SPORTident Timingbewegungs-WELTEN & RSV Adler

bewegungs-WELT Bike-Marathon Arnstadt

Arnstadt-Siegelbach 22.07.2012

bewegungs-WELT Bike-Marathon Arnstadt

Arnstadt-Siegelbach 22.07.2012

 

Rezultāti bewegungs-WELT Bike-Marathon Arnstadt

   
VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība 
Herren
1110
ETTLICH, Tom

GER
FRM-Racing.de1:32:4022.66---
Schleife A
21.90 km
55:43 (1)
23.58 km/h
Kopā: 55:43
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
36:46 (2)
21.21 km/h
Kopā: 1:32:29
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (21)
32.73 km/h
Kopā: 1:32:40
Kopā: 35.00 km
 
2217
VOLL, David

GER
Team Scott Genius Generation1:35:0722.08+2:27
Schleife A
21.90 km
58:32 (2)
22.45 km/h
Kopā: 58:32
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
36:25 (1)
21.42 km/h
Kopā: 1:34:57
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (15)
36.00 km/h
Kopā: 1:35:07
Kopā: 35.00 km
 
3163
HEINE, Kilian

GER
SCOTT - MIO MTB RACING TEAM1:38:5821.22+6:18
Schleife A
21.90 km
1:00:13 (4)
21.82 km/h
Kopā: 1:00:13
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
38:38 (5)
20.19 km/h
Kopā: 1:38:51
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 1:38:58
Kopā: 35.00 km
 
4234
TROMMER, Michael
 Fast-Zweirad-HAUS e.V.1:39:0621.19+6:26
Schleife A
21.90 km
1:00:43 (6)
21.64 km/h
Kopā: 1:00:43
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
38:16 (4)
20.38 km/h
Kopā: 1:38:59
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 1:39:06
Kopā: 35.00 km
 
590
DITTMANN, Danny

GER
FAST-Zweirad-HAUS e.V.1:39:1021.18+6:30
Schleife A
21.90 km
1:00:50 (7)
21.60 km/h
Kopā: 1:00:50
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
38:11 (3)
20.43 km/h
Kopā: 1:39:01
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (9)
40.00 km/h
Kopā: 1:39:10
Kopā: 35.00 km
 
6204
KNAPPE, Christian

GER
Kröning Factory Team / RC Dresden1:40:0620.98+7:26
Schleife A
21.90 km
1:00:14 (5)
21.82 km/h
Kopā: 1:00:14
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
39:43 (6)
19.64 km/h
Kopā: 1:39:57
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (9)
40.00 km/h
Kopā: 1:40:06
Kopā: 35.00 km
 
7129
HOPP, Christoph

GER
White Rock e.V.1:41:4520.64+9:05
Schleife A
21.90 km
1:00:12 (3)
21.83 km/h
Kopā: 1:00:12
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
41:26 (10)
18.83 km/h
Kopā: 1:41:38
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 1:41:45
Kopā: 35.00 km
 
836
ALBERT, Denny

GER
SV Sachsen 90 Werdau1:45:3919.88+12:59
Schleife A
21.90 km
1:05:40 (9)
20.01 km/h
Kopā: 1:05:40
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
39:50 (7)
19.58 km/h
Kopā: 1:45:30
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (9)
40.00 km/h
Kopā: 1:45:39
Kopā: 35.00 km
 
998
SEIDEL, Sören

GER
NUTRIXXION MTB / RWV Haselbach1:47:1019.60+14:30
Schleife A
21.90 km
1:05:39 (8)
20.02 km/h
Kopā: 1:05:39
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
41:25 (9)
18.83 km/h
Kopā: 1:47:04
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:06 (1)
60.00 km/h
Kopā: 1:47:10
Kopā: 35.00 km
 
10156
PRZISAMBOR, Stefan

GER
Netbreaker Racing1:49:1419.22+16:34
Schleife A
21.90 km
1:08:16 (12)
19.25 km/h
Kopā: 1:08:16
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
40:49 (8)
19.11 km/h
Kopā: 1:49:05
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (9)
40.00 km/h
Kopā: 1:49:14
Kopā: 35.00 km
 
11212
RAAB, Lukas

GER
RWV Haselbach1:50:4518.96+18:05
Schleife A
21.90 km
1:06:09 (11)
19.86 km/h
Kopā: 1:06:09
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
44:26 (11)
17.55 km/h
Kopā: 1:50:35
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (15)
36.00 km/h
Kopā: 1:50:45
Kopā: 35.00 km
 
12224
GIESSLER, Sebastian
 RTV Birnau1:54:2218.36+21:42
Schleife A
21.90 km
1:08:48 (13)
19.10 km/h
Kopā: 1:08:48
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
45:27 (12)
17.16 km/h
Kopā: 1:54:15
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 1:54:22
Kopā: 35.00 km
 
13302
ARNOLD, Paul
 Erfurt2:01:1817.31+28:38
Schleife A
21.90 km
1:15:31 (16)
17.40 km/h
Kopā: 1:15:31
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
45:40 (13)
17.08 km/h
Kopā: 2:01:11
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 2:01:18
Kopā: 35.00 km
 
14117
STARKE, Tino

GER
Erfurt2:01:4217.26+29:02
Schleife A
21.90 km
1:15:14 (15)
17.47 km/h
Kopā: 1:15:14
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
46:21 (14)
16.83 km/h
Kopā: 2:01:35
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 2:01:42
Kopā: 35.00 km
 
1573
ZOWALLA, André

GER
Mtb Team Saalerad2:03:3217.00+30:52
Schleife A
21.90 km
1:15:34 (17)
17.39 km/h
Kopā: 1:15:34
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
47:51 (17)
16.30 km/h
Kopā: 2:03:25
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 2:03:32
Kopā: 35.00 km
 
1663
SAHL, Marcus

GER
scott-mio mtb racing team2:04:3916.85+31:59
Schleife A
21.90 km
1:09:46 (14)
18.83 km/h
Kopā: 1:09:46
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
54:44 (23)
14.25 km/h
Kopā: 2:04:30
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (9)
40.00 km/h
Kopā: 2:04:39
Kopā: 35.00 km
 
17134
HAMANN, Tino

GER
SV Sachsen 90 Werdau e.V.2:05:0116.80+32:21
Schleife A
21.90 km
1:18:03 (18)
16.84 km/h
Kopā: 1:18:03
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
46:47 (15)
16.67 km/h
Kopā: 2:04:50
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (21)
32.73 km/h
Kopā: 2:05:01
Kopā: 35.00 km
 
18249
GÜTTNER, Tobias
 Glückauf SDH e.V.2:06:5116.55+34:11
Schleife A
21.90 km
1:06:08 (10)
19.87 km/h
Kopā: 1:06:08
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:00:33 (25)
12.88 km/h
Kopā: 2:06:41
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (15)
36.00 km/h
Kopā: 2:06:51
Kopā: 35.00 km
 
19165
WINGES, Moritz

GER
Viba-Anschütz-Team e.V.2:09:0116.28+36:21
Schleife A
21.90 km
1:21:02 (20)
16.22 km/h
Kopā: 1:21:02
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
47:48 (16)
16.32 km/h
Kopā: 2:08:50
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (21)
32.73 km/h
Kopā: 2:09:01
Kopā: 35.00 km
 
20276
BUSCH, Phil
 Schmoof Energy2:12:3115.85+39:51
Schleife A
21.90 km
1:19:54 (19)
16.45 km/h
Kopā: 1:19:54
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
52:25 (20)
14.88 km/h
Kopā: 2:12:19
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:12 (25)
30.00 km/h
Kopā: 2:12:31
Kopā: 35.00 km
 
21278
METZLER, Robert
 Possenhain2:14:2715.62+41:47
Schleife A
21.90 km
1:22:03 (21)
16.01 km/h
Kopā: 1:22:03
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
52:14 (19)
14.93 km/h
Kopā: 2:14:17
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (15)
36.00 km/h
Kopā: 2:14:27
Kopā: 35.00 km
 
2272
ARNDT, Johannes

GER
MTB Team Saalerad2:16:0515.43+43:25
Schleife A
21.90 km
1:22:32 (22)
15.92 km/h
Kopā: 1:22:32
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
53:23 (21)
14.61 km/h
Kopā: 2:15:55
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (15)
36.00 km/h
Kopā: 2:16:05
Kopā: 35.00 km
 
23189
KASTEINECKE, Christoph
 Biketeam-Calor2:21:0614.88+48:26
Schleife A
21.90 km
1:25:30 (24)
15.37 km/h
Kopā: 1:25:30
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
55:23 (24)
14.08 km/h
Kopā: 2:20:53
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:13 (27)
27.69 km/h
Kopā: 2:21:06
Kopā: 35.00 km
 
2452
HOFFMANN, Sascha

GER
Drei Gleichen OT Cobstädt2:22:0114.79+49:21
Schleife A
21.90 km
1:27:35 (25)
15.00 km/h
Kopā: 1:27:35
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
54:17 (22)
14.37 km/h
Kopā: 2:21:52
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (9)
40.00 km/h
Kopā: 2:22:01
Kopā: 35.00 km
 
25164
THON, Daniel

GER
Jena2:22:1714.76+49:37
Schleife A
21.90 km
1:33:04 (27)
14.12 km/h
Kopā: 1:33:04
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
49:02 (18)
15.91 km/h
Kopā: 2:22:06
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (21)
32.73 km/h
Kopā: 2:22:17
Kopā: 35.00 km
 
26299
KÜHN, Andy
 Die Speiche Gera2:33:3913.67+1:00:59
Schleife A
21.90 km
1:24:21 (23)
15.58 km/h
Kopā: 1:24:21
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:09:08 (27)
11.28 km/h
Kopā: 2:33:29
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (15)
36.00 km/h
Kopā: 2:33:39
Kopā: 35.00 km
 
27300
HILDESHEIM, Tobias
 Team Traktor Thüringen2:39:4113.15+1:07:01
Schleife A
21.90 km
1:31:10 (26)
14.41 km/h
Kopā: 1:31:10
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:08:19 (26)
11.42 km/h
Kopā: 2:39:29
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:12 (25)
30.00 km/h
Kopā: 2:39:41
Kopā: 35.00 km
 
Junioren
1241
ANDERLE, Florian
 Stadtilmer 2 Radhaus1:48:3019.35---
Schleife A
21.90 km
1:06:19 (1)
19.81 km/h
Kopā: 1:06:19
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
42:02 (1)
18.56 km/h
Kopā: 1:48:21
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (1)
40.00 km/h
Kopā: 1:48:30
Kopā: 35.00 km
 
2296
BAUMBACH, Nils
 2:48:5712.43+1:00:27
Schleife A
21.90 km
1:32:54 (2)
14.14 km/h
Kopā: 1:32:54
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:15:53 (2)
10.28 km/h
Kopā: 2:48:47
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (2)
36.00 km/h
Kopā: 2:48:57
Kopā: 35.00 km
 
Senioren 1
111
ROTHE, Frank

GER
Team Rad-Wenzel Rudolstadt1:38:3021.32---
Schleife A
21.90 km
1:00:29 (2)
21.72 km/h
Kopā: 1:00:29
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
37:54 (2)
20.58 km/h
Kopā: 1:38:23
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 1:38:30
Kopā: 35.00 km
 
2130
WEBER, Benno

GER
1. Suhler MTB-Club/Radscheune Erfurt1:38:3421.31+0:04
Schleife A
21.90 km
1:00:42 (3)
21.65 km/h
Kopā: 1:00:42
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
37:44 (1)
20.67 km/h
Kopā: 1:38:26
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (6)
45.00 km/h
Kopā: 1:38:34
Kopā: 35.00 km
 
3119
HERRIG, Stephan

GER
IBC DIMB Racing Team1:41:4520.64+3:15
Schleife A
21.90 km
1:02:05 (6)
21.17 km/h
Kopā: 1:02:05
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
39:34 (4)
19.71 km/h
Kopā: 1:41:39
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:06 (1)
60.00 km/h
Kopā: 1:41:45
Kopā: 35.00 km
 
4294
SCHMIDTMANN, Jörg
 Team VELO-SPORT GÖTTINGEN1:41:5320.61+3:23
Schleife A
21.90 km
58:34 (1)
22.44 km/h
Kopā: 58:34
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
43:10 (9)
18.07 km/h
Kopā: 1:41:44
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (16)
40.00 km/h
Kopā: 1:41:53
Kopā: 35.00 km
 
5169
FOOS, Mikhail
 velokontor.de racing team1:43:0420.38+4:34
Schleife A
21.90 km
1:03:38 (7)
20.65 km/h
Kopā: 1:03:38
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
39:19 (3)
19.84 km/h
Kopā: 1:42:57
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 1:43:04
Kopā: 35.00 km
 
649
SCHLICHTING, Holm

GER
Harz Racing e.V1:43:0720.37+4:37
Schleife A
21.90 km
1:01:11 (4)
21.48 km/h
Kopā: 1:01:11
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
41:48 (6)
18.66 km/h
Kopā: 1:42:59
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (6)
45.00 km/h
Kopā: 1:43:07
Kopā: 35.00 km
 
7182
DELLERT, marco

GER
team messingschlager1:46:1019.78+7:40
Schleife A
21.90 km
1:02:01 (5)
21.19 km/h
Kopā: 1:02:01
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
43:44 (10)
17.84 km/h
Kopā: 1:45:45
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:25 (37)
14.40 km/h
Kopā: 1:46:10
Kopā: 35.00 km
 
8264
KEIL, Christian
 Traktor Thüringen1:48:4319.32+10:13
Schleife A
21.90 km
1:06:48 (9)
19.67 km/h
Kopā: 1:06:48
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
41:45 (5)
18.68 km/h
Kopā: 1:48:33
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (20)
36.00 km/h
Kopā: 1:48:43
Kopā: 35.00 km
 
9135
BÖHME, Sebastian

GER
Helden am Sonntag1:51:1118.89+12:41
Schleife A
21.90 km
1:08:33 (11)
19.17 km/h
Kopā: 1:08:33
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
42:29 (7)
18.36 km/h
Kopā: 1:51:02
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (16)
40.00 km/h
Kopā: 1:51:11
Kopā: 35.00 km
 
1070
DAHMS, Tobias

GER
Team Carlo Forte, Leipzig1:51:1218.88+12:42
Schleife A
21.90 km
1:06:18 (8)
19.82 km/h
Kopā: 1:06:18
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
44:44 (11)
17.44 km/h
Kopā: 1:51:02
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (20)
36.00 km/h
Kopā: 1:51:12
Kopā: 35.00 km
 
1141
NEUMANN, Karsten

GER
IBC DIMB Racing Team1:53:2218.52+14:52
Schleife A
21.90 km
1:10:33 (13)
18.63 km/h
Kopā: 1:10:33
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
42:41 (8)
18.27 km/h
Kopā: 1:53:14
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (6)
45.00 km/h
Kopā: 1:53:22
Kopā: 35.00 km
 
12254
BRODE, Martin
 RC Dresden e.V.1:54:1918.37+15:49
Schleife A
21.90 km
1:08:47 (12)
19.10 km/h
Kopā: 1:08:47
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
45:24 (12)
17.18 km/h
Kopā: 1:54:11
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (6)
45.00 km/h
Kopā: 1:54:19
Kopā: 35.00 km
 
13132
HEYER, Stephan

GER
VDHBF1:54:2418.36+15:54
Schleife A
21.90 km
1:07:05 (10)
19.59 km/h
Kopā: 1:07:05
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
47:11 (15)
16.53 km/h
Kopā: 1:54:16
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (6)
45.00 km/h
Kopā: 1:54:24
Kopā: 35.00 km
 
14230
WEBER, Uwe
 Fortuna RD2:00:3917.41+22:09
Schleife A
21.90 km
1:14:19 (19)
17.68 km/h
Kopā: 1:14:19
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
46:12 (13)
16.88 km/h
Kopā: 2:00:31
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (6)
45.00 km/h
Kopā: 2:00:39
Kopā: 35.00 km
 
15280
ARNDT, Erik
 RC Dresden e.V.2:01:1417.32+22:44
Schleife A
21.90 km
1:12:56 (15)
18.02 km/h
Kopā: 1:12:56
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
48:08 (18)
16.20 km/h
Kopā: 2:01:04
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (20)
36.00 km/h
Kopā: 2:01:14
Kopā: 35.00 km
 
16170
HEITMANN, Sven

GER
velokontor.de Racing Team2:01:1717.31+22:47
Schleife A
21.90 km
1:14:13 (18)
17.70 km/h
Kopā: 1:14:13
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
46:57 (14)
16.61 km/h
Kopā: 2:01:10
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 2:01:17
Kopā: 35.00 km
 
17304
REIßAUS, Stephan
 Ohne2:01:4317.25+23:13
Schleife A
21.90 km
1:12:28 (14)
18.13 km/h
Kopā: 1:12:28
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
49:07 (20)
15.88 km/h
Kopā: 2:01:35
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (6)
45.00 km/h
Kopā: 2:01:43
Kopā: 35.00 km
 
18166
JIRAK, Stephan

GER
MTB Team Saalerad Kahla2:03:3317.00+25:03
Schleife A
21.90 km
1:16:07 (23)
17.26 km/h
Kopā: 1:16:07
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
47:19 (16)
16.48 km/h
Kopā: 2:03:26
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 2:03:33
Kopā: 35.00 km
 
19114
KRÜGER, Thomas

GER
Marksuhl2:03:4516.97+25:15
Schleife A
21.90 km
1:16:04 (22)
17.27 km/h
Kopā: 1:16:04
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
47:31 (17)
16.42 km/h
Kopā: 2:03:35
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (20)
36.00 km/h
Kopā: 2:03:45
Kopā: 35.00 km
 
20121
FRANZ, Rene

GER
Kirchheim2:04:0016.94+25:30
Schleife A
21.90 km
1:14:03 (17)
17.74 km/h
Kopā: 1:14:03
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
49:49 (21)
15.66 km/h
Kopā: 2:03:52
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (6)
45.00 km/h
Kopā: 2:04:00
Kopā: 35.00 km
 
21286
VOIGT, Axel
 Erfurt2:04:2116.89+25:51
Schleife A
21.90 km
1:15:22 (21)
17.43 km/h
Kopā: 1:15:22
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
48:51 (19)
15.97 km/h
Kopā: 2:04:13
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (6)
45.00 km/h
Kopā: 2:04:21
Kopā: 35.00 km
 
22259
MERBACH, Thomas
 Eisenach2:07:1616.50+28:46
Schleife A
21.90 km
1:12:58 (16)
18.01 km/h
Kopā: 1:12:58
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
54:06 (27)
14.42 km/h
Kopā: 2:07:04
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:12 (32)
30.00 km/h
Kopā: 2:07:16
Kopā: 35.00 km
 
23161
STRUTZ, Christoph

GER
Easy Riders e.V.2:07:2916.47+28:59
Schleife A
21.90 km
1:15:02 (20)
17.51 km/h
Kopā: 1:15:02
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
51:54 (25)
15.03 km/h
Kopā: 2:06:56
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:33 (38)
10.91 km/h
Kopā: 2:07:29
Kopā: 35.00 km
 
24162
BOHN, Enrico

GER
velokontor.de Racing Team2:13:0415.78+34:34
Schleife A
21.90 km
1:22:02 (24)
16.02 km/h
Kopā: 1:22:02
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
50:53 (23)
15.33 km/h
Kopā: 2:12:55
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (16)
40.00 km/h
Kopā: 2:13:04
Kopā: 35.00 km
 
25213
SCHMIDT, Falko

GER
Arnstadt2:14:1515.64+35:45
Schleife A
21.90 km
1:23:36 (25)
15.72 km/h
Kopā: 1:23:36
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
50:29 (22)
15.45 km/h
Kopā: 2:14:05
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (20)
36.00 km/h
Kopā: 2:14:15
Kopā: 35.00 km
 
2674
GRIMM, Oliver

GER
SV Schleusingen 902:17:3015.27+39:00
Schleife A
21.90 km
1:25:49 (31)
15.31 km/h
Kopā: 1:25:49
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
51:31 (24)
15.14 km/h
Kopā: 2:17:20
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (20)
36.00 km/h
Kopā: 2:17:30
Kopā: 35.00 km
 
2757
WEIß, Maik

GER
Ilmenau2:18:4215.14+40:12
Schleife A
21.90 km
1:24:49 (26)
15.49 km/h
Kopā: 1:24:49
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
53:42 (26)
14.53 km/h
Kopā: 2:18:31
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (29)
32.73 km/h
Kopā: 2:18:42
Kopā: 35.00 km
 
28288
LINDENLAUB, Ralf
 Geraberg2:19:5315.01+41:23
Schleife A
21.90 km
1:25:10 (29)
15.43 km/h
Kopā: 1:25:10
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
54:33 (28)
14.30 km/h
Kopā: 2:19:43
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (20)
36.00 km/h
Kopā: 2:19:53
Kopā: 35.00 km
 
29167
KÜHN, Carsten

GER
Tauchsportgemeinschaft Delphin ARN2:21:0414.89+42:34
Schleife A
21.90 km
1:24:58 (27)
15.46 km/h
Kopā: 1:24:58
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
55:57 (30)
13.94 km/h
Kopā: 2:20:55
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (16)
40.00 km/h
Kopā: 2:21:04
Kopā: 35.00 km
 
30100
HANSEMANN, Mike

GER
Holzlandbiker/Bikeshop Hansemann2:21:5914.79+43:29
Schleife A
21.90 km
1:25:53 (32)
15.30 km/h
Kopā: 1:25:53
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
55:55 (29)
13.95 km/h
Kopā: 2:21:48
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (29)
32.73 km/h
Kopā: 2:21:59
Kopā: 35.00 km
 
31137
BÄHRING, Stefan

GER
www.bikebrother.de2:22:1914.76+43:49
Schleife A
21.90 km
1:25:45 (30)
15.32 km/h
Kopā: 1:25:45
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
56:22 (31)
13.84 km/h
Kopā: 2:22:07
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:12 (32)
30.00 km/h
Kopā: 2:22:19
Kopā: 35.00 km
 
32268
RYCHTARIK, David
 Arnstadt2:24:2814.54+45:58
Schleife A
21.90 km
1:27:05 (33)
15.09 km/h
Kopā: 1:27:05
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
57:09 (32)
13.65 km/h
Kopā: 2:24:14
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:14 (35)
25.71 km/h
Kopā: 2:24:28
Kopā: 35.00 km
 
33120
TÖPPLER, Stefan

GER
Team Traktor Thüringen2:29:3014.05+51:00
Schleife A
21.90 km
1:25:07 (28)
15.44 km/h
Kopā: 1:25:07
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:04:13 (37)
12.15 km/h
Kopā: 2:29:20
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (20)
36.00 km/h
Kopā: 2:29:30
Kopā: 35.00 km
 
34237
BAUMBACH, Thomas
 Elxleben2:31:1013.89+52:40
Schleife A
21.90 km
1:30:30 (34)
14.52 km/h
Kopā: 1:30:30
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:00:32 (35)
12.89 km/h
Kopā: 2:31:02
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (6)
45.00 km/h
Kopā: 2:31:10
Kopā: 35.00 km
 
3531
FLOßMANN, Michael

GER
LG Veitenstein2:33:4213.66+55:12
Schleife A
21.90 km
1:33:44 (37)
14.02 km/h
Kopā: 1:33:44
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
59:47 (33)
13.05 km/h
Kopā: 2:33:31
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (29)
32.73 km/h
Kopā: 2:33:42
Kopā: 35.00 km
 
36308
BÜLOW, Sebastian
 BMK Saaletal2:34:2313.60+55:53
Schleife A
21.90 km
1:32:56 (35)
14.14 km/h
Kopā: 1:32:56
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
59:57 (34)
13.01 km/h
Kopā: 2:32:53
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
1:30 (39)
4.00 km/h
Kopā: 2:34:23
Kopā: 35.00 km
 
3733
FALLEY, Enrico

GER
Erfurt2:40:3413.08+1:02:04
Schleife A
21.90 km
1:38:09 (38)
13.39 km/h
Kopā: 1:38:09
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:02:13 (36)
12.54 km/h
Kopā: 2:40:22
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:12 (32)
30.00 km/h
Kopā: 2:40:34
Kopā: 35.00 km
 
38205
KRIEGHOFF, Michael

GER
Ilmenau2:45:2912.69+1:06:59
Schleife A
21.90 km
1:33:31 (36)
14.05 km/h
Kopā: 1:33:31
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:11:48 (38)
10.86 km/h
Kopā: 2:45:19
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (20)
36.00 km/h
Kopā: 2:45:29
Kopā: 35.00 km
 
39145
KREHL, Marcel

GER
Leipzig3:31:589.91+1:53:28
Schleife A
21.90 km
2:02:32 (39)
10.72 km/h
Kopā: 2:02:32
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:29:10 (39)
8.75 km/h
Kopā: 3:31:42
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:16 (36)
22.50 km/h
Kopā: 3:31:58
Kopā: 35.00 km
 
DNF34
FALLEY, Tino

GER
Erfurt
 
Schleife A
21.90 km
1:45:30  
12.45 km/h
 
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 35.00 km
 
Senioren 2
1123
WOLFRAM, Falko

GER
MTB Steiger Racing Erfurt1:49:5719.10---
Schleife A
21.90 km
1:06:53 (1)
19.65 km/h
Kopā: 1:06:53
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
42:57 (4)
18.16 km/h
Kopā: 1:49:50
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (1)
51.43 km/h
Kopā: 1:49:57
Kopā: 35.00 km
 
2277
MAGER, Holger
 Post SV Dresden1:50:0219.09+0:05
Schleife A
21.90 km
1:08:14 (3)
19.26 km/h
Kopā: 1:08:14
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
41:40 (1)
18.72 km/h
Kopā: 1:49:54
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (3)
45.00 km/h
Kopā: 1:50:02
Kopā: 35.00 km
 
3222
ZIMMERMANN, tilo

GER
jet set biker erfurt1:50:3618.99+0:39
Schleife A
21.90 km
1:08:11 (2)
19.27 km/h
Kopā: 1:08:11
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
42:14 (3)
18.47 km/h
Kopā: 1:50:25
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (17)
32.73 km/h
Kopā: 1:50:36
Kopā: 35.00 km
 
4258
HIEMER, Stefan
 RC Radlexpress Feucht1:53:0218.58+3:05
Schleife A
21.90 km
1:10:36 (4)
18.61 km/h
Kopā: 1:10:36
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
42:12 (2)
18.48 km/h
Kopā: 1:52:48
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:14 (24)
25.71 km/h
Kopā: 1:53:02
Kopā: 35.00 km
 
5223
RASSMANN, Jens
 RTR Viernau1:56:5617.96+6:59
Schleife A
21.90 km
1:13:14 (9)
17.94 km/h
Kopā: 1:13:14
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
43:33 (5)
17.91 km/h
Kopā: 1:56:47
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (8)
40.00 km/h
Kopā: 1:56:56
Kopā: 35.00 km
 
688
HEINRICH, Peter
 ESV Dresden MBO1:58:3517.71+8:38
Schleife A
21.90 km
1:12:32 (8)
18.12 km/h
Kopā: 1:12:32
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
45:53 (7)
17.00 km/h
Kopā: 1:58:25
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (11)
36.00 km/h
Kopā: 1:58:35
Kopā: 35.00 km
 
7206
KULL, Andreas

GER
HSV Weimar1:59:2217.59+9:25
Schleife A
21.90 km
1:14:30 (10)
17.64 km/h
Kopā: 1:14:30
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
44:42 (6)
17.45 km/h
Kopā: 1:59:12
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (11)
36.00 km/h
Kopā: 1:59:22
Kopā: 35.00 km
 
8231
WEIßHAAR, Gerd
 Creuzburg1:59:5717.51+10:00
Schleife A
21.90 km
1:12:30 (7)
18.12 km/h
Kopā: 1:12:30
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
47:12 (12)
16.53 km/h
Kopā: 1:59:42
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:15 (28)
24.00 km/h
Kopā: 1:59:57
Kopā: 35.00 km
 
9171
SPROTTE, Michael

GER
Kaulsdorf2:00:4017.40+10:43
Schleife A
21.90 km
1:12:29 (6)
18.13 km/h
Kopā: 1:12:29
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
48:03 (14)
16.23 km/h
Kopā: 2:00:32
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (3)
45.00 km/h
Kopā: 2:00:40
Kopā: 35.00 km
 
10265
SCHALTUGT, Erik
 Manembach2:00:4417.39+10:47
Schleife A
21.90 km
1:12:24 (5)
18.15 km/h
Kopā: 1:12:24
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
48:12 (16)
16.18 km/h
Kopā: 2:00:36
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (3)
45.00 km/h
Kopā: 2:00:44
Kopā: 35.00 km
 
11301
RÖSSEL, Wolfgang
 Team Schelter Ohrdruff2:01:4717.24+11:50
Schleife A
21.90 km
1:15:04 (13)
17.50 km/h
Kopā: 1:15:04
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
46:36 (9)
16.74 km/h
Kopā: 2:01:40
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:07 (1)
51.43 km/h
Kopā: 2:01:47
Kopā: 35.00 km
 
12251
HÜTTER, Gregor
 Traktor Thüringen2:01:5817.22+12:01
Schleife A
21.90 km
1:15:24 (15)
17.43 km/h
Kopā: 1:15:24
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
46:24 (8)
16.81 km/h
Kopā: 2:01:48
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (11)
36.00 km/h
Kopā: 2:01:58
Kopā: 35.00 km
 
1376
RENKE, Thomas

GER
Bad Klosterlausnitz2:02:3917.12+12:42
Schleife A
21.90 km
1:15:15 (14)
17.46 km/h
Kopā: 1:15:15
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
47:15 (13)
16.51 km/h
Kopā: 2:02:30
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (8)
40.00 km/h
Kopā: 2:02:39
Kopā: 35.00 km
 
14138
DIETRICH, Robby

GER
SV Niederfrohna2:02:5817.08+13:01
Schleife A
21.90 km
1:14:38 (11)
17.61 km/h
Kopā: 1:14:38
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
48:09 (15)
16.20 km/h
Kopā: 2:02:47
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (17)
32.73 km/h
Kopā: 2:02:58
Kopā: 35.00 km
 
15262
HENSEL, Carsten
 Team Vogtland2:03:5916.94+14:02
Schleife A
21.90 km
1:14:52 (12)
17.55 km/h
Kopā: 1:14:52
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
48:56 (17)
15.94 km/h
Kopā: 2:03:48
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (17)
32.73 km/h
Kopā: 2:03:59
Kopā: 35.00 km
 
16191
EITER, Alex
 Biketeam-Calor2:04:0116.93+14:04
Schleife A
21.90 km
1:16:43 (17)
17.13 km/h
Kopā: 1:16:43
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
47:10 (11)
16.54 km/h
Kopā: 2:03:53
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (3)
45.00 km/h
Kopā: 2:04:01
Kopā: 35.00 km
 
17225
KLETT, Markus
 RTR Viernau2:04:2016.89+14:23
Schleife A
21.90 km
1:17:21 (18)
16.99 km/h
Kopā: 1:17:21
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
46:50 (10)
16.65 km/h
Kopā: 2:04:11
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (8)
40.00 km/h
Kopā: 2:04:20
Kopā: 35.00 km
 
18122
SPIEGEL, Stefan

GER
Rhöner WSV2:05:0216.80+15:05
Schleife A
21.90 km
1:15:48 (16)
17.34 km/h
Kopā: 1:15:48
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
49:04 (18)
15.90 km/h
Kopā: 2:04:52
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (11)
36.00 km/h
Kopā: 2:05:02
Kopā: 35.00 km
 
19173
STROBEL, Jörg

GER
Team Bike - Mike Pößneck2:08:5916.28+19:02
Schleife A
21.90 km
1:18:51 (19)
16.66 km/h
Kopā: 1:18:51
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
49:57 (19)
15.62 km/h
Kopā: 2:08:48
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (17)
32.73 km/h
Kopā: 2:08:59
Kopā: 35.00 km
 
20284
WILKE, Robby
 TTT2:15:4915.46+25:52
Schleife A
21.90 km
1:23:17 (22)
15.78 km/h
Kopā: 1:23:17
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
52:24 (20)
14.89 km/h
Kopā: 2:15:41
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (3)
45.00 km/h
Kopā: 2:15:49
Kopā: 35.00 km
 
21283
BONG, Andreas
 VS Mertendorf2:16:3015.38+26:33
Schleife A
21.90 km
1:21:43 (21)
16.08 km/h
Kopā: 1:21:43
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
54:37 (22)
14.28 km/h
Kopā: 2:16:20
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (11)
36.00 km/h
Kopā: 2:16:30
Kopā: 35.00 km
 
22282
SONNTAG, Sven
 Arnstadt2:19:3815.04+29:41
Schleife A
21.90 km
1:25:36 (24)
15.35 km/h
Kopā: 1:25:36
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
53:50 (21)
14.49 km/h
Kopā: 2:19:26
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:12 (22)
30.00 km/h
Kopā: 2:19:38
Kopā: 35.00 km
 
2378
MUCHOW, Frank

GER
mtb Artern2:22:1514.76+32:18
Schleife A
21.90 km
1:27:11 (25)
15.07 km/h
Kopā: 1:27:11
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
54:54 (23)
14.21 km/h
Kopā: 2:22:05
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (11)
36.00 km/h
Kopā: 2:22:15
Kopā: 35.00 km
 
24125
SEEGY, Dieter

GER
LTV Erfurt2:28:1114.17+38:14
Schleife A
21.90 km
1:29:57 (26)
14.61 km/h
Kopā: 1:29:57
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
58:03 (25)
13.44 km/h
Kopā: 2:28:00
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (17)
32.73 km/h
Kopā: 2:28:11
Kopā: 35.00 km
 
25229
GRIMM, Thomas
 Zella-Mehlis2:32:1013.80+42:13
Schleife A
21.90 km
1:30:56 (27)
14.45 km/h
Kopā: 1:30:56
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:01:00 (28)
12.79 km/h
Kopā: 2:31:56
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:14 (24)
25.71 km/h
Kopā: 2:32:10
Kopā: 35.00 km
 
26289
JUNGHÄNEL, Chris
 Pechtelsgrün2:33:0113.72+43:04
Schleife A
21.90 km
1:25:32 (23)
15.36 km/h
Kopā: 1:25:32
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:07:15 (30)
11.60 km/h
Kopā: 2:32:47
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:14 (24)
25.71 km/h
Kopā: 2:33:01
Kopā: 35.00 km
 
27309
KUNZE, Mathias
 BMK Saaletal2:34:2413.60+44:27
Schleife A
21.90 km
1:32:57 (28)
14.14 km/h
Kopā: 1:32:57
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
59:56 (27)
13.01 km/h
Kopā: 2:32:53
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
1:31 (32)
3.96 km/h
Kopā: 2:34:24
Kopā: 35.00 km
 
28187
BÄRWALD, Ralf

GER
BMK Saaletal2:34:2513.60+44:28
Schleife A
21.90 km
1:35:28 (29)
13.76 km/h
Kopā: 1:35:28
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
57:43 (24)
13.51 km/h
Kopā: 2:33:11
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
1:14 (31)
4.86 km/h
Kopā: 2:34:25
Kopā: 35.00 km
 
29103
SCHLEGELMILCH, Jens

GER
Fahrrad Konsum Schleusingen2:39:4313.15+49:46
Schleife A
21.90 km
1:40:07 (31)
13.12 km/h
Kopā: 1:40:07
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
59:23 (26)
13.13 km/h
Kopā: 2:39:30
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:13 (23)
27.69 km/h
Kopā: 2:39:43
Kopā: 35.00 km
 
30232
BÖHM, Sven
 Schmalkalden2:42:4512.90+52:48
Schleife A
21.90 km
1:39:16 (30)
13.24 km/h
Kopā: 1:39:16
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:03:15 (29)
12.33 km/h
Kopā: 2:42:31
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:14 (24)
25.71 km/h
Kopā: 2:42:45
Kopā: 35.00 km
 
3186
EICHENTOPF, Torsten

GER
Harz-Racing e. V.2:53:2112.11+1:03:24
Schleife A
21.90 km
1:21:18 (20)
16.16 km/h
Kopā: 1:21:18
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:31:10 (32)
8.56 km/h
Kopā: 2:52:28
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:53 (30)
6.79 km/h
Kopā: 2:53:21
Kopā: 35.00 km
 
3247
KAHLMANN, Jens

GER
Weimar3:24:2210.28+1:34:25
Schleife A
21.90 km
2:03:07 (32)
10.67 km/h
Kopā: 2:03:07
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:20:59 (31)
9.63 km/h
Kopā: 3:24:06
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:16 (29)
22.50 km/h
Kopā: 3:24:22
Kopā: 35.00 km
 
Damen
116
HENTSCHEL, Katja

GER
Team Best Bike Parts / Kubis Bikes2:01:4817.24---
Schleife A
21.90 km
1:15:51 (1)
17.32 km/h
Kopā: 1:15:51
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
45:47 (1)
17.04 km/h
Kopā: 2:01:38
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (3)
36.00 km/h
Kopā: 2:01:48
Kopā: 35.00 km
 
217
MEISTER, Nicol

GER
Team Alpecin Mountainbike2:04:2216.89+2:34
Schleife A
21.90 km
1:15:52 (2)
17.32 km/h
Kopā: 1:15:52
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
48:22 (2)
16.13 km/h
Kopā: 2:04:14
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:08 (1)
45.00 km/h
Kopā: 2:04:22
Kopā: 35.00 km
 
318
HILLE, Mandy

GER
Blankenheim2:13:0315.78+11:15
Schleife A
21.90 km
1:21:21 (3)
16.15 km/h
Kopā: 1:21:21
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
51:33 (3)
15.13 km/h
Kopā: 2:12:54
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:09 (2)
40.00 km/h
Kopā: 2:13:03
Kopā: 35.00 km
 
4244
SCHULZE, Steffi
 WHITE ROCK2:21:2014.86+19:32
Schleife A
21.90 km
1:25:47 (4)
15.32 km/h
Kopā: 1:25:47
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
55:22 (4)
14.09 km/h
Kopā: 2:21:09
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:11 (4)
32.73 km/h
Kopā: 2:21:20
Kopā: 35.00 km
 
Seniorinnen
1104
BÜTTNER, Kathrin

GER
Zobes2:07:5916.41---
Schleife A
21.90 km
1:16:28 (1)
17.18 km/h
Kopā: 1:16:28
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
51:19 (1)
15.20 km/h
Kopā: 2:07:47
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:12 (2)
30.00 km/h
Kopā: 2:07:59
Kopā: 35.00 km
 
2292
TEICHMANN, Anett
 Lengenfeld2:34:2113.61+26:22
Schleife A
21.90 km
1:33:47 (2)
14.01 km/h
Kopā: 1:33:47
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:00:16 (2)
12.94 km/h
Kopā: 2:34:03
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:18 (5)
20.00 km/h
Kopā: 2:34:21
Kopā: 35.00 km
 
3298
BAUMBACH, Eva
 Baumbach2:43:0612.88+35:07
Schleife A
21.90 km
1:39:40 (3)
13.18 km/h
Kopā: 1:39:40
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:03:11 (5)
12.35 km/h
Kopā: 2:42:51
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:15 (3)
24.00 km/h
Kopā: 2:43:06
Kopā: 35.00 km
 
4242
MENSING, Janine
 Ilmenau2:44:5812.73+36:59
Schleife A
21.90 km
1:42:32 (5)
12.82 km/h
Kopā: 1:42:32
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:02:16 (3)
12.53 km/h
Kopā: 2:44:48
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:10 (1)
36.00 km/h
Kopā: 2:44:58
Kopā: 35.00 km
 
548
IHLING, Carmen

GER
TV Barchfeld2:45:2712.69+37:28
Schleife A
21.90 km
1:42:18 (4)
12.84 km/h
Kopā: 1:42:18
Kopā: 21.90 km
 
Schleife A
13.00 km
1:02:54 (4)
12.40 km/h
Kopā: 2:45:12
Kopā: 34.90 km
 
finišs
0.10 km
0:15 (3)
24.00 km/h
Kopā: 2:45:27
Kopā: 35.00 km