männlich | 6:59 | 24.92 | +0:35 | |
21 | 35 | HOHMANN, SÖREN | deisterfreun.de | Masters männlich | 7:04 | 24.62 | +0:40 | |
21 | 120 | WÖBBEKING, SASCHA | www.deisterfreun.de | Masters männlich | 7:04 | 24.62 | +0:40 | |
23 | 81 | DORN, MICHAEL | Weserbikeland Team | Masters männlich | 7:09 | 24.34 | +0:45 | |
24 | 70 | GALK, INGO | Weserbikeland | Masters männlich | 7:11 | 24.22 | +0:47 | |
25 | 40 | HEINE, OLIVER | Höxter/Lüchtringen | Masters männlich | 7:14 | 24.06 | +0:50 | |
26 | 45 | KRUEGER, VOLKER | Wiehenbiker.com | Masters männlich | 7:15 | 24.00 | +0:51 | |
27 | 668 | HARSING, MARKUS | FC Stahle | Masters männlich | 7:19 | 23.78 | +0:55 | |
28 | 725 | MEUSEL, ANDRE´ | Flow Junkie | Masters männlich | 7:24 | 23.51 | +1:00 | |
29 | 651 | WASSMER, YASMIN | Team Black Forest | Masters weiblich | 7:25 | 23.46 | +1:01 | |
30 | 22 | BABUDER, HANS | RC Endspurt Herford | Senioren II | 7:26 | 23.41 | +1:02 | |
30 | 679 | SILBER, MICHAEL | Radsport Hochsolling | Masters männlich | 7:26 | 23.41 | +1:02 | |
32 | 732 | GERKE, ADALBERT | SC Neuastenebrg-Langewiese | Senioren II | 7:27 | 23.36 | +1:03 | |
33 | 0 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 7:30 | 23.20 | +1:06 | |
34 | 656 | TAAKE, JENS | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 7:31 | 23.15 | +1:07 | |
35 | 731 | ZOLLER, JÜRGEN | Höxter | Senioren II | 7:32 | 23.10 | +1:08 | |
35 | 733 | BLEIBAUM, ECKHARD | ESV Hameln | Senioren II | 7:32 | 23.10 | +1:08 | |
37 | 44 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 7:36 | 22.89 | +1:12 | |
38 | 25 | KUMLEHN, HARTMUT | DDMC-Solling e.V. | Senioren II | 7:40 | 22.70 | +1:16 | |
39 | 722 | TIMMERMANN, CHRISTIAN | DDMC-Solling | Ruffneck Extreme | Masters männlich | 8:19 | 20.92 | +1:55 | |
40 | 577 | SIEGMUND, DIETER | Team-NoSports | Senioren II | 8:36 | 20.23 | +2:12 | |
41 | 115 | BÜTTNER-LENSEN, SASKIA MARIA | MTB Race Team Höxter | Masters weiblich | 8:42 | 20.00 | +2:18 | |
42 | 740 | WEISSE, REINER | Albaxen | Senioren II | 9:29 | 18.35 | +3:05 | |
43 | 675 | MOGGE, DENISE | Höxter | Masters weiblich | 10:12 | 17.06 | +3:48 | |
4. posms: Runde (2.90 km) | ||||||||
1 | 737 | BEHRENS, FLORIAN | RC Concordia 86 München | Masters männlich | 6:20 | 27.47 | --- | |
2 | 39 | KUHNERT, THIMO | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:25 | 27.12 | +0:05 | |
3 | 34 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 6:27 | 26.98 | +0:07 | |
4 | 41 | KOCH, LARS | wsv beverungen | Masters männlich | 6:30 | 26.77 | +0:10 | |
5 | 663 | LORENZ, JAN-HELGE | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:31 | 26.70 | +0:11 | |
6 | 658 | BUNGENSTOCK, DIRK | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:33 | 26.56 | +0:13 | |
7 | 661 | MEININGER, TINO | Ilsenburg | Masters männlich | 6:36 | 26.36 | +0:16 | |
8 | 659 | ILSEMANN, MARC | Powerslide. Racing Team | Masters männlich | 6:40 | 26.10 | +0:20 | |
9 | 94 | BRIESE, DETLEV | MTV Bad Pyrmont | Senioren II | 6:42 | 25.97 | +0:22 | |
9 | 33 | ILLGEN, CHRISTOPH | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:42 | 25.97 | +0:22 | |
11 | 724 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam -Bad Bikes | Masters männlich | 6:43 | 25.91 | +0:23 | |
12 | 81 | DORN, MICHAEL | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:48 | 25.59 | +0:28 | |
12 | 24 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 6:48 | 25.59 | +0:28 | |
14 | 121 | HEINZ, CHRISTIAN | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:49 | 25.53 | +0:29 | |
15 | 654 | LÜCK, JAN | move | Masters männlich | 6:51 | 25.40 | +0:31 | |
15 | 720 | KOCH, DIRK | Bike-Sport-Team-Springe | Masters männlich | 6:51 | 25.40 | +0:31 | |
17 | 50 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 6:55 | 25.16 | +0:35 | |
18 | 657 | BREUCKER, DENNIS | Racingteam Ofensau | Masters männlich | 6:57 | 25.04 | +0:37 | |
18 | 51 | DEITER, MARKUS | Süntelbiker | Masters männlich | 6:57 | 25.04 | +0:37 | |
20 | 70 | GALK, INGO | Weserbikeland | Masters männlich | 7:01 | 24.80 | +0:41 | |
21 | 120 | WÖBBEKING, SASCHA | www.deisterfreun.de | Masters männlich | 7:02 | 24.74 | +0:42 | |
22 | 46 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 7:03 | 24.68 | +0:43 | |
23 | 45 | KRUEGER, VOLKER | Wiehenbiker.com | Masters männlich | 7:05 | 24.56 | +0:45 | |
24 | 660 | NEBORG, JENS | Nordstemmen | Masters männlich | 7:06 | 24.51 | +0:46 | |
25 | 35 | HOHMANN, SÖREN | deisterfreun.de | Masters männlich | 7:07 | 24.45 | +0:47 | |
26 | 668 | HARSING, MARKUS | FC Stahle | Masters männlich | 7:12 | 24.17 | +0:52 | |
27 | 40 | HEINE, OLIVER | Höxter/Lüchtringen | Masters männlich | 7:16 | 23.94 | +0:56 | |
28 | 725 | MEUSEL, ANDRE´ | Flow Junkie | Masters männlich | 7:17 | 23.89 | +0:57 | |
29 | 679 | SILBER, MICHAEL | Radsport Hochsolling | Masters männlich | 7:19 | 23.78 | +0:59 | |
30 | 0 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 7:28 | 23.30 | +1:08 | |
31 | 733 | BLEIBAUM, ECKHARD | ESV Hameln | Senioren II | 7:29 | 23.25 | +1:09 | |
32 | 22 | BABUDER, HANS | RC Endspurt Herford | Senioren II | 7:30 | 23.20 | +1:10 | |
33 | 732 | GERKE, ADALBERT | SC Neuastenebrg-Langewiese | Senioren II | 7:33 | 23.05 | +1:13 | |
34 | 656 | TAAKE, JENS | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 7:34 | 23.00 | +1:14 | |
35 | 731 | ZOLLER, JÜRGEN | Höxter | Senioren II | 7:37 | 22.84 | +1:17 | |
36 | 651 | WASSMER, YASMIN | Team Black Forest | Masters weiblich | 7:40 | 22.70 | +1:20 | |
37 | 44 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 7:41 | 22.65 | +1:21 | |
38 | 25 | KUMLEHN, HARTMUT | DDMC-Solling e.V. | Senioren II | 7:47 | 22.36 | +1:27 | |
39 | 577 | SIEGMUND, DIETER | Team-NoSports | Senioren II | 8:30 | 20.47 | +2:10 | |
39 | 722 | TIMMERMANN, CHRISTIAN | DDMC-Solling | Ruffneck Extreme | Masters männlich | 8:30 | 20.47 | +2:10 | |
41 | 115 | BÜTTNER-LENSEN, SASKIA MARIA | MTB Race Team Höxter | Masters weiblich | 9:08 | 19.05 | +2:48 | |
42 | 740 | WEISSE, REINER | Albaxen | Senioren II | 9:58 | 17.46 | +3:38 | |
43 | 675 | MOGGE, DENISE | Höxter | Masters weiblich | 10:12 | 17.06 | +3:52 | |
5. posms: Runde (2.90 km) | ||||||||
1 | 39 | KUHNERT, THIMO | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:22 | 27.33 | --- | |
1 | 737 | BEHRENS, FLORIAN | RC Concordia 86 München | Masters männlich | 6:22 | 27.33 | --- | |
3 | 661 | MEININGER, TINO | Ilsenburg | Masters männlich | 6:38 | 26.23 | +0:16 | |
4 | 41 | KOCH, LARS | wsv beverungen | Masters männlich | 6:39 | 26.17 | +0:17 | |
5 | 94 | BRIESE, DETLEV | MTV Bad Pyrmont | Senioren II | 6:46 | 25.71 | +0:24 | |
6 | 724 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam -Bad Bikes | Masters männlich | 6:47 | 25.65 | +0:25 | |
6 | 81 | DORN, MICHAEL | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:47 | 25.65 | +0:25 | |
8 | 34 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 6:48 | 25.59 | +0:26 | |
9 | 24 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 6:49 | 25.53 | +0:27 | |
10 | 659 | ILSEMANN, MARC | Powerslide. Racing Team | Masters männlich | 6:50 | 25.46 | +0:28 | |
10 | 33 | ILLGEN, CHRISTOPH | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:50 | 25.46 | +0:28 | |
12 | 121 | HEINZ, CHRISTIAN | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:51 | 25.40 | +0:29 | |
12 | 720 | KOCH, DIRK | Bike-Sport-Team-Springe | Masters männlich | 6:51 | 25.40 | +0:29 | |
14 | 663 | LORENZ, JAN-HELGE | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:54 | 25.22 | +0:32 | |
15 | 657 | BREUCKER, DENNIS | Racingteam Ofensau | Masters männlich | 6:56 | 25.10 | +0:34 | |
15 | 654 | LÜCK, JAN | move | Masters männlich | 6:56 | 25.10 | +0:34 | |
17 | 70 | GALK, INGO | Weserbikeland | Masters männlich | 6:57 | 25.04 | +0:35 | |
18 | 120 | WÖBBEKING, SASCHA | www.deisterfreun.de | Masters männlich | 6:59 | 24.92 | +0:37 | |
18 | 46 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 6:59 | 24.92 | +0:37 | |
20 | 35 | HOHMANN, SÖREN | deisterfreun.de | Masters männlich | 7:01 | 24.80 | +0:39 | |
20 | 658 | BUNGENSTOCK, DIRK | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 7:01 | 24.80 | +0:39 | |
22 | 50 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 7:08 | 24.39 | +0:46 | |
23 | 45 | KRUEGER, VOLKER | Wiehenbiker.com | Masters männlich | 7:10 | 24.28 | +0:48 | |
24 | 51 | DEITER, MARKUS | Süntelbiker | Masters männlich | 7:12 | 24.17 | +0:50 | |
24 | 660 | NEBORG, JENS | Nordstemmen | Masters männlich | 7:12 | 24.17 | +0:50 | |
26 | 679 | SILBER, MICHAEL | Radsport Hochsolling | Masters männlich | 7:16 | 23.94 | +0:54 | |
27 | 725 | MEUSEL, ANDRE´ | Flow Junkie | Masters männlich | 7:17 | 23.89 | +0:55 | |
28 | 668 | HARSING, MARKUS | FC Stahle | Masters männlich | 7:23 | 23.57 | +1:01 | |
29 | 40 | HEINE, OLIVER | Höxter/Lüchtringen | Masters männlich | 7:24 | 23.51 | +1:02 | |
30 | 732 | GERKE, ADALBERT | SC Neuastenebrg-Langewiese | Senioren II | 7:26 | 23.41 | +1:04 | |
31 | 651 | WASSMER, YASMIN | Team Black Forest | Masters weiblich | 7:27 | 23.36 | +1:05 | |
32 | 0 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 7:29 | 23.25 | +1:07 | |
33 | 733 | BLEIBAUM, ECKHARD | ESV Hameln | Senioren II | 7:32 | 23.10 | +1:10 | |
34 | 22 | BABUDER, HANS | RC Endspurt Herford | Senioren II | 7:33 | 23.05 | +1:11 | |
35 | 656 | TAAKE, JENS | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 7:41 | 22.65 | +1:19 | |
36 | 731 | ZOLLER, JÜRGEN | Höxter | Senioren II | 7:45 | 22.45 | +1:23 | |
37 | 44 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 7:48 | 22.31 | +1:26 | |
38 | 25 | KUMLEHN, HARTMUT | DDMC-Solling e.V. | Senioren II | 7:56 | 21.93 | +1:34 | |
39 | 722 | TIMMERMANN, CHRISTIAN | DDMC-Solling | Ruffneck Extreme | Masters männlich | 8:40 | 20.08 | +2:18 | |
40 | 577 | SIEGMUND, DIETER | Team-NoSports | Senioren II | 8:48 | 19.77 | +2:26 | |
41 | 115 | BÜTTNER-LENSEN, SASKIA MARIA | MTB Race Team Höxter | Masters weiblich | 9:03 | 19.23 | +2:41 | |
42 | 740 | WEISSE, REINER | Albaxen | Senioren II | 10:02 | 17.34 | +3:40 | |
43 | 675 | MOGGE, DENISE | Höxter | Masters weiblich | 10:13 | 17.03 | +3:51 | |
6. posms: Runde (2.90 km) | ||||||||
1 | 39 | KUHNERT, THIMO | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:18 | 27.62 | --- | |
2 | 737 | BEHRENS, FLORIAN | RC Concordia 86 München | Masters männlich | 6:19 | 27.55 | +0:01 | |
3 | 34 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 6:24 | 27.19 | +0:06 | |
4 | 41 | KOCH, LARS | wsv beverungen | Masters männlich | 6:29 | 26.84 | +0:11 | |
4 | 661 | MEININGER, TINO | Ilsenburg | Masters männlich | 6:29 | 26.84 | +0:11 | |
6 | 659 | ILSEMANN, MARC | Powerslide. Racing Team | Masters männlich | 6:34 | 26.50 | +0:16 | |
7 | 663 | LORENZ, JAN-HELGE | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:38 | 26.23 | +0:20 | |
8 | 658 | BUNGENSTOCK, DIRK | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:41 | 26.03 | +0:23 | |
9 | 33 | ILLGEN, CHRISTOPH | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:43 | 25.91 | +0:25 | |
10 | 724 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam -Bad Bikes | Masters männlich | 6:45 | 25.78 | +0:27 | |
11 | 720 | KOCH, DIRK | Bike-Sport-Team-Springe | Masters männlich | 6:49 | 25.53 | +0:31 | |
12 | 81 | DORN, MICHAEL | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:51 | 25.40 | +0:33 | |
12 | 94 | BRIESE, DETLEV | MTV Bad Pyrmont | Senioren II | 6:51 | 25.40 | +0:33 | |
14 | 24 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 6:54 | 25.22 | +0:36 | |
15 | 50 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 6:56 | 25.10 | +0:38 | |
15 | 657 | BREUCKER, DENNIS | Racingteam Ofensau | Masters männlich | 6:56 | 25.10 | +0:38 | |
15 | 654 | LÜCK, JAN | move | Masters männlich | 6:56 | 25.10 | +0:38 | |
15 | 121 | HEINZ, CHRISTIAN | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:56 | 25.10 | +0:38 | |
15 | 70 | GALK, INGO | Weserbikeland | Masters männlich | 6:56 | 25.10 | +0:38 | |
20 | 51 | DEITER, MARKUS | Süntelbiker | Masters männlich | 7:02 | 24.74 | +0:44 | |
21 | 120 | WÖBBEKING, SASCHA | www.deisterfreun.de | Masters männlich | 7:08 | 24.39 | +0:50 | |
22 | 35 | HOHMANN, SÖREN | deisterfreun.de | Masters männlich | 7:12 | 24.17 | +0:54 | |
23 | 46 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 7:13 | 24.11 | +0:55 | |
23 | 679 | SILBER, MICHAEL | Radsport Hochsolling | Masters männlich | 7:13 | 24.11 | +0:55 | |
25 | 660 | NEBORG, JENS | Nordstemmen | Masters männlich | 7:14 | 24.06 | +0:56 | |
26 | 668 | HARSING, MARKUS | FC Stahle | Masters männlich | 7:20 | 23.73 | +1:02 | |
27 | 725 | MEUSEL, ANDRE´ | Flow Junkie | Masters männlich | 7:21 | 23.67 | +1:03 | |
28 | 0 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 7:22 | 23.62 | +1:04 | |
29 | 40 | HEINE, OLIVER | Höxter/Lüchtringen | Masters männlich | 7:25 | 23.46 | +1:07 | |
30 | 733 | BLEIBAUM, ECKHARD | ESV Hameln | Senioren II | 7:26 | 23.41 | +1:08 | |
31 | 45 | KRUEGER, VOLKER | Wiehenbiker.com | Masters männlich | 7:28 | 23.30 | +1:10 | |
32 | 22 | BABUDER, HANS | RC Endspurt Herford | Senioren II | 7:33 | 23.05 | +1:15 | |
33 | 732 | GERKE, ADALBERT | SC Neuastenebrg-Langewiese | Senioren II | 7:35 | 22.95 | +1:17 | |
34 | 651 | WASSMER, YASMIN | Team Black Forest | Masters weiblich | 7:40 | 22.70 | +1:22 | |
35 | 656 | TAAKE, JENS | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 7:41 | 22.65 | +1:23 | |
36 | 44 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 7:42 | 22.60 | +1:24 | |
37 | 731 | ZOLLER, JÜRGEN | Höxter | Senioren II | 7:56 | 21.93 | +1:38 | |
38 | 25 | KUMLEHN, HARTMUT | DDMC-Solling e.V. | Senioren II | 7:58 | 21.84 | +1:40 | |
39 | 722 | TIMMERMANN, CHRISTIAN | DDMC-Solling | Ruffneck Extreme | Masters männlich | 8:27 | 20.59 | +2:09 | |
40 | 577 | SIEGMUND, DIETER | Team-NoSports | Senioren II | 8:33 | 20.35 | +2:15 | |
41 | 115 | BÜTTNER-LENSEN, SASKIA MARIA | MTB Race Team Höxter | Masters weiblich | 8:59 | 19.37 | +2:41 | |
42 | 740 | WEISSE, REINER | Albaxen | Senioren II | 10:00 | 17.40 | +3:42 | |
42 | 675 | MOGGE, DENISE | Höxter | Masters weiblich | 10:00 | 17.40 | +3:42 | |
7. posms: Runde (2.90 km) | ||||||||
1 | 39 | KUHNERT, THIMO | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:24 | 27.19 | --- | |
1 | 737 | BEHRENS, FLORIAN | RC Concordia 86 München | Masters männlich | 6:24 | 27.19 | --- | |
3 | 34 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 6:32 | 26.63 | +0:08 | |
4 | 659 | ILSEMANN, MARC | Powerslide. Racing Team | Masters männlich | 6:33 | 26.56 | +0:09 | |
5 | 41 | KOCH, LARS | wsv beverungen | Masters männlich | 6:36 | 26.36 | +0:12 | |
6 | 661 | MEININGER, TINO | Ilsenburg | Masters männlich | 6:37 | 26.30 | +0:13 | |
7 | 33 | ILLGEN, CHRISTOPH | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:39 | 26.17 | +0:15 | |
8 | 658 | BUNGENSTOCK, DIRK | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:43 | 25.91 | +0:19 | |
9 | 663 | LORENZ, JAN-HELGE | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:46 | 25.71 | +0:22 | |
9 | 724 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam -Bad Bikes | Masters männlich | 6:46 | 25.71 | +0:22 | |
11 | 24 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 6:48 | 25.59 | +0:24 | |
12 | 720 | KOCH, DIRK | Bike-Sport-Team-Springe | Masters männlich | 6:50 | 25.46 | +0:26 | |
13 | 94 | BRIESE, DETLEV | MTV Bad Pyrmont | Senioren II | 6:53 | 25.28 | +0:29 | |
14 | 81 | DORN, MICHAEL | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:54 | 25.22 | +0:30 | |
15 | 657 | BREUCKER, DENNIS | Racingteam Ofensau | Masters männlich | 6:55 | 25.16 | +0:31 | |
16 | 70 | GALK, INGO | Weserbikeland | Masters männlich | 6:58 | 24.98 | +0:34 | |
16 | 120 | WÖBBEKING, SASCHA | www.deisterfreun.de | Masters männlich | 6:58 | 24.98 | +0:34 | |
18 | 121 | HEINZ, CHRISTIAN | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 7:01 | 24.80 | +0:37 | |
19 | 45 | KRUEGER, VOLKER | Wiehenbiker.com | Masters männlich | 7:03 | 24.68 | +0:39 | |
20 | 35 | HOHMANN, SÖREN | deisterfreun.de | Masters männlich | 7:06 | 24.51 | +0:42 | |
20 | 668 | HARSING, MARKUS | FC Stahle | Masters männlich | 7:06 | 24.51 | +0:42 | |
22 | 654 | LÜCK, JAN | move | Masters männlich | 7:08 | 24.39 | +0:44 | |
23 | 50 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 7:09 | 24.34 | +0:45 | |
24 | 51 | DEITER, MARKUS | Süntelbiker | Masters männlich | 7:10 | 24.28 | +0:46 | |
25 | 725 | MEUSEL, ANDRE´ | Flow Junkie | Masters männlich | 7:11 | 24.22 | +0:47 | |
26 | 679 | SILBER, MICHAEL | Radsport Hochsolling | Masters männlich | 7:15 | 24.00 | +0:51 | |
27 | 46 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 7:18 | 23.84 | +0:54 | |
27 | 733 | BLEIBAUM, ECKHARD | ESV Hameln | Senioren II | 7:18 | 23.84 | +0:54 | |
29 | 660 | NEBORG, JENS | Nordstemmen | Masters männlich | 7:19 | 23.78 | +0:55 | |
30 | 40 | HEINE, OLIVER | Höxter/Lüchtringen | Masters männlich | 7:20 | 23.73 | +0:56 | |
31 | 44 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 7:26 | 23.41 | +1:02 | |
32 | 22 | BABUDER, HANS | RC Endspurt Herford | Senioren II | 7:27 | 23.36 | +1:03 | |
33 | 0 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 7:33 | 23.05 | +1:09 | |
34 | 732 | GERKE, ADALBERT | SC Neuastenebrg-Langewiese | Senioren II | 7:35 | 22.95 | +1:11 | |
35 | 656 | TAAKE, JENS | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 7:37 | 22.84 | +1:13 | |
36 | 651 | WASSMER, YASMIN | Team Black Forest | Masters weiblich | 7:39 | 22.75 | +1:15 | |
37 | 25 | KUMLEHN, HARTMUT | DDMC-Solling e.V. | Senioren II | 8:03 | 21.61 | +1:39 | |
38 | 731 | ZOLLER, JÜRGEN | Höxter | Senioren II | 8:05 | 21.53 | +1:41 | |
39 | 115 | BÜTTNER-LENSEN, SASKIA MARIA | MTB Race Team Höxter | Masters weiblich | 10:00 | 17.40 | +3:36 | |
39 | 577 | SIEGMUND, DIETER | Team-NoSports | Senioren II | 10:00 | 17.40 | +3:36 | |
39 | 722 | TIMMERMANN, CHRISTIAN | DDMC-Solling | Ruffneck Extreme | Masters männlich | 10:00 | 17.40 | +3:36 | |
39 | 740 | WEISSE, REINER | Albaxen | Senioren II | 10:00 | 17.40 | +3:36 | |
39 | 675 | MOGGE, DENISE | Höxter | Masters weiblich | 10:00 | 17.40 | +3:36 | |
8. posms: Runde (2.90 km) | ||||||||
1 | 737 | BEHRENS, FLORIAN | RC Concordia 86 München | Masters männlich | 6:19 | 27.55 | --- | |
2 | 39 | KUHNERT, THIMO | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:20 | 27.47 | +0:01 | |
3 | 661 | MEININGER, TINO | Ilsenburg | Masters männlich | 6:30 | 26.77 | +0:11 | |
4 | 34 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 6:31 | 26.70 | +0:12 | |
4 | 41 | KOCH, LARS | wsv beverungen | Masters männlich | 6:31 | 26.70 | +0:12 | |
6 | 659 | ILSEMANN, MARC | Powerslide. Racing Team | Masters männlich | 6:35 | 26.43 | +0:16 | |
7 | 658 | BUNGENSTOCK, DIRK | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:43 | 25.91 | +0:24 | |
8 | 720 | KOCH, DIRK | Bike-Sport-Team-Springe | Masters männlich | 6:45 | 25.78 | +0:26 | |
9 | 33 | ILLGEN, CHRISTOPH | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:46 | 25.71 | +0:27 | |
10 | 24 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 6:48 | 25.59 | +0:29 | |
11 | 724 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam -Bad Bikes | Masters männlich | 6:50 | 25.46 | +0:31 | |
12 | 657 | BREUCKER, DENNIS | Racingteam Ofensau | Masters männlich | 6:52 | 25.34 | +0:33 | |
12 | 120 | WÖBBEKING, SASCHA | www.deisterfreun.de | Masters männlich | 6:52 | 25.34 | +0:33 | |
12 | 663 | LORENZ, JAN-HELGE | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 6:52 | 25.34 | +0:33 | |
15 | 70 | GALK, INGO | Weserbikeland | Masters männlich | 6:54 | 25.22 | +0:35 | |
16 | 81 | DORN, MICHAEL | Weserbikeland Team | Masters männlich | 6:55 | 25.16 | +0:36 | |
16 | 35 | HOHMANN, SÖREN | deisterfreun.de | Masters männlich | 6:55 | 25.16 | +0:36 | |
18 | 94 | BRIESE, DETLEV | MTV Bad Pyrmont | Senioren II | 6:56 | 25.10 | +0:37 | |
18 | 121 | HEINZ, CHRISTIAN | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 6:56 | 25.10 | +0:37 | |
20 | 660 | NEBORG, JENS | Nordstemmen | Masters männlich | 7:04 | 24.62 | +0:45 | |
21 | 654 | LÜCK, JAN | move | Masters männlich | 7:07 | 24.45 | +0:48 | |
21 | 50 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 7:07 | 24.45 | +0:48 | |
23 | 46 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 7:21 | 23.67 | +1:02 | |
23 | 51 | DEITER, MARKUS | Süntelbiker | Masters männlich | 7:21 | 23.67 | +1:02 | |
25 | 731 | ZOLLER, JÜRGEN | Höxter | Senioren II | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 115 | BÜTTNER-LENSEN, SASKIA MARIA | MTB Race Team Höxter | Masters weiblich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 25 | KUMLEHN, HARTMUT | DDMC-Solling e.V. | Senioren II | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 675 | MOGGE, DENISE | Höxter | Masters weiblich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 656 | TAAKE, JENS | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 22 | BABUDER, HANS | RC Endspurt Herford | Senioren II | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 651 | WASSMER, YASMIN | Team Black Forest | Masters weiblich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 44 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 732 | GERKE, ADALBERT | SC Neuastenebrg-Langewiese | Senioren II | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 577 | SIEGMUND, DIETER | Team-NoSports | Senioren II | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 0 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 725 | MEUSEL, ANDRE´ | Flow Junkie | Masters männlich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 733 | BLEIBAUM, ECKHARD | ESV Hameln | Senioren II | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 679 | SILBER, MICHAEL | Radsport Hochsolling | Masters männlich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 722 | TIMMERMANN, CHRISTIAN | DDMC-Solling | Ruffneck Extreme | Masters männlich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 740 | WEISSE, REINER | Albaxen | Senioren II | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 40 | HEINE, OLIVER | Höxter/Lüchtringen | Masters männlich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 668 | HARSING, MARKUS | FC Stahle | Masters männlich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
25 | 45 | KRUEGER, VOLKER | Wiehenbiker.com | Masters männlich | 10:00 | 17.40 | +3:41 | |
9. posms: finišs (2.30 km) | ||||||||
1 | 737 | BEHRENS, FLORIAN | RC Concordia 86 München | Masters männlich | 4:54 | 28.16 | --- | |
2 | 39 | KUHNERT, THIMO | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 4:56 | 27.97 | +0:02 | |
3 | 659 | ILSEMANN, MARC | Powerslide. Racing Team | Masters männlich | 5:04 | 27.24 | +0:10 | |
4 | 34 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 5:08 | 26.88 | +0:14 | |
5 | 661 | MEININGER, TINO | Ilsenburg | Masters männlich | 5:09 | 26.80 | +0:15 | |
6 | 663 | LORENZ, JAN-HELGE | Bad Salzdetfurth racing | Masters männlich | 5:10 | 26.71 | +0:16 | |
7 | 41 | KOCH, LARS | wsv beverungen | Masters männlich | 5:12 | 26.54 | +0:18 | |
8 | 120 | WÖBBEKING, SASCHA | www.deisterfreun.de | Masters männlich | 5:14 | 26.37 | +0:20 | |
9 | 658 | BUNGENSTOCK, DIRK | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 5:16 | 26.20 | +0:22 | |
10 | 720 | KOCH, DIRK | Bike-Sport-Team-Springe | Masters männlich | 5:17 | 26.12 | +0:23 | |
11 | 33 | ILLGEN, CHRISTOPH | Weserbikeland Team | Masters männlich | 5:22 | 25.71 | +0:28 | |
12 | 35 | HOHMANN, SÖREN | deisterfreun.de | Masters männlich | 5:23 | 25.63 | +0:29 | |
12 | 94 | BRIESE, DETLEV | MTV Bad Pyrmont | Senioren II | 5:23 | 25.63 | +0:29 | |
14 | 654 | LÜCK, JAN | move | Masters männlich | 5:25 | 25.48 | +0:31 | |
14 | 121 | HEINZ, CHRISTIAN | Team Aerzener Maschinenfabrik | Masters männlich | 5:25 | 25.48 | +0:31 | |
14 | 24 | REIMER, ARNOLD | Bike-Sport-Lippe | Senioren II | 5:25 | 25.48 | +0:31 | |
17 | 70 | GALK, INGO | Weserbikeland | Masters männlich | 5:26 | 25.40 | +0:32 | |
18 | 81 | DORN, MICHAEL | Weserbikeland Team | Masters männlich | 5:27 | 25.32 | +0:33 | |
19 | 724 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam -Bad Bikes | Masters männlich | 5:28 | 25.24 | +0:34 | |
19 | 50 | BLEIBAUM, THOMAS | Weserbergland Warriors | Masters männlich | 5:28 | 25.24 | +0:34 | |
21 | 51 | DEITER, MARKUS | Süntelbiker | Masters männlich | 5:29 | 25.17 | +0:35 | |
22 | 657 | BREUCKER, DENNIS | Racingteam Ofensau | Masters männlich | 5:31 | 25.02 | +0:37 | |
23 | 679 | SILBER, MICHAEL | Radsport Hochsolling | Masters männlich | 5:33 | 24.86 | +0:39 | |
24 | 668 | HARSING, MARKUS | FC Stahle | Masters männlich | 5:35 | 24.72 | +0:41 | |
25 | 660 | NEBORG, JENS | Nordstemmen | Masters männlich | 5:37 | 24.57 | +0:43 | |
26 | 46 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 5:38 | 24.50 | +0:44 | |
27 | 733 | BLEIBAUM, ECKHARD | ESV Hameln | Senioren II | 5:42 | 24.21 | +0:48 | |
28 | 45 | KRUEGER, VOLKER | Wiehenbiker.com | Masters männlich | 5:44 | 24.07 | +0:50 | |
29 | 725 | MEUSEL, ANDRE´ | Flow Junkie | Masters männlich | 5:47 | 23.86 | +0:53 | |
30 | 40 | HEINE, OLIVER | Höxter/Lüchtringen | Masters männlich | 5:49 | 23.72 | +0:55 | |
31 | 732 | GERKE, ADALBERT | SC Neuastenebrg-Langewiese | Senioren II | 5:53 | 23.46 | +0:59 | |
32 | 44 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 5:55 | 23.32 | +1:01 | |
33 | 22 | BABUDER, HANS | RC Endspurt Herford | Senioren II | 5:56 | 23.26 | +1:02 | |
34 | 656 | TAAKE, JENS | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 6:02 | 22.87 | +1:08 | |
35 | 651 | WASSMER, YASMIN | Team Black Forest | Masters weiblich | 6:04 | 22.75 | +1:10 | |
36 | 0 | KOLLERT, SVEN | Team Schauinsland Bad Meinberg | Masters männlich | 6:05 | 22.68 | +1:11 | |
37 | 731 | ZOLLER, JÜRGEN | Höxter | Senioren II | 6:19 | 21.85 | +1:25 | |
38 | 25 | KUMLEHN, HARTMUT | DDMC-Solling e.V. | Senioren II | 6:22 | 21.68 | +1:28 | |
39 | 722 | TIMMERMANN, CHRISTIAN | DDMC-Solling | Ruffneck Extreme | Masters männlich | 6:48 | 20.29 | +1:54 | |
40 | 577 | SIEGMUND, DIETER | Team-NoSports | Senioren II | 6:51 | 20.15 | +1:57 | |
41 | 115 | BÜTTNER-LENSEN, SASKIA MARIA | MTB Race Team Höxter | Masters weiblich | 7:10 | 19.26 | +2:16 | |
42 | 675 | MOGGE, DENISE | Höxter | Masters weiblich | 8:06 | 17.04 | +3:12 | |
43 | 740 | WEISSE, REINER | Albaxen | Senioren II | 8:08 | 16.97 | +3:14 |