SPORTident TimingMTB RACE TEAM Höxter

5. Race to Sky

Boffzen (Grillhütte) 10.05.2014

5. Race to Sky

Boffzen (Grillhütte) 10.05.2014

 

Rezultāti 5. Race to Sky

VietaNr.Vārds KlubsGrupaLaikskm/hStarpība

1. posms: MP 1 (1.70 km)

117
DENECKE, Alexander

GER
TSV WillershausenU 13 männlich4:1923.63---
2703
HOLLWEDEL, Evke

GER
RSV Bruchhausen-VilsenU 13 weiblich5:0120.33+0:42
3705
HOLENBURG, Svenja

GER
Team SpringeU 13 weiblich5:0320.20+0:44
434
KLOIDT, Jonas

GER
HöxterU 11 männlich5:2019.13+1:01
52
BAST, Marcel

GER
MTB Race Team HöxterU 13 männlich5:2318.95+1:04
611
BUCHMEIER, Leonie

GER
Team SpringeU 13 weiblich5:3918.05+1:20
7709
KIENSCHERF, Fynn Paul
 Bike Sport LippeU 11 männlich6:0516.77+1:46
8707
BOKELOH, Bennet
 ExtertalU 11 männlich6:0716.68+1:48
975
KLOIDT, Niklas

GER
HöxterU 11 männlich6:1216.45+1:53
10702
MEHLAN, Henri

GER
Bornekamp RacingteamU 11 männlich6:2315.98+2:04

2. posms: MP 2 (1.00 km)

117
DENECKE, Alexander

GER
TSV WillershausenU 13 männlich6:119.70---
2705
HOLENBURG, Svenja

GER
Team SpringeU 13 weiblich6:299.25+0:18
3703
HOLLWEDEL, Evke

GER
RSV Bruchhausen-VilsenU 13 weiblich6:329.18+0:21
434
KLOIDT, Jonas

GER
HöxterU 11 männlich7:148.29+1:03
575
KLOIDT, Niklas

GER
HöxterU 11 männlich8:007.50+1:49
6709
KIENSCHERF, Fynn Paul
 Bike Sport LippeU 11 männlich8:047.44+1:53
72
BAST, Marcel

GER
MTB Race Team HöxterU 13 männlich8:396.94+2:28
8707
BOKELOH, Bennet
 ExtertalU 11 männlich8:476.83+2:36
911
BUCHMEIER, Leonie

GER
Team SpringeU 13 weiblich8:556.73+2:44
10702
MEHLAN, Henri

GER
Bornekamp RacingteamU 11 männlich11:585.01+5:47

3. posms: MP 3 (2.10 km)

117
DENECKE, Alexander

GER
TSV WillershausenU 13 männlich6:2419.69---
2705
HOLENBURG, Svenja

GER
Team SpringeU 13 weiblich6:2919.43+0:05
3703
HOLLWEDEL, Evke

GER
RSV Bruchhausen-VilsenU 13 weiblich6:3019.38+0:06
4709
KIENSCHERF, Fynn Paul
 Bike Sport LippeU 11 männlich7:1217.50+0:48
52
BAST, Marcel

GER
MTB Race Team HöxterU 13 männlich7:1317.46+0:49
634
KLOIDT, Jonas

GER
HöxterU 11 männlich7:2417.03+1:00
711
BUCHMEIER, Leonie

GER
Team SpringeU 13 weiblich7:5116.05+1:27
875
KLOIDT, Niklas

GER
HöxterU 11 männlich8:0915.46+1:45
9702
MEHLAN, Henri

GER
Bornekamp RacingteamU 11 männlich8:1615.24+1:52
10707
BOKELOH, Bennet
 ExtertalU 11 männlich9:3313.19+3:09

4. posms: finišs (1.70 km)

117
DENECKE, Alexander

GER
TSV WillershausenU 13 männlich6:1416.36---
2705
HOLENBURG, Svenja

GER
Team SpringeU 13 weiblich7:0214.50+0:48
3703
HOLLWEDEL, Evke

GER
RSV Bruchhausen-VilsenU 13 weiblich7:0414.43+0:50
42
BAST, Marcel

GER
MTB Race Team HöxterU 13 männlich7:4513.16+1:31
5709
KIENSCHERF, Fynn Paul
 Bike Sport LippeU 11 männlich8:0212.70+1:48
611
BUCHMEIER, Leonie

GER
Team SpringeU 13 weiblich8:1912.26+2:05
734
KLOIDT, Jonas

GER
HöxterU 11 männlich8:4811.59+2:34
8707
BOKELOH, Bennet
 ExtertalU 11 männlich9:0611.21+2:52
9702
MEHLAN, Henri

GER
Bornekamp RacingteamU 11 männlich9:5010.37+3:36
1075
KLOIDT, Niklas

GER
HöxterU 11 männlich10:369.62+4:22