SPORTident TimingNordharzer RSG

2. Bad Harzburger MTB Marathon

Bad Harzburg 25.04.2010

2. Bad Harzburger MTB Marathon

Bad Harzburg 25.04.2010

 

Rezultāti 2. Bad Harzburger MTB Marathon

VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība

1. posms: Runde (11.60 km)

Herren
13069
DEIKE, Christian
 Nordharzer Racingteam42:0616.53---
21008
SCHMIDT, Mathias
 Harz - Racing e.V43:2316.04+1:17
31027
RENNE, Max
 Mittenwalde46:2315.01+4:17
41013
OESTREICH, Thomas
 Berlin49:5713.93+7:51
51010
GRUNDMANN, Mike
 Derenburg53:1413.07+11:08
61020
SCHLÜTER, Andrew
 Vienenburg58:3611.88+16:30
Senioren
11021
STUDTMANN, Jens
 Team Bergstrasse42:0716.53---
21014
PELZ, Guido-Michael
 Vitawell Goslar49:5613.94+7:49
31028
PAVEL, Uwe
 HWE51:4313.46+9:36
41009
GRAFE, Thomas
 Bad Lauterberg53:4912.93+11:42
51019
ZIERENBERG, Ralf
 Eimke55:1812.59+13:11
61016
SCHAPER, Ronald
 Kalbe/Milde55:2012.58+13:13
71024
KOHLENBACH, Bernd
 Berenbostel56:4712.26+14:40
81026
MORITZ, Günther
 SC Buntenbock57:3812.08+15:31
91012
MIETHE, Thomas
 Leiferde58:2611.91+16:19
Juniorinnen U-18
11025
MORITZ, Marieke
 SC Buntenbock57:3212.10---
Damen
11076
KOCH, Jessica
 Nordharzer Rading Team48:2414.38---
21017
SCHWARZE, Gabriele
 Universalteam Heere56:4612.26+8:22
31011
HEINZ, Luise
 Dresden59:3711.67+11:13

2. posms: finišs (5.40 km)

Herren
11008
SCHMIDT, Mathias
 Harz - Racing e.V12:4425.45---
23069
DEIKE, Christian
 Nordharzer Racingteam13:0124.89+0:17
31027
RENNE, Max
 Mittenwalde14:2922.37+1:45
41013
OESTREICH, Thomas
 Berlin15:2221.08+2:38
51010
GRUNDMANN, Mike
 Derenburg15:5120.44+3:07
61020
SCHLÜTER, Andrew
 Vienenburg18:4917.22+6:05
Senioren
11021
STUDTMANN, Jens
 Team Bergstrasse14:0123.12---
21014
PELZ, Guido-Michael
 Vitawell Goslar14:5221.79+0:51
31019
ZIERENBERG, Ralf
 Eimke15:4720.53+1:46
41028
PAVEL, Uwe
 HWE16:0920.06+2:08
51012
MIETHE, Thomas
 Leiferde16:3419.56+2:33
61009
GRAFE, Thomas
 Bad Lauterberg17:0019.06+2:59
71024
KOHLENBACH, Bernd
 Berenbostel18:1517.75+4:14
81016
SCHAPER, Ronald
 Kalbe/Milde18:4717.25+4:46
91026
MORITZ, Günther
 SC Buntenbock19:4016.47+5:39
Juniorinnen U-18
11025
MORITZ, Marieke
 SC Buntenbock19:4516.41---
Damen
11076
KOCH, Jessica
 Nordharzer Rading Team17:5618.07---
21017
SCHWARZE, Gabriele
 Universalteam Heere18:0917.85+0:13
31011
HEINZ, Luise
 Dresden24:1913.32+6:23